omdat mensen dan ook hun eigen verhalen kunnen postenquote:
Die weg loopt dus gewoon af.quote:Zelfs vandaag nog, stellen auto's zich op bij de kruising op om te zien of is de legende waar. De bestuurder houden de auto's in de vrij. Sommigen zetten zelfs hun motoren af. En vreemd genoeg, alhoewel het blijkt dat de weg op een stijgende lijn ligt, begint de auto te rollen. Het rolt eerst langzaam, maar dan regelmatiger en bereikd een bepaalde snelheid en rolt dan over het spoor. Dit is telkens weer getest, en de auto's rollen werkelijk op en over de sporen - elke keer.
o okee.. maargoed hoe verklaar je de vingerprints in de poedersubstantie?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:45 schreef TimMer1981 het volgende:
Dat lulverhaal van die spoorwegovergang is al lang en breed verklaard: 3 procent helling naar beneden in de weg.
Hebben ze onderzocht. Het loopt afquote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:41 schreef Winner_Taco het volgende:
De achtervolgde Kruising van de Spoorweg
Een bijzondere legende over de spoorwegovergang in het zuiden van San Antonia, Texas, gaat de ronde.
Het verhaal verteld dat er een tragisch ongeluk is geweest waarbij er een aantal schoolkinderen omgekomen zijn, maar dat hun geest nog steeds oplicht in het licht van de voorbij komende autolichten. Auto's, die alleen op de weg rijden, worden op een onverklaarbare manier heel snel over de spoorwegovergang 'geduwd'.
Deze foto is gemaakt door Andy en Debi Chesney. Hun dochter en haar vrienden waren bij de spoorwegovergang geweest en hadden foto's gemaakt. Een onverklaarbare, vreemde, transparante figuur verscheen op de foto. Het lijkt een klein meisje te zijn met een teddybeer. Tenminste dat blijkt mede door andere foto's die gemaakt zijn door andere fotografen. Er zijn meerdere foto's van deze plaats waarop een klein meisje gehurkt op haar voeten bij een hond zit. Anderen zien er een moeder in, met een klein meisje, die een knuffel bij zich heeft.
Meer verhalen over deze bewuste spoorwegovergang doen de ronde:
In het zuiden van San Antonio, Texas, in een buurt niet ver van San Juan Mission is een kruising met een rijweg en een treinspoor, die in de catalogus van Amerikaanse spookoverlevering enigszins beroemd is geworden. De kruising, zoals het verhaal gaan, was de plaats van een tragisch ongeval waarin verscheidene schoolgaande kinderen werden gedood - maar hun geest is blijven hangen bij de plek. Nieuwsgierigen uit het hele land komen naar deze plaats bij spoorwegspoor om uit de eerste hand de paranormale fenomenen te bekijken na de getuigenissen die zij daarover hebben gehoord.
Terug naar de jaren '30 of de jaren '40. Een schoolbus met kinderen raakte over de kop en gleed van de weg op de spoorwegkruising, waarbij de bus blokkeerde en vastraakte. Een trein reed pal in op de bus, 10 van de kinderen en de buschauffeur kwamen daarbij om het leven. Sinds dat vreselijke ongeval vele jaren geleden zijn er verscheidene auto's die stilhielden dichtbij de spoorwegsporen door ongeziene handen over de sporen worden geduwd. Het zijn de geesten van de kinderen, zeggen zij, die de auto's over de sporen duwen om een tragedie en het lot zoals die van hen te verhinderen.
Zelfs vandaag nog, stellen auto's zich op bij de kruising op om te zien of is de legende waar. De bestuurder houden de auto's in de vrij. Sommigen zetten zelfs hun motoren af. En vreemd genoeg, alhoewel het blijkt dat de weg op een stijgende lijn ligt, begint de auto te rollen. Het rolt eerst langzaam, maar dan regelmatiger en bereikd een bepaalde snelheid en rolt dan over het spoor. Dit is telkens weer getest, en de auto's rollen werkelijk op en over de sporen - elke keer.
Maar dat is niet alles. Er zijn automobilisten die een lichte poeder - zoals talk of babypoeder - over de de achterbumper van de auto strooiden. Er verschenen kleine vingerafdrukken en handprints. Velen wie het hebben geprobeerd zweren dat inderdaad zij het bewijsmateriaal van kleine kinderen handprints in het poeder kunnen zien.
Ervaring uit de eerste hand
Feit of fantasie?
[ afbeelding ]
Één persoon die de legende met gunstige resultaten testte was Brenda Pacheco, de voorzitter van Wayanay Inka, een muzikale groep van Peru. "Ik zette mijn auto in neutraal, verwijderde mijn voeten van pedalen," zo schrijft zij "Het ging snel. Ik werd over de sporen geduwd, over een heuvel, en rolde zo verder."
Pacheco slaagde ook met de poedertest. Zij bestrooide de kofferbak van haar zwarte stationcar met talkpoeder. "Ik Toen ik de kofferbak controleerde zag ik kleine handafdrukken! Duidelijk zo duidelijk, en zo, zo uiterst klein! De afdrukken waren zo perfect, je kon de lijnen van de palmen zien, en de wervelingen van de vingerafdrukken zien!“
Zij werd zo opgewonden met de resultaten dat Pacheco het experiment, met nog meer resultaten herhaalde: „Opnieuw 'op en over' de heuvel," zegt zij. "Er waren verscheidene kleine handafdrukken, niet alleen op de rug van de auto, maar ook onderaan de kanten van de achterdeuren! En er was één grote handprint! Zou dit een handprint van de buschauffeur kunnen zijn?"
Goed topic
Dat is gewoon gelul om het verhaal wat mooier te maken.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:46 schreef Pantoffelsalade het volgende:
[..]
o okee.. maargoed hoe verklaar je de vingerprints in de poedersubstantie?
ik denk dat je het met eigen ogen moet zien,
oh.. je had het al gezegtquote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Die weg loopt dus gewoon af.
In duitsland vlak over de grens is ook ergens zo een weg.
Optisch bedrog, je zou zweren dat de weg omhoog loopt terwijl hij in werkelijkheid omlaag loopt.
Broodje aap verhaal dunkt me
ja oke.. nouja misschien ga ik ooit nog naar dat plaatsjequote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:48 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is gewoon gelul om het verhaal wat mooier te maken.
En gegarandeerd als je daar zelf heen zou gaan en aan de locals zou vragen hoe het kan dat jij geen afdrukken op je auto hebt zullen ze zeggen dat dat ook niet altijd gebeurd.
Gewoon om toeristen te trekken. Leuk verhaaltje, meer niet
haha je weet hoe dat gaat op Fok!quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:51 schreef Winner_Taco het volgende:
Volgens mij was de bedoeling zelf verhalen posten ?
hee bedankt!quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:00 schreef Winner_Taco het volgende:
Nog een filmpje van Robert voor jou Pantoffel :
Die zijn er niet; wishful thinking noemen ze dat.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:46 schreef Pantoffelsalade het volgende:
[..]
o okee.. maargoed hoe verklaar je de vingerprints in de poedersubstantie?
ik denk dat je het met eigen ogen moet zien,
yeahquote:Op zondag 9 mei 2010 07:18 schreef Bastard het volgende:
Gaaf topic
En degene die er een diepgaande discussie van wil maken opent maar zn eigen topic, verhalen willen we zien
Aan zijn stem te horen heeft Robert hem meteen geestelijk beperkt gemaakt.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:00 schreef Winner_Taco het volgende:
Nog een filmpje van Robert voor jou Pantoffel :
In de zin van: je wilt hier leugens neerzetten en absoluut niets over de waarheid horen? Misschien moet je een linkse partij beginnen...quote:Op zondag 9 mei 2010 07:18 schreef Bastard het volgende:
Gaaf topic
En degene die er een diepgaande discussie van wil maken opent maar zn eigen topic, verhalen willen we zien
Het is gewoon een topic met sagen en fantasy. Dat maakt verder niet uit, maar haal dan het woordje 'waargebeurde' weg, want met dat woordje erbij is het logisch dat er discussies ontstaan over het waarheidsgehalte van de verhalenquote:Op zondag 9 mei 2010 14:22 schreef TimMer1981 het volgende:
In de zin van: je wilt hier leugens neerzetten en absoluut niets over de waarheid horen? Misschien moet je een linkse partij beginnen...
quote:Op maandag 10 mei 2010 00:28 schreef Pantoffelsalade het volgende:
laat maar gewoon ,,, mensen die het leuk vinden om dit soort dingen te lezen ; post en lees lekker!
als je het niks aan vind, blijf dan gewoon weg of post niet..
we moeten het gezellig en leuk houden!![]()
niet teveel discussiëren gewoon lekker lezen met een glaasje cola en wat popcorn erbij en natuurlijk verhalen erbij posten!!![]()
dankuu voor de aandacht
Oh, ik vind het best leuk hoor, ik heb alleen zeer grote twijfels over het waarheidsgehaltequote:Op maandag 10 mei 2010 00:28 schreef Pantoffelsalade het volgende:
laat maar gewoon ,,, mensen die het leuk vinden om dit soort dingen te lezen ; post en lees lekker!
quote:
thx.quote:Op maandag 10 mei 2010 10:28 schreef jogy het volgende:
En nu weer verder zoals het topic bedoelt is. TS was duidelijk genoeg.
quote:David F. Sorgi
My father was I. Russell Sorgi, his first name was Ignatius, he took that picture on May 7, 1942.
He was a photographer for the Buffalo Couier Express
He was on his way back to the Couier, returning from an assignment (A local plant had sold a good number of War Bonds, took a couple of pictures)
He noticed a police car speeding, he followed ... it and came across a crowd of people looking up, he saw what they were looking at.
There was a woman on the ledge of the Genesee Hotel, which he did get a picture of, then she jumped. He took the picture, not knowing if he got her. But he did, and a photo of her on the ground.
He rushed back to the Courier, the Editor was in the darkroom with him, hoping he got the pic in mid-air, and mostly that her "stuff" wasn't hanging out.
At his retirement in 1976, the CEO of Kodak informed him that he won the Pulitzer Prize, but because he was Italian he couldn't win it, after all we were at was with Germany, Japan and Italy. I was standing next to him at the retirement party when the statement was read, I saw the tears running down the face.
He was a Beautiful Man & a great Father, he guessed he took over 250,000 pictures.
He passed in 1995, He was a Pulitzer Prize to our Family.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |