Twee goede spotjes.quote:
volgens mij is dat expres zo warrig.quote:Op woensdag 19 mei 2010 18:38 schreef Boldface het volgende:
[..]
Twee goede spotjes.
Niks kan op tegen de knulligheid van Lijst 17 en Trots Op Nederland, maar GroenLinks weet zich ook niet echt raad met de zendtijd voor politieke partijen. Dit warrige filmpje was deze week op tv:
Ik vond deze GL-spot (voor de Europese verkiezingen 2004) één van de beste ooit, geeft me nog steeds koude rillingen:quote:Op woensdag 19 mei 2010 18:49 schreef Dichtpiet. het volgende:
ik vond deze van D66 van een paar jaar geleden trouwens beter dan die van D66 nu:
Hij is idd mooi..quote:Op woensdag 19 mei 2010 19:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vond deze GL-spot (voor de Europese verkiezingen 2004) één van de beste ooit, geeft me nog steeds koude rillingen:
Euh ze vind dat de dader die schommel moet betalen in plaats van de Nederlandse belastingbetaler. Die taakstraf kost alleen maar extra geld.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 15:24 schreef Dichtpiet. het volgende:
Deze vrouw vindt dat er iemand levenslang moet om een kapotte schommel. Zie hoe ze acteert dat ze zich er "ongelooflijk kwaad" om maakt.
Dat was ook mijn gedachte.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 16:10 schreef Batsnek het volgende:
Fucking hell, laat ze bij groenlinks en lijst 17 alsjeblieft iemand inhuren die verstand heeft van bluescreenen, want dat geknip ziet er echt niet uit.
Die was echt te erg voor woordenquote:
quote:
Ja, en dat even kort in capagne tijd...moet je voorstellen hoe erg het zou zijn als dit dag in dag uit op school zou plaatvinden. Schande zouden we roepen! En terecht..het is een misselijkmakende gedachte..jonge kinderen te indoctrineren in een bepaalde gedachtegoed.quote:Op maandag 10 mei 2010 15:28 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
en is het wel zo kies om kinderen bij politiek te betrekken
4 zetels voor de SGP.. het moet niet gekker worden.quote:
Bovendien lulkoek. In het busje waar ze zitten is maar plek voor 3.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:52 schreef pberends het volgende:
[..]
4 zetels voor de SGP.. het moet niet gekker worden.
Die heb ik al in dit topic gezet.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 17:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een slechte filmpjes heeft de VVD trouwens:
![]()
4de kan achterinquote:Op zaterdag 29 mei 2010 17:02 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Bovendien lulkoek. In het busje waar ze zitten is maar plek voor 3.
Toch nog een passende plaats voor een vrouw bij de SGP.quote:
Viel mij inderdaad ook al op.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 17:36 schreef Dichtpiet. het volgende:
Als ik het objectief bekijk zijn die VVD-spotjes wel aardig.
Het is alleen dat in alle 4 de spotjes de persoon boos en/of bang is.
"Mijn grootste angst .... "
"... ik moet er niet aan denken wat er met mijn gezin gebeurd .... "
"... mijn moeder die de straat niet meer op durft ... "
"... kan ik me zo ongelooflijk kwaad om maken ... "
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |