gedwongen...quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:39 schreef Lightning_NL het volgende:
Zomerverlof? Heb je die dan???
wij hebben geen paresto (godzijdank), maar als ik op een andere kazerne moet verblijven en ik zit niet in de voeding ga ik als eerste actie een koelkastje bij de provoost proberen te regelen.quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:50 schreef Lightning_NL het volgende:
Ja maar ik weet niet of er nog bepaalde toelages zijn enzo. Ik heb wel eens gehoord dat het lastig rondkomen is voor soldaten. Zo schijnt het zelfs amper te kunnen om elke lunch en diner bij Paresto te eten. Klopt dat?
Ik moet dat ook maar eens gaan doen, kheb intern een koelkast, maar gebruik 'm nog niet echt. Als ik effe een rekensommetje doe ben ik gemiddeld lunch+diner 8 euro kwijt, x20 werkdagen = 160 euro per maand. Voor dat gore eten.quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:54 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
wij hebben geen paresto (godzijdank), maar als ik op een andere kazerne moet verblijven en ik zit niet in de voeding ga ik als eerste actie een koelkastje bij de provoost proberen te regelen.
Ik eet dan alleen de warme maaltijd bij paresto, de rest gewoon op zaal. Scheelt me al snel ¤40-60,- in de week.
No play.
Al een tijdje niet meer, maar ze gooien me voor drie weken terug over het hek en als ik me gedraag mag ik daarna weer gewoon komen...quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:58 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Je zit toch niet meer in opleiding?
ik eet zo'n drie broden in de week, en daarnaast min 1 liter melk per dag, als je daar dan nog beleg bij opteld is dat Paresto kennende algauw een nieuwe auto op jaarbasis...quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:00 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ik moet dat ook maar eens gaan doen, kheb intern een koelkast, maar gebruik 'm nog niet echt. Als ik effe een rekensommetje doe ben ik gemiddeld lunch+diner 8 euro kwijt, x20 werkdagen = 160 euro per maand. Voor dat gore eten.![]()
Meerdere redenen.quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:01 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Mag ik vragen wat daar de achterliggende gedachte van is? Want het is immers wel vooruitgang lijkt me
Net zo veel als ik.. Ligt er aan hoeveel je wel niet verbrand als je alle dagen sport enzo... vrienden staan ook altijd met hun bek vol tanden alsk kom eten xDquote:Op woensdag 12 mei 2010 21:13 schreef Lightning_NL het volgende:
What the fuck! Hoeveel boterhammen zijn dat per dag?
Minimaal een half brood, met dus voor de lunch 2 á 3 pakjes melk van een halve liter (van de defensiecateraar!quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:13 schreef Lightning_NL het volgende:
What the fuck! Hoeveel boterhammen zijn dat per dag?
Hehe dat is niet alleen bij jullie zo. Als we bij ons iets fysieks gaan doen moeten ze ook 'opeens een lesplan schrijven'quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:40 schreef cw2cu het volgende:
[..]
Meerdere redenen.
- 50 euro extra voor al die extra dingen die je moet doen vind ik het niet waard.
- 3 jaar extra bijtekenen als je korporaal wordt.
- Bij onze eenheid is het zo dat de korporaals vaak de taken van de sergeant mogen doen omdat de sergeanten simpelweg te lui zijn. En dit is niet een standaard soldaten uitspraak maar geloof me.. het is echt zo. Marsen doen ze niet meer mee en krijgt een korporaal de opdracht om de mars te leiden en de sergeant gaat op de kamer zitten. En meer van dat soort zaken.
Wat is er dan aan de hand?quote:Op donderdag 13 mei 2010 02:37 schreef Pumatje het volgende:
sodeju , ben echt helemaal klaar mee.
Vertrek denk ik op een dag gewoon met mijn dinnetje naar een of ander eiland, en keer nooit meer terug
Geen zin in.quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:02 schreef Esses het volgende:
Bliksem_nl (lightning_nl) hoe komt het eigenlijk dat jij je eed nog steeds niet afgelegd hebt?
ik krijg netto elke maand inc reiskosten en eetgeld bijna 1800,-quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:39 schreef Lightning_NL het volgende:
Zomerverlof? Heb je die dan???
En wat verdient een soldaat-1 nou eigenlijk. Verdient een korporaal maar 50 euro meer joh?
Na apél is het bij ons ook altijd "huub huub grote kaderverdwijntruc" die gaan dan les voorbereiden(welke lessen?) en meer van dat soort onzin.quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:29 schreef Remco026 het volgende:
[..]
Hehe dat is niet alleen bij jullie zo. Als we bij ons iets fysieks gaan doen moeten ze ook 'opeens een lesplan schrijven'
Gewoon solliciteren, en zodra ze dat afkeuren in bezwaar gaan?quote:Op donderdag 13 mei 2010 11:53 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
ik krijg netto elke maand inc reiskosten en eetgeld bijna 1800,-
[..]
Na apél is het bij ons ook altijd "huub huub grote kaderverdwijntruc" die gaan dan les voorbereiden(welke lessen?) en meer van dat soort onzin.
Alleen doet een kpl bij ons net zoveel als een soldaat, sterker nog een kpl en sld doen tijdens een oefening/ondersteuning het werk van een sgt(op verbindingsgebied dan).
Er komen volgend maand bij ons kpl plaatsen vrij, maar aangezien mn kader weet dat ik over een jaar(of 1,5) naar de KMS wil of overstap naar de kmar maak ik weinig kans om kpl te worden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |