Nou inderdaadquote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:11 schreef Sorbootje het volgende:
Ik wil een verbod op moeders die zo snel na hun bevalling alweer ZO in hun bikini zitten![]()
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 11:11 schreef Sorbootje het volgende:
Ik wil een verbod op moeders die zo snel na hun bevalling alweer ZO in hun bikini zitten![]()
Leuke foto's!
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:08 schreef suikertaartje het volgende:
Thijs (bijna 21 maanden) met zijn fietsje:
[ afbeelding ]
En met z'n pet (die hij nu eindelijk op wil, nu papa er ook vaak eentje op heeft)
[ afbeelding ]
Ik ga me gewoon helemaal niet meten met het lichaam van Marlindequote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:32 schreef lily het volgende:
oh, en ik ga me niet meten met het lichaam van iemand die qua leeftijd mijn dochter had kunnen zijn![]()
![]()
Een familiestuk is extra leuk. Ik heb ze allebei tweedehands gekocht, wij hadden vroeger hetzelfde activitycentre ook en heel erg veel plezier van gehad.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 18:49 schreef oeke het volgende:
DPAM!![]()
Wat grappig van die box. Het is een 'familiestuk' van mijn schoonzusje.
En die activitycenter hadden wij vroeger ook. Dus dat is extra leuk. Ik heb hem trouwens net verplaatst. In het kader van een ander uitzicht.
Wat lief!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 19:29 schreef huuphuup het volgende:
Ko
wat lijkt ie op je op die laatste foto Oeks! <3
Hihi, ja he? En hij heeft het toneel-talent ook al te pakkenquote:Op dinsdag 4 mei 2010 15:51 schreef FP128 het volgende:
[..]
met die laatste foto kun je zo in een nieuwe pindakaas
reclame
Ik was eens met David (toen 1,5 ofzo) in het babybad van een vakantieparkzwembad. Hij ging echt na een minuut of 10 bibberen en kreeg blauwe lipjes. Vond ik niet zo geslaagd.quote:Op woensdag 5 mei 2010 11:24 schreef Marlinde het volgende:
Lily: Ik vond het inderdaad best koud voor zo'n kleintje, toen ik merkte dat Tessa ietsjes kouder werd zijn we ook snel naar het warme bubbelbad gegaan
Leuk he, die pyama! Ik had hem ook gekocht, maar hij was helaas verkeerd geprint (vosjes op de pijpen plakten aan elkaar) waardoor ik hem toch maar weer heb teruggerbacht...quote:Op dinsdag 4 mei 2010 21:43 schreef Poppejans het volgende:
Lekker rijstebloempap aan het eten knoeien![]()
![]()
Na een tijdje deed hij zelfs zn mond open om het echt op te smikkelen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na de pap nog even gek doen in bed voor het slapen gaan
[ afbeelding ]
waar is die pyjama dan te koop?quote:Op woensdag 5 mei 2010 13:53 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Leuk he, die pyama! Ik had hem ook gekocht, maar hij was helaas verkeerd geprint (vosjes op de pijpen plakten aan elkaar) waardoor ik hem toch maar weer heb teruggerbacht...![]()
Maar hij staat geweldig!
heeft hij een keus danquote:Op woensdag 5 mei 2010 14:03 schreef Incantrix het volgende:
maar nu blijkt hij zelf een surrogaat-tv gevonden te hebben. Het beweegt en er komt geluid uit
Haha, moah, met dat wipstoeltje wiebeltt hij zo de hele kamer doorquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |