abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_81180913
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:46 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Maar TS even lekker leegzuigen is weer teveel gevraagd hè?
Ja.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:47:36 #227
222384 Bonzai.
recht in de zee in een ton
pi_81180932
Wat er ook gebeurt, altijd..
Ik zie rond in de wereld,
waarin de stenen rusten,
de planten levend groeien,
de dieren voelend leven ...
pi_81180936
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:46 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dan krijg je bij het UVW eens een fatsoenlijke baan en dan neem je het godverdomme niet aan. Hallo zeg.

25 km of niet, er zit misschien nog een reisvergoeding in voor je en het vult je dag tenminste wat.
En 25 km fietsen, daar knap je van op!! En nee, dit is geen grapje.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:48:02 #229
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81180948
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:41 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Al twee keer geprobeerd. Reintegratie-project dinges met een begeleider. De eerste keer wilden ze mij bij politie amstelland 25 Km verderop in de IT ofzo. De tweede keer zei meneer dat ik contact op moest nemen met mijn oude werkgever in een restaurant haha. ik zei nog zo dat dat niet ging werken (heel verhaal over ruzie ed.). Dus ja dat was het ..
Wat een lampenlul ben jij zeg . Krijg je godverdomme een kans probeer je het niet eens
Van mij mag je voor de trein prutser
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:48:58 #230
179534 Waaghals
she appeared like an angel
pi_81180972
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:47 schreef Evelien het volgende:

[..]

En 25 km fietsen, daar knap je van op!! En nee, dit is geen grapje.
kan die meteen wat aan die vetrollen doen
Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
pi_81180979
TS, lees nou eens en doe hier je voordeel mee.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:49:29 #232
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_81180980
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:38 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Kan je Chinees? Je Nederlands lijkt me behoorlijk goed, dus misschien als vertaler/tolk e.d. aan de slag?
Nee ik kan hoogstens nog een beetje verstaan wat er gezegd wordt. Maar schrijven, converseren in Mandarijn of hakkanees dat gaat niet meer. Thuis was het een en al Surinaams/Nederlands. Dus daar komt mijn scheve Nederlandse taalgevoel ook vandaan, Dat surinaams-chineese en nederlandse grammatica door mekaar. Verder ben ik wel beter geintegreerd wat dat betreft dan de gemiddelde Marokkaan, dat weer wel. Maar dat is nog niet goed.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_81181053
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:49 schreef AdvancedPower het volgende:
TS, lees nou eens en doe hier je voordeel mee.
Hij moet er zelf aan toe zijn dat hij aan zichzelf en zijn toekomst wil werken. Op dit moment concludeer ik naar aanleiding van zijn reacties dat het bij hem nog te vroeg is voor dat inzicht. Echt, we kunnen zeggen wat we willen... Schrijnend, maar waar.
pi_81181058
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:48 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

Wat een lampenlul ben jij zeg . Krijg je godverdomme een kans probeer je het niet eens
Van mij mag je voor de trein prutser
Doodverwensingen doen we hier niet aan.
Ga het even melde!
Edit: heb het gemeld!
pi_81181085
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:49 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Nee ik kan hoogstens nog een beetje verstaan wat er gezegd wordt. Maar schrijven, converseren in Mandarijn of hakkanees dat gaat niet meer. Thuis was het een en al Surinaams/Nederlands.
Misschien kan je dan proberen de taal goed te leren en dan alsnog aan de slag gaan als tolk of vertaler. Daar is vast wel vraag naar. En aangezien je nu toch niet zoveel te doen hebt thuis (neem ik aan), kan een taalcursus Chinees echt geen kwaad. Tenzij je er echt niet gemotiveerd voor bent natuurlijk, want Chinees is geen makkelijke taal om te leren...
pi_81181116
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:12 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

welke "adviezen"? noem mij eens een praktisch advies waar ik wat aan kan hebben?
luister ik niet of luister jij niet?
Omdat je blijkbaar nogal moeite hebt om de adviezen te kunnen vinden heb ik even een beetje moeite voor je gedaan en alles op een rijtje gezet, zie het maar als een persoonlijk handboek voor je leven.
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 03:41 schreef raebyddet het volgende:

[..]

Ja idd. En op ieder potje past een deksel maar als jij zo negatief ingesteld bent dan trek je ook geen meiden aan. Jij oordeelt bij voorbaat, dat is niet goed.


Zie mij serieus reageren in KLB
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 04:50 schreef Gamesua het volgende:
...
Ga naar de dermatoloog voor wat roaccutane tegen je puisten en creme voor een goede huid.
Koop een loopband en wat gewichten, train 3-4 keer per week een uur (als je wat armer bent neem je een sportschoolabonnement, die kosten niets meer tegenwoordig).
Stel een dieet samen waarmee je kan afvallen op de dagen dat je niet traint en spier aanmaakt op de dagen dat je traint.
Spaar wat geld samen om je casa mooi te maken.
Doe een sport of ga bij een vereniging.
Ga elke weekend uit, zelfs alleen kan je een prima tijd hebben. Als je echt autistisch bent kan je doelen voor jezelf zetten, bijvoorbeeld 1 meisje per avond aanspreken (lelijkerds mogen ook, het gaat om je skills verbeteren, niet per se gelijk neuken).
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 05:27 schreef De_Veenboer het volgende:
...
Mijn advies aan jou is: ga gewoon rustig verder met je leven en je ziet wel wat er op je pad langskomt.

In de tussentijd kun je jezelf proberen te verbeteren.

Kamp je met overgewicht?
- Let op wat je eet en de kilo's zullen er langzaamaan af vliegen.
- Ga sporten: hoeft niet in de sportschool, kan ook thuis!

Verder raad ik je aan om te gaan studeren! 29 jaar is zeker niet oud vergeleken met de 40+ jarige studenten die ik ben tegengekomen Anders: zoek een baan. Of doe iig 1/2 keer per week vrijwilligerswerk, dan kom je tenminste buiten en zul je merken dat het beter met je zal gaan.

Ik ga nu maar eens mijn bed opzoeken! Misschien 'morgen' meer
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 13:23 schreef Noisiv het volgende:
Stap 1: Zorg dat je het financieel een beetje op orde krijgt.
Stap 2: Knap je huis op ga 5x per week sporten (bv: 2x voetballen/tennissen, 3x fitnessen), ga gezond eten, koop wat normale verzorgingsproducten.
Stap 3: Ga leuke dingen doen met mensen die je ontmoet spreek mensen aan ga daten, nodig vrouwen uit in je huis betaal avondjes uit voor ze enzo.

Zo ontmoet je mensen en doe je wat aan je uiterlijk. Ik zou ook geen depri vrouw willen van 150 kilo vol met puisten. Kan allemaal wel goedkomen maar met zielig doen op een forum bereik je niks. Wel met een gezonde dosis motivatie en positiviteit. Succes!
Zelfs van AP
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 14:05 schreef AdvancedPower het volgende:
Ik las het ook al eerder: ga op een sport, een teamsport het liefst! Maak vrienden! En kom uit je financiële shit!
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 14:27 schreef Evelien het volgende:
...de reden dat ik gepest werd was mijn houding en uitstraling, besef ik nu. Als je rondloopt als een sneu vogeltje met zo'n ik-weet-dat-ik-lelijk-ben-blik word je er júist uitgepikt. Inmiddels sta ik een stuk sterker in mijn schoenen en werk ik heel bewust aan mijn karakter, want van zelfmedelijden wordt niemand mooier!
En dat waren alleen de eerste 2 pagina's verder moet je zelf nog maar gaan zoeken!
Je leest wat je wilt lezen en daarom krijg je zoveel negatieve reacties, de mensen die je wel adviezen geven negeer je of wijs je af op de misschien iets hardere stukken die in hun posts naast hun adviezen staan. Het grootste probleem wat je hebt is je houding, als je daarmee begint met veranderen, dan bereik je misschien nog eens iets !
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:54:02 #237
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81181152
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:51 schreef AdvancedPower het volgende:

[..]

Doodverwensingen doen we hier niet aan.
Ga het even melde!
Edit: heb het gemeld!
Ik bdoel eigenlijk:
Wat voor zin heeft je leven op die manier man ? Geen greintje zelfrespect , schrijnend .
Maar als je me een ban aan wilt smeren doe je dat maar . Tof van jou
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
pi_81181201
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:51 schreef AdvancedPower het volgende:

[..]

Doodverwensingen doen we hier niet aan.
Ga het even melde!
Edit: heb het gemeld!
als je zo snel van je bans af komt, kan je dan niet ook even regelen dat er bans komen op overdreven zelfmedelijden? En kan je dan gelijk even een melding van Schenkstroop maken?

Bij voorbaat dank!
pi_81181231
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:52 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Misschien kan je dan proberen de taal goed te leren en dan alsnog aan de slag gaan als tolk of vertaler. Daar is vast wel vraag naar. En aangezien je nu toch niet zoveel te doen hebt thuis (neem ik aan), kan een taalcursus Chinees echt geen kwaad. Tenzij je er echt niet gemotiveerd voor bent natuurlijk, want Chinees is geen makkelijke taal om te leren...
Is nog niet zo makkelijk om eventjes tolk te worden hoor.
pi_81181264
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:54 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

Ik bdoel eigenlijk:
Wat voor zin heeft je leven op die manier man ? Geen greintje zelfrespect , schrijnend .
Maar als je me een ban aan wilt smeren doe je dat maar . Tof van jou
Dus mensen die minder zijn kunnen in jou wereldje dood?
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:55 schreef KermitKikker het volgende:

[..]

als je zo snel van je bans af komt, kan je dan niet ook even regelen dat er bans komen op overdreven zelfmedelijden? En kan je dan gelijk even een melding van Schenkstroop maken?

Bij voorbaat dank!
Waarom zou ik? Moet die gozer toch zelf weten.
pi_81181272
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:55 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Is nog niet zo makkelijk om eventjes tolk te worden hoor.
Iets bereiken in het leven hoeft toch ook niet per se makkelijk te zijn? Alsof het anderen wel allemaal aan komt waaien.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:57:29 #242
244521 Schenkstroop
De Echte! sinds 1985
pi_81181285
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:55 schreef KermitKikker het volgende:

[..]

als je zo snel van je bans af komt, kan je dan niet ook even regelen dat er bans komen op overdreven zelfmedelijden? En kan je dan gelijk even een melding van Schenkstroop maken?

Bij voorbaat dank!
Voer dan ook bans in voor overdreven aandachthoerengeilendegedrag in /US.
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
pi_81181300
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:55 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Is nog niet zo makkelijk om eventjes tolk te worden hoor.
Nee, maar het is wel een beter doel dan niets doen.
pi_81181303
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:56 schreef Evelien het volgende:

[..]

Iets bereiken in het leven hoeft toch ook niet per se makkelijk te zijn? Alsof het anderen wel allemaal aan komt waaien.
Je hebt de posts van TS wel eens gelezen? Ik krijg nou niet echt de indruk dat hij zin heeft om zich ergens voor in te spannnen.

Waarom ik eigenlijk nog op die troll reageer is mij verder een raadsel.
  zaterdag 8 mei 2010 @ 16:58:04 #245
266264 Drinky
L'amour et la violence
pi_81181307
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:56 schreef AdvancedPower het volgende:

[..]

Dus mensen die minder zijn kunnen in jou wereldje dood?
[..]

Waarom zou ik? Moet die gozer toch zelf weten.
Volgens evolutie wel
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas
pi_81181312
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:57 schreef Schenkstroop het volgende:

[..]

Voer dan ook bans in voor overdreven aandachthoerengeilengedrag in /US.
Ik weet niet of dat ook tegen mij is, maar Schenkstroop.. Ik probeer je alleen maar te helpen. Alleen je geeft er geen gehoor aan.
pi_81181344
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:58 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Je hebt de posts van TS wel eens gelezen? Ik krijg nou niet echt de indruk dat hij zin heeft om zich ergens voor in te spannnen.
Daaróm juist, ik probeer hem aan zijn verstand te peuteren dat je nou eenmaal zelf je best moet doen om iets van je leven te maken. Dat geldt voor iedereen, niet alleen voor hem.
pi_81181353
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 16:58 schreef Drinky het volgende:

[..]

Volgens evolutie wel
Ja, zo gaat dat in de natuur. Maar in het dagelijks leven ga je niet dood als je zo'n arme jongen bent als Schenkstroop. Nu weer ontopic!
pi_81181375
Een serieuze reactie op Schenkstroop.

Speciaal voor jou heb ik mij hier aangemeld op het forum. Ik heb je al vaker voorbij zien komen.

Wat mij verbaasd is dat er echt veel mensen normaal en aardig proberen te reageren. En hier reageer je gewoon niet op. Ja, alleen dat je geen concrete oplossingen krijgt te horen. Ik zie die wel voorbij komen (trainen, naar het UWV, naar buiten gaan enz).

Waarom bel je niet een keer je zorgverzekering op, om te vragen wat allemaal vergoed wordt. Bel je huisarts op (je hoeft nogeneens langs te gaan, maar bel!). Vraag aan hem wat de mogelijkheden zijn. Je zit toch wel met een groot probleem. Niet alleen je huid, maar ook je onzekerheid over bepaalde zaken. Je klinkt echt heel erg zielig (sorry!).

Ik weet zeker dat de huisarts oplossingen voor je heeft liggen. En laat je niet van het kastje naar de muur sturen. Als deze huisarts niet bevalt ga je naar een andere. En dat kost niets.
Een goede huisarts zal je naar een gespecialiseerde huidarts of dermatoloog sturen die je echt wel kan helpen. Als je je goed verdiept in je zorgverzekering zal je zien dat je het echt vergoed krijgt. Desnoods laat je je doorsturen naar een academisch ziekenhuis. Waar ze er alles aan proberen te doen om jou te helpen.

Wat ook vergoed wordt (en zeker weten als je door wordt verwezen door de huisarts, laat hem desnoods deze topics lezen!!) is een psychotherapeut. Ik wil niet vervelend zijn, maar als je echt in zo'n dal zit, lijkt het me slim om hier eens met iemand over te praten. Het is een grote stap. Maar het werkt.

Kom op jongen. Je moet hier wat aan doen. Kom op! Je laat je leven toch niet beheersen door je huid en dat je geen sexleven hebt. Kom op! LEEF!!
pi_81181380
Of doe iets waarbij je spreekvaardigheid van pas komt. Telemarketing
Want met je uiterlijk is waarschijnlijk vanalles mis, maar met je stem toch niet neem ik aan.
Of oproeper of zo, iets met je stem.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')