Na het prikken een glaasje portquote:Op dinsdag 4 mei 2010 07:14 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Het meeste 'Blech' is dat je meestal in een zaal met bejaarden zit, die het bloed prikken ook als een uitje zien.
Ze vroeg wel of ik nuchter was.quote:
Ooh! Maar dat is al hardstikke snel!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 08:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ze vroeg wel of ik nuchter was.
Ik zei: Nou zoveel heb ik niet gezopen gister hoor!![]()
Wa denkte gij nou?!
Ik was er best wel snel weg. Denk binnen 't kwartier.
Dus nu te vroeg op m'n werk, maar ja.
Einde van de middag de uitslag als 't goed is.
Dat krijg je als er SPOED opstaatquote:
Nou, niet overdrijven hoor, onze bus mag maar 90!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben maar met de auto gegaan naar mijn werk.. en wat gaan jullie hard
Autorijdenquote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:39 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Nou, niet overdrijven hoor, onze bus mag maar 90!Wat doe jij dan überhaupt op de snelweg!
In Dingesdinges weet ik het eigenlijk niet, Tha_Erik.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:40 schreef Tha_Erik het volgende:
Schijnt de zon in dingesdinges ook zo lekker, Waxxer?
Momenteel is het rustig. Maar vanaf morgen moet ik weer hard aan de slag met dingen lezen, kopieren en maken enzo. En dat op bevrijdingsdag! Ik voel me helemaal niet bevrijdquote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:49 schreef Waxxer het volgende:
[..]
In Dingesdinges weet ik het eigenlijk niet, Tha_Erik.Maar in Zwolleritus wel, maar, en dit klinkt wel heel erg als zijnde een kluizenaar die zijn huis niet verlaat, maar dat is weer heel logisch, maar ik ben mijn huis nog niet uit geweest dus ik weet niet of het nu frisjes is of dat het zonnetje daadwerkelijk zorgt voor een lekker gevoel. Gisteren was het koud. Echt zo... víes koud. Bah.
Hoe is het met jouw papierenwinkel van essays en wetenschappelijke onderzoeken en alles?
Maar natuurlijk wel!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:50 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Momenteel is het rustig. Maar vanaf morgen moet ik weer hard aan de slag met dingen lezen, kopieren en maken enzo. En dat op bevrijdingsdag! Ik voel me helemaal niet bevrijd!
Een Opel Corsaquote:
Dan neem ik de treinquote:Op dinsdag 4 mei 2010 10:59 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Oók al!Dat is nummer dríe!
![]()
Maar normaal gesproken fiets je?
Nee ik hoorde het op de radioquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |