Kuthoerenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 18:36 schreef Bruno25 het volgende:
[..]
En alle hoeren gingen gewoon over van 50 gulden op 50 euro
Als Griekenland omkiept en vervolgens Portugal en Spanje, dan krijg je op de dag dat je met pensioen gaat uiteindelijk een brief waarin het begin en het eind van de pensioenuitkering staan vermeld en waarbij het begin en het eind in dezelfde week en hetzelfde jaar vallen. Niet dat dit zachtgekookte "reddingsplan" hier veel aan kan veranderen.quote:
Ik vind niet echt dat Van Rompuy kennis en leiderschap uitstraalt, iets dat men in dergelijke tijden toch zoekt in een leider. Kunnen ze niet een andere puppet naar voren schuiven?quote:De Europese leiders zijn momenteel bijeen om te praten over de schuldencrisis in Griekenland en de aanpak daarvan. Euro-voorzitter Van Rompuy geeft vanavond om 22:00 uur een persconferentie over de redding van Griekenland. Live op deze site!(rtlz.nl)
Als de gulden terugkomt dan wordt hij gewoon een euro waard. Anders moet alles weer omgeprijsd worden en moeten er miljoenen contracten aangepast worden en dat kan niet op stel en sprong, terwijl zo'n herinvoering juist wel op stel en sprong afgekondigd moet worden om speculatie te voorkomen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:42 schreef FP128 het volgende:
Als de gulden terugkomt dan wordt sowie bekend hoe erg menig
Ondernemer/ winkelier/restaurateur heeft lopen sjoemelen met
de invoer van de ¤ door op DEN duur een richtprijs van 1 op 1
toe te passen.
Meine D-Mark, Meine Damen und Herren.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 21:15 schreef dvr het volgende:
[..]
Als de gulden terugkomt dan wordt hij gewoon een euro waard. Anders moet alles weer omgeprijsd worden en moeten er miljoenen contracten aangepast worden en dat kan niet op stel en sprong, terwijl zo'n herinvoering juist wel op stel en sprong afgekondigd moet worden om speculatie te voorkomen.
Iets anders: Vanavond om 22:00u een persverklaring van EU-President Van Rompuy over de aanpak van schuldencrisis in Griekenland. Live op RTL-Z Livestream. Ben heel benieuwd of de man een beetje presidentieel overkomt en niet gaat hakkelen of een blunder begaat die de euro door het putje jaagt
Ik hoop ook dat daarna het kaartenhuis op een andere manier weer wordt opgebouwd, anders zitten we snel weer met de gebakken peren...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik hoop dat het hele kaartenhuis zo snel mogelijk in stort want goed gaat het toch niet meer komen, slechts uitstel van executie.
Ach we gaan gewoon lekker terug naar de middeleeuwen maar dan wereldwijd.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:25 schreef inXs het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat daarna het kaartenhuis op een andere manier weer wordt opgebouwd, anders zitten we snel weer met de gebakken peren...
volgens NOVA is de ineenstorting van de EURO een kwestie van maandenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik hoop dat het hele kaartenhuis zo snel mogelijk in stort want goed gaat het toch niet meer komen, slechts uitstel van executie.
Ja, vooral als ze Amerika maar blijven volgen, als ons goede voorbeeld met 100% vertrouwen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:54 schreef Bruno25 het volgende:
[..]
volgens NOVA is de ineenstorting van de EURO een kwestie van maanden
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:27 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ach we gaan gewoon lekker terug naar de middeleeuwen maar dan wereldwijd.
Het feodale systeem ging ook best goed voor een tijdje.
We bereiken spoedig de climax van een al honderden jaren durende godsdienstoorlog tussen rooms katholicisme en de protestantse wereld, zo zie ik het. Een oorlog die na openlijk wapentuig ondergronds is gegaan dmv revoluties naar overheden, via banken, industrien, en andere manieren om vrije naties van binnenuit kapot te maken.
Het systeem is opgezet om te crashen.
We worden allemaal bij de neus genomen, leven in een illusie.
Het ooit op protestantisme gefundeerde VS is gekaapt door corrupte bankiers.
Europa is herverenigd waar men al 1500 jaar naar heeft gestreefd.
Nu is het tijd om de hele wereld te verenigen door de boel te laten crashen en terug naar de oude orde te gaan: heren en horigen. Onder het mom van 'duurzame ontwikkeling', een 'duurzame economie'. Laat me niet lachen!
Het is slechts een kwestie van tijd voordat de stekker eruit wordt getrokken. We leven wel in heel bijzondere tijden.
er staat bij mij nog steeds iets van een groepsfotoquote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:26 schreef RvLaak het volgende:
hmm... PC nog immer niet begonnen... Lijkt me een slecht teken. Blijkbaar kunnen ze het niet eens worden
color op 0% zettenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:03 schreef SeLang het volgende:
Dat blauwe plaatje is inmiddels ingebrand in m'n TV
<klik>quote:
Ja in een interview met iemand die de euro nooit heeft zien zitten.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 22:54 schreef Bruno25 het volgende:
[..]
volgens NOVA is de ineenstorting van de EURO een kwestie van maanden
Ik mag toch hopen dat ze daarvan geleerd hebben toch net iets beter op te gaan letten....quote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:24 schreef Arcee het volgende:
Klinkt mooi, in 12 delen die 5 miljard betalen en bij elke termijn streng controleren of de Grieken nog voldoen aan de condities om betaald te krijgen.
Vooral als ze dat net zo goed bewaken als het stabiliteitspact. Het financieringstekort is tenslotte ook altijd netjes in elk land binnen de 3 procent gebleven dankzij het strict opleggen van sancties.
Juist de omkering van het mechanisme (wat nu gedaan is) kan al een hoop helpen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:24 schreef Arcee het volgende:
Klinkt mooi, in 12 delen die 5 miljard betalen en bij elke termijn streng controleren of de Grieken nog voldoen aan de condities om betaald te krijgen.
Vooral als ze dat net zo goed bewaken als het stabiliteitspact. Het financieringstekort is tenslotte ook altijd netjes in elk land binnen de 3 procent gebleven dankzij het strict opleggen van sancties.
Ja, de mensheid blinkt uit in het leren van gemaakte fouten...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:32 schreef Idler het volgende:
Ik mag toch hopen dat ze daarvan geleerd hebben toch net iets beter op te gaan letten....
Voor de aanklagers, ja.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 00:24 schreef Digi2 het volgende:
Morgen dient de zaak bij het duits constitutioneel hof tegen de bailout die ongrondwettig zou zijn. Dat zou nog wel eens op een koude douche kunnen uitlopen.
TBH, alles wat begint met alex jones kan beter in brave new worldquote:Op zaterdag 8 mei 2010 00:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Het laatste van Gerald Celente.
De man is kwaad!
Samengevat: Griekenland is pas het begin. Het vervolg is Spanje, Portugal, italie, Ierland, UK, wereldwijd.
Wat een onzin toch.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 00:58 schreef BattleCow het volgende:
[..]
TBH, alles wat begint met alex jones kan beter in brave new world
Als het morgen dient kan ik nou al wel inschatten dat de zaak niet-ontvankelijk wordt verklaard.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 00:24 schreef Digi2 het volgende:
Morgen dient de zaak bij het duits constitutioneel hof tegen de bailout die ongrondwettig zou zijn. Dat zou nog wel eens op een koude douche kunnen uitlopen.
Jong geleerd, oud gedaan.quote:The first recorded default goes back at least to the fourth century B.C., when ten out of thirteen Greek municipalities in the Attic Maritime Association defaulted on loans from the Delos Temple (Winkler 1933).
Het signaal wat je nu afgeeft is dat je er als EU lid een zooitje van kan maken want landen als Nederland betalen het wel. Terug naar de gulden.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:47 schreef Route66runner het volgende:
Om de problemen te kunnen oplossen moet er hard kunnen worden in gegrepen, daarvoor is het nodig dat landen -tijdelijk- een deel van hun soevereiniteit inleveren.
Daar heeft eigenlijk geen land zin in, wel de voordelen maar niet de nadelen. Maar dat gaat natuurlijk nooit werken en dat zie je nu.
De Luchtvaartquote:Op zaterdag 8 mei 2010 10:17 schreef Boris_Karloff het volgende:
Wie o wie gaan we nu eens een zak geld geven?
Portugal is nu aan de beurt.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 10:17 schreef Boris_Karloff het volgende:
Wie o wie gaan we nu eens een zak geld geven?
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 11:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Marc Faber en voormalige Fed man Laurence Meyer aan t woord.
Heb je er weer 1. Ga maar teruglezen in de Griekenland topics waarom dit niet zo is. Monetarisatie is echt de allerlaatste stap.quote:maw de ECB gaat gewoon staatsobligaties opkopen
Ligt er natuurlijk aan wat de voorwaarde zijn voor een dergelijke bail-out. Houd dit in dat de begroting in handen komt van het IMF en/of de Eurozone leden of misschien wel van een nieuw opgerichte organisatie a la IMF dan valt die moral hazard wel mee. Vooral met Griekenland nu als voorbeeld. Een overheid zal dan liever zelf (vooraf) willen snijden in de kosten, waarbij men zelf kan kiezen waarin dit zal zijn. Het moet natuurlijk wel een goed plan zijn waar niet vanaf is te wijken, zodat het daadwerkelijk de financiele markten kalmeerd.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 13:05 schreef aarsschimmel het volgende:
Lijkt mij niet slim nu er openlijk een soort vangnet wordt gecreëerd. Zo Moral Hazard dit.
http://www.rtl.nl/%28/fin(...)ring_om_2200_uur.xml
Een belangrijk verschil is, dacht ik, dat in de VS niet elke staat een eigen rentepercentage voor obligaties heeft. Er zijn daar staten waar de begrotingstekorten nog veel meer de spuigaten uit lopen dan in Griekenland, maar dat heeft dus nauwelijks consequenties zolang de kredietwaardigheid van de federale overheid niet in het geding komt.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 13:53 schreef RemcoDelft het volgende:
Heeft iemand enig idee hoe de VS dergelijke problemen aanpakt? In de afgelopen paar honderd jaar zijn daar ongetwijfeld ook wel eens staten in problemen gekomen...
Tagesschauquote:
Verfassungsgericht weist Eilantrag ab
Das Bundesverfassungsgericht hat den Weg für die umstrittene deutsche Griechenland-Hilfe frei gemacht. Der Antrag auf Erlass einer Einstweiligen Anordnung gegen das von Bundestag und Bundesrat verabschiedete Gesetz wurde als unbegründet abgewiesen. Das teilte das Bundesverfassungsgericht in Karlsruhe mit.
Uiteraard gaat dat niet, ieder EU land wil zijn eigen Defensie en BuZa houden, en dat kan niet in een munteenheid gebiedquote:Op vrijdag 7 mei 2010 23:47 schreef Route66runner het volgende:
Om de problemen te kunnen oplossen moet er hard kunnen worden in gegrepen, daarvoor is het nodig dat landen -tijdelijk- een deel van hun soevereiniteit inleveren.
Daar heeft eigenlijk geen land zin in, wel de voordelen maar niet de nadelen. Maar dat gaat natuurlijk nooit werken en dat zie je nu.
Eigenlijk kan de EU maar twee kanten op: Of allemaal weer proberen je eigen boontjes te doppen. Of de EU versterken door een Europese Regering te vormen die boven de lidstaten staat. Eerlijk gezegd zie ik de tweede optie wel zitten...
Wat betreft de Euro, het is gissen maar mijn gevoel zegt dat de verschillende EU landen dan inflatie in de dubbele cijfers hadden gehad...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |