Op zich is dat wel een leuke om te doen - maar dan met de trein. Met Thalys van Brussel naar Parijs, met Eurostar naar Londen, met Eurostar terug naar Brussel en uiteindelijk weer huiswaarts.quote:Join us as we get in training for London 2012
We’ve just been announced as an Official Provider to the London 2012 Olympic Games. We’re thrilled to be taking part, bringing London and the Continent closer than ever before for this
once-in-a-lifetime experience.
To get into the spirit early we’re holding a truly unique international sporting event of our own:
the Eurostar Tri-City-Athlon.
The first ever triathlon event to be held across three cities in one day will take place on
14 September 2010, with a swim in Paris, bike in Brussels and run in London.
En daar komen ze ook vaak mee naar Nederland, ze rijden alleen nooit verder dan Venlo.quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:51 schreef James1988 het volgende:Ik weet eigenlijk niet eens of Railion DB Schenker met Traxx'en naar Nederland komt, ik zie voornamelijk EuroSprinters van hun voorbijkomen in NL. DB Schenker heeft echter wel Traxx'en.
Sja, waarom kan dat dan niet met die Eurobahn-Flirts denk je danquote:Op woensdag 12 mei 2010 21:53 schreef ReisT het volgende:
[..]
En daar komen ze ook vaak mee naar Nederland, ze rijden alleen nooit verder dan Venlo.
Het is maar goed dat jij in Groningen zit en niet in Rotterdam, dan hadden we straks de hele lijn Dordrecht-Geldermalsen-Tiel-Elst vol met goederentreinenquote:Op woensdag 12 mei 2010 21:53 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Kijfhoek wordt toch niet alleen voor de Betuwelijn gebruikt?
Dat is omdat ze naar de havens in Rotterdam gaan, en dat gaat volgens mij ivm rangeren via de kijfhoekquote:Veel goederentreinen die wij op pad sturen uit Leeuwarden en Veendam gaan ook naar Kijfhoek.
De ICE wordt pas leuk tussen Keulen en Frankfurt.quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:19 schreef Stefanovic83 het volgende:
Morgen met de ICE(naar Dusseldorf, vliegtuig pakken naar Thailand
)
Daarom stelde ik mijn vermoeden ook in de vragende vorm. Ik ken het daar niet zo goed.quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:33 schreef dennistd het volgende:
[..]
Het is maar goed dat jij in Groningen zit en niet in Rotterdam, dan hadden we straks de hele lijn Dordrecht-Geldermalsen-Tiel-Elst vol met goederentreinen
Er gaan er toch zeker ook gewoon via venlo.quote:Op woensdag 12 mei 2010 22:33 schreef dennistd het volgende:
[..]
Het is maar goed dat jij in Groningen zit en niet in Rotterdam, dan hadden we straks de hele lijn Dordrecht-Geldermalsen-Tiel-Elst vol met goederentreinen
[..]
Dat is omdat ze naar de havens in Rotterdam gaan, en dat gaat volgens mij ivm rangeren via de kijfhoek
Rijdt proefritten op de Betuweroute.quote:Op woensdag 12 mei 2010 18:40 schreef James1988 het volgende:
Zojuist heb ik een NS Hispeed-Traxx zien staan op het Kijfhoek-rangeerterrein, volgens mij de 186-115 maar dit weet ik niet zeker. Ik vind dit wel enigszins opvallend, aangezien Kijfhoek voornamelijk/uitsluitend wordt gebruikt door goederentreinen die de Betuweroute gebruiken. Wat doet die reizigers-Traxx daar dan?
Ik weet zeker dat het een Hispeed-Traxx is en geen Railion-Traxx o.i.d.: andere kleur rood, en er stond "NL HSA" op de zijkant.
Ik bedoelde het meer dat jij de naam betuwelijn gebruikt, en dat is dus de lijn Dordrecht-Geldermalsen-Tiel-Elst. Het goederenspoor langs de A15 is de BetuweROUTEquote:Op woensdag 12 mei 2010 22:51 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Daarom stelde ik mijn vermoeden ook in de vragende vorm. Ik ken het daar niet zo goed.
Neemt niet weg dat ik ook wel weer naar Thailand wilquote:Op woensdag 12 mei 2010 22:19 schreef Stefanovic83 het volgende:
Morgen met de ICE(naar Dusseldorf, vliegtuig pakken naar Thailand
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |