Qua betrouwbaarheid is het net als met auto's; ligt eraan wat je voorganger(s) ermee hebben uitgespookt. Als je bij klassiekers kijkt op MP of elke andere willekeurige veilingsite en je kijkt wat eruit rolt voor het bedrag wat je zegt, zie ik 75% Honda CB's, dus die lijken me wel betrouwbaarquote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:03 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Nee heb hier hier geen topic over lopen
En wat ga ik er mee doen, vooral mooi weer rijden. Af en toe naar m'n werk en zo eens in de tijd een klein toerritje. Ik gok 2000 a 4000km per jaar.
Geen vakanties naar timboektoe of iets dergelijks.
hejje nog goede houze geluisterd, ouwe pillenslikkert?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Qua betrouwbaarheid is het net als met auto's; ligt eraan wat je voorganger(s) ermee hebben uitgespookt. Als je bij klassiekers kijkt op MP of elke andere willekeurige veilingsite en je kijkt wat eruit rolt voor het bedrag wat je zegt, zie ik 75% Honda CB's, dus die lijken me wel betrouwbaar![]()
Mijn kennins van motorfietsen is op zich wel goed, maar wel redelijk algemeen.. dus een echte expert wil mezelf niet noemen![]()
Je moet gewoon kijken wat je een tof ding vindt.. voor 1000¤ koop je bij ongeveer alle merken een brommert waar je wel wat aan moet klussen, maar die op zich prima rijdbaar zijn; alle waar is naar zijn geld
Wat op de DS3 zit?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:41 schreef Anne het volgende:
Weet iemand wat dat vage logo betekent wat ik wel eens op een Citroen ben tegengekomen?
Ik kan er niks over vinden op google, maar ik ben er afgelopen zaterdag weer eentje tegengekomen.
Uiteraard heb je daar een foto van gemaaakt die je zometeen gaat posten, dus we wachten nog FFquote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:41 schreef Anne het volgende:
Weet iemand wat dat vage logo betekent wat ik wel eens op een Citroen ben tegengekomen?
Ik kan er niks over vinden op google, maar ik ben er afgelopen zaterdag weer eentje tegengekomen.
Enige keer dat ik een DS3 heb gezien is op Citromobilequote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:05 schreef Anne het volgende:
[..]
Jaaa!
Nu zie ik pas waar het voor staat.
Space Invaders IIIquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:05 schreef Anne het volgende:
[..]
Jaaa!
Nu zie ik pas waar het voor staat.
Om telkens naar Engeland te gaan als ik er één wil is ook watquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:12 schreef Alexxxxx het volgende:
koop ze in engeland dan, daar zijn ze wel te betalen. Kun je meteen een goedkope LaRo meenemen.
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 19:14 schreef Alexxxxx het volgende:
ik heb zonet een sticker met "als je dit kunt lezen svp de auto op haar wielen zetten" ondersteboven op mijn Niva geplakt
Ik eigenlijk ook, heb de NL sticker er vorige week nog afgepeuterd.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:18 schreef Anne het volgende:
Ik heb een aversie tegen stickers op een auto.
Ik heb een sticker van de Russische klassieker vereniging, terwijl het geen klassieker isquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:18 schreef Anne het volgende:
Ik heb een aversie tegen stickers op een auto.
als je goedkoop wilt moet jevoor rechts stuur gaanquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:14 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Om telkens naar Engeland te gaan als ik er één wil is ook wat.. En wist niet dat ze goedkope linksgestuurde LaRo's op NL kenteken hadden daar
![]()
Had ik ineens zin inquote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:16 schreef Marijkezwolle het volgende:
letsel
[..]![]()
![]()
Hoe kom je daar nou weer op?
Ik zou nog wel een "If you can read this, you're too fucking close" sticker willen hebben, Large verkoopt ze wel als t-shirt (met de tekst dan op borst hoogte) maar voor op de auto leek ie me ook wel mooi
dit is de eerste.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:18 schreef Anne het volgende:
Ik heb een aversie tegen stickers op een auto.
Geef dan liever wat meer uit voor een linksgestuurdequote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:19 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
als je goedkoop wilt moet jevoor rechts stuur gaan
[..]
Had ik ineens zin in
en SMS me morgenmiddag anders ff, draai ik die sticker meteen voor je uit
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 20:19 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
als je goedkoop wilt moet jevoor rechts stuur gaan
[..]
Had ik ineens zin in
en SMS me morgenmiddag anders ff, draai ik die sticker meteen voor je uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |