flappekz, super goed joh! hoe ver was je met de lessen van evy? Zelf kan ik het me nog niet voorstellen evy aan de kant te gooien....
adelante, zou er niet aan moeten denken dat mijn mp3 speler het begeeft tijdens het lopen.....knap van je dat je dan toch door blijft lopen!
soempie, ik moet binnenkort ook maar eens gaan kijken voor kleding. Net als jij wilde ik er vooraf niet al te veel geld aan uitgeven omdat ik niet wist of ik het vol ging houden. De schoenen waren al duur genoeg en niet genoeg geld om er meteen een hele outfit bij te kopen.
kreeg vandaag van een vriendin de tip om een 'zweetshirt' te kopen. Dit zorgt er dan voor dat het shirt meteen het zweet opneemt ofzo iets. Zij zweren er met fietsen echt bij.
kneiterhard, is je spierpijn al weer wat voorbij? kan me ook herinneren dat ik na les 1 veel spierpijn had, maar dan voornamelijk buikspieren en billen en minder in de benen.
vandaag les 10 gelopen. rustig aan gedaan ivm toch wat geïrriteerd linker onderbeen en spierpijn van dansen gisteren. Ging best goed. kan wel merken dat ik eigenlijk niet meer zo moe wordt van de 2 en 3 minuten lopen en dat ik ook mijn ademhaling goed onder controle kan houden. zondag les 11....de intervaltraining. weet nu in ieder geval dat ik nu niet te hard van stapel moet lopen.....anders wordt het weer hangen en wurgen om de 7e en 8e keer 2 minuten te rennen.
Net ook even in het schema gekeken wat week 5 inhoudt......meerdere keren 5 en ook 6 en 7 minuten rennen. ben heel benieuwd. Hoop alleen dat die minuten wel kloppen. Want vandaag bij de laatste 3 minuten was ik echt net, maar dan ook net, onderweg en toen zei evy al dat we al een minuut gehad hadden! Nou, dat geloofde ik echt niet (en heb ik dan ook maar tegen haar gezegd.....niet dat ze iets terug zei!).
Merk dat de conditie beter wordt, loop ook de trappen bij mij in de flat (4 verdiepingen) en ben van de week voor mijn nachtdienst 7 verdiepingen omhoog gelopen ipv met de lift te gaan.....bij de derde verdieping ging ik heel erg twijfelen, maar ben toch doorgelopen. vond het wel heel goed van mezelf!
[ Bericht 0% gewijzigd door Danseresje84 op 07-05-2010 22:51:59 ]