stuucplaten zijn natuurlijk nog slapper dan dit hout.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:32 schreef Estolan het volgende:
Waarom zijn alle tegels trouwens smerig?? overal lijm, zelfs op zn waterpas??? ( ik noem dat een Baggerboer ) en waarom dat houd achter de wc? kon hij toch ook gewoon met stucplaten doen, laagje eroverheen en klaar, tegelen maar, sluit zo te zien boven niet eens aan
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:56 schreef Dulk het volgende:
[..]
stuucplaten zijn natuurlijk nog slapper dan dit hout.
het beste is om met multiplex 18mm te werken en verder is er getegeld met pastalijm, dit is voor zover ik weet niet geschikt voor natte ruimte's.
Dat heb ik ook begrepen?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:01 schreef TheOneAndOnly het volgende:
[..]
volgens mij wel voor natte ruimtes, alleen niet voor de vloer...
Jeetje wat sneu voor jequote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:47 schreef vandertol het volgende:
[..]
We hebben deze man al 5000 betaald en hij krijgt dus nu nog een restant (NIET DUS!)
Heeft wel inmiddels een voorstel gedaan. Wandtegels eraf en de striptegels laten zitten.Wij willen dat alle tegels opnieuw gedaan worden.
Hij gaat dit niet zelf doen, dat zei hij al. Feit blijft wel dat ik niet weet wie het gaat doen als we wel tot een akkoord komen. Hij had het wel over een erkende tegelzetter en stukadoor. Dit staat alleen weer niet in het voorstel. We moeten echt overal opletten...Ga straks weer bellen met de rechtsbijstand.
Liefst heb ik geld terug en natuurlijk een vergoeding voor alle tegels....maar ik denk niet dat hij dat wil.
[ [url=
Ook is de muur in de keuken beschadigd (spachtelputz) doordat er bij het ophangen van het toilet fontein door de muur geboord is....en zo knoeien we maar door
quote:
Wij kregen het bij de tegels, maar de tegelzetter was er ook niet echt blij mee merkte ik.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:19 schreef TheOneAndOnly het volgende:
[..]
stond de laatste keer dat ik het gebruikte nog op de emmer, gebruik het alleen nooit meer, zelf aangemaakte lijm is veel fijner dan die kauwgom vind ik....
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:23 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Wij kregen het bij de tegels, maar de tegelzetter was er ook niet echt blij mee merkte ik.
Standaard bij hardsteenquote:
Ja het is zeer triest.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:10 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Jeetje wat sneu voor je![]()
Hoop dat je eruit gaat komenen zou zeggen hou ons op de hoogte.
Als je je geld terug hebt.. een tegelzetter inhuren, de meeste aannemers (niet allen) doen het niet vaak genoeg om het goed te kunnen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:37 schreef vandertol het volgende:
[..]
Ja het is zeer triest.We hebben een aantal aannemers laten komen uit de regio (Almere) en daar was hij er ook één van. Z'n offerte scheelde niet erg veel van de andere en bij iedereen is er wel iets...
De man in kwestie zit al ruim 35 jaar in het vak. Had alles in eigen beheer met familie en kwam gewoon netjes over. Maar schijn bedriegt helaas. Hij heeft ook inderdaad alles onder de lijm gesmeerd (zie foto's). Ik heb erg hard moeten poetsen samen met mijn husband. Totdat we in de gaten kregen dat het echt zo niet kon... Ja sorry....echte leken zijn we (inmiddels niet meer) De rechtsbijstand gaat het overnemen. We gaan dus niet akkoord met het voorstel. Ik denk dat hij wel nattigheid voelt![]()
Het liefst heb ik natuurlijk mijn geld terug en een vergoeding voor de tegels...maar of het gaat lukken??![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mn vader is aannemer maar tegelt echt niet zelf. Het idee van een aannemer is natuurlijk ook dat hij voor jou de beste mensen weet te vinden.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:47 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Als je je geld terug hebt.. een tegelzetter inhuren, de meeste aannemers (niet allen) doen het niet vaak genoeg om het goed te kunnen.
Het is natuurlijk een specialisme.
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:43 schreef Forno het volgende:
Die lijmresten.Het lijkt wel of er een kleuter met vingerverf heeft lopen kliederen. En dan ook nog bij zulke mooie handzame tegels.
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:48 schreef egeltje1985 het volgende:
Ik kijk het Blok op net 5 en daar had een stel zelf getegeld en het echt compleet verkloot, maar zelfs dat was niet zo erg als dit...
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:50 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Mn vader is aannemer maar tegelt echt niet zelf. Het idee van een aannemer is natuurlijk ook dat hij voor jou de beste mensen weet te vinden.
Uhuh heb nog wat restjes zitten nu..lijkt wel ingebakken.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:37 schreef TheOneAndOnly het volgende:
[..]
idd en op de verpakkingen van tegellijm staat altijd: lijmresten direct weghalen met een natte spons....'
okee duidelijk, dan was ik daar mee in de warquote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:01 schreef TheOneAndOnly het volgende:
[..]
volgens mij wel voor natte ruimtes, alleen niet voor de vloer...
stucplaten zijn niet bepaald slap als de constructie goed is, anders heb je er weinig aanquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:56 schreef Dulk het volgende:
[..]
stuucplaten zijn natuurlijk nog slapper dan dit hout.
het beste is om met multiplex 18mm te werken en verder is er getegeld met pastalijm, dit is voor zover ik weet niet geschikt voor natte ruimte's.
Ja die kier is ook iets wat absoluut niet kan...we wachten het nu maar af...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 21:02 schreef _VoiD_ het volgende:
Die kier bovenaan bij het plafond is ook trouwens lekker. Ik was wat anders begonnen onderaan zodat het wel netjes uitkwam en niet met een stukje van 5 centimeter.
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:00 schreef Ml-etje het volgende:
[..]de onze ook niet.
[..]
Uhuh heb nog wat restjes zitten nu..lijkt wel ingebakken.
Onze tegelzetter had dan ook 2 sponzen, 1 vieze en 1 schone.
Majolicol is juist geschikt voor de vochtge ruimtes.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:56 schreef Dulk het volgende:
[..]
stuucplaten zijn natuurlijk nog slapper dan dit hout.
het beste is om met multiplex 18mm te werken en verder is er getegeld met pastalijm, dit is voor zover ik weet niet geschikt voor natte ruimte's.
een tegelklus van een boekhouder? ik ken een register accountant en die kan supergoed tegelen, dus niet zeggen dat boekhouders niet kunnen tegelen.quote:Op woensdag 12 mei 2010 00:19 schreef 49R het volgende:
Jezus, wat een drama.... De meest onhandige hobbyist zou dit vele malen beter doen. DIe lijmresten alleen al.... Volslagen onacceptabel! Dit lijkt wel het eerste tegelklusje van een of andere boekhouder of zo...
Ook begrijp ik niet hoe hij het voor elkaar krijgt om zo beroerd uit te komen bij het plafond. Als je de zaak een beetje goed uitmeet, hoef je vrijvel nergens tegels te gebruiken die kleiner zijn dan de halve hoogte of breedte.
Naar mijn idee is dit alleen op te lossen door de zaak volledig leeg te slaan, en opnieuw te beginnen. Je bent op de goede weg met de rechtsbijstand!
Als het aan ons ligt liever niet! Maar je moet hem juridisch gezien nu eenmaal de kans geven.quote:Op woensdag 12 mei 2010 01:16 schreef Sappotje het volgende:
Je hebt in ieder geval al fotos om aan te tonen bij de rechtsbijstand, maar, krijgt hij ook nog de kans om zijn klus af te maken?
Succes, ik hoop dat het in orde komt. Ik voel écht met jullie mee.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 23:13 schreef vandertol het volgende:
Maandag een afspraak met de advocaat. Ik ben benieuwd wat er uit gaat komen....wij willen natuurlijk dat alles in orde komt en onze centen terug. Maar of dat gaat lukken???
Hou je ons op de hoogte hoe het afloopt?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 11:23 schreef vandertol het volgende:
Bij de advocaat geweest. Er gaat snel een expertisebedrijf komen om alles op te nemen en uit te zoeken wat het gaat kosten....ben erg benieuwd wat deze gaan zeggen. Onze aannemer mag er ook bij zijn![]()
Bedankt voor al jullie reacties...
Ja...as dinsdagochtend komt er mijnheer van een expertisebureau kijken en een rapport opmaken.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 11:44 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hou je ons op de hoogte hoe het afloopt?
De expert heeft alles wel bevestigd gelukkig. Al het tegelwerk moet in ieder geval opnieuw.quote:Op woensdag 26 mei 2010 17:24 schreef j0rrit het volgende:
En, wat is het oordeel van het expertisebureau?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |