abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_81523457


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt wel, maar stopt abrupt als er een poging wordt gedaan dit vast te leggen.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's ) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"

DE OP IS HIER TE VINDEN
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren).
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  maandag 17 mei 2010 @ 09:01:44 #2
258885 Solique
I Kill You !
pi_81523462
Goedemorgen
quote:
Op maandag 17 mei 2010 08:43 schreef GameBabe het volgende:
En de groeten uit bodegraven
Oh oh, het stalken begint langzaam.
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
pi_81523466
En nu ga ik aan het werk!

Tot vanavond
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_81523492
quote:
Op maandag 17 mei 2010 08:58 schreef GameBabe het volgende:
Wat voor operatie krijg je?
Ik heb gewoon onder mijn armen heel veel last van zweten en krijg ik nu botox eronder gespoten ( niet mijn eerste keer, het helpt wel )
pi_81523508
Vandaag echt maar eens studeren
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_81523533
Nog 4 weken
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  maandag 17 mei 2010 @ 09:09:17 #7
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_81523555
Ooooh joh GB, ik wist niet eens dat je weer vrijgezel was. Vandaar dat je zo krols post hier
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_81523561
Vanaf welk vliegveld vertrekt Sdm? Luchtruim deels dicht om aswolk
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_81523573
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:04 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Ik heb gewoon onder mijn armen heel veel last van zweten en krijg ik nu botox eronder gespoten ( niet mijn eerste keer, het helpt wel )
Hihi, Cranium zit aan de botox
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_81523680
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:10 schreef koei het volgende:

[..]

Hihi, Cranium zit aan de botox
Alleen onder de armen
  maandag 17 mei 2010 @ 09:18:00 #11
111656 Poit
12-08-12
pi_81523711
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:16 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Alleen onder de armen
Lastig met rukken, me dunkt.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  maandag 17 mei 2010 @ 09:18:59 #12
111656 Poit
12-08-12
pi_81523732
Zit er eentje te ninja-en hier
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_81523782
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:18 schreef Poit het volgende:

[..]

Lastig met rukken, me dunkt.


zo ik ga weer even in mijn nest liggen.
pi_81523848
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:09 schreef koei het volgende:
Vanaf welk vliegveld vertrekt Sdm? Luchtruim deels dicht om aswolk
Zo blij dat ik niet naar Londen vlieg maar de trein neem zul je net zien dat 24 juni namelijk er niet gevlogen kan worden.
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_81523981
Vorig topic was eigenlijk ook historisch .

Tering alles zit vast, en hier heel de afdeling zit te hoesten of ze neus op te halen :/. 3 zijn er al ziek
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  maandag 17 mei 2010 @ 09:35:15 #16
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_81524068
TVP
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_81524081
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:25 schreef Morthill het volgende:

[..]

Zo blij dat ik niet naar Londen vlieg maar de trein neem zul je net zien dat 24 juni namelijk er niet gevlogen kan worden.
Tja, of dat nou zoveel beter is...

Treinverkeer Kanaaltunnel ligt stil na brand

(ik ben erg blij dat ik de trein van vrijdagavond had en niet die van zaterdagochtend )
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  maandag 17 mei 2010 @ 09:37:17 #18
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_81524129
RRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH

Ik moet nog veel te veel doen, maar ik wil niet... heb geen zin, geen inspiratie, geen fut.
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
  maandag 17 mei 2010 @ 09:37:25 #19
258885 Solique
I Kill You !
pi_81524132
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:31 schreef Nick-GizMo het volgende:
Tering alles zit vast, en hier heel de afdeling zit te hoesten of ze neus op te halen :/. 3 zijn er al ziek
Is ook lekker als het langzaam aan verspreid wordt onder de afdeling.
Hier is gelukkig niemand ziek, alleen ik last van gedeeltelijk dichte neus. Flink snuiven zal helpen.
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
  maandag 17 mei 2010 @ 09:39:07 #20
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_81524168
Bayboy is de beste
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_81524279
putlucht wat door de airco verspreid wordt
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_81524632
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:43 schreef Tain het volgende:
putlucht wat door de airco verspreid wordt

You think that's air you're breathing now? Hmm...
Are you brave enough to fear?
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
  maandag 17 mei 2010 @ 10:07:10 #23
111656 Poit
12-08-12
pi_81524897
quote:
Op maandag 17 mei 2010 09:37 schreef Fallen het volgende:
RRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH

Ik moet nog veel te veel doen, maar ik wil niet... heb geen zin, geen inspiratie, geen fut.
Dude, koop een boksbal en ram je leeg, dat lucht up

* Poit wilt ook een boksbal
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  maandag 17 mei 2010 @ 10:12:58 #24
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_81525024
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_81525078
quote:
Op maandag 17 mei 2010 10:07 schreef Poit het volgende:

[..]

Dude, koop een boksbal en ram je leeg, dat lucht up

* Poit wilt ook een boksbal
Geen waskamertje in huis of iets dergelijks waar je zo'n zak kan ophangen? Die dingen zijn heilig

Ik ga weer naar huis, ik merk nu al dat ik geen hele dag vol kan houden en zat in de bus echt tegen overgeven aan (godzijdank ging het goed)
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')