Dat snap ikquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:06 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Nja, ik niet hoor, ik zit gewoon op mijn werk
Nee, heb gisteren hele stapel weggewerkt en vanochtend, zoals ik zei, een mooi succesje voor de baas geboekt, dus mag nu tussendoor wel ff SC'en van mezelfquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:09 schreef iBenny het volgende:
[..]
Dat snap ik
Is niet zo heel druk blijkbaar?
Gelijk heb jequote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:14 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Nee, heb gisteren hele stapel weggewerkt en vanochtend, zoals ik zei, een mooi succesje voor de baas geboekt, dus mag nu tussendoor wel ff SC'en van mezelf
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:03 schreef PatriQue89 het volgende:
Ik ga folders klaarzetten...(m'n moeder heeft zo'n afhaalpunt, en dat moeten wij voor die koters klaarzetten, en het zijn er best veel...en anders gaat ze klagen; dan ben je de hele dag thuis, en dan vreet je nog niks uit)
je hebt het er maar druk meeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deuren schilderen, folders klaarzetten....Juin uit Eigen Tuin!
Aboutaleb verziekt Rotterdamquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:23 schreef iBenny het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)_rotterdam_zuid.html
De Albert Heijn gister in Rotterdam![]()
Jawelquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:33 schreef charmed_angel het volgende:
http://twitpic.com/1lqc37
staat deze paars bij mijn lichtgrijze broek?
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:02 schreef Rauzer het volgende:
Vertonghen al gehoord c_a? Hij heeft dezelfde ziekte als jij
!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
belachelijk.quote:
Ik heb nog geen deur geschilderdquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:22 schreef Symphonic het volgende:
[..]
je hebt het er maar druk mee
Deuren schilderen, folders klaarzetten....
schandalig inderdaad! Mijn haar zit nu in de verf, straks uitspoelen en bij mijn ouders gaan douchenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:57 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Ik heb nog geen deur geschilderdschandalig...ach, morgen maar
Precies, ben het er ook wel mee eensquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:56 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
belachelijk.
Ben het ook wel eens met deze reactie in het ad
Maar toen Ulrich van Gobbel op de Coolsingel het al om bekende "wie niet springt die is een J..." zong was de wereld te klein. Nou KNVB, de Feyenoord supporters mochten niets roepen, en deze belg doet het wel. wat voor sanctie??? ik denk een aai over de bol! en verder die hele grote doofpot in.
En ze willen zo graag respect daar in A'dam uit heel NL en op deze manier gaat dat nooit lukken natuurlijk, wat een held die Vertonghen sjezus zeg, hij heeft al zo'n arrogante kop en is de kaartennaaier bij uitstek in NL, ze zijn zo blij met hn gekregen prijsje van de KNVB ach guttegut......
Tevens ben ik ook van mening dat je als Prof het goede voorbeeld moet geven. En dan heb ik het ook over van Gobbel
Maar, ik ben wel d'r folders aan het klaarzettenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:58 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
schandalig inderdaad! Mijn haar zit nu in de verf, straks uitspoelen en bij mijn ouders gaan douchenEN me klaarmaken voor de liveshow
Jaquote:Op vrijdag 7 mei 2010 12:33 schreef charmed_angel het volgende:
http://twitpic.com/1lqc37
staat deze paars bij mijn lichtgrijze broek?
ok thx dan doe ik dat aanquote:
Je bent toch de hele avond binnenquote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:09 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ok thx dan doe ik dat aan![]()
Alleen is wel een dun truitje, dus ik denk dat ik me zomerjas maar meeneem.
Alleen is best wel koud buiten
Nog een kek vestje erbij?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:09 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ok thx dan doe ik dat aan![]()
Alleen is wel een dun truitje, dus ik denk dat ik me zomerjas maar meeneem.
Alleen is best wel koud buiten
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:10 schreef iBenny het volgende:
er zijn al 2 liedjes bekend voor vanavond
Die van Dony en BadBoyz
ik ga al richting 5 uur naar de studio. Dus moet ook nog even buiten wachtenquote:
BadBoyzquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DonySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:12 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik ga al richting 5 uur naar de studio. Dus moet ook nog even buiten wachten
En misschien willen we nog wel foto's scoren na de liveshows
Ik rol me trui wel op, en die doe ik in me tas
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |