Die zijn inmiddels helemaal ingeburgerdquote:
Alleen om te eten/drinken en z'n behoefte te doen. Kennelijk vind hij het een lekker veilig plekjequote:
quote:Op zondag 30 mei 2010 02:14 schreef PKfotografie het volgende:
oja met mij gaat het goed, van 3uur niezen op een dag terug naar 10 sec.
dus is een hele verbetering
Dat dusquote:Op maandag 31 mei 2010 10:01 schreef Guppyfriend het volgende:
Komt wel goed hoor Prupke. Het is ook een hele verandering.
ik weet het...quote:Op maandag 31 mei 2010 10:08 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat dusEn Sjefke was al niet de held van de groep
Maar wel een lieverdje
Nee, dat gaat echt niet gebeuren. Het is maar een heel klein huisje (totaal 42 m2). Maar ik heb begrepen dat Mary het nog even aankijkt. Als het echt niet gaat, dan gaan we op zoek naar een ander baasje.quote:Op donderdag 3 juni 2010 22:17 schreef felixvulgaris het volgende:
Arm beestje...
En zou Papabear niet toevallig nog plek hebben voor een 3e kat? Of wordt dat teveel?
Oh wat een fijn nieuws!quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:29 schreef marychild het volgende:
Ik had sjefke vanavond stukjes meloen gegeven
En dat vond hij heerlijk![]()
Het was me verteld dat hij dat hij dat graag lusten
Nou! hij heeft er van gesmuld hóór....
Ja. 't Is alleen maar leuker als een angstige kat zich op een gegeven moment overgeeft aan jou, jou vertrouwt. Daar kan geen kitten tegenopquote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh wat een fijn nieuws!
Lekker paaien met wat stukjes meloen dan de komende tijd, dan komt het vast goed
Ja!quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:35 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja. 't Is alleen maar leuker als een angstige kat zich op een gegeven moment overgeeft aan jou, jou vertrouwt. Daar kan geen kitten tegenop
meloen haalt hij van je bord als je niet uit kijkt. (bij ons thuis tenminste. maar denk dat hij daar wel wat angsten voor opzij zet.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja!
Ik weet niet of marychild de meloen uit haar hand heeft kunnen voeren aan Sjefke of in een bakje, maar als het vanuit een bakje was en hij is er zo dol op, dan kan het binnenkort vast uit de hand!
En misschien kunnen de kindjes dan ook een stukje meloen voeren.
Gelukkig! Ik kan me voorstellen dat het niet prettig is om zo'n bang kat te hebben, zeker met 2 kinderen erbij. Heb je al een Feliway stekker in de ruimte waar hij zit? Kun je bij elke dierenwinkel kopen en geeft geruststellende stofjes af waardoor poes zich beter voelt. Ik heb er hier ook weer eentje insteken en het doet wonderen voor mijn bange opvangpoes. Het is niet goedkoop (30 euro en daar doe je een maand mee) maar zijn geld meer dan waard.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:29 schreef marychild het volgende:
Ik had sjefke vanavond een paar stukjes meloen gegeven
En dat vond hij heerlijk![]()
Het was me verteld dat hij dat hij dat graag lusten
Nou! hij heeft er van gesmuld hóór....
Oh, super! Nice kittyquote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:29 schreef marychild het volgende:
Ik had sjefke vanavond een paar stukjes meloen gegeven
En dat vond hij heerlijk![]()
Het was me verteld dat hij dat hij dat graag lusten
Nou! hij heeft er van gesmuld hóór....
Ik ben zeer blij dat te horenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:29 schreef marychild het volgende:
Ik had sjefke vanavond een paar stukjes meloen gegeven
En dat vond hij heerlijk![]()
Het was me verteld dat hij dat hij dat graag lusten
Nou! hij heeft er van gesmuld hóór....
Ooow bedankt voor al deze tips Kittyquote:Op vrijdag 4 juni 2010 23:41 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Gelukkig! Ik kan me voorstellen dat het niet prettig is om zo'n bang kat te hebben, zeker met 2 kinderen erbij. Heb je al een Feliway stekker in de ruimte waar hij zit? Kun je bij elke dierenwinkel kopen en geeft geruststellende stofjes af waardoor poes zich beter voelt. Ik heb er hier ook weer eentje insteken en het doet wonderen voor mijn bange opvangpoes. Het is niet goedkoop (30 euro en daar doe je een maand mee) maar zijn geld meer dan waard.
En misschien zou je een bench kunnen lenen en hem daar een poosje in houden? Heeft hij zijn eigen veilige plekje en kan meteen wennen aan je gezin.
Een ander tip: maak je zo klein mogelijk als je bij hem zit, hang niet over hem heen en als je hem aankijkt, probeer dan niet te staren. Dat is voor katten heel bedreigend. Knipper regelmatig duidelijk met je ogen. En als hij terug knippert, dan zegt hij dat hij jou ook vertrouwt. Ik weet niet hoe oud je kinderen zijn, maar het is goed om hen dit ook aan te leren. Want het is logisch dat je heel dicht bij en boven een kat gaat hangen en álles wil zien wat die doet, maar daar worden schrikachtige katten alleen maar banger van helaas.
Hopelijk geef je hem nog een kans, als je zijn hartje kunt winnen heb je een vriend voor het leven.
wij hadden altijd op de bank een dekentje liggen, chef vond het wel fijn om daar in te schuilen.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:34 schreef marychild het volgende:
[..]
Ooow bedankt voor al deze tips Kitty
Ik heb 2 jongens van 13 en 11 maar ze hebben beide een verstandelijke beperking.
Ik heb vandaag wel een soort van tentje voor hem gehaald,omdat hij graag ergens in kruipt en zo'n geur kussentje..
En van dat oog contact enzo dat wist ik ook allemaal niet.
Maar alle tips zijn welkom,de meloen vind hij in iedergeval wel lekker.
en als je het borsteltje erbij pakt ?quote:Op zondag 6 juni 2010 15:22 schreef marychild het volgende:
Hoi hoi
Hij zit nog steeds achter het bureau of in de kast v.d dvd speler
Maar hij keek gisteravond wel voor het eerst om het hoekje,van de beschuit actie moest ie nog nix van hebben vanmiddag,dus dat het ik in een schaaltje in stukjes bij hem neer gezet.
En ik heb de bence neer gezet,dan kan hij daar in als hij dat wil, met z,n vertrouwde deken erin,
verders is het afwachten denk ik.....de jongens komen vanavond weer thuis van Papa.
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:16 schreef marychild het volgende:
[ link | afbeelding ]
Sjefke achter het raam
Klik op het plaatje om het te vergroten.
reageert sjefke nu al beter op jullie stemmen?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:16 schreef marychild het volgende:
[ link | afbeelding ]
Sjefke achter het raam
Klik op het plaatje om het te vergroten.
Hij herkent alleen mijn stem,en zit nu vaker achter het vitrage bij het raamquote:Op woensdag 9 juni 2010 00:08 schreef prupke het volgende:
[..]
reageert sjefke nu al beter op jullie stemmen?
echt goed om te horen MCquote:Op dinsdag 29 juni 2010 22:37 schreef marychild het volgende:
Hoi hoi
Het gaat nu goed met sjefke,athans hij is opweg
Ik heb vanavond voor het eerst hem kunnen aaien,en hij gaf steeds kopjes en als je hem negeerde
dan begon hij te miawen...ga door!
En hij heeft een paar x even op schoot geweest,en hij vind het fijn om te kroelen.
Dus hij begint nu zo langzamerhand te komen,maar hij is nog schrikachtig.
marychild
daar gingen we ook wel van uit.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:01 schreef Papabear het volgende:
Met die andere 2 gaat het trouwens ook prima
Die dikzak zit er af en toe wel aan te knagen als het weer es tijd is voor een flinke haarbal, maar het valt me nog alles mee. Alleen poept hij volgens mij net zoveel als een gemiddelde labradorquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:02 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
daar gingen we ook wel van uit.
leven je planten nog?
krijgt ie ander voer dan wat wij hem gaven dan?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:04 schreef Papabear het volgende:
[..]
Die dikzak zit er af en toe wel aan te knagen als het weer es tijd is voor een flinke haarbal, maar het valt me nog alles mee. Alleen poept hij volgens mij net zoveel als een gemiddelde labrador
Dat niet, maar ik verwen ze gewoon teveel met tussendoortjes denk ikquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:15 schreef prupke het volgende:
[..]
krijgt ie ander voer dan wat wij hem gaven dan?
hier viel het best mee moet ik zeggen ...
(toch wel fijn om te lezen dat hij niet al te veel in zijn voordeel verberterd is)
Nol is gewoon een beetje een shitzofrene, achterdochtige, maffe katerquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:19 schreef Papabear het volgende:
[..]
Dat niet, maar ik verwen ze gewoon teveel met tussendoortjes denk ikMaar dat maakt verder niet uit. Elke avond schep ik de 'producten' eruit, dus hij doet z'n best maar
En dat laatste ben ik ook helemaal met je eens hoor. Best lachwekkend om te zien hoe hij af en toe de kamer doorsjeest en sprintjes trekt om niks
Die spoort gewoon echt niet en ziet alle vogeltjes vliegen die er niet zijnquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:21 schreef prupke het volgende:
[..]
Nol is gewoon een beetje een shitzofrene, achterdochtige, maffe kater
Maar wel een knuffeltje....
fokke doet aan stiekum rokenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:23 schreef Papabear het volgende:
[..]
Die spoort gewoon echt niet en ziet alle vogeltjes vliegen die er niet zijn
En Fokke is en blijft een ietwat schuwe, aanhankelijke biatch
Die slet is nu hevig aan het afkicken, want ik rook sinds 4 weken niet meerquote:Op dinsdag 29 juni 2010 23:24 schreef prupke het volgende:
[..]
fokke doet aan stiekum roken
de nicotineslet
Maar we doen het lekker tochquote:Op woensdag 30 juni 2010 09:51 schreef Guppyfriend het volgende:
Nee, niet gaan msnen! Dit is juist zo leuk om te volgen hoe het met ze gaat
en feauteausquote:Op woensdag 30 juni 2010 19:32 schreef Guppyfriend het volgende:
Ja oke, als je maar af en toe eens een update post
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |