abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 mei 2010 @ 12:38:31 #2
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_81003270
Roy
  dinsdag 4 mei 2010 @ 12:41:15 #3
258823 Darker-Than-L
You just got L'ed
pi_81003353
Aan de ene kant snap ik wel dat Gio er mee gaat stoppen aangezien ik toch regelmatig het idee heb dat hij het niet meer helemaal bij kan benen. vraag me wel af wie hem gaat vervangen in het Nederlands elftal. Veel betere alternatieven zijn er geloof ik ook niet.
pi_81003792
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 12:41 schreef Darker-Than-L het volgende:
Aan de ene kant snap ik wel dat Gio er mee gaat stoppen aangezien ik toch regelmatig het idee heb dat hij het niet meer helemaal bij kan benen. vraag me wel af wie hem gaat vervangen in het Nederlands elftal. Veel betere alternatieven zijn er geloof ik ook niet.
Patrick van Aanholt
  dinsdag 4 mei 2010 @ 12:55:52 #5
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_81003854
Ik vrees dat men Anita daarvoor neemt DTL, daar die nu al op stage mee mag.
pi_81004087
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 12:55 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik vrees dat men Anita daarvoor neemt DTL, daar die nu al op stage mee mag.
Die past mooi in het straat Bobson, Meerdink en Denneboom.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:06:21 #7
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81004231
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 12:55 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik vrees dat men Anita daarvoor neemt DTL, daar die nu al op stage mee mag.
Een smurf van 1.50 zitten we echt op te wachten. Kan je nog beter de Cler meenemen
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:11:36 #8
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81004416
De Cler heeft ook nog een contract voor een jaar. Kan perfect als vervanger voor Van Bronckhorst.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:13:45 #9
258823 Darker-Than-L
You just got L'ed
pi_81004491
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:06 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Een smurf van 1.50 zitten we echt op te wachten. Kan je nog beter de Cler meenemen
Nou nou moeten niet overdrijven he Hoewel ik Anita een aardige speler vind, zie ik die absoluut nog niet op een WK acteren. Zelfde met van Aanholt, die zie ik ook nog niet op het WK bezig.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:17:34 #10
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81004614
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:11 schreef Happel het volgende:
De Cler heeft ook nog een contract voor een jaar. Kan perfect als vervanger voor Van Bronckhorst.
Ze hadden beter dan die LB van Nec kunnen overnemen ipv Fernandez
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:21:49 #11
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_81004775
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:06 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Een smurf van 1.50 zitten we echt op te wachten. Kan je nog beter de Cler meenemen
het is mijn keuze ook niet. Hoe doet die gast van PSV het, die Pieters?
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:33:15 #12
258823 Darker-Than-L
You just got L'ed
pi_81005238
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:21 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

het is mijn keuze ook niet. Hoe doet die gast van PSV het, die Pieters?
Ook niet zo denderend geloof ik, kan me herinneren dat hij bij Utrecht (dacht ik) erg goed bezig was, maar daarna wel inzakte.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:33:53 #13
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81005258
Trouwens het valt me nu pas op maar dat plaatje klopt niet?

Z4 zit niet tegenover W4 maar tegenover W1 en Z4 zit sowieso schuin bij X en niet bij Y
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:39:06 #14
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81005496
quote:
Feyenoord met Makaay tegen Ajax

Met Roy Makaay in het basisteam begint Feyenoord donderdag aan de return tegen Ajax in de dubbele finale om de KNVB-beker. De 35-jarige aanvaller nam zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen (6-2) in De Kuip al officieel afscheid van het legioen. Trainer Mario Been heeft hem voor het thuisduel met Ajax, dat in Rotterdam een voorsprong van 2-0 verdedigt, evenwel nog hard nodig. ,,Roy zal donderdag starten bij ons'', liet Been dinsdag in De Kuip weten. ,,We moeten tenminste twee keer scoren tegen Ajax. Roy kan doelpunten maken, dat weten we allemaal. Dus daarom staat hij erin.''

Makaay scoorde tegen sc Heerenveen liefst drie keer. Vooral zijn laatste doelpunt was van grote schoonheid. ,,Als hij er tegen Ajax nog een keer drie maakt, krijgt Roy opnieuw een staande ovatie'', grapte Been. Makaay maakte vorige week maandag in De Kuip bekend dat hij zijn loopbaan na dit seizoen beëindigt. De 43-voudig international gaat verder bij Feyenoord als jeugdtrainer. In overleg met de Rotterdamse clubleiding besloot Makaay de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen als zijn afscheidswedstrijd te beschouwen. Mede door zijn drie treffers en de royale zege van Feyenoord was zijn laatste competitieduel in een profcarrière van zeventien jaar een feestelijke gebeurtenis.

Makaay benadrukte vorige week tijdens zijn persconferentie, waar hij zelf om gevraagd had, dat hij voor de return tegen Ajax in De Kuip voor Been nog wel gewoon beschikbaar zou zijn. Maar met een basisplaats hield hij op dat moment nog niet echt rekening. ,,Ik zie het als een toetje, als een toegift. Een 'We want more'- scenario. Een afscheid met de KNVB-beker zou helemaal een mooi einde zijn van mijn loopbaan'', mijmerde Makaay toen al. De voormalige topscorer speelt tegen Ajax waarschijnlijk met Jon Dahl Tomasson in de voorhoede. Been maakte ten aanzien van de Deense international, die dinsdag niet meetrainde, een klein voorbehoud. Ook aanvoerder Giovanni van Bronckhorst deed niet mee aan de vrolijke oefensessie op Varkenoord. ,,Ze hebben allebei kleine pijntjes, maar ik denk wel dat ze tegen Ajax kunnen spelen'', gaf Been te kennen.

In de selectie van Feyenoord ontbreken Sekou Cissé, Jonathan de Guzman en Dani Fernandez. De laatste is nog niet fit, de andere twee spelers hebben volgens Been te lang met blessures gesukkeld om aanspraak te maken op een plaats op de bank tijdens het afsluitende duel met Ajax.
quote:
Wotte moet plaats maken voor 'bullebak' bij Universitatea

Mark Wotte is door het Roemeense Universitatea Craiova op non-actief gezet. De coach moest het veld ruimen na twee opeenvolgende nederlagen. Tegen Unirea Urziceni (1-4) en International Curtea de Arges (1-3) ging de ploeg onderuit.

Wotte was pas sinds januari in dienst bij de Roemeense middenmoter en had als opdracht gekregen om de ploeg in de hoogste divisie te houden. 'Vier wedstrijden voor het einde stonden we vier punten boven de rode streep en deze week zouden we tegen de hekkensluiter spelen, dus het zag er goed uit', vertelt Wotte aan Voetbal International. 'Twee weken geleden riep de voorzitter (Adrian Mitilelu, red.) nog dat hij zo blij met me was, maar na twee nederlagen zijn ze in paniek geraakt.'

'Het is teleurstellend, want ik had een prima verstandhouding met de staf en de spelers', verzucht de ontslagen 49-jarige oefenmeester, die een verbintenis voor anderhalf jaar had getekend. 'Maar een kenmerk van een jonge, talentvolle groep is wisselvalligheid. Bij winst afgelopen zaterdag zouden we nagenoeg veilig geweest zijn. In plaats daarvan ontstond er een mineurstemming en reageerde Mitilelu nogal emotioneel. Twee dagen later vertelde hij me dat ze een bullebak voor de groep willen zetten voor de laatste wedstrijden.'

Het lot van de door Wotte naar Craiova gehaalde assistenten Gerard van Ruitenburg en René Ponk is nog niet bekend. Het duo reist woensdag niet mee met de club als die een uitduel speelt met Ceahlul Peatra Neamte. De pas met voetballen gestopte Eugen Trica en assistent-coach George Bita nemen voorlopig de honneurs waar. Wotte is al de derde coach die dit jaar op straat gezet werd door Universitatea.
quote:
De Leeuw gewilde prooi bij verschillende clubs

Bij aanvang van het seizoen nam Eerstedivisionist BV Veendam Michael de Leeuw over uit de beloftenploeg van Willem II. De geboren Brabander was in Tilburg overbodig, maar ontpopte zich dit seizoen met liefst 25 treffers tot een ware topschutter. Inmiddels heeft hij over belangstelling niet te klagen. De Leeuw ligt nog tot 2012 vast in Veendam, maar Sheffield United, FC Groningen, VVV-Venlo, De Graafschap, FC Den Bosch en SC Cambuur zouden het talent graag willen overnemen.

Met een vertrek en eventuele transfersom zou De Leeuw zijn club gek genoeg een dienst kunnen bewijzen. De zieltogende club hoorde dinsdag van bewindvoerder Wim Entziger dat zij tot donderdagochtend de tijd krijgt een faillissement af te wenden. Een verkoop ligt dus voor de hand. Voetbal International maakte een rondje langs geïnteresseerde clubs.

'Het is niet gek gedacht, maar wij gaan deze speler niet naar Groningen halen', vertelt Hans Nijland, algemeen directeur van FC Groningen aan Voetbal International. 'Het is een prima voetballer, maar wij zien De Leeuw als een nummer tien en op deze positie hebben we voldoende alternatieven. We hebben geen bod uitgebracht en gaan dat ook niet doen.'

'Eigenlijk wil ik geen commentaar geven', stelt Mario Captein, technisch directeur van VVV-Venlo. 'De Leeuw valt wel op, maar ik kan benadrukken dat wij géén bod hebben uitgebracht.'

'Michael de Leeuw is een prima speler en staat op ons lijstje', bekent Leen Looyen, technische man bij promovendus De Graafschap. 'Maar ik kan met droge ogen zeggen dat wij geen bod hebben uitgebracht en nog geen concrete gesprekken hebben gevoerd.'

FC Den Bosch heeft wél een bod uitgebracht. 'Klopt', vertelt technisch directeur Fred van der Hoorn. 'Ik heb contact gehad met Jan Korte (directeur van BV Veendam) en de zaakwaarnemer van De Leeuw (Hans Werdekker). Maar mij is te kennen gegeven dat wij met ons bod, minder dan twee ton, weinig kans maken. Michael is een Brabantse jongen en past in ons mandje, maar de kans is niet groot dat hij komt.'

'Over bedragen doen wij geen uitspraken', vertelt Alex Pama, algemeen directeur van SC Cambuur, 'maar wij hebben een bod gedaan. Dat is door de club niet geaccepteerd.'
Ik meende te horen dat Feyenoord ook interesse had?

[ Bericht 19% gewijzigd door H.M.Murdock op 04-05-2010 13:49:36 ]
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 13:44:04 #15
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81005674
quote:
Been, Van Bronckhorst en Meijer doen beroep op supporters

Feyenoord heeft dinsdag in een open brief in dagblad Metro de supporters opgeroepen om de club op positieve wijze te steunen tijdens het tweede duel van de bekerfinale tegen Ajax, dat aanstaande donderdag in De Kuip wordt gespeeld. Trainer Mario Been, aanvoerder Giovanni van Bronckhorst en clubambassadeur Gerard Meijer doen in de brief een klemmend beroep op de supporters om kwetsende spreekkoren of andere gebeurtenissen die niets met voetbal te maken hebben achterwege te laten, aangezien dit verstrekkende gevolgen kan hebben voor Feyenoord. Lees hieronder de volledige open brief.

Beste Feyenoorder,

Aanstaande donderdag 6 mei staat om half zeven ’s avonds in De Kuip de return van de bekerfinale tegen Ajax op het programma. Hoewel de uitgangspositie geen gemakkelijke is, leeft bij ons en bij de voltallige spelersgroep heel sterk de wens om er donderdag een geweldige wedstrijd van te maken. Wij willen die beker pakken en daar hebben wij de steun van onze trouwe supporters héél hard bij nodig.

Naast de absolute wil om te winnen moet er donderdag wat ons betreft één ding voorop staan en dat is gezonde rivaliteit. Wij doen daarom een klemmend beroep op alle toeschouwers om Feyenoord donderdag alleen op een positieve wijze te steunen.

Het kan niet zo zijn dat een prachtig affiche als Feyenoord-Ajax verziekt wordt door kwetsende spreekkoren of andere gebeurtenissen die niets met voetbal te maken hebben. Niemand gaat daar namelijk beter van voetballen, ook wij niet. En of we nu winnen of verliezen, de liefde voor ons Feyenoord moet altijd voorop staan. In voor- en tegenspoed, bij winst en verlies.
Het eventueel staken van de wedstrijd als gevolg van kwetsende spreekkoren door de scheidsrechter kan bovendien zeer nadelige gevolgen voor Feyenoord hebben, zoals bijvoorbeeld het moeten spelen van wedstrijden zonder publiek in het komende seizoen. Als club van iedereen en voor iedereen moet dat het laatste zijn wat we willen.

Feyenoord-supporters, laat De Kuip donderdag bij de bekerfinale weer een ouderwetse heksenketel worden! Maar wel één waarin we met respect voor elkaar, de scheidsrechter en de tegenstander omgaan. Het moet kolken, het moet een voetbalfeest worden, het stadion moet uit zijn voegen trillen! Dan doen wij er alles aan om die cup te pakken en hopelijk kunnen we er dan na het laatste fluitsignaal een enorm feest van maken. In het mooiste stadion van Nederland, met de beste supporters van het land. Want dat is Feyenoord!

Samen maken we Feyenoord sterker.

We rekenen op jullie!
quote:
Beloften besluiten competitie met nederlaag

Jong Feyenoord/Excelsior heeft maandagavond de laatste competitiewedstrijd van het seizoen met 6-3 verloren van Jong NEC. De Rotterdamse beloften gingen in De Goffert tot kort na rust gelijk op met de thuisploeg, maar gaven het duel vervolgens in een half uur tijd volledig uit handen. Jong Feyenoord/Excelsior besluit de competitie na de nederlaag in Nijmegen op de zevende plaats. Mitchell Schet en Michal Janota moesten zich maandag beiden voortijdig laten vervangen met een lichte blessure. Kaj Ramsteijn miste een strafschop voor de Rotterdammers.

Scoreverloop:
2’ 0-1 Pattinama
9’ 1-1 Alakmak
17’ 2-1 Goderie
51’ 2-2 Hagary
58’ 3-2 Carmelia
69’ 4-2 Carmelia
76’ 5-2 Loen
81’ 6-2 Ali
85’ 6-3 Pattinama

Bijzonderheden: 33’ Ramsteijn mist strafschop

Opstelling Jong Feyenoord/Excelsior: Van Haeften (46’ Jansen); Weber, Risamasu, Ramsteijn, Nelom; Oranje, Janota (60’ Monteiro), Mossaoui; Schet (46’ Been), Hagary en Pattinama.
quote:
46 relschoppers krijgen gebiedsontzegging

Burgemeester Ahmed Aboutaleb heeft maandag 46 brieven ondertekend, waarmee hij de bewegingsvrijheid van relschoppers rond de wedstrijd van de KNVB-bekerfinale aanstaande donderdag 6 mei inperkt. Zij kregen een gebiedsontzeggingen voor het centrum van de stad en het Feyenoordstadion of een combinatie daarvan.

Het gaat gedeeltelijk om relschoppers die tijdens de eerste wedstrijd tegen Ajax op 25 april ongeregeldheden veroorzaakten op het Stadhuisplein. Ook de veroordeelden voor de rellen tijdens het strandfeest in Hoek van Holland op 22 augustus vorig jaar kregen een omgevingsverbod. Zij kregen eerder al van de rechter een evenementenverbod naar aanleiding van de rellen.


[ Bericht 13% gewijzigd door H.M.Murdock op 04-05-2010 13:51:06 ]
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81005780
quote:
Feyenoord wil Cissé in zomer niet naar WK laten gaan

Feyenoord wil niet dat Sekou Cissé aankomende zomer in actie komt op het WK. De Ivoriaan maakt een goede kans om geselecteerd te worden, maar zijn werkgever heeft de aanvaller ernstig afgeraden om af te reizen naar Zuid-Afrika. Feyenoord wil niet het risico lopen dat de teenblessure van Cissé verergerd.

De aanvaller kwakkelt al wekenlang met een pijnlijke teen, maar de artsen van Feyenoord wisten lange tijd niet wat er nu eigenlijk aan de hand was. Cissé liet zich daarom onderzoeken door een arts in Frankrijk, die uiteindelijk merkte dat er iets gebroken was. In maart speelde de aanvaller voor het laatst een complete wedstrijd.

Mario Been wil nu dat Cissé een eventueel WK laat schieten, zodat de teenblessure niet verergerd. "Voor mij is het onbespreekbaar dat hij gaat spelen voor Ivoorkust", zegt de Feyenoord-trainer tegenover De Telegraaf. "Hij loopt al maanden te kwakkelen met die teen. Sekou moet nu zelf zo slim zijn om nu zijn rust te pakken."
Gewoon laten gaan misschien speelt hij zichzelf wel in de kijker.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:00:15 #17
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81006374
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:17 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ze hadden beter dan die LB van Nec kunnen overnemen ipv Fernandez
Beide inderdaad. We hebben geluk gehad met De Vrij, maar dat is van nature meer een CD.
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 13:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Gewoon laten gaan misschien speelt hij zichzelf wel in de kijker.
Nee, behouden. Jij wil nu al van hem af?
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81006704
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:00 schreef Happel het volgende:

[..]

Beide inderdaad. We hebben geluk gehad met De Vrij, maar dat is van nature meer een CD.
[..]

Nee, behouden. Jij wil nu al van hem af?
Feyenoord heeft het geld toch nodig, kan hij beter zichzelf in de kijker spelen en voor een mooi bedrag verkocht worden.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:10:54 #19
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81006862
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:00 schreef Happel het volgende:

[..]

Beide inderdaad. We hebben geluk gehad met De Vrij, maar dat is van nature meer een CD.
[..]

Nee, behouden. Jij wil nu al van hem af?
Klopt, maar op dat moment hadden we ook Leerdam en Tiendalli voor die positie. Ookal is Leerdam natuurlijk meer een middenvelder. De LB positie is een probleem geval
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:17:14 #20
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81007164
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:10 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Klopt, maar op dat moment hadden we ook Leerdam en Tiendalli voor die positie. Ookal is Leerdam natuurlijk meer een middenvelder. De LB positie is een probleem geval
Mwa van Bronckhorst, de Cler. Bahia die er kan spelen. En een heel groot talent in de A1.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:54:13 #21
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81008619
quote:
Als fans van Feyenoord zich donderdag schuldig maken aan kwetsende spreekkoren, wordt de volgende wedstrijd tegen Ajax in de Kuip waarschijnlijk zonder publiek gespeeld. Die waarschuwing gaf de KNVB dinsdag af, twee dagen voor de bekerwedstrijd van de Rotterdamse ploeg tegen de aartsrivaal uit Amsterdam.

"Wij hopen natuurlijk dat er helemaal niets gebeurt en dat het een mooi voetbalfeest wordt in De Kuip", verklaart de KNVB. "Maar als het duel wegens aanhoudende spreekkoren niet kan worden uitgespeeld en de aanklager betaald voetbal er een strafzaak van maakt, zal het bestuur betaald voetbal adviseren om komend seizoen Feyenoord-Ajax achter gesloten deuren te spelen. Dat is dan een passende sanctie, hoe jammer wij dat ook voor de goedwillende fans zullen vinden."

Eerder vandaag drukten coach Mario Been, captain Giovanni van Bronckhorst en oud-verzorger Gerard Meijer de Feyenoord-fans door middel van een open brief in Dagblad Metro en de eigen website al op het hart om zich donderdag netjes te gedragen. "Een uitstekend initiatief van Feyenoord", oordeelde een woordvoerster van de voetbalbond. "We hopen dat het helpt. We hebben niet voor niets de bekerfinale in tweeën geknipt. Het zou triest zijn als het dan alsnog fout gaat in De Kuip."
Het is weer eens raak hoor. Toch vind ik het raar dat ze bij Ajax wel weg zijn gekomen met 'bommen op Rotterdam' tijdens de wedstrijd. Ook werden er op voorhand dergelijke waarschuwingen niet gegeven. Nu wil ik niet persee wijzen naar de boefjes maar je mag de boel toch wel een beetje gelijktrekken.

Daarbij gaat dit niet gebeuren, er komen hoe dan ook spreekkoren.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:56:12 #22
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81008690
Tja, Bommen op Rotterdam heeft niks met het jodendom te maken, dus wordt het niet als kwetsend en antisemitisch beschouwd. Treurig gewoon.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  dinsdag 4 mei 2010 @ 14:58:45 #23
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81008787
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:56 schreef Happel het volgende:
Tja, Bommen op Rotterdam heeft niks met het jodendom te maken, dus wordt het niet als kwetsend en antisemitisch beschouwd. Treurig gewoon.
De spreekkoren van Feyenoord ook niet, heeft betrekking op de ajacieden die zichzelf identificeren als jode. Maar dat gaat er maar moeilijk in daar in Zeist

Wat kan mij die joden nou rotten

Vind een verwijzing naar een bombardement minstens net zo erg als antisemistische leusden
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 15:04:46 #24
258823 Darker-Than-L
You just got L'ed
pi_81009037
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:56 schreef Happel het volgende:
Tja, Bommen op Rotterdam heeft niks met het jodendom te maken, dus wordt het niet als kwetsend en antisemitisch beschouwd. Treurig gewoon.
Tsja antisemitische leuzen en sis geluiden van gaskamers nadoen is smakeloos, het is daarentegen net zo smakeloos en triest om te verwijzen naar een platgebombardeerd Rotterdam. Beide zaken hebben niets met voetbal te maken en moeten mijns inziens ook aangepakt worden.
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:24:17 #25
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81011902
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 15:04 schreef Darker-Than-L het volgende:

[..]

Tsja antisemitische leuzen en sis geluiden van gaskamers nadoen is smakeloos, het is daarentegen net zo smakeloos en triest om te verwijzen naar een platgebombardeerd Rotterdam. Beide zaken hebben niets met voetbal te maken en moeten mijns inziens ook aangepakt worden.
Maar doe dat dan ook.

Eerst krijgen we een oproep van de mensen in het bestuur. Dat heeft meer effect dan weer een dreigement van die Knvb-bobo's die door iedereen wordt uitgekotst bij Feyenoord. Zo zorg je er alleen maar voor dat het juist wel gedaan word.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81012206
Hoe zit dat nu trouwens met de kaarten, moet de naam van de seizoenkaart waarmee de kaart gekocht is nog overeenkomen met je ID-kaart? Of kan ik gewoon met iemand anders z'n kaart een kaartje kopen voor weer iemand anders?
Feyenoord Rotterdam
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:34:55 #27
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81012289
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:32 schreef MB23 het volgende:
Hoe zit dat nu trouwens met de kaarten, moet de naam van de seizoenkaart waarmee de kaart gekocht is nog overeenkomen met je ID-kaart? Of kan ik gewoon met iemand anders z'n kaart een kaartje kopen voor weer iemand anders?
Volgens mij is er geen 100% controle dus een kopie van de legitimatie van de kaart-houder zou ook goed moeten wezen mocht je gecontroleerd worden.

Snap dat gedoe ook niet zo, als je een club-kaart aanvraagt dan heb je er 5 jaar geen last van en kost niks. Hooguit een postzegel
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:42:02 #28
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81012583
quote:
Stevige handhaving bij bekerfinale

4 mei 2010

De politie heeft stevige maatregelen aangekondigd tegen ordeverstoringen tijdens de tweede bekerfinale tussen Feijenoord en Ajax, donderdag. Ook het Openbaar Ministerie en de rechtbank zijn voorbereid op het toepassen van 'supersnelrecht'.

Net als bij de eerste finale op 25 april werkt de politie met veel en geavanceerde camera's. Enkele agenten zijn hebben een mobiele telefoon waarop ze direct camerabeelden kunnen bekijken. Tientallen andere agenten krijgen een drage een bodycamera op hun uniform, om gericht de raddraaiers er uit te pikken.

Op drie locaties - bij de Kuip, het Stadhuisplein en de Coolsingel - zal een supercamera worden ingezet. Deze camera houdt een gebied van 300 bij 500 meter in de gaten. Op de opnamen kan ook achteraf worden ingezoomd. Ook in het openbaar vervoer en op andere plaatsen worden honderden gewone camera's en mobiele camera-units gebruikt.

Een doventolk die gespecialiseerd is in liplezen, helpt de politie om te analyseren wat er door individuen of groepen wordt gezegd of gescandeerd. De beelden met de vertaling van een doventolk gelden als wettig bewijs.

In door de burgemeester aangewezen veiligheids-risicogebieden zal op onverwachte momenten en plaatsen preventief worden gefouilleerd op verboden wapens of verdovende middelen. Ook kan de politie auto's doorzoeken en cafébezoekers fouilleren.

Alcoholverbod
Het centrum van Rotterdam en een deel van Rotterdam-Zuid worden donderdag drooggelegd (klik hier voor een kaart van het gebied). Tussen twee uur 's middags en middernacht mag in dat gebied geen alcohol worden geschonken of verkocht. Ook in het stadion zelf en in het Maasgebouw wordt niet geschonken of gedronken. Alcohol op straat is al jaren verboden.
Veel plezier, ik kijk wel op de tv.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:46:12 #29
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81012755
Ik ga er wel naartoe, maar helemaal van harte is het ook niet. Ik denk dat het echt uit de hand gaat lopen
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 16:51:19 #30
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_81012967
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 14:58 schreef Sinnie het volgende:

[..]

De spreekkoren van Feyenoord ook niet, heeft betrekking op de ajacieden die zichzelf identificeren als jode. Maar dat gaat er maar moeilijk in daar in Zeist

Wat kan mij die joden nou rotten

Vind een verwijzing naar een bombardement minstens net zo erg als antisemistische leusden
Het gaat om het 'aan het gas'.En dat verwijst maar naar één ding.
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
pi_81013318
Bommen op Rotterdam verwijst ook naar één ding.


Kreeg net te horen dat ik een kaartje op vak M ofzo kan nemen, bij m'n tante. Ach, beter laat dan nooit
Feyenoord Rotterdam
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:01:32 #32
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_81013434
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:58 schreef MB23 het volgende:
Bommen op Rotterdam verwijst ook naar één ding.


Kreeg net te horen dat ik een kaartje op vak M ofzo kan nemen, bij m'n tante. Ach, beter laat dan nooit
Is ook schandalig
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:04:54 #33
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81013576
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:51 schreef Cantona_No.7 het volgende:

[..]

Het gaat om het 'aan het gas'.En dat verwijst maar naar één ding.
Ja, maar dat heeft niet betrekking op de hedendaagse joden. Is een wisselwerking met de gebeurtenissen van vroeger dat 'we' overhevelen naar de Ajacieden die zichzelf identificeren als joden. Het heeft dus niks met antisemitisme te maken aangezien we geen haat naar joden hebben. Ik had het al eerder gezegd maar 'jood' is hierin een geuzennaam. Een hele ongelukkige.

Het liefst zie ik het beide verdwijnen. Maar je kan niet verwachten dat de gros van de supporters zich hier bij neerleggen terwijl in Amsterdam in de finale uit volle borst 'als de lente komt...' zaten te zingen. Als je daadwerkelijk dat soort leusden wilt weren moet je hard zijn tegen alles en iedereen. Dus niet alleen bij Feyenoord-Ajax wat nu wel het geval is.

Zo werk je het alleen maar in de hand. Er werd al een oproep gedaan door Gio, Been en Beenhakker. Dan is die dreigement niet meer nodig in mijn ogen.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:06:54 #34
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_81013651
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:04 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ja, maar dat heeft niet betrekking op de hedendaagse joden. Is een wisselwerking met de gebeurtenissen van vroeger dat 'we' overhevelen naar de Ajacieden die zichzelf identificeren als joden. Het heeft dus niks met antisemitisme te maken aangezien we geen haat naar joden hebben. Ik had het al eerder gezegd maar 'jood' is hierin een geuzennaam. Een hele ongelukkige.

Het liefst zie ik het beide verdwijnen. Maar je kan niet verwachten dat de gros van de supporters zich hier bij neerleggen terwijl in Amsterdam in de finale uit volle borst 'als de lente komt...' zaten te zingen. Als je daadwerkelijk dat soort leusden wilt weren moet je hard zijn tegen alles en iedereen. Dus niet alleen bij Feyenoord-Ajax wat nu wel het geval is.

Zo werk je het alleen maar in de hand. Er werd al een oproep gedaan door Gio, Been en Beenhakker. Dan is die dreigement niet meer nodig in mijn ogen.
Dat is dus de fout, aangezien die gebeurtenissen, de holocaust zijn.
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:09:01 #35
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81013752
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:06 schreef Cantona_No.7 het volgende:

[..]

Dat is dus de fout, aangezien die gebeurtenissen, de holocaust zijn.
Ja, maar het heeft verder niks te maken met antisemitisme aangezien ik wel durf te zeggen dat er geen Feyenoorder is die een hekel heeft aan joden. Enkel aan degene die zichzelf daarmee identificeren.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:19:28 #36
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_81014236
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:09 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ja, maar het heeft verder niks te maken met antisemitisme aangezien ik wel durf te zeggen dat er geen Feyenoorder is die een hekel heeft aan joden. Enkel aan degene die zichzelf daarmee identificeren.
Naja we hebben duidelijk een andere mening.Gelukkig heb jij er 1 met argumenten, iets wat vele anderen niet hebben.
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:22:32 #37
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81014377
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:19 schreef Cantona_No.7 het volgende:

[..]

Naja we hebben duidelijk een andere mening.Gelukkig heb jij er 1 met argumenten, iets wat vele anderen niet hebben.
Het is niet echt een mening. Ik probeer eerder te verklaren waarom wij dergelijke leusden uitkramen aangezien ik weet dat het meerendeel helemaal niets tegen joden of dergelijke heeft.

Vind dat Hamas Hamas sowieso al niks aangezien het zo oud is als weg naar Rome. Ik weet nog wel leukere en betere zonder betrekking op mogelijke antisemitisme. Maar hoe dan ook blijft het een spelletje om elkaar te provoceren en te 'jennen'. Alleen omstanders begrijpen dat niet.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81014705
KAMPIOENEN SJALALALALLALA, feyenoord zorg ervoor dat ajakkes verliest
  dinsdag 4 mei 2010 @ 17:33:53 #39
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_81014848
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 17:04 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ja, maar dat heeft niet betrekking op de hedendaagse joden. Is een wisselwerking met de gebeurtenissen van vroeger dat 'we' overhevelen naar de Ajacieden die zichzelf identificeren als joden. Het heeft dus niks met antisemitisme te maken aangezien we geen haat naar joden hebben. Ik had het al eerder gezegd maar 'jood' is hierin een geuzennaam. Een hele ongelukkige.

Het liefst zie ik het beide verdwijnen. Maar je kan niet verwachten dat de gros van de supporters zich hier bij neerleggen terwijl in Amsterdam in de finale uit volle borst 'als de lente komt...' zaten te zingen. Als je daadwerkelijk dat soort leusden wilt weren moet je hard zijn tegen alles en iedereen. Dus niet alleen bij Feyenoord-Ajax wat nu wel het geval is.

Zo werk je het alleen maar in de hand. Er werd al een oproep gedaan door Gio, Been en Beenhakker. Dan is die dreigement niet meer nodig in mijn ogen.
Amen.

Ik ben het echt beu. Ik wordt er zelfs af en toe op aangesproken als ik een Feyenoord-shirt of jack draag. Het moet gewoon gauw kappen van beide kanten.
pi_81017415
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 16:42 schreef Happel het volgende:

[..]

Veel plezier, ik kijk wel op de tv.
quote:
Een doventolk die gespecialiseerd is in liplezen, helpt de politie om te analyseren wat er door individuen of groepen wordt gezegd of gescandeerd. De beelden met de vertaling van een doventolk gelden als wettig bewijs.
pi_81017627
ik hoop dat jullie winnen met 3-0 maar ik denk dat die gayboys toch met die pisbeker er vandoor zullen gaan
pi_81018472
Ppfff wat een lacher die Aboutaleb. Een wedstrijd zonder uitsupporters wordt nog aan meer regels gebonden dan met uitsupporters..

Kan die vent niet gauw burgermeester van Sappemeer ofiets worden. Kan hij zich druk maken over de jaarlijkse kermis. Deze man is totaal niet capabel om een evenementen stad als Rotterdam te leiden. Wat een dorpse politiek zeg
#12 is not for sale!
  dinsdag 4 mei 2010 @ 19:06:05 #43
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81018662
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 19:02 schreef Haringkop het volgende:
Ppfff wat een lacher die Aboutaleb. Een wedstrijd zonder uitsupporters wordt nog aan meer regels gebonden dan met uitsupporters..

Kan die vent niet gauw burgermeester van Sappemeer ofiets worden. Kan hij zich druk maken over de jaarlijkse kermis. Deze man is totaal niet capabel om een evenementen stad als Rotterdam te leiden. Wat een dorpse politiek zeg
Het is niet alleen die koekert
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81027795
Donderdag gewoon iedereen een slaaj of mondkapje voor z'n mond doen, hebben ze nog niks aan die doventolk
pi_81028028
Dan zal je zien dat iedereen met een sjaal opgepakt wordt
Feyenoord Rotterdam
pi_81028059
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 19:06 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Het is niet alleen die koekert
Dat soort ongein wordt hem vast en zeker geadviseerd door de politie-top.
pi_81028818
een knvb beker erbij zou toch wel fijn zijn....
pi_81028944
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 21:45 schreef Hamilcar het volgende:

[..]

Dat soort ongein wordt hem vast en zeker geadviseerd door de politie-top.
Dan mogen ze alvast wat bussen gaan regelen
  dinsdag 4 mei 2010 @ 23:33:04 #49
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81033856


WEER!
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81034268
Haha, nice.
Feyenoord Rotterdam
  Moderator woensdag 5 mei 2010 @ 11:05:17 #51
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_81043069
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 21:45 schreef Hamilcar het volgende:

[..]

Dat soort ongein wordt hem vast en zeker geadviseerd door de politie-top.
Maar 't is écht goedkoper hoor, twee wedstrijden.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_81043371
quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 23:42 schreef MB23 het volgende:
Haha, nice.
Weer leuk gemaakt door Gijs
  woensdag 5 mei 2010 @ 13:17:16 #53
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81047202
Slory mag alweer weg bij West Brom, contract word niet verlengd.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 5 mei 2010 @ 13:48:35 #54
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81048201
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 13:17 schreef Happel het volgende:
Slory mag alweer weg bij West Brom, contract word niet verlengd.
quote:
Slory na vijf maanden al weg bij West Bromwich Albion

Het verblijf van Andwelé Slory bij West Bromwich Albion blijft beperkt tot vijf maanden. De aanvaller die in januari transfervrij overkwam van Feyenoord krijgt geen nieuw contract. 'We willen Andy bedanken voor zijn bijdrage in de afgelopen maanden, maar gaan in goed overleg uit elkaar', aldus technisch directeur Dan Ashworth in de Birmingham Mail. 'Ik weet zeker dat Andy de clubs voor het uitkiezen heeft en we wensen hem veel succes in de rest van zijn loopbaan.'

Slory tekende aan het begin van dit kalenderjaar een verbintenis tot het einde van dit seizoen. Bij de club die dit seizoen promoveerde speelde de tweevoudig Oranje-international zes wedstrijden, waarvan slechts één in de basis. Scoren deed Slory niet voor WBA.
Geen transfersom voor Feyenoord dus.
quote:
'Ook AZ, NEC en PSV op tribune voor Wanderson'

De toekomst van Wanderson do Carmo lijkt in de Eredivisie te liggen. De vraag is alleen nog bij welke club. Na Ajax, Feyenoord en SC Heerenveen meldden nu ook AZ, NEC en PSV zich. De aanvaller van het Zweedse GAIS viel in 2009 op door in dertig competitiewedstrijden achttien keer te scoren. Heerenveen was de eerste Eredivisieclub die interesse toonde, waarna Feyenoord en Ajax snel volgden. Feyenoord was in januari dicht bij een transfer, de overgang naar Rotterdam ketste op het laatste moment af op het ontbreken van een bankgarantie.

Afgelopen weekend, tijdens het thuisduel met Helsingborg (0-0) zaten er scouts van AZ, NEC en PSV op de tribune voor Wanderson, meldt het Zweedse Expressen. De 24-jarige Braziliaan wil er niet veel over kwijt. 'Ik hou me daar niet mee bezig, richt me alleen op mijn huidige club GAIS. Ik kijk heel vaak naar het Nederlandse voetbal. Het is een goede en interessante competitie.'
Don Leo had gelijk?
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  woensdag 5 mei 2010 @ 13:54:14 #55
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81048379
quote:
Fikse boete voor Feyenoord door vuurwerk

De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro opgelegd, naar aanleiding van het afsteken van vuurwerk door toeschouwers van de wedstrijd Feyenoord tegen FC Twente in de halve finale van het toernooi om de KNVB beker op 24 maart van dit jaar. Feyenoord stelt alles in werk de door haar geleden schade en de boete te verhalen op de daders. Eerder zijn deze verhaalacties van Feyenoord op raddraaiers bij soortgelijke overtredingen via onder andere loonbeslag en automatische incasso’s succesvol gebleken. Inmiddels heeft Feyenoord een aantal daders achterhaald.

Feyenoord doet nogmaals een beroep op alle supporters om de club aanstaande donderdag in het tweede finaleduel van de KNVB beker tegen Ajax alleen op positieve en toegestane wijze te steunen. Trainer Mario Been, aanvoerder Giovanni van Bronckhorst en clubambassadeur Gerard Meijer riepen hiertoe afgelopen dinsdag al op in een open brief in dagblad Metro.
quote:
Uitreiking KNVB-beker volgens draaiboek

Ongeacht de winnaar zal de uitreiking van de KNVB-beker donderdagavond in De Kuip volgens het vaste draaiboek plaatsvinden. Het stadion van Feyenoord zit tijdens de return tegen aartsrivaal Ajax, dat een voorsprong van 2-0 verdedigt, vrijwel helemaal vol met Rotterdamse fans. Die zullen het vast niet leuk vinden om aanvoerder Luis Suarez van de Amsterdamse ploeg onverhoopt met de 'Dennenappel' te zien pronken.

''Maar we zien er niets in om eventueel de KNVB-beker in de kleedkamer of in de ArenA aan Ajax te overhandigen'', legde een woordvoerster van de KNVB dinsdag uit. ''De Kuip is nu eenmaal de vaste locatie voor de KNVB-bekerfinale. Daar hoort ook de uitreiking van de beker bij. Dat de supporters van Feyenoord de winnaar niet zullen toejuichen en massaal zullen vertrekken, kunnen we ons voorstellen. Maar dat verandert niets aan ons protocol.''
Ajax de beker uitreiken in een volle Kuip, strak plan.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81048829
quote:
en massaal zullen vertrekken,
Vertrekken, dat vast wel, maar ik denk niet dat ze hun huis opzoeken.
Feyenoord Rotterdam
  woensdag 5 mei 2010 @ 14:08:52 #57
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81048841
quote:
Feyenoord tussen hoop en vrees

Het legioen kan Feyenoord donderdag in De Kuip maken of breken. Als kind van de Rotterdamse volksclub weet trainer Mario Been dat maar al te goed. De 46-jarige coach houdt daarom voor de bekerreturn tegen aartsvijand Ajax, zonder fans uit Amsterdam, zijn hart vast. Maar de hoop wint het bij de rasoptimist altijd van de wanhoop. ''Het moet in De Kuip een echte voetbalhappening worden'', blikte Been gloedvol vooruit. ''De ploeg heeft alle positieve energie van de supporters nodig om de achterstand van 0-2 goed te maken. Ons publiek zal zich massaal van de goede kant moeten laten zien. Op negatieve leuzen of ander wangedrag zit niemand te wachten.''

Been: ''Het is al erg genoeg dat we bij bekerwinst niet op de Coolsingel kunnen worden gehuldigd. Want juist daar doe je het voor. Dat is het ultieme feestje voor elke echte Feyenoorder. Het is heel vervelend dat een relatief klein groepje dat onmogelijk maakt in Rotterdam. Wanneer is dat nu eens afgelopen?'' De alom gewaardeerde trainer van Feyenoord is zich met zijn staf en zijn spelersgroep terdege bewust van de voorbeeldfunctie die zij naar de eigen aanhang uitoefenen.

''Maar dat betekent natuurlijk niet dat wij er tegen Ajax donderdag geen mannelijke wedstrijd van mogen maken. Ik ga niet tegen mijn spelers zeggen dat ze niet vies mogen worden, of dat ze niet mogen protesteren of geen slidings mogen maken. We zullen er alles aan doen om de beker in De Kuip te houden. Maar ook als het niet lukt, hoop ik dat we trots op ons publiek kunnen zijn.'' De KNVB gaf eerder deze week een duidelijk signaal af aan de harde supporterskern van Feyenoord. Indien de tweede wedstrijd door aanhoudende kwetsende spreekkoren moet worden gestaakt, dan is de kans groot dat de eerstvolgende klassieker tegen Ajax in De Kuip zonder publiek wordt gespeeld.

De voetbalbond, die donderdag als verantwoordelijke gastheer in Rotterdam-Zuid optreedt, hoopt echter dat het gezonde verstand zegeviert en dat de sociale controle op de tribunes de kwaadwillende 'fans' de mond zal snoeren. Toch is niemand bij Feyenoord helemaal gerust op een ordentelijk verloop van de tweede bekerfinale. Een snelle en kansloze achterstand voor de Rotterdammers zou de voetbalsfeer in het goedgevulde stadion danig kunnen aantasten.

In een unieke open brief, die dinsdag op de voorpagina van dagblad Metro en op de website van Feyenoord verscheen, 'smeekten' trainer Mario Been, aanvoerder Giovanni van Bronckhorst en clubicoon Gerard Meijer om respect ''voor elkaar, de tegenstander en de scheidsrechter''. De afscheid nemende arbiter Roelof Luinge valt in elk geval niet te benijden. Bij (bijvoorbeeld) kwetsende spreekkoren zal hij moeten beoordelen of het inrukken van beide teams uiteindelijk gerechtvaardigd is. Daarna ligt de eindbeslissing over een hervatting van het duel bij de Rotterdamse autoriteiten. Mario Been moet er allemaal niet aan denken.

De vraag luidde in De Kuip of trainer Mario Been van Feyenoord misschien nog een verrassing voor Ajax in petto heeft voor de bekerreturn. Hij traint tenslotte woensdag niet voor niets achter gesloten deuren in het eigen stadion. ''Nou, ik zat te denken om met twaalf man te beginnen. Maar dat zal Roelof Luinge wel doorhebben, verwacht ik'', reageerde de Rotterdamse coach op schalkse wijze.

De slimme Been sprak twee dagen voor de klassieker in De Kuip, waarin Ajax een voorsprong van 2-0 verdedigt, nog maar eens lovende woorden over de afzwaaiende scheidsrechter. Je weet nooit waar dat goed voor is tenslotte. ''Ik ben heel blij met Luinge als arbiter. Hij is nog steeds de beste van Nederland. Ik vind het nog steeds ongelooflijk dat hij van de KNVB moet stoppen.''

Been erkende dat Feyenoord voor een loodzware opgave staat. ''We zullen moeten gaan stormen en de druk bij Ajax moeten neerleggen. Hopelijk komen we vroeg tot scoren. Dan hebben we daarna voldoende tijd om het tweede doelpunt te maken. Als een volle Kuip erachter gaat staan, kunnen er hier bij ons nog gekke dingen gebeuren.''
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81048878
Waarom wordt er niet gehuldigd op de Coolsingel trouwens? In 2008 ging er toch ook niks mis, of wel?
Feyenoord Rotterdam
  Moderator woensdag 5 mei 2010 @ 14:11:42 #59
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_81048924
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 13:54 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]


[..]

Ajax de beker uitreiken in een volle Kuip, strak plan.
Het past wel in de belachelijke manier waarop die hele bekerfinale is aangepakt.
En dan straks Feyenoord nog even een flinke boete geven vanwege wat vuurwerk en dat was dan de editie 2009/2010. Klasse KNVB.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  woensdag 5 mei 2010 @ 14:20:15 #60
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81049182
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 14:11 schreef Gert het volgende:

[..]

Het past wel in de belachelijke manier waarop die hele bekerfinale is aangepakt.
En dan straks Feyenoord nog even een flinke boete geven vanwege wat vuurwerk en dat was dan de editie 2009/2010. Klasse KNVB.
Ho, niet alleen boete maar ook gelijk een wedstrijd zonder publiek natuurlijk.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81049254
Wedstrijd zonder publiek? We mogen volgend jaar niet eens meedoen in het bekertoernooi.
Feyenoord Rotterdam
pi_81050593
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 13:54 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]


[..]

Ajax de beker uitreiken in een volle Kuip, strak plan.
quote:
''De Kuip is nu eenmaal de vaste locatie voor de KNVB-bekerfinale. Daar hoort ook de uitreiking van de beker bij. Dat de supporters van Feyenoord de winnaar niet zullen toejuichen en massaal zullen vertrekken, kunnen we ons voorstellen. Maar dat verandert niets aan ons protocol.''
Oh ja?
  woensdag 5 mei 2010 @ 15:57:19 #63
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81051987


Een impressie van hoe het er in 2018 uit zou kunnen zien.

Voor de zekerheid: het uiterlijk van het nieuwe stadion op dit plaatje heeft niets te maken met het definitieve ontwerp.
Ten percent faster with a sturdier frame
  woensdag 5 mei 2010 @ 16:16:24 #64
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81052504
Mooie grote promenade om op te rellen.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81052929
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 14:10 schreef MB23 het volgende:
Waarom wordt er niet gehuldigd op de Coolsingel trouwens? In 2008 ging er toch ook niks mis, of wel?
AJAX huldigen op de Coolsingel?
janneman
pi_81053112
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 16:33 schreef horstjan het volgende:

[..]

AJAX huldigen op de Coolsingel?
Met op afstand in kooien de fans van feyenoord, met voor die kooien verschillende foto's van feestvierende Ajacieden.
'Van de Milan-spelers ben ik het meest bevreesd voor Seedorf', zei Rooney vooruitlopend op de confrontatie tegen Gazzetta dello Sport. 'Hij is waarschijnlijk de beste speler tegen wie ik ooit heb gespeeld.'
pi_81053124
Wat is dat tussen Varkenoord en de Kuip? IJsbaan ofzo? En waar is die mooie nieuwe metrolijn van ze? Leuk fonteintje ook, trouwens.
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 16:33 schreef horstjan het volgende:

[..]

AJAX huldigen op de Coolsingel?
Goddomme wat ben jij grappig.
Feyenoord Rotterdam
  woensdag 5 mei 2010 @ 17:10:42 #68
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81054113
Zouden er misschien toch Ajaxsupporters komen? Zie de voorbereidingen voor morgen.

http://www.fr12.nl/index.php?p=fotoverslagen&album_id=95
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  woensdag 5 mei 2010 @ 17:17:21 #69
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81054296
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 16:39 schreef MB23 het volgende:
Wat is dat tussen Varkenoord en de Kuip? IJsbaan ofzo? En waar is die mooie nieuwe metrolijn van ze? Leuk fonteintje ook, trouwens.
[..]

Goddomme wat ben jij grappig.
IJsbaan denk ik inderdaad... Maar dit is meer een impressie voor de FIFA, specifieke stadsontwikkelingen staan hier niet bij. Zo zouden er bijv. ook veel woningen gebouwd gaan worden, die zijn hier niet op te zien.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_81054582
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 17:10 schreef Happel het volgende:
Zouden er misschien toch Ajaxsupporters komen? Zie de voorbereidingen voor morgen.

http://www.fr12.nl/index.php?p=fotoverslagen&album_id=95
Sick
Dat is gewoon een Berlijnse muur.
pi_81056304
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 15:57 schreef TC03 het volgende:
[ afbeelding ]

Een impressie van hoe het er in 2018 uit zou kunnen zien.

Voor de zekerheid: het uiterlijk van het nieuwe stadion op dit plaatje heeft niets te maken met het definitieve ontwerp.
Ziet er toch wel fraai uit zo
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 16:39 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:

[..]

Met op afstand in kooien de fans van feyenoord, met voor die kooien verschillende foto's van feestvierende Ajacieden.
Feestvierende? Beker was toch een kut-prijs volgens jullie?
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 17:10 schreef Happel het volgende:
Zouden er misschien toch Ajaxsupporters komen? Zie de voorbereidingen voor morgen.

http://www.fr12.nl/index.php?p=fotoverslagen&album_id=95


Wat mag dat dan wel niet kosten?
  woensdag 5 mei 2010 @ 21:12:12 #72
289614 Toilutpaper
Voor schone billen -.-
pi_81062391
Column - Feyenoord wint donderdagavond ten koste van Ajax de beker, Mario Been meet zich een heldenstatus aan en Rotterdam beleeft een volksfeest dat zijn weerga niet zal kennen. Dit is geen dagdroom of een verzinsel van iemand onder invloed. Het is de realiteit. Om de volgende vijf redenen.

1. De Ajax-killer! Hij is noch Nederlander noch Rotterdammer, maar meer dan alle Feyenoorders geïnfecteerd door de diepgewortelde aversie richting Ajax. Jon Dahl Tomasson scoorde er al zes in het Feyenoord-shirt tegen de aartsrivaal. Ook is hij altijd bereid Ajax te naaien. Denk aan zijn schwalbe (met een griffel) eerder dit seizoen in de Kuip. Om zijn anti Ajax-gevoelens echt te snappen is het een aanrader om in de zoekmachines zijn naam te koppelen aan AC Milan en Ajax. Je gaat dan terug naar een filmpje in 2003, als Ajax op het punt staat AC Milan uit te schakelen in de kwartfinale Champions League. Totdat in de blessuretijd Inzaghi denkt te scoren. De lob is een tiende van een seconde verwijderd om een doelpunt te worden, als Tomasson instormt en op de doellijn -totaal onnodig- nog even het laatste tikje geeft. Als er tegen Ajax wordt gespeeld, koppelt Tomasson een even indrukwekkende als dodelijke combinatie van kwaliteit en wrok met elkaar.

2. Thuisfluiter in de Kuip! Roelof Luinge fluit zondag zijn laatste duel in het betaald voetbal. 81 keer floot hij Feyenoord. 43 keer wonnen de Rotterdammers. Dat is in 53 procent van de gevallen. De kans dat er wordt gewonnen is dus op voorhand veel groter dan dat er wordt verloren (in 28,4 procent van de gevallen). Luinge floot overigens één keer eerder een bekerduel tussen Feyenoord en Ajax in Rotterdam. Natuurlijk: gewonnen door Feyenoord.

3. Het verleden! Spreekt in het voordeel van Feyenoord. Eén keer werd de bekerfinale door Feyenoord en Ajax uitgevochten. Precies 30 jaar geleden won Feyenoord met 3-1.

4. IJzersterke defensie! In 34 duels werd in 17 wedstrijden de nul gehouden. In de bekercampagne incasseerde Feyenoord tot aan de bekerfinale slechts één treffer.

5. Ongelooflijk productief! In de competitie maakte Feyenoord tot aan afgelopen zondag 1,45 goal per duel. Maar vier dagen voor de belangrijkste wedstrijd van het jaar is iedereen dat bedroevende gemiddelde vergeten. Want opeens, als donderslag bij heldere hemel, is Feyenoord op schot. Liefst zes keer bolde het net. Dat heet nog eens gevoel voor de juiste timing.

Het is jammer dat Luis Suarez de Nederlandse taal onvoldoende machtig is om dit te lezen. Hij zou waarschijnlijk tot aan de aftrap bezig zijn met lachen. Ik bedenk me nu hoe Ajax-supporters hier op zouden reageren. Ik denk dat ze het zielig zouden vinden. Een enkeling zou zelfs medelijden kunnen voelen.

Geef ze eens ongelijk. Dat je hierop moet hopen is ergens ook treurig of misschien wel meelijwekkend. Maar wel de werkelijkheid. Want die tienduizenden zullen donderdag niet voor niets verwachtingsvol naar het stadion komen om voor een heet avondje te zorgen. Hopende dat Feyenoord een 2-0 achterstand zal ombuigen in bekerwinst.

Feyenoord is sinds jaar en dag de club van de hoop. Dat begint elk seizoen op de Open Dag, als alles en iedereen uitspreekt voor de titel te willen gaan. En die hoop (zie punt 1 t/m 5) eindigt voor dit seizoen komende donderdagavond. Met het schrikbeeld van feestende Ajacieden in een lege Kuip. Want als Suarez en de zijnen zijn uitgelachen zullen ze maar wat graag de ploeg pijnigen die hen twee weken geleden nog zo tegenwerkte in de titelstrijd.
pi_81072757
Handig, die fontijn. Hoef ik niet helemaal naar het Hofplein
pi_81075698
6 mei, mooie dag om een cup te winnen
pi_81078271
Waarom al die maatregelen ineens
Ik doe ook nooit mee aan die anti-Semitische leuzen, maar daar is toch nooit iemand dood aan gegaan? En verder: waren deze maatregelen 2 weken geleden ook van kracht in de arena? Vast niet, want roepen dat je bommen op Rotterdam gooit mag gewoon zeker....
  donderdag 6 mei 2010 @ 11:31:07 #76
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81079940
Wij gaaaan winnen !
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
  donderdag 6 mei 2010 @ 12:07:30 #77
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81081445
quote:
Op woensdag 5 mei 2010 14:10 schreef MB23 het volgende:
Waarom wordt er niet gehuldigd op de Coolsingel trouwens? In 2008 ging er toch ook niks mis, of wel?
Ja, maar 11 jaar geleden wel en dat is relevanter
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:12:46 #78
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81086496
quote:
Alcoholvrije bruiloft door bekerfinale

Ook tijdens een besloten bruiloftsfeest in een restaurant in het centrum van Rotterdam mag donderdag geen alcohol geschonken worden. Het bruidspaar moet het feest alcoholvrij vieren in verband met de bekerfinale. De gemeente Rotterdam besloot eerder dat er donderdag tussen twee uur 's middags en twaalf uur 's nachts in grote delen van de stad geen alcohol verkocht en genuttigd mag worden vanwege de tweede bekerfinale tussen Feyenoord en Ajax in de Kuip. Donderdagochtend dient er nog een kort geding over de maatregel tegen de gemeente.

Het kort geding is aangespannen door de Rotterdamse afdeling van Koninklijke Horeca Nederland. Voorzitter Frank Roolaart spreekt van ‘draconische maatregelen' en denkt dat de maatregel zorgt voor een omzetverlies van tussen een half miljoen en een miljoen euro. De bruid en bruidegom hadden het restaurant al maanden geleden gereserveerd. Het gaat om een besloten feest, maar de twintig aanwezigen mogen geen enkele druppel alcohol drinken. Er is nog overleg geweest met de gemeente, maar die wil volgens de horeca-ondernemer geen uitzondering maken.
quote:
Rechter: Alcoholverbod blijft

Het alcoholverbod in Rotterdam is om 14 uur ingegaan. Vanmorgen won de gemeente een door de horeca aangespannen kortgeding daartoe. De horeca noemt de drooglegging van het centrum, IJsselmonde en Feijenoord draconisch. De gemeente vindt dat het alcoholverbod nodig is om ongeregeldheden te voorkomen tijdens de bekerfinale Feyenoord-Ajax in De Kuip. De advocaat van Rotterdam zegt dat er aanwijzingen zijn voor georganiseerd wangedrag van hooligans.

De gemeente heeft tijdens het kort geding toegezegd dat er uitzonderingen op de drooglegging bespreekbaar zijn. Het gaat dan om alcohol in minibars op hotelkamers en tijdens besloten bijeenkomsten, zoals bruiloften. In de supermarkten in het gebied waar het alcoholverbod geldt, is al enkele uren geen druppel alcohol meer te krijgen. Ook de Kuip is alcoholvrij gemaakt. Vanochtend heeft de drankleverancier daar 14-duizend liter maltbier gebracht. Radio Rijnmond was vanmorgen bij het stadion.

Burgemeester Aboutaleb van Rotterdam heeft begrip voor mensen die last hebben van de strenge maatregelen. De maatregelen zijn volgens hem ingegeven door de aanbevelingen in het COT-rapport over de rellen in Hoek van Holland vorig jaar. Uitzonderingen maken de handhaving onmogelijk, zei burgemeester Aboutaleb vanmorgen in een gesprek met presentatoren van Radio Rijnmond.
Appie bedankt
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:13:46 #79
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81086545
Werd Amsterdam ook drooggelegd eigenlijk?
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81086558
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:13 schreef Sinnie het volgende:
Werd Amsterdam ook drooggelegd eigenlijk?
Nee
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:16:33 #81
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81086659
Het is vooral ook de drugs die gek maakt, dunkt me. Buitensporige aanwezigheid van politie en afzettingen. Abou Taleb maakt zich wederom belachelijk, kan deze man niet weg.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:17:41 #82
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81086712
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:14 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

Nee
Ik kon niets anders dan een diepe zucht uitslaan na dat antwoord.

Verder zullen de meesten de pilletjes en alcohol al achter de kiezen hebben voor ze uberhaupt in de buurt zijn
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81086792
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:17 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ik kon niets anders dan een diepe zucht uitslaan na dat antwoord.

Verder zullen de meesten de pilletjes en alcohol al achter de kiezen hebben voor ze uberhaupt in de buurt zijn
Maar goed je kan een zucht uitslaan maar de gemeente Rotterdam komt met dit en niet de KNJB of Feyenoord.
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:22:00 #84
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81086881
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:19 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

Maar goed je kan een zucht uitslaan maar de gemeente Rotterdam komt met dit en niet de KNJB of Feyenoord.
Ach dezelfde KNVB die staat op uitreiking van de beker aan Ajax in de Kuip, met alles risico's van dien. Omdat de beker altijd in de Kuip wordt uitgereikt, speel dan ook 1 wedstrijd paupers.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81086922
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:22 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]

Ach dezelfde KNVB die staat op uitreiking van de beker aan Ajax in de Kuip, met alles risico's van dien. Omdat de beker altijd in de Kuip wordt uitgereikt, speel dan ook 1 wedstrijd paupers.
Ben ik het met je eens
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:23:38 #86
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81086962
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:19 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

Maar goed je kan een zucht uitslaan maar de gemeente Rotterdam komt met dit en niet de KNJB of Feyenoord.
Ja, zo ver was ik ook al.

Er zijn maar weinig supporters die het goede vinden in Aboutaleb, misschien Happel maar dan houdt het ook echt op.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81087050
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:23 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Ja, zo ver was ik ook al.

Er zijn maar weinig supporters die het goede vinden in Aboutaleb, misschien Happel maar dan houdt het ook echt op.
Hij doet zijn best om Rotterdam naar de klote te helpen!
Een ekte Amsterdammer dus
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:29:44 #88
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81087221
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:25 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

Hij doet zijn best om Rotterdam naar de klote te helpen!
Een ekte Amsterdammer dus
Hoho, een Marrokaan van Amsterdamse afkomst.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:30:12 #89
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81087236
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:29 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]

Hoho, een Marrokaan van Amsterdamse afkomst.
Kan het nog erger zou je zeggen
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:31:00 #90
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81087258
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:30 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Kan het nog erger zou je zeggen
Hij zou vanavond in Ajax-shirt kunnen verschijnen?
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81087267
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:30 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Kan het nog erger zou je zeggen
Vast wel
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:33:24 #92
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81087357
Je ken gewoon bier zuipen op Oostzeedijk. Dat valt buiten het gebied. Sukkel die Abou.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:34:45 #93
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81087416
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:31 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]

Hij zou vanavond in Ajax-shirt kunnen verschijnen?
Ajax-shirt onder het pak maar wel in zijn verwarmde business seat met een Feyenoord-sjaal om
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:35:04 #94
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81087439
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:30 schreef Sinnie het volgende:

[..]

Kan het nog erger zou je zeggen
Idd . Oprotten die gast
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:37:40 #95
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81087574
Gaan er nog mensen van hier eigelijk? Hoor dat alles in de omgeving van de Kuip afgezet is enz.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_81087595
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:33 schreef Happel het volgende:
Je ken gewoon bier zuipen op Oostzeedijk. Dat valt buiten het gebied. Sukkel die Abou.
30.000 doldwaze rotterdammers zodrekt daar
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:39:48 #97
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_81087677
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:38 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

30.000 doldwaze rotterdammers zodrekt daar
''Ekte'' , ''Zodrekt''
Ben jij wel een echte Amsterdammer?
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  donderdag 6 mei 2010 @ 14:41:03 #98
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81087718
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:39 schreef H.M.Murdock het volgende:

[..]

''Ekte'' , ''Zodrekt''
Ben jij wel een echte Amsterdammer?
Hij is zo'n wannabe uit de Betuwe
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
pi_81087772
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:41 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

Hij is zo'n wannabe uit de Betuwe
Amsterdam nog steeds
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
pi_81087841
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 14:41 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

Hij is zo'n wannabe uit de Betuwe
Betuwe
pi_81089171
Zoo ben gespannen zit me eigen de pest in te roken
pi_81089417
Ik voel me eigenlijk nog heel erg relaxed hoor. En ik ga gewoon in mijn eigen Vlaardingen bier zuipen
pi_81093794
Makaay gaat 10x scoren hoor ik net
pi_81095786
Er schijnen zo'n 200 ajax supporters in rotterdam te zijn
pi_81095987
De Kuip zit gewoon vol. Wat voor een masochisten zijn dat?
-
pi_81096057
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:05 schreef Ritmo het volgende:
De Kuip zit gewoon vol. Wat voor een masochisten zijn dat?
Feyenoordsupporters
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:09:00 #107
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81096106
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:05 schreef Ritmo het volgende:
De Kuip zit gewoon vol. Wat voor een masochisten zijn dat?
Niet overdrijven.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_81096133
Overigens ontzettend zwak dat iedereen opeens gaat. 3 weken geleden allemaal nog een grote bek dat de finale geboycot zou worden.
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:11:44 #109
289614 Toilutpaper
Voor schone billen -.-
pi_81096213
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:09 schreef Ritmo het volgende:
Overigens ontzettend zwak dat iedereen opeens gaat. 3 weken geleden allemaal nog een grote bek dat de finale geboycot zou worden.
Nu weten we het wel, van dat KNVB gedoe etc. Jemig, ga gewoon achter je team staan....en hopen dat ze die 1e vroege goal maken...
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:21:18 #110
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81096540
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:09 schreef Ritmo het volgende:
Overigens ontzettend zwak dat iedereen opeens gaat. 3 weken geleden allemaal nog een grote bek dat de finale geboycot zou worden.
Iedereen? Dat signaal kreeg ik juist helemaal niet vanuit mijn omgeving.

Maar hé, we zijn nu eenmaal sado masochisten.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81096564
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:11 schreef Toilutpaper het volgende:

[..]

Nu weten we het wel, van dat KNVB gedoe etc. Jemig, ga gewoon achter je team staan....en hopen dat ze die 1e vroege goal maken...
Zelfs al maken ze die... Wedstrijd zo snel mogelijk proberen te staken, scheelt je een 5-0 vernedering en ben je klaar.
-
pi_81096608
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:21 schreef Happel het volgende:

[..]

Iedereen? Dat signaal kreeg ik juist helemaal niet vanuit mijn omgeving.

Maar hé, we zijn nu eenmaal sado masochisten.
Vreemd.

Moest jij niet gaan?
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:23:45 #113
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81096630
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:23 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Vreemd.

Moest jij niet gaan?
Ik ben van de prinicipes.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81096676
Complimenten.
-
pi_81097073
Game Over!!!! Wesdtrijd gespeeld!!!!
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:34:45 #116
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81097085
TV kan weer uit.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_81097133
Whaha net goed voor die kneuzen die er zitten.
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:35:57 #118
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81097153
Kan je nog met zoveel goede intenties beginnen, als je eigen spelers de bal gewoon direct bij Suarez inleveren heb je er geen zak aan. Bah bah bah.
Ten percent faster with a sturdier frame
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:36:17 #119
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_81097170
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:35 schreef Ritmo het volgende:
Whaha net goed voor die kneuzen die er zitten.
goeie feyenoord fan ben jij
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
pi_81097197
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:36 schreef nubreektmijnklomp het volgende:

[..]

goeie feyenoord fan ben jij
Een fan zou juist niet gaan.
-
pi_81097220
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:35 schreef TC03 het volgende:
Kan je nog met zoveel goede intenties beginnen, als je eigen spelers de bal gewoon direct bij Suarez inleveren heb je er geen zak aan. Bah bah bah.
Wat had jij verwacht?
-
pi_81097229
- rot op -

[ Bericht 85% gewijzigd door Happel op 06-05-2010 19:18:19 ]
Neem al je dromen eens mee de dag in...
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:37:53 #123
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_81097251
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:37 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Wat had jij verwacht?
Niet dit. Zelfs als je tegen Veendam speelt zijn zulke fouten geheid een goal.
Ten percent faster with a sturdier frame
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:37:54 #124
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81097252
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:35 schreef Ritmo het volgende:
Whaha net goed voor die kneuzen die er zitten.
En dit maakt jou zo een voorbeeldsupporter of niet dan...
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81097255
Echt een pootjes heeft feyenoord laat ze allemaal maar opk*nkeren echt een trieste t*ringzooi!!!!

Schande!!!Schande!!!Schande!!!!Schande!!!!!!

Jullie geven het gewoon weg aan die joden
pi_81097258
- normaal doen -

[ Bericht 93% gewijzigd door Happel op 06-05-2010 18:40:36 ]
-
pi_81097283
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:37 schreef Happel het volgende:

[..]

En dit maakt jou zo een voorbeeldsupporter of niet dan...
Ach, die nep-supporters die allemaal opeens gingen toen het slechts 2-0 bleef verdienen dit.
-
pi_81097328
- edit -

[ Bericht 95% gewijzigd door Happel op 06-05-2010 18:41:01 ]
Neem al je dromen eens mee de dag in...
pi_81097431
Geen worden maar daden jajajaja ik zie het

ik zie weer de kuip voor me seizoen 88/89 VAK S leeg 5000 man op de lange zij in het stadion die kant gaat weer op bij feyenoord want een nep legioen!!!!!!
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:42:17 #130
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81097450
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:38 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Ach, die nep-supporters die allemaal opeens gingen toen het slechts 2-0 bleef verdienen dit.
Jij wil beweren dat iedereen die daar zit nepsupporter is?
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:43:20 #131
177114 Demon_Hunter
Tell the truth and then run.
pi_81097488
Klotezooi..
Minds are like parachutes. They only function when open.
pi_81097493
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:42 schreef Happel het volgende:

[..]

Jij wil beweren dat iedereen die daar zit nepsupporter is?
Nee, maar de rest had principieel moeten zijn en weg moeten blijven.
Erger kon je de KNVB en Ajax niet pakken als ze voor een volledig leeg stadion speelden.
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 18:45:55 #133
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81097577
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:43 schreef Ritmo het volgende:

[..]

Nee, maar de rest had principieel moeten zijn en weg moeten blijven.
Erger kon je de KNVB en Ajax niet pakken als ze voor een volledig leeg stadion speelden.
Je weet toch hoe de sentimenten zijn tussen Feijenoord en Ajax? Zoiets gaat dan ook nooit gebeuren. Zou mooi zijn inderdaad, maar niet tegen Ajax. En ze blijven supporter van de mooiste club die er is. Kan je het eigenlijk niet maken om niet te gaan.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81097624
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:45 schreef Happel het volgende:

[..]

Je weet toch hoe de sentimenten zijn tussen Feijenoord en Ajax? Zoiets gaat dan ook nooit gebeuren. Zou mooi zijn inderdaad, maar niet tegen Ajax. En ze blijven supporter van de mooiste club die er is. Kan je het eigenlijk niet maken om niet te gaan.
Maar het was niet zo alsof we 1 % kans hadden gehad. Juist die Ajax-haat zou mee moeten helpen weg te blijven, want het staat toch vast dat ze je vernederen.
-
pi_81097655
Nu wil ik graag wat Ajacieden huilend met de brancard het veld af zien gaan. Hebben we tenminste nog wat leuke tv.
-
pi_81097991
Die Tomasson en Landzaat kunnen wat mij betreft ook de tering krijgen trouwens, met name de eerste. Maar Been zal hem wel willen behouden.
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:07:07 #137
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81098484
- reactie op edit -

[ Bericht 92% gewijzigd door Happel op 06-05-2010 19:18:35 ]
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
pi_81098725
Feyenoord word gewoobn gedold er is helemaal geen sprake van een wedstrijd!!

De kuip is wel aardig leeg ik had verwacht dat het stijf was uitverkocht ze hadden beter de wedstrijd op Woudestijn kunnen spelen!!!
pi_81098847
Die Mulder heeft al z'n krediet ook weer verspeeld hoor, wat een prutser.

En waarom zie ik Fer en Wijnaldum lachend staan te ouwehoeren met de Jong en Suarez? Zegt wel weer genoeg over de mentaliteit.
-
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:17:20 #140
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81098881
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 18:47 schreef Ritmo het volgende:
Nu wil ik graag wat Ajacieden huilend met de brancard het veld af zien gaan. Hebben we tenminste nog wat leuke tv.
Zie ik nog liever dan een doelpunt

Weer huilen met de pet op, die Mulder kiest wel zijn momenten voor zijn blunders.
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
pi_81098900
Ze draaien nu INXS in het stadion met never tear us apart hoe toepasselijk ook
pi_81099479
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:13 schreef kowala het volgende:
Feyenoord word gewoobn gedold er is helemaal geen sprake van een wedstrijd!!

De kuip is wel aardig leeg ik had verwacht dat het stijf was uitverkocht ze hadden beter de wedstrijd op Woudestijn kunnen spelen!!!
gelukkig is ADO zo goed
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
pi_81099798
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:32 schreef stevenmac26 het volgende:

[..]

gelukkig is ADO zo goed
Hey inteeltkoelie ben je er weer ga lekker buitenspelen met je moeder ofzo.

DH had het in iedergeval beter gedaan dan feyenoord 2x op rij de wedstrijd in de eerste 7 minuten weggeven
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:46:14 #144
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_81100024
Ga even lekker met elkaar MSN'en Steven en kowala. Begint irritant te worden dat geflirt tussen jullie twee.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_81100260
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:46 schreef Happel het volgende:
Ga even lekker met elkaar MSN'en Steven en kowala. Begint irritant te worden dat geflirt tussen jullie twee.
Als dat kind lekker gaat buitenspelen is er niks aan de hand hij kan niet serieus megaan in de discussie
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:53:15 #146
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81100327
nou tv kan nu helemaal weer uit
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
pi_81100348
Wanneer komen voor ons de goede tijden? Wat hebben de Feyenoord-supporters gedaan dat ze 8 jaar lang ZO gestraft worden en nog 8 jaar lang moeten lijden?
-
pi_81100476
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:53 schreef Ritmo het volgende:
Wanneer komen voor ons de goede tijden? Wat hebben de Feyenoord-supporters gedaan dat ze 8 jaar lang ZO gestraft worden en nog 8 jaar lang moeten lijden?
Wat jullie hebben meegemaakt is niks vergeleken met wat Den Haag heeft moeten doorstaan vriend 10 jaar eerstedivisie en toch stonden we er nog feyenoord in 88/89 5000 man en een lege vak S over het een legioen gesproken
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:57:00 #149
264227 Winner_Taco
De lekkerste
pi_81100513
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:53 schreef Ritmo het volgende:
Wanneer komen voor ons de goede tijden? Wat hebben de Feyenoord-supporters gedaan dat ze 8 jaar lang ZO gestraft worden en nog 8 jaar lang moeten lijden?
Moet je ongesteld worden dramaqueen?

Mooi seizoen , mooie eindstand en deze uitslag viel te verwachten.
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car.
  donderdag 6 mei 2010 @ 19:57:16 #150
241838 Sinnie
Feyenoordert
pi_81100529
quote:
Op donderdag 6 mei 2010 19:56 schreef kowala het volgende:

[..]

Wat jullie hebben meegemaakt is niks vergeleken met wat Den Haag heeft moeten doorstaan vriend 10 jaar eerstedivisie en toch stonden we er nog feyenoord in 88/89 5000 man en een lege vak S over het een legioen gesproken
Ja, maar Ado is een kut club zonder inhoud dus dat is geen vergelijkingsmateriaal.

En met die 5000 man had jullie stadion gewoon volgezeten dus lul niet zo krom
Wat is dat voor een club
Die club uit Rotterdam
Daar aan de Maas, bij Brienenoord
Dat is Feijenoord
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')