quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:22 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik was blij voor je geweest als ie op 'Out For Delivery' stond
Ik had 't niet anders verwacht... De telecommaatschappijen ruiken weer geld....quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:36 schreef __Saviour__ het volgende:
Die verschillende Europese dataplannen voor 3G die nu opduiken zien er toch een stuk minder interessant uit dan wat ze in de VS aanbieden.
quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:02 schreef Roel_Jewel het volgende:
Apple: "We are pleased to inform you that one or more of your items has shipped." - IPAD WI-FI + 3G 64GB-USA Mooizo.
Die haal ik meteen ff binnen. Zal ik es proberen zodra ik de iPad binnen hebquote:Op donderdag 13 mei 2010 12:16 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Goede keus, ik ben aan het twijfelen of ik nog een iPad wilt kopen voor mijn ouders van 65+. De ipad heeft namelijk de app pressreader waar je voor 30 dollar onbeperkt kranten kan binnentrekken. Voor buitenlandse kranten is dat een lachertje
Even vraagje; hoe heb je het geregeld?quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:02 schreef Roel_Jewel het volgende:
Apple: "We are pleased to inform you that one or more of your items has shipped." - IPAD WI-FI + 3G 64GB-USA Mooizo.
Via US doorstuuradres.quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:26 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Even vraagje; hoe heb je het geregeld?
meer info: http://www.marc.cn/2010/05/pressreader-on-the-ipad-amazing.htmlquote:Op donderdag 13 mei 2010 12:18 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Die haal ik meteen ff binnen. Zal ik es proberen zodra ik de iPad binnen heb.
Thnx!quote:Op donderdag 13 mei 2010 12:32 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
meer info: http://www.marc.cn/2010/05/pressreader-on-the-ipad-amazing.html
Je vertelt niks nieuws.quote:Op woensdag 12 mei 2010 23:59 schreef DaMook het volgende:
Nog 3 nachtjes slapen.
Ow en 1 van de laatste posts op de vorige pagina, er is al Pages,
goede tekstverwerker en iets van een boekhoud programma zal
er ook nog wel komen. Photoshop zul je je moeten behelpen met
lichte tekenprogramma's denk ik ja.
DX stekkertje is zojuist door de postbode afgeleverd.quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:29 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik doe hier ook weer meeAl ben ik momenteel ff druk met mijn iPhone haha
He dat is super om te horen! Hoop dat die van mij er ook vandaag of morgen isquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:35 schreef Gauner het volgende:
[..]
DX stekkertje is zojuist door de postbode afgeleverd.![]()
Waarmee synchroniseert die katoenen zak dan?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 16:17 schreef DaMook het volgende:
http://twitpic.com/1nzw81.
Half uurtje geleden, ligt nu te synchroniseren
.
Tis een plastic zakquote:Op zaterdag 15 mei 2010 22:48 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Waarmee synchroniseert die katoenen zak dan?
Maak je toetsenbord is schoon.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 16:17 schreef DaMook het volgende:
http://twitpic.com/1nzw81.
Half uurtje geleden, ligt nu te synchroniseren
.
Daar is-ie toch ook gewoon voor: browsen, lezen en muziek & films.quote:Op zondag 16 mei 2010 19:09 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Mijn iPadliefde is een beetje bekoeld.
Na een maand heeft het 'wat kan je er eigenlijk mee'-gevoel toegeslagen. Vooral omdat het aantal écht productieve apps en spellen nog een beetje tegenvalt.
Gebruik hem nu vooral voor browsen en een beetje lezen.
Klopt maar heb een beetje het gevoel dat er zoveel meer uit te halen valt qua productivity en gaming. Het is dat ik niet kan programmeren maar anders. Rollercoaster Tycoon 2-like op je iPadquote:Op zondag 16 mei 2010 22:43 schreef WSquater het volgende:
[..]
Daar is-ie toch ook gewoon voor: browsen, lezen en muziek & films.
Geduld chef, alles komt op zijn tijdquote:Op zondag 16 mei 2010 23:56 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Klopt maar heb een beetje het gevoel dat er zoveel meer uit te halen valt qua productivity en gaming. Het is dat ik niet kan programmeren maar anders. Rollercoaster Tycoon 2-like op je iPad
Als je de volkskrant of nrc leest, dan kan je dat al met de pressreader app, 7 gratis kranten, daarna kan je abo afsluiten: linkquote:Op maandag 17 mei 2010 11:08 schreef Tha_Duck het volgende:
Er komen langzaamaan meer apps, en als hij straks in de EU ook draait dan is het niet meer te houden. Ik zou bv graag de krant digitaal lezen enzo, maar dat is nog een kwestie van tijd voor het zover is.
Dat is het kijken zeker waard, al ben ik een AD lezer eigenlijkquote:Op maandag 17 mei 2010 11:25 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Als je de volkskrant of nrc leest, dan kan je dat al met de pressreader app, 7 gratis kranten, daarna kan je abo afsluiten: link
Inkoppertje: Apple meuk is altijd duurder dan nodigquote:iPad #5. Dankzij de Grieken duurder dan nodig.
Leuke grap man.quote:Op maandag 17 mei 2010 12:09 schreef NekoKoneko het volgende:
[..]
Inkoppertje: Apple meuk is altijd duurder dan nodig
Dat is helaas gewoon het nadeel van de ipad al zo vroeg kopen. Uiteraard duurt het even voordat er een echt interessante softwarebibliotheek is. De iPhone had ook niet ineens bij toverslag al die applicaties. Maar dat komt allemaal nog wel.quote:Op zondag 16 mei 2010 23:56 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Klopt maar heb een beetje het gevoel dat er zoveel meer uit te halen valt qua productivity en gaming. Het is dat ik niet kan programmeren maar anders. Rollercoaster Tycoon 2-like op je iPad
Heel veel Non-us devvers hebben hun ipadversie ook niet uitgegeven omdat ze nog niet goed konden testen op een echte ipad. Bij de 1st int-release zullen er veel, heel veel ipad apps opeens tevoorschijn komenquote:Op maandag 17 mei 2010 13:30 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat is helaas gewoon het nadeel van de ipad al zo vroeg kopen. Uiteraard duurt het even voordat er een echt interessante softwarebibliotheek is. De iPhone had ook niet ineens bij toverslag al die applicaties. Maar dat komt allemaal nog wel.
hahaquote:Op maandag 17 mei 2010 12:09 schreef NekoKoneko het volgende:
[..]
Inkoppertje: Apple meuk is altijd duurder dan nodig
Interessant!quote:Op zondag 16 mei 2010 10:44 schreef athlonkmf het volgende:
Mijn goedkope iPad-dock komt er aan!
[ [url=http://www.dealextreme.com/productimages/sku_37207_1_small.jpg]afbeelding ]
Sync and Charging Docking Station with USB Cable for 9.7" iPad (120CM-Cable)
Price: $19.80
[/url]
Alleen kost het me wel 16 euro vanwege de lage euro's. DAMN YOU GREEKS!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |