De site van het Nibud is altijd handig voor dit soort vragenquote:Op donderdag 6 mei 2010 16:37 schreef MevrouwPuff het volgende:
Jeetje!
Ben een stuk slechter met financiën dan ik al dacht...Ben nu al in de rode cijfers...
Wat is een aardig minimumbedrag om mee uit te komen per week?
In principe moet het lukken met 50 euro per week zou ik denken, maar dat lukt me nu blijkbaar ook niet![]()
Eens een lijstje gaan bijhouden
Alleen! Het is niet dat ik exorbitant veel uitgeef ofzo, maar het valt nog best wel tegen. Misschien helpt de excel sheet wel.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:43 schreef loveli het volgende:
[..]
In je eentje of met z'n tweeen? Ik heb eigenlijk geen idee wat ik uitgeef aan eten, gemiddeld tussen de 20 en 25 euro per supermarktbezoek (meer als ik de AH bezoek, minder as ik budget shop).
Ik heb de verwarming maar weer aangezet. Tis pokke koud hier!quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
I third that!
Zou er bijna de kachel voor aandoen zelfs, het is gewoon nietaangenaam fris hier (op de gang in elk geval)
Ik dacht echt dan mijn vriendje de enige op heel de wereld was die pokke zegtquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:00 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik heb de verwarming maar weer aangezet. Tis pokke koud hier!
nee, hij zegt het ook:quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:01 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Ik dacht echt dan mijn vriendje de enige op heel de wereld was die pokke zegt
Wanneer mag dat niet dan?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nee, hij zegt het ook:
[ afbeelding ]
En verliefd zijn is heerlijk, maar als het niet mag voelt het zwaar kut.
oeh, spanned. Die whiches waren per 2 in de aanbieding, dus 2 gekocht. Eentje smaakte goed, hoe zullen twee smaken?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:36 schreef imago het volgende:
Ik zit aan de chocola
En er stond een headhunter op m'n voicemail!
vast ook goed, maar nu eet ik worteltjes met een dipsausje van mayo en yoghurt.quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:37 schreef AKnynke het volgende:
[..]
oeh, spanned. Die whiches waren per 2 in de aanbieding, dus 2 gekocht. Eentje smaakte goed, hoe zullen twee smaken?
morgenochtend!quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:47 schreef Perruche het volgende:
twee ijsjes smaken vast lekker Nynke, maar dit is veel gezonder!
Sjaap, hoe lang moet je nu nog met die gruweldokter? Lekker een keer eerder naar huis! Vind trouwens wel dat je weinig eet hoor, ik zou het er niet op volhouden!
Hier over de 10.000 woorden, yeah. En nu zie ik allemaal dingen die ik ook nog interessant vind, meeh. Nou ja, ka ik straks lekker schrappen, beter te veel dan te weinig!
En nu ik lekker op weg ben met mn scripte wil ik eigenlijk niet gaan hardlopen, morgen moet ik ook al werken, en dan kan ik net zo goed morgenvroeg gaan... wat vinden jullie? Heb nog maar een krappe maand voor de scriptie, en eigenlijk heeft dat wel prioriteit...![]()
XM; Hooligancity = R'dam? Ik hou het niet bij waar het voetbal gespeeld is...
Stond het al, ik had nummer 22quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |