De site van het Nibud is altijd handig voor dit soort vragenquote:Op donderdag 6 mei 2010 16:37 schreef MevrouwPuff het volgende:
Jeetje!
Ben een stuk slechter met financiën dan ik al dacht...Ben nu al in de rode cijfers...
Wat is een aardig minimumbedrag om mee uit te komen per week?
In principe moet het lukken met 50 euro per week zou ik denken, maar dat lukt me nu blijkbaar ook niet![]()
Eens een lijstje gaan bijhouden
Alleen! Het is niet dat ik exorbitant veel uitgeef ofzo, maar het valt nog best wel tegen. Misschien helpt de excel sheet wel.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:43 schreef loveli het volgende:
[..]
In je eentje of met z'n tweeen? Ik heb eigenlijk geen idee wat ik uitgeef aan eten, gemiddeld tussen de 20 en 25 euro per supermarktbezoek (meer als ik de AH bezoek, minder as ik budget shop).
Ik heb de verwarming maar weer aangezet. Tis pokke koud hier!quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
I third that!
Zou er bijna de kachel voor aandoen zelfs, het is gewoon nietaangenaam fris hier (op de gang in elk geval)
Ik dacht echt dan mijn vriendje de enige op heel de wereld was die pokke zegtquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:00 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik heb de verwarming maar weer aangezet. Tis pokke koud hier!
nee, hij zegt het ook:quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:01 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Ik dacht echt dan mijn vriendje de enige op heel de wereld was die pokke zegt
Wanneer mag dat niet dan?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nee, hij zegt het ook:
[ afbeelding ]
En verliefd zijn is heerlijk, maar als het niet mag voelt het zwaar kut.
oeh, spanned. Die whiches waren per 2 in de aanbieding, dus 2 gekocht. Eentje smaakte goed, hoe zullen twee smaken?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:36 schreef imago het volgende:
Ik zit aan de chocola
En er stond een headhunter op m'n voicemail!
vast ook goed, maar nu eet ik worteltjes met een dipsausje van mayo en yoghurt.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:37 schreef AKnynke het volgende:
[..]
oeh, spanned. Die whiches waren per 2 in de aanbieding, dus 2 gekocht. Eentje smaakte goed, hoe zullen twee smaken?
morgenochtend!quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:47 schreef Perruche het volgende:
twee ijsjes smaken vast lekker Nynke, maar dit is veel gezonder!
Sjaap, hoe lang moet je nu nog met die gruweldokter? Lekker een keer eerder naar huis! Vind trouwens wel dat je weinig eet hoor, ik zou het er niet op volhouden!
Hier over de 10.000 woorden, yeah. En nu zie ik allemaal dingen die ik ook nog interessant vind, meeh. Nou ja, ka ik straks lekker schrappen, beter te veel dan te weinig!
En nu ik lekker op weg ben met mn scripte wil ik eigenlijk niet gaan hardlopen, morgen moet ik ook al werken, en dan kan ik net zo goed morgenvroeg gaan... wat vinden jullie? Heb nog maar een krappe maand voor de scriptie, en eigenlijk heeft dat wel prioriteit...![]()
XM; Hooligancity = R'dam? Ik hou het niet bij waar het voetbal gespeeld is...
Stond het al, ik had nummer 22quote:
ik ook.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het lijstje van Duvel van vandaag:
O: 1 banaan
T: 1 appel
L: ciabatta gezond (compleet) + bakje salade met kipkerrie en iets van kaassalade
T:-
S: sportschool
D: maaltijdsalade
Ik vind het te weinig.
Naaaaw!quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:52 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Stond het al, ik had nummer 22. Maar nu weer thuis, nu kan ik alles weer ongestoord bekijken
.
Ah maria, beterschaapjes(zie hoe lief!)
[ afbeelding ]
10.000 = de hele literatuur review. Daarnaast heb ik alle diepte-interviews en questionnaires al gedaan en ook al in SPSS (voor mietjesquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:50 schreef AKnynke het volgende:
[..]
morgenochtend!
10000 woorden, hoeveel moet je er schrijven, en in welk gedeelte van de scriptie zit je?
Ik zit al op 20000 woorden..
wij hebben een pagina limiet, geloof ik. Maar wat die precies is weet ik niet. Als ik d'r boven kom zet ik gewoon een paar tabellen in de annex. Ach ja. Vroeger schreef ik altijd op kwantiteit, want ik kon alleen maar heel kort en bondig schrijven, zonder voorbeelden. Nu tijdnes m'n scriptie is de eerste keer adt ik merk dat dat voorbij is, ik kan uit het niets zo een pagina typen en m'n taalgebruik lijkt veel beter. Gek is dat!quote:Op donderdag 6 mei 2010 18:03 schreef Perruche het volgende:
Mijn man eet ook zo weinig! Alhoewel niet zo wienig als die van jullie... En hij heeft ook wienig vet (zijn zus trouwens ook niet.. grrr) En hij heeft ook geen honger. Ik voel me soms net een bootwerker naast hem
[..]
10.000 = de hele literatuur review. Daarnaast heb ik alle diepte-interviews en questionnaires al gedaan en ook al in SPSS (voor mietjes) gezet. Dus ik denk dat als ik dat allemaal uittyp ik rond de 14.000 zit. Lekker veel voorbeelden en quotes erin plakken. Dan heb ik nog 6.000 voor de resultaten en de conclusies en de verbere aanbevelingen. Ik moet er 20.000.
Ergens vind ik het wel jammer dat je zo op woordenaantal moet schrijven, dan gaa je focus toch meer naar kwantiteit ipv naar kwaliteit (althans, bij mij)
quote:Op donderdag 6 mei 2010 18:24 schreef AKnynke het volgende:
Leuke kleur, Piefje! Ik kijk uit naar de tijd dat ik een baan heb, en m'n eigen appartementje dat ik helemaal zelf kan inrichten...
Mooie kleur! Heeft ie ook dat soort meubels (of is dit toevallig zijn huisquote:Op donderdag 6 mei 2010 18:09 schreef P.F het volgende:
Huis van vriendje is deze kleur geworden:
[ afbeelding ]
I like
Ik keek naar de foto op de muur, maar ik herken P.F. er niet inquote:Op donderdag 6 mei 2010 18:54 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Mooie kleur! Heeft ie ook dat soort meubels (of is dit toevallig zijn huis).
Moeten we Duvel op z'n duvel geven?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het lijstje van Duvel van vandaag:
O: 1 banaan
T: 1 appel
L: ciabatta gezond (compleet) + bakje salade met kipkerrie en iets van kaassalade
T:-
S: sportschool
D: maaltijdsalade
Ik vind het te weinig.
PF is de enige vrouw die aan zijn muur mag hangen? Waarom niet zijn zus (als ie die heeft), moeder toen ze jong was, andere goede vriendin, zelfgemaakte foto van een model etc?quote:Op donderdag 6 mei 2010 19:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik keek naar de foto op de muur, maar ik herken P.F. er niet in.
Ik heb gisteravond tien pannenkoeken op of zo, en neem straks nog bier en chips tot me of zo. Dus niet te weinig.quote:
Welquote:Op donderdag 6 mei 2010 20:03 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik heb gisteravond tien pannenkoeken op of zo, en neem straks nog bier en chips tot me of zo. Dus niet te weinig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |