Blijkbaar niet he, anders zou TS niet met zichzelf in de knoop zitten.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:36 schreef LetivaLove het volgende:
Maar wat is nu precies het probleem?
Je bent toch nu gelukkig?
Dat doe ik ook. En dan voel ik me nog schuldiger en rotter, want ik kan niet eens normaal met een kleine tegenslag omgaan.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:41 schreef LetivaLove het volgende:
Misschien moet je steeds denken als je je rot voelt:
Maar ik krijg de kans om te leven, en ik ga er wat moois van maken WANT:
- Er zijn duizenden mensen die nu kanker hebben.
- Denk aan Ruben van de Vliegramp , hij is zijn familie kwijt.
- Denk aan de kinderen in Afrika.
Misschien heb je dan het gevoel dat jij een kans krijgt.
Daar moet je je niet schuldig om voelen. Dat er mensen zijn die iets hebben wat 'erger' is dan jij, betekent niet dat jij je niet rot mag voelen. Accepteer het feit dat je je rot voelt, geef jezelf de ruimte om te voelen wat je voelt, om uit te vinden hoe het komt en wat je daaraan kunt doen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:42 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
[..]
Dat doe ik ook. En dan voel ik me nog schuldiger en rotter, want ik kan niet eens normaal met een kleine tegenslag omgaan.
Ik werd heel erg bespot toen ik daar heen belde met het bericht dat ik paniekaanvallen had. Die man vroeg half serieus of ik nu als een dolle door de straat rende als ik er een had. Daar bel ik echt niet meer heen!quote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:44 schreef Spanky78 het volgende:
Bel anders even met de huisartsenpost. Vertel je verhaal en wellicht mag je snel op gesprek bij de GGZ. al moet je geen wonderen verwachten. Wel goed dat je hulp zoekt, hopelijk kun je snel ergens terecht.
ze is nog niet ingeschreven, maar meestal kan je dat gewoon direct ergens doenquote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:50 schreef Spanky78 het volgende:
En je oude huisarts, kan die je neit doorverwijzen?
Wat zij zegt.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:49 schreef Satsuma het volgende:
[..]
Daar moet je je niet schuldig om voelen. Dat er mensen zijn die iets hebben wat 'erger' is dan jij, betekent niet dat jij je niet rot mag voelen. Accepteer het feit dat je je rot voelt, geef jezelf de ruimte om te voelen wat je voelt, om uit te vinden hoe het komt en wat je daaraan kunt doen.
Juist.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:48 schreef Difficult het volgende:
Praten kan wonderen doen voor veel mensen, niet voor iedereen maar goed dat terzijde
Ik heb niet helemaal begrepen of je het ook met je vriend over hebt gehad, en dan praat ik over het laatste probleem waardoor je nu weer redelijk in de knoop zit? zo niet .. misschien kan dat al een heel stuk schelen dat je een beetje oplucht
Wachten op dingen zoals afspraken of dat er eindelijk eens word opgenomen is altijd kut als je het juist dat moment nodig hebt, maar probeer zoveel mogelijk aan andere dingen te denken, soms helpt het al een beetje om een goed boek te lezen
Verders is er niet heel veel te doen als ik het zo lees behalve je hart luchten tegen onbekende of juist goeie bekende
sterkte
Kan ook zijn dat het lezen helemaal niet wil lukken. Ik ben ook heel erg diep terecht gekomen, en begin nu ook weer beetje op te krabbelen, maar bij mij werkt lezen niet. Ik lees wel, maar ik lees niet.. snap je? Ik neem om de een of andere reden niks op. Heel irritant.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:14 schreef Satsuma het volgende:
Een boek of zo is idd wel een idee. Als ik niet lekker in m'n vel zit, dan kan ik mezelf nog weleens verliezen in fantasy. Aan de andere kant ben ik dan wel weer extra depri als ik het boek uit heb =P
Het probleem staat beschreven in de OP, slome.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:44 schreef LetivaLove het volgende:
?
Je bent toch nu gelukkig?
je hebt toch alles wat je wilt hebben
wat is het probleem
snap ik, maar ik denk dat er kwa huiselijk geweld tussen achterstand en hoogopgeleid weinig verschil is. achterstand omdat, sja, niet voor niets achterstand, hoogopgeleid omdat carrieremensen geen falende kinderen willenquote:Op woensdag 19 mei 2010 10:09 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
Ik sloeg wel terug maar het mocht niet zo baten, en bij mijn pa durfte ik niet.
Ik post middenklasse, hoogopgeleid erbij omdat ik vaker hoor dat er huiselijke problemen zijn in achterstandsgezinnen of bij mensen met een lage economische status (uit frustratie)? Niet omdat ik denk dat daarin zitten per definitie slechter is bij het opvoeden van een kind, maar om vooroordelen uit de weg te helpen.
Toch wijzen cijfers uit dat huiselijk geweld vaker bij 'achterstandsgezinnen' voorkomt. Uit o.a. frustratie, zoals TS al aangeeft.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:18 schreef Rick_dB het volgende:
[..]
snap ik, maar ik denk dat er kwa huiselijk geweld tussen achterstand en hoogopgeleid weinig verschil is. achterstand omdat, sja, niet voor niets achterstand, hoogopgeleid omdat carrieremensen geen falende kinderen willen
zo denk ik dan
ik denk ook dat je dat doet omdat je dat vaak verteld is ...quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:23 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
Ik heb vaak geneog te horen gekregen dat als ik vertelde wat me dwars zat mensen zeiden dat anderen het veel slechter hadden en ik me niet aan moest stellen.
Ik herken me hier een beetje in. Het verschil is, dat ik alleen onzeker ben over de toekomst en daardoor de controle over dingen wil houden. Daarentegen heb ik wel door, dat je het leven moet nemen zoals het is. Fouten zul je maken en zijn zelfs goed voor je. Je leert er namelijk van. Daardoor ben ik niet bang om fouten te maken.quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:53 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
Ik vind de toekomst ook eng. Ik ben heel plannerig en wil altijd alles precies zoals ik het wil, want zodra het van mijn veilige positie afwijkt ben ik doodsbang.
Hier moet je je niets van aantrekken en is ook volledig onterecht. Hoe jij je voelt is voor jou belangrijk. Hoe een ander zich voelt is voor hun belangrijk.quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:23 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
Ik heb vaak geneog te horen gekregen dat als ik vertelde wat me dwars zat mensen zeiden dat anderen het veel slechter hadden en ik me niet aan moest stellen.
Laat dit voor eens en voor altijd duidelijk zijn.quote:Op woensdag 19 mei 2010 13:34 schreef Rembrand21 het volgende:
[..]
Hier moet je je niets van aantrekken en is ook volledig onterecht. Hoe jij je voelt is voor jou belangrijk. Hoe een ander zich voelt is voor hun belangrijk.
Echt he.. hoe kun je zoiets zeggen?!? Okay.. als TS:quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:41 schreef LetivaLove het volgende:
Misschien moet je steeds denken als je je rot voelt:
Maar ik krijg de kans om te leven, en ik ga er wat moois van maken WANT:
- Er zijn duizenden mensen die nu kanker hebben.
- Denk aan Ruben van de Vliegramp , hij is zijn familie kwijt.
- Denk aan de kinderen in Afrika.
Misschien heb je dan het gevoel dat jij een kans krijgt.
de toekomst _is_ dan ook eng en ieder persoon zal angst hebben voor het onbekende... dat is zelfs heel gezond en houd een mens waakzaam...quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:53 schreef iwrappedyouinsidemycoat het volgende:
Ik vind de toekomst ook eng. Ik ben heel plannerig en wil altijd alles precies zoals ik het wil, want zodra het van mijn veilige positie afwijkt ben ik doodsbang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |