Goed verhaal.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:17 schreef ReWinD het volgende:
De NOS over het uitzenden van de beelden van Ruben:
http://weblogs.nos.nl/hoofdredactie/2010/05/13/ruben-in-beeld/
Dat had ook gekund zonder een foto.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:27 schreef Re het volgende:
[..]
hij is nieuws, groot nieuws dus mensen willen het nou eenmaal met eigen ogen zien, dus een reportage met gepaste afstand lijkt me dan ook wel nuttig, minder nuttig is de senatie schreeuwkoppen die er ook zijn
Niet meer in 2010....quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat had ook gekund zonder een foto.
http://www.telegraaf.nl/b(...)h___.html?view=printquote:Een Airbus van Afriqiyah Airways van Tripoli naar Johannesburg is twee weken geleden niet opgestegen wegens problemen met het landingsgestel.
Dat zegt Grietje de Boer uit Epe tegen de Gelderlander. Ze zou met dit vliegtuig naar Johannesburg vliegen, maar de Airbus, volgens De Boer een kleiner type dan de neergestorte Airbus 330, bleef aan de grond in Tripoli
Grietje en haar man Lubbert moesten door het oponthoud in Tripoli de nacht doorbrengen op het vliegveld. „Het was vies en smerig; je moest je broekspijpen oprollen om naar de wc te gaan. Het was zeker geen modern vliegveld”, aldus Grietje de Boer
Laten we dan de media TV en internet maar helemaal verbieden en alleen nog maar radio toestaan.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat had ook gekund zonder een foto.
Dit soort verhalen is altijd de grootste onzin. Het heeft daadwerkelijk niets met die crash te maken.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)h___.html?view=print
Die zijn al de hele wereld over gegaan doordat men in Libië beelden heeft vrijgegeven, het lijkt me dat de NOS in deze geen blaam treft, zij hebben die beelden niet gemaakt.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat had ook gekund zonder een foto.
Het zegt wel iets over de luchtvaartmaatschappij.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:41 schreef Bolter het volgende:
[..]
Dit soort verhalen is altijd de grootste onzin. Het heeft daadwerkelijk niets met die crash te maken.
Dat rechtvaardigt het natuurlijk niet.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:43 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Die zijn al de hele wereld over gegaan doordat men in Libië beelden heeft vrijgegeven, het lijkt me dat de NOS in deze geen blaam treft, zij hebben die beelden niet gemaakt.
Ik vind het ook onkies om, als dat ventje ligt bij te komen uit narcose, met een camera naar binnen te wandelen en te filmen.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat had ook gekund zonder een foto.
Er waren 62 groepsreizigers met Kras en Stip en nog twee gezinnen van resp. 4 en 5 personen die zelf de vlucht hadden geboekt.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:45 schreef StateOfMind het volgende:
70 NL doden inmiddels? Hoe komt men daar bij?
De 62 mensen die via Stip en Kras hadden geboekt en 9 mensen op eigen houtje. 71 -/- 1 overlevende = 70 Nederlandse doden.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:45 schreef StateOfMind het volgende:
70 NL doden inmiddels? Hoe komt men daar bij?
Dat is normaal in dat type landen (denk maar aan de beelden van ziekenhuizen na aanslagen in Palestina en Irak). Het was ook een Libisch camerateam.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:46 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ik vind het ook onkies om, als dat ventje ligt bij te komen uit narcose, met een camera naar binnen te wandelen en te filmen.
Had ook op een later tijdstip gekund, eventueel na toestemming door de familie.
Vind het echt vreemd dat het ziekenhuispersoneel dat heeft toegestaan.
Het gebruiken van de beelden of het feit dat ze gemaakt zijn? Het laatste had niet mogen gebeuren, op een gepaste manier met het gegeven omgaan is het beste dat de NOS nu nog kan doen.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat rechtvaardigt het natuurlijk niet.
quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:47 schreef Felixa het volgende:
[..]
Er waren 62 groepsreizigers met Kras en Stip en nog twee gezinnen van resp. 4 en 5 personen die zelf de vlucht hadden geboekt.
Dat gezin van 4 personen was het gezin van Ruben.
Ah okee.quote:Op donderdag 13 mei 2010 15:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
De 62 mensen die via Stip en Kras hadden geboekt en 9 mensen op eigen houtje. 71 -/- 1 overlevende = 70 Nederlandse doden.
Helemaal zeker weet je het natuurlijk pas als er een definitieve lijst is van mensen die in het vliegtuig zaten.
http://www.elsevier.nl/we(...)-vliegramp-Libie.htmquote:In Libië wordt druk gespeculeerd over de gesprekken tussen de verkeerstoren en de piloten. Een verkeersleider zou hebben gezegd dat het weer te slecht was om te landen en de landing derhalve moest worden afgebroken.
De staart van het gecrashte vliegtuig
Dat melden bronnen aan de NOS.
Ooggetuigen zouden volgens De Telegraaf hebben gezien hoe het toestel in de lucht explodeerde. Na de crash zou ook nog een explosie op de grond hebben plaatsgehad.
Radiobaken
Ook zo een radiobaken van de landingsbaan in Tripoli tijdens de crash van Afriqiyah Airlines mogelijk niet goed hebben gefunctioneerd. Dat blijkt uit een waarschuwing die de piloten voor hun vlucht in principe op horen te vragen, schrijft de Volkskrant.
Volgens de waarschuwing was het radiobaken onbetrouwbaar door werkzaamheden op het vliegveld. Een radiobaken zendt signalen uit waardoor een vliegtuig 'weet' waar de landingsbaan is. Of de piloten het radiobaken hebben gebruikt, is onbekend. De waarschuwing gold van 21 februari tot en met 15 mei.
Terrorisme
De NOS meldt dat bij Libische journalisten verbazing en ongeloof heerst over uitlatingen van de Libische minister van Verkeer. Die zei namelijk al heel snel na de crash dat het geen terroristische aanslag kon zijn.
De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding zegt geen aanwijzingen te hebben voor een aanslag.
Door Arne Hankel
Hier is een overzicht: http://www.depers.nl/buitenland/478323/Fotos-en-videos-crash.htmlquote:Op donderdag 13 mei 2010 15:50 schreef ddx het volgende:
Zag bij het nos journaal ook beelden van grotere brokstukken (vleugels?)
Vroeg me af of er misschien nog andere grote brokstukken zijn die ze misschien bewust niet laten zien ivm lichamen/lichaamsdelen die je dan ziet ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |