daarvan ontgaat mij elke vorm van logica.quote:Op maandag 17 mei 2010 10:49 schreef mattttPUNTnl het volgende:
Ja leuk, komen ze nu mee aan
Maar eh, ik verwacht eerlijk gezegd niet dat er een match zou komen tussen GAE en Sparta mocht W2 omvallen. Ik denk eerder dat de KNVB of niks doet of Cambuur (#2 JL) laat promoveren. Mijn rood geel hart hoopt dan natuurlijk op het eerste
Vertel, wat snap je niet.quote:Op maandag 17 mei 2010 11:12 schreef Symphonic het volgende:
[..]
daarvan ontgaat mij elke vorm van logica.
De logica is toch gewoon dat de degradant(Sparta) of de club die door Willem II in de play-offs uitgeschakeld werd(GAE) erin komt/blijft?quote:
Dit klinkt behoorlijk ernstig. Als het personeel officieel ingelicht wordt is het meestal toch een gedane zaak?quote:Willem II licht personeel in over geldgebrek
TILBURG - Willem II licht maandag 17 mei het personeel in over de financiële noodsituatie.
Rond het middaguur zijn alle werknemers uitgenodigd op het stadion.
Even na de middag geeft de club op een persconferentie openheid van zaken.
De club zou zodanig in de problemen zitten dat de salarissen van het personeel, onder wie ook de voetballers, niet betaald kunnen worden.
Sparta en GAE hebben allebei sportief verloren en zijn zodoende ook gedegradeerd danwel niet verder gekomen dan waar ze stonden. Daarom vermoed ik dat als er al een club mag promoveren (indien W2 omvalt), ze de #2 van de JL laten promoveren op basis van verdiensten in het seizoen.quote:Op maandag 17 mei 2010 11:22 schreef MMUFC het volgende:
[..]
De logica is toch gewoon dat de degradant(Sparta) of de club die door Willem II in de play-offs uitgeschakeld werd(GAE) erin komt/blijft?
precies, Cambuur is helemaal geen partij in dezequote:Op maandag 17 mei 2010 11:22 schreef MMUFC het volgende:
[..]
De logica is toch gewoon dat de degradant(Sparta) of de club die door Willem II in de play-offs uitgeschakeld werd(GAE) erin komt/blijft?
Maar Cambuur is toch ook niet verder gekomen omdat ze in de 2e ronde van de Play-offs gekomen zijn.quote:Op maandag 17 mei 2010 11:28 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Sparta en GAE hebben allebei sportief verloren en zijn zodoende ook gedegradeerd danwel niet verder gekomen dan waar ze stonden. Daarom vermoed ik dat als er al een club mag promoveren (indien W2 omvalt), ze de #2 van de JL laten promoveren op basis van verdiensten in het seizoen.
Een situatie als die van TOP Oss en BV Veendam kun je hier niet bij betrekken, gezien er nog geen "rechthebbenden" in de Topklasse zijn die eventueel hadden kunnen promoveren.
Dat is in ieder geval mijn logica
Waarom jammer ?quote:Op maandag 17 mei 2010 12:24 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
IddJammer dat ze niet gedegradeerd zijn dan..
Ze betogen dat Tilburg aan Willem II heeft willen verdienen, ipv te subsidiëren.quote:Op maandag 17 mei 2010 14:14 schreef Drassss het volgende:
Ik val net binnen in de persconferentie.
Eerst geven ze aan dat ze geen subsidie willen, maar nu lopen ze wel te huilen dat de hockeyverenigingen 6,1 miljoen krijgen?? Wat mis ik.
Ja, ik viel echt net binnen dus vond het een raar verhaalquote:Op maandag 17 mei 2010 14:16 schreef Gulo het volgende:
[..]
Ze betogen dat Tilburg aan Willem II heeft willen verdienen, ipv te subsidiëren.
Beetje jammer, dan hadden ze helemaal niets met de gemeente moeten doen.
Het is inderdaad erg huilie. Ergens hebben ze wel een punt, maar toen hebben ze er zelf mee ingestemd.quote:Op maandag 17 mei 2010 14:17 schreef Nappie-Oleon het volgende:
wat een huilpersconferentie
meteen afstraffen dit
http://www.willem-ii.nl/nieuws-detail.asp?id=7354&hoofdID=7&rubriek=13quote:Vanavond informatiebijeenkomst voor supporters en sponsors
17/5/2010 -
Zondagmiddag heeft Willem II een tumultueus seizoen afgesloten. De Tricolores zijn er in geslaagd zich via de Jupiler Play-Offs te handhaven in de Eredivisie. Desalniettemin is de situatie van de club niet rooskleurig. Kwartiermaker en inmiddels interim bestuurder Paul Bottelier heeft zich de afgelopen maand vooral verdiept in de financiën van de club en zijn conclusie is dat deze zeer zorgelijk zijn. Bottelier zal dat vanavond uitvoerig toelichten. Supporters, sponsors en vrijwilligers zijn vanaf 20.00 uur van harte welkom in het Koning Willem II stadion
Dat laatste wordt ook gewoon toegegeven. Wanbeleid begon na het vertrek van Adriaanse die gratis de topspelers van W2 meenam. Het bestuur wat daar toen zat heet cruciale fouten gemaakt. Niet gek dat ze deze strop van hun nek willen hebben.quote:Op maandag 17 mei 2010 14:19 schreef Gulo het volgende:
[..]
Het is inderdaad erg huilie. Ergens hebben ze wel een punt, maar toen hebben ze er zelf mee ingestemd.
Dat ze zo ver gaan geeft wel aan dat de nood echt enorm is!!! Als de gemeente niet bijspringt is het einde verhaal, dat is duidelijk!
Ze proberen met dit verhaal goodwill bij de bevolking te kweken voor wanneer er gemeenschapsgeld naar Willem II moet.
Conclusie: ze willen geen subsidie. Ze willen 'teveel betaald geld' terug hebben!Ze hebben zelf echter teveel betaald, en daarmee ingestemd.
Als de hockey 6 miljoen subsidie krijgt, is er wel wat voor te zeggen dat Willem II het teveel betaalde geld terug krijgt.
Overigens is dit alles wel samen te vatten: WANBELEID. De bestuurders hebben hier immers zelf mee ingestemd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |