Het is non Christelijk.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 00:26 schreef Corkscrew het volgende:
Leuk en aardig, maar waarom is dat hier nooit een (vrije) feestdag geworden, i.t.t. zoveel andere landen?
Volgens mij zijn er wel een aantal ambtenaren die op 1 mei een vrije dag mogen opnemen, maar dat is natuurlijk maar een relatief kleine groep. Persoonlijk zie ik ook liever een Dag v/d Arbeid dan een Koninginnedag.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 00:26 schreef Corkscrew het volgende:
Leuk en aardig, maar waarom is dat hier nooit een (vrije) feestdag geworden, i.t.t. zoveel andere landen?
Spelbrekerquote:Op zaterdag 1 mei 2010 01:46 schreef Picchia het volgende:
Voor mij is zaterdag nog altijd een dag zonder arbeid.
Gelovenquote:
Álles liever dan een dag ter ere van het Marxisme.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:53 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja dan liever 2e pinksterdag en hemelvaart.
Welk hele gebeuren? Als ik niet langs dit topic was gekomen was ik totaal vergeten dat het was.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:04 schreef MrBadGuy het volgende:
Niks van dat hele 1 mei gebeuren gemerkt, zoals elk jaar
Gl&PvdA communisten? Dan jij een facistquote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:09 schreef phpmystyle het volgende:
Allemaal anti kapitalitische groepjes en wie staat er naast denkje? GL en PvdA![]()
Smerige communisten
Ik had dan op z'n minst verwacht dat ze er van distantiëren. Of zie jij ook pvv posters bij rechts extremistische/fascistische demonstraties?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:15 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Gl&PvdA communisten? Dan jij een facist
Ik zie de PVV nergens. De PVV zit met een zuur gezicht aan een tafel in een schemerig kamertje.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik had dan op z'n minst verwacht dat ze er van distantiëren. Of zie jij ook pvv posters bij rechts extremistische/fascistische demonstraties?
Ja en? Ik zie niets verkeerds in die foto. 1 paar Duitse symphatisanten die voor Wilders demonstreren.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:29 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Ik zie de PVV nergens. De PVV zit met een zuur gezicht aan een tafel in een schemerig kamertje.
Ownee....laats was de PVV bij RTL boulevard geloof ik. Alsof er sprake is van een in de maatschappij gewortelde PVVEr zijn niet eens wortels in de PVV zelf.
Heeft Wilders zich hier al van gedistantieerd. Kijk em eens lachen op die poster. Pi-Gruppe + Pax Europe.
[ afbeelding ]
Wilders distantieert zich niet eens van de idioten op zijn eigen lijst. Gewoon zwijgen. m.a.w. de PVV bestaat niet buiten Wilders. Heeft weinig zin om dan de loftrompet af te steken over het niet aanwezig zijn van een Wilders poster op welke demonstratie dan ook. Ook gebakken lucht zie je niet.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en? Ik zie niets verkeerds in die foto. 1 paar Duitse symphatisanten die voor Wilders demonstreren.
btw het is alleen maar extreem rechts wat voor Wilders demonstreert. Heb je Wilders hierover gehoord? Geloof het niet dus.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en? Ik zie niets verkeerds in die foto. 1 paar Duitse symphatisanten die voor Wilders demonstreren.
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:33 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Álles liever dan een dag ter ere van het Marxisme.
Ook wel weer typisch om een poster te zien waarop het logo van GL en PvdA prijkt naast dat van communistische organisaties. Waarom is er nog geen gesubsidieerde organisatie die onderzoek doet naar mensen die 'banden hebben met ultralinks'? Er worden immers wel heel wat euro's gedoneerd aan clubjes die banden met het fascisme onderzoeken, wat natuurlijk een even zo verwerpelijk gedachtengoed is als het communisme.
Waarom willen Job Cohen en Femke Halsema hiermee geassocieerd worden?
Zelfs Geert Wilders had nog de ballen om afstand te doen van donaties van een radicaal christelijk genootschap uit de USA (dat o.a. fel tegen homosexuelen ageert). Maar ik heb de SP, GL en PVDA nooit zo openlijk afstand zien nemen van organisaties die zichzelf linksom schuldig maken aan het verspreiden van opruiende propaganda, haatzaaierij enz.
Wilders distantieert zich immers ook altijd van elke vorm van waardering uit nazistische, orthodox-joodse of conservatief-Amerikaanse hoek. Flapdrol. Dat een aantal mensen de logo's van GL en de PvdA op een pamflet hebben geplaatst wil natuurlijk niet zeggen dat zij hun uitdrukkelijke steun aan deze demonstratie verlenen (hoogstwaarschijnlijk hebben ze geen flauw benul van het bestaan ervan). Daarnaast is de dag van de arbeid niet alleen een feestdag voor communisten maar ook voor socialisten en sociaal-democraten en zoals ik van vrind Remlof vroeg vanmorgen vernam wordt bv. D'Internationale nog na afloop van elk PvdA-congres afgespeeld. Het wegzetten als 'communistisch' bij ieder tikje sociale inslag is goedkoop rechts geblér als gebruikelijk.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:09 schreef phpmystyle het volgende:
Allemaal anti kapitalitische groepjes en wie staat er naast denkje? GL en PvdA![]()
Smerige communisten
Mag je van je moeder wel schelden met dingen waar je geen verstand van hebt?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:09 schreef phpmystyle het volgende:
Allemaal anti kapitalitische groepjes en wie staat er naast denkje? GL en PvdA![]()
Smerige communisten
Het heeft inderdaad een ontzettende charme om op tv een groepje miljonairs aapjes te zien kijken. Hier en daar een hand schudden, beetje naar mensen met klompen kijken terwijl de rest van Nederland lekker in het oranje, vrij doelloos aan het bier gaat, gewoon omdat we toch vrij hebben, het soms lekker weer is en er vermaak moet zijn. Het hoe en waarom boeit dan vrij weinig. Waarschijnlijk wil 50% of meer van die zgn feestvieders het koningshuis gewoon afschaffen. Koninginnedag is een beetje de sinterklaasavond, de kerst, de communie of het pasen van het heden waar de cadeautjes belangrijker zijn dan de achtergrond/geschiedenis. Niet dat dat me wat boeit, maar het is allemaal flinterdun. Kan je beter ergens met een spandoek staan en een mening verkondigen waar je achter staat en over na hebt gedacht. En dat geldt dan voor elke doordachte mening. Niet alles hoeft charme te hebben.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:15 schreef Hexagon het volgende:
We hebben in NL koninginnedag waar ze daar elders die 1 mei viering voor hebben. Ik moet zeggen dat ik Koninginnedag heel wat meer charme vind hebben.
Nou nee. Het koningshuis heeft in Nederland grote steun, boven de 80% van de bevolking is er voorstander van.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:46 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Het heeft inderdaad een ontzettende charme om op tv een groepje miljonairs aapjes te zien kijken. Hier en daar een hand schudden, beetje naar mensen met klompen kijken terwijl de rest van Nederland lekker in het oranje, vrij doelloos aan het bier gaat, gewoon omdat we toch vrij hebben, het soms lekker weer is en er vermaak moet zijn. Het hoe en waarom boeit dan vrij weinig. Waarschijnlijk wil 50% of meer van die zgn feestvieders het koningshuis gewoon afschaffen. Koninginnedag is een beetje de sinterklaasavond, de kerst, de communie of het pasen van het heden waar de cadeautjes belangrijker zijn dan de achtergrond/geschiedenis. Niet dat dat me wat boeit, maar het is allemaal flinterdun. Kan je beter ergens met een spandoek staan en een mening verkondigen waar je achter staat en over na hebt gedacht. En dat geldt dan voor elke doordachte mening. Niet alles hoeft charme te hebben.
Boven de 80 jaar misschien.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:47 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Nou nee. Het koningshuis heeft in Nederland grote steun, boven de 80% van de bevolking is er voorstander van.
Nee, binnen alle leeftijdsgroepen. Waarom is het zo moeilijk te snappen? Dat je het zelf niks vindt oke, maar je bent toch echt in een kleine minderheid.quote:
Als je er ander onderzoek tegenover zet en de vragen van TNS nipo onder de loep neemt dan zie je eigenlijk dat je een richting opgedreven wordt. Hier vallen de cijfers iig ruim anders uit. Waarscijnlijk zijn beide onderzoekjes flinterdun en zal de waarheid wel ergens in het midden liggen. 86% is iig een absurd hoog percentage.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:57 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Nee, binnen alle leeftijdsgroepen. Waarom is het zo moeilijk te snappen? Dat je het zelf niks vindt oke, maar je bent toch echt in een kleine minderheid.![]()
Tja, ik wil het leven niet 100% van de tijd serieus nemen. Ik moet zeggen dat ik ieder jaar weer veel plezier heb om gewoon, zonder hoger doel, in de pleinen van Eindhoven te feesten. En ik moet zeggen dat het feest zich in de afgelopen 15 jaar goed heeft gemoderniseerd. Het grote ieder wat wils idee bevalt me wel.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:46 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Het heeft inderdaad een ontzettende charme om op tv een groepje miljonairs aapjes te zien kijken. Hier en daar een hand schudden, beetje naar mensen met klompen kijken terwijl de rest van Nederland lekker in het oranje, vrij doelloos aan het bier gaat, gewoon omdat we toch vrij hebben, het soms lekker weer is en er vermaak moet zijn. Het hoe en waarom boeit dan vrij weinig. Waarschijnlijk wil 50% of meer van die zgn feestvieders het koningshuis gewoon afschaffen. Koninginnedag is een beetje de sinterklaasavond, de kerst, de communie of het pasen van het heden waar de cadeautjes belangrijker zijn dan de achtergrond/geschiedenis. Niet dat dat me wat boeit, maar het is allemaal flinterdun. Kan je beter ergens met een spandoek staan en een mening verkondigen waar je achter staat en over na hebt gedacht. En dat geldt dan voor elke doordachte mening.
Nee maar om nu alles puur functioneel en zonder franje te maken is imo ook niet echt wenselijk.quote:Niet alles hoeft charme te hebben.
Daar heb je gelijk in, maar je vergelijkt wel appels en peren door te melden dat koninginnedag meer charme heeft dan een 1 mei viering. Het lijkt me eerder een doel van koninginnedag om een feest met meer charme te zijn dan een 1 mei viering.quote:Op zondag 2 mei 2010 14:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja, ik wil het leven niet 100% van de tijd serieus nemen. Ik moet zeggen dat ik ieder jaar weer veel plezier heb om gewoon, zonder hoger doel, in de pleinen van Eindhoven te feesten. En ik moet zeggen dat het feest zich in de afgelopen 15 jaar goed heeft gemoderniseerd. Het grote ieder wat wils idee bevalt me wel.
In ieder geval steunt nog steeds 80% van de bevolking de oranjes en vind iedereen het feest leuk en is het in iedere stad een grandioos succes. Ik zie geen reden om het te vervangen door 1 mei waarvan ik sterk betwijfel of het dezelfde allure zou behalen.
Mijn meningen uiten doe ik elders wel. Bij daarvoor specifiek georganiseerde activiteiten bijvoorbeeld.
[..]
Nee maar om nu alles puur functioneel en zonder franje te maken is imo ook niet echt wenselijk.
In essentie is er weinig mis het Marxisme. Met de gedachte achter deze stroming althans. Dat het idee zo vreselijk is verkracht is te wijten aan types als Stalin en Mao. Overigens is het echt Marxisme nooit tot uitvoer gebracht.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:33 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Álles liever dan een dag ter ere van het Marxisme.
Kijk, mensen die boeken lezen. Opgepast Fok!erts!quote:Op zondag 2 mei 2010 14:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
In essentie is er weinig mis het Marxisme. Met de gedachte achter deze stroming althans. Dat het idee zo vreselijk is verkracht is te wijten aan types als Stalin en Mao. Overigens is het echt Marxisme nooit tot uitvoer gebracht.
We zijn een werkland he, een erfenis uit het calvinisme. We hebben het kleinste aantal feestdagen ter wereld: 7,2 per jaar, waardoor we met zijn allen structureel overuren maken. Als Koninginnedag in oktober zou vallen of zo, dan hadden we 1 mei waarschijnlijk gewoon vrij gehad.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 00:26 schreef Corkscrew het volgende:
Leuk en aardig, maar waarom is dat hier nooit een (vrije) feestdag geworden, i.t.t. zoveel andere landen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |