Ziggo hanteert nog altijd dezelfde oplichters praktijken als toen ze nog @home waren. Alleen hebben ze weer een nieuw iets om de mensen geld uit de zak te kloppen n.l. DIGITALE TV. De eerste 2 maanden krijg je alle zenders daarna vallen op de standaard zenders na ALLE extra zenders weg en moet je gaan bellen voor abonnement op extra zenders. Ook het internet blijft niet onveranderd ik merk duidelijk dat de snelheid sterk achteruit is gegaan en wel door het feit dat downloaden en browsen tegelijkertijd ineens niet meer mogelijk is. Als je de film zenders (1,2,3,4,5 en 6) aan houdt voor de porno kom je er bekaaid vanaf daar de porno zenders ook daadwerkelijk 24 uur per dag porno uitzenden en de film zenders net zoals canal+ iedere fucking film om de 2 weken herhalen met eens een andere film ertussen of zelfs een pornotje s'nachts. Ik sloot een totaal abonnement af voor internet, tv en telefoon, 60 euries zou dit kosten.
Na het wegvallen van de extra zenders na 2 maanden heb ik de tekenfilm zenders(voor me dochter) en film zenders 1,2 en 3 opnieuw aangevraagd dit komt neer op een totaalrekening van 102 per maand wat op zich al niet kan kloppen ,de tekenfilm zenders zijn 3,95 p/mnd extra en de film zenders 14,95 p/mnd dit komt bovenop de abonnementskosten van 60 euro p/mnd opgeteld is dit nooit 102 euro. Krijg ik een brief thuis met acceptgiro want er staat nog 168 euro open. Nog erger na contact op te nemen blijkt er zelfs 312 euro open te staan over een contract periode van 7 maanden. Volgens Ziggo ontstaan door bestellen van on-demand films en bellen met de vaste lijn, nou in 7 maanden tijd heb ik 3 films besteld en de telefoon letterlijk 10 keer ter hand genomen om rekening info te bellen op mijn bank, een info nummer dat 10 ct per minuut kost en ik dus in totaal 10 keer voor 3 minuten lang heb gebeld de resterende tijd die meer gebeld is, is naar andere Ziggogebruikers geweest dus gratis.
Het rekensommetje klopt niet hoe je het ook wend of keert. Kortom bij Ziggo wordt je bestolen en als je om opheldering vraagt krijg je ook nog de melding dat het aan jou ligt. Het feit dat het internet traag is zou aan onze pc liggen(whoehaha) m'n vriendin heeft pas n nieuwe dualcore en ik ben een fervent gamer dus aan de pc's zal het ECHT NIET liggen. Wilder nog na contact op te nemen met de klantenservice bleken wij het aller snelste internet abonnement te hebben wat ik op zich wel knap vind omdat ik toch echt de verbinding had gekozen wat daarvoor kwam dus niet de duurste. De monteur (die ik niet eens had besteld) die me de boel kwam installeren wist ons overigens ook te vertellen dat de draadloze router die ik kreeg van Ziggo niet de juiiste bleek te zijn waardoor mijn internet letterlijk 1 keer per week uitvalt en ik de router van de stroom af moet halen zodat hij reset en ik weer op internet kan. Ook deze router heeft ons extra geld gekost daar rekende Ziggo de helft van de prijs voor door omdat we niet de normale kabel router hebben gekozen
Wat betreft de andere zenders, nadat de eerste keer alle extra zenders wegvielen bleven ook deze weg, dus geen disovery HD of extremesports of noem maar op ieder fucking zender komt er extra bovenop dus kost extra geld. Ziggo maakt een leuke combinatie van jou zenderkeuze met een nog leuker prijsje eraan vast.
Als je dit alles zo bekijkt vind ik het niet gek dat veel van die providers om de zoveel tijd een andere naam aannemen of gaan fuseren en zo een andere naam krijgen, op den duur is het onmogelijk verder te gaan onder een met stront besmeerde naam.
Meer mensen met dit probleem? Ik hoor het graag met een groep sta je immers sterker tegen een provider als Ziggo en heeft een raadsman vlugger een zaak opgebouwd dan wanneer iemand individueel ertegenin gaat.