Klopt aantrekkingskracht enzoquote:Op donderdag 24 juni 2010 17:18 schreef maxmit het volgende:
ik wist 't. vooralsnog 1 keer.. tvp voor nr blondje ;-p.
Ik wist niet dat foutieve interpunctie, een slechte tekststructuur en kinderlijk schrijven bij dyslexie hoorden.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:26 schreef Jaeenkloon het volgende:
Mijn nederlands is slecht omdat ik dyslextie heb ga lezendaarnaas heb ik geen trek om alles 100x door te lezen alvorens te posten, zeker niet in de bus
Ja het was zeker de moeite waard, en ja ook daar heb ik wel spijt van
Toch welquote:Op donderdag 24 juni 2010 17:29 schreef CooleVoorwerpNaam het volgende:
[..]
Ik wist niet dat foutieve interpunctie, een slechte tekststructuur en kinderlijk schrijven bij dyslexie hoorden.
Sorry hoor.
Ik denk er ook waarschijnlijk te licht over, het is een nogal relatieve aandoening.quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:30 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
Toch wel
Tevens heb ik ook niet echt zin om alles door te lezen alvorens te postendus eensch met TS!
Geeft niet doen veel mensen!quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:33 schreef CooleVoorwerpNaam het volgende:
[..]
Ik denk er ook waarschijnlijk te licht over, het is een nogal relatieve aandoening.
Sorry TS, maar vreemdgaan blijft zielig en achterbaks
Leg eens uitquote:Op donderdag 24 juni 2010 19:33 schreef RubenSosa het volgende:
TS echt joh
en nee ik ga het niet uitleggen
quote:Op donderdag 24 juni 2010 17:14 schreef Jaeenkloon het volgende:
Nja TS zijn vriendin kon het toch niet hebben en vond het na het bijleggen te snel gaan. Nu heeft TS een dag later contact met de blonde dame, om wat te drinken, en uiteindelijk sex gehadbest fout, maar wel verdomd lekker!
En details over die blonde dame? Ze kan goed pijpenen heeft lekkere tieten
en de sex zelf was gewoon lekker wild! Maar t is maar bij 1x gebleven
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |