Ik zou niet terug willen naar die tijd, ook niet met de kennis die ik nu allemaal heb.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:12 schreef EchtGaaf het volgende:
Stel dat er een tijdmachine zou bestaan en je zou de klok 25 jaar terug kunnen zetten, zouden jullie het dan doen?
Ik begin: ja!
volgende keer als ik nog in nederland benwaar het erg op begint te lijken ga ik zeker meequote:Op zondag 16 mei 2010 20:28 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ja die meet was leuk![]()
Gezellig met z'n drieën door Blijdorp gelopen.
Je hebt wat gemist.
![]()
Trouwens jouw dag was ook leuk zo te zien.
Klinkt als een dure opleiding, misschien dat je de "opportunity loss" meerekent, namelijk dat je in die jaren dat je studeerde niet hebt gewerkt.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:20 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik ga daar toch een kijken.Maar met dit voorbeeldje heb ik geen moeite
Ik heb niet echt het idee dat ik iets an die opleiding heb gehad. In geld uitgedrukt heeft het mij meer dan een ton gekost en zo goed als niks heeft opgeleverd.
Mijn punt is dat we een gammel systeem hebben. We onze mond vol over het milieu en spaarzaam leven. Rentmeesterschap.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:24 schreef francis998 het volgende:
En dat rechtvaardigheidsgevoel werkte haar dus vaak genoeg tegen.
Dat is ook zo. De ene tist is de andere niet.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:34 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
Klinkt als een dure opleiding, misschien dat je de "opportunity loss" meerekent, namelijk dat je in die jaren dat je studeerde niet hebt gewerkt.
Autisme is nu eenmaal zwaar, je loopt altijd weer tegen muren op waar normale mensen vrijwel nooit tegenaan lopen. Voor de ene tist kan dat werk zijn, de ander heeft moeite met groepen en de meeste autistische mannen hebben geen relatie.
5 jaar dan, dan was ik nu misschien op het niveau waar ik in werkelijkheid pas ben in 2015.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:12 schreef EchtGaaf het volgende:
Stel dat er een tijdmachine zou bestaan en je zou de klok 25 jaar terug kunnen zetten, zouden jullie het dan doen?
Ik begin: ja!
Mooi, Cassandra. Soms lopen dingen inderdaad zoals ze lopen. Ik geloof ook niet dat we het leven moeten proberen begrijpen. Je hebt natuurlijk gelijk dat die eerdere relatie je ook heeft gevormd en je sterker heeft gemaakt.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:40 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik zou de tijd niet terug willen draaien, althans geen 25 jaar. Toen was ik nog niet geboren
Soms denk ik wel dat ik de tijd 5 jaar had willen terug draaien, en mijn ex nooit had leren kennen. Dat had mij veel geld en verdriet gescheeld. Maar aan de andere kant.. Alles wat ik heb meegemaakt heeft mij gevormd tot wie ik nu ben en daar ben ik trots op
Ik heb vanuit de breuk een van mijn beste vrienden leren kennen, en mij in mijn interesses kunnen verdiepen. Op die manier ben ik op dit forum terecht gekomen (een van de interesses was nl. ass)
Van daaruit weer een fobo aangemaakt en van daar uit weer Detroit leren kennen.
Via heel wat omwegen heb ik bereikt wat ik nu allemaal heb en dat zou ik nooit willen terugdraaien.
Goeie.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:44 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
5 jaar dan, dan was ik nu misschien op het niveau waar ik in werkelijkheid pas ben in 2015.
Ook al zou je de klok 25 jaar kunnen terugzetten, de vraag blijft: ben je, gegeven je ASS, in staat om te werken?
Soms hoor ik mijn schoonfamilie of mijn vriend zelf praten en dan wilde ik wel dat ik hem eerder had leren kennen. Ook nog om een andere reden.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:48 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mooi, Cassandra. Soms lopen dingen inderdaad zoals ze lopen. Ik geloof ook niet dat we het leven moeten proberen begrijpen. Je hebt natuurlijk gelijk dat die eerdere relatie je ook heeft gevormd en je sterker heeft gemaakt.
Ik vraag me wel af waar je 25 jaren gelden was.... Ik vraag me af, waar ben je voor je geboorte![]()
Ik kan me niet voorstellen wat het is om niet te zijn....
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:31 schreef francis998 het volgende:
[..]
volgende keer als ik nog in nederland benwaar het erg op begint te lijken ga ik zeker meeTenzij er iets heel belangerijks opspeelt!
Btw dat over terug de tijd ingaan, waar doelt dat op.
Ik zou denk ik gezien mijn persoonlijkheid echt niet in die tijd willen leven.
Hebben jullie ooit the butterfly effect gezien? Met Ashton Kutcher. Is nog een vervolg opgemaakt en soortgelijke ideeen maar de butterfly effect is echt een steengoed verhaal over dit idee en de gevolgen ervanquote:Op zondag 16 mei 2010 20:52 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Volgende meet een picknick in een park?
Trouwens terug gaan in de tijd is een slecht idee. Sommige dingen kan je niet veranderen ook al zou je dat willen. En wat als je het veranderd wie zegt dat het beter wordt. Ik wilde ook terug in de tijd om het verleden te veranderen maar ik weet dat het onzin is.
Let OP: dit is geen kritiek.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:37 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mijn punt is dat we een gammel systeem hebben. We onze mond vol over het milieu en spaarzaam leven. Rentmeesterschap.
Maar kennelijk niet als het over mensen gaat. Ik vraag me dan af, zijn mensen dan niks waard?![]()
We zijn niet eens in staat om met zijn alleen een systeem te verzinnen dat fatsoenlijk kan draaien.
hoiquote:Op zondag 16 mei 2010 20:44 schreef Dalf03 het volgende:
Ik heb ADHD en Autisme, ik heb werk.. Ook al gaat dit zeer moeizaam, en hoelang ik nog werk heb weet ik niet. Ik werk 2 jaar bij McDonalds maar het is me allemaal soms net iets te gaotisch.. Ik heb dit met een wajong uitkering, die de helft van mijn salaris betaald. Mcdonalds hoeft dus maar 50 procent te betalen.
Maar ik heb de laatste maanden veel uitbarstingen. Een relatie heb ik helemaal niet, vrienden wil ik dolgraag maar alles gaat moeilijk. Autisme is inderdaad iets heel moeilijks..
Vondelpark Amsterdam, ik ken daar een spot dat is een soort rustig cultureel hippie achtig centrum waar je ook kan zitten en drinken en terasje.. met hippie thee enzo, maar ook cola e.d... en vlakbij natuurlijk genoeg gras en park.. Ik had daar een keer een meeting met borderliners.. was echt erg rustig en goede omgeving, ondanks de stad.. maar de plek zelf was super.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:52 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Volgende meet een picknick in een park?
Trouwens terug gaan in de tijd is een slecht idee. Sommige dingen kan je niet veranderen ook al zou je dat willen. En wat als je het veranderd wie zegt dat het beter wordt. Ik wilde ook terug in de tijd om het verleden te veranderen maar ik weet dat het onzin is.
ja die herinner ik me nog!. Was wel een goede film, soms iets te kreepy . Maar toch een super goede film, met nog een serieuze boodschap erachter!quote:Op zondag 16 mei 2010 20:54 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Hebben jullie ooit the butterfly effect gezien? Met Ashton Kutcher. Is nog een vervolg opgemaakt en soortgelijke ideeen maar de butterfly effect is echt een steengoed verhaal over dit idee en de gevolgen ervan
Tistjes "overleven" al 10000 jaren, en dat is niet mogelijk zonder werk.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:44 schreef sempron2400 het volgende:
[..]
5 jaar dan, dan was ik nu misschien op het niveau waar ik in werkelijkheid pas ben in 2015.
Ook al zou je de klok 25 jaar kunnen terugzetten, de vraag blijft: ben je, gegeven je ASS, in staat om te werken?
Sterker nog zonder autisme zaten we nu nog ergens in de jaren 1500 of nog erger. Je hebt nou eenmaal mensen nodig die zich vrijwillig willen afscheiden van de maatschappij, niet alleen om kennis te vergaren en hele levens in dienst van de wetenschap te stellen. Maar ook einzelgangers die als voorbeeld dienen voor de rest. Wat heb je nou werkelijk aan alleen maar sociale mensen, die zouden toch nooit op een zolderkamertje/laboratorium/bibiliotheek gaan zitten om kennis te vergaren( of produceren) over het alles & niets.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:42 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik blijf een relatie of autisme geen hindernis vinden. Dat is misschien mijn idealistische kijk
Ja, dat bedoel ik dus. Steel dat je Hitler vermoord. Zou de tweede wereld oorlog dan niet gebeuren? Of nog iets veel ergers?quote:Op zondag 16 mei 2010 20:54 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Hebben jullie ooit the butterfly effect gezien? Met Ashton Kutcher. Is nog een vervolg opgemaakt en soortgelijke ideeen maar de butterfly effect is echt een steengoed verhaal over dit idee en de gevolgen ervan
Klikt goedquote:Op zondag 16 mei 2010 20:55 schreef Autidude het volgende:
[..]
Vondelpark Amsterdam, ik ken daar een spot dat is een soort rustig cultureel hippie achtig centrum waar je ook kan zitten en drinken en terasje.. met hippie thee enzo, maar ook cola e.d... en vlakbij natuurlijk genoeg gras en park.. Ik had daar een keer een meeting met borderliners.. was echt erg rustig en goede omgeving, ondanks de stad.. maar de plek zelf was super.
precies goed idee. Als ik mijn chileense paspoort verlooptoeps dat mag niemand weten moet ik toch in a'dam wezen bij 't consulaatquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |