quote:John Ewbank: 'Ik ging vreemd!'
door onze redactie
AMSTERDAM - John Ewbank en zijn vrouw Vivian Reijs beleven een dijk van een huwelijkscrisis. De bekende componist van o.a. Marco Borsato heeft opgebiecht dat hij overspel heeft gepleegd.
John liet weten aan RTL Boulevard: 'Ongeveer een maand geleden heb ik Viv opgebiecht dat ik ontrouw ben geweest. (...) Ik kon niet meer omgaan met dat feit. Ik zag geen weg terug met die leugen tussen ons in.'
Het stel, dat 5-jarig dochtertje Day heeft, zit op Ibiza om te kijken of ze uit hun huwelijkscrisis kunnen komen. 'We zijn niet uit elkaar. We zijn deels met en zonder elkaar alles aan het verwerken in de hoop dichter tot elkaar te komen.'
John besluit: 'Momenteel proberen we te voelen wat de reden voor en de consequenties van mijn gedrag zijn.'
I knowquote:Op donderdag 6 mei 2010 21:11 schreef Ferdo het volgende:
Marco B. kan dus ook weer aan de bak, binnenkort.
Oh, ik vind hem echtquote:Op donderdag 6 mei 2010 21:12 schreef Tamashii het volgende:
Vind hem niet zo sexy.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 21:13 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Oh, ik vind hem echt![]()
it wasn't me though, Viv![]()
Zijn er toch minimaal vier vrouwen, of één drie vrouwen en één man natuurlijkquote:
quote:
Ik hoop met Marco. Gewoon, for the sake of gossip.quote:Op donderdag 6 mei 2010 22:06 schreef Ole het volgende:
Maar met wie is hij vreemdgegaan? Dat zou ik ook wel willen weten
'Wacht ff, ik probeer te voelen wat de reden van mijn gedrag is'. Prachtig! Alsof het rechtstreeks uit een van z'n nummers komt.quote:'Momenteel proberen we te voelen wat de reden voor en de consequenties van mijn gedrag zijn.'
Hé, hij is man hoor! En mannen kunnen er niks aan doen dat ze vreemd gaan. Dat zit in hun genenquote:Op donderdag 6 mei 2010 22:27 schreef Jane het volgende:
[..]
'Wacht ff, ik probeer te voelen wat de reden van mijn gedrag is'. Prachtig! Alsof het rechtstreeks uit een van z'n nummers komt.
Echt hequote:Op donderdag 6 mei 2010 22:27 schreef Jane het volgende:
[..]
'Wacht ff, ik probeer te voelen wat de reden van mijn gedrag is'. Prachtig! Alsof het rechtstreeks uit een van z'n nummers komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |