quote:Op zondag 16 mei 2010 20:34 schreef reetveter het volgende:
[..]
Is lache man, willekeurig kanker roepen naar mensen en ze de kanker toewensen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:34 schreef reetveter het volgende:
[..]
Is lache man, willekeurig kanker roepen naar mensen en ze de kanker toewensen.Het klinkt best wel stoer moet ik toegeven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:34 schreef reetveter het volgende:
[..]
Is lache man, willekeurig kanker roepen naar mensen en ze de kanker toewensen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:36 schreef Chai het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
editfaal.![]()
(dit moest een edit zijn, geen nieuw bericht)
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 16-05-2010 20:37:48 ]
'zo goed als' ook echt hequote:Op zondag 16 mei 2010 20:37 schreef Potloodvis het volgende:
Barca zo goed als kampioen, ze staan 4-0 voor.
Real enkel op 1-1.
quote:
wordt kantje boord nog manquote:Op zondag 16 mei 2010 20:37 schreef Potloodvis het volgende:
Barca zo goed als kampioen, ze staan 4-0 voor.
Real enkel op 1-1.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |