Outside Agency heldenquote:Op donderdag 29 april 2010 12:35 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Ik hoor de chaos niet hoor..
dit is "chaos":
quote:Op vrijdag 30 april 2010 11:35 schreef LeonH het volgende:
laat ik me ook maar weer eens melden hier!
Uitstekend gisteren vermaakt in Arnhem maar slechts een uurtje bij de hardstyle geweest. Ik trek die fokking drukte sowieso al slecht maar als die dan voor een groot gedeelte veroorzaakt wordt door teveel (ik hou totaal niet van deze muziek maar het is een gratis evenement) mensen en (we wachten op een half uurtje hardcore en tot die tijd gaan we breed staan en stoer kijken) sjonnies dan vermaak ik me beter bij 8bahn of op het dak rondom de korenmarkt omdat er net wat meer ruimte is ook al is het minder mijn muziekquote:Op zaterdag 1 mei 2010 09:12 schreef 16meter het volgende:
Ran-D op Queensday Arnhem![]()
Feel my fire, Under Attack, THe otherside, Atrocious, Zatox platen... wat een baas! En wat een leuk sfeertje.
Boy veilig thuisgekomen met de dames zie ik?Je hebt wat gemist kerel.
Klopt wel wat je zegt. Maar tegen de avond druipt het merendeel van dat volk wel af en werd het linkschvoor best gezellig.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 10:29 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Uitstekend gisteren vermaakt in Arnhem maar slechts een uurtje bij de hardstyle geweest. Ik trek die fokking drukte sowieso al slecht maar als die dan voor een groot gedeelte veroorzaakt wordt door teveel (ik hou totaal niet van deze muziek maar het is een gratis evenement) mensen en (we wachten op een half uurtje hardcore en tot die tijd gaan we breed staan en stoer kijken) sjonnies dan vermaak ik me beter bij 8bahn of op het dak rondom de korenmarkt omdat er net wat meer ruimte is ook al is het minder mijn muziek![]()
De nacht in het hoekje was daarentegen wel enorm lachen waar Bob en jaimy ook under attack, feel my fire maar ook Grainable system override, Nomansland en wat nieuwe B-front platen draaiden
Is daar iets over gezegd ja? Dat zou echt briljant zijnquote:Op zaterdag 1 mei 2010 11:07 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ben wel benieuwd naar de locatie van volgend jaar wat blijkbaar groter moet zijn
Ik was er rond 3 uur en ging ongeveer een uur later weggegaan. Wou later op de avond nog keertje terug gaan maar dat is er op de een of andere manier niet meer van gekomen..quote:Op zaterdag 1 mei 2010 12:05 schreef 16meter het volgende:
Hoe laat was jij er dan Niels? Deeltjesversneller en T-Force herken ik sowieso niet..
Haha ik was wel verrast dat je het gevonden had want voor mij met mn lamme kop was t niet makkelijk uit te leggen per sms aan iemand die arnhem niet kentquote:zaterdag 1 mei 2010 12:02 schreef T-Force het volgende:
Na NLS04 ff ge-smst te hebben kwamen we uiteindelijk bij het goede podium, waar je inderdaad de handjes al op een fijn ritme op en neer ziet gaan terwijl je nog hoempapa-muziek hoort![]()
Heb je boy dan niet gezien?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 12:02 schreef T-Force het volgende:
Ik had Deeltjesversneller nog ff gezien en die chick van Niels (die niet de chick is, maar Kim heet). Nu best wel gaar dus ga nog ff maffen.
Deeltjesversneller heb ik gezien maar T-force niet. Wel gek want ik heb de hele tijd wel bij Kim gestaanquote:Op zaterdag 1 mei 2010 12:05 schreef 16meter het volgende:
Hoe laat was jij er dan Niels? Deeltjesversneller en T-Force herken ik sowieso niet..
Ik denk dat dat pas later bekent wordt gemaakt.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:09 schreef Baronpilsener het volgende:
Kaartjes bestelt, geen VIP upgrade gekregen, ook geen extra tickets. Mocht je dit wel krijgen, hoe kom je dat te weten?
Ik weet het zeker...quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:28 schreef InGebruik het volgende:
[..]
Ik denk dat dat pas later bekent wordt gemaakt.
Ik was er pas rond 6en.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:20 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Ik was er rond 3 uur en ging ongeveer een uur later weggegaan. Wou later op de avond nog keertje terug gaan maar dat is er op de een of andere manier niet meer van gekomen..![]()
Zojuist 2 kaarten besteld voor de feestfabriek
Enig idee hoe lang dat gaat duren? Ben toch wel erg benieuwdquote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:47 schreef 16meter het volgende:
[..]
Ik weet het zeker...
Staat letterlijk in het nieuwsbericht dat je een mailtje krijgt indien je iets gewonnen hebt.
Ik was er pas rond 8 uur ofzo, en toen ben ik meteen naar voren gelopen. Zag Kim toen (maar jij was er toen echt niet, want ik had je wel herkend anders) maar toen wou Claudia ff wat eten. Daarna zijn we niet meer naar voren geweest maar in dat steegje, daar viel de drukte nog enigszins mee. Later tijdens de hardcore zijn we nog ff naar voren geweest, maar toen zag ik Kim ook niet meer dus neem ik aan dat jij er ook niet meer was Boy?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:27 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Deeltjesversneller heb ik gezien maar T-force niet. Wel gek want ik heb de hele tijd wel bij Kim gestaan
Ziet er goed uit.. Dat weekend staat alleen al wat gepland.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 16:56 schreef Mainai het volgende:
Voor de mensen die nog over Intents Festival twijfelen, de website is online inc. trailer:
www.intentsfestival.nl
Dat gaat zeker gezellig worden
de allerbeste track van 2 Sidezquote:
de gezelligheid ontbrak dus absoluut niet zo te zienquote:
Is een free release geweest van A-Lusion zover ik weet.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:28 schreef aldi_hs het volgende:
Iemand enig idee of Sylenth & Glitch - Your Choice ooit nog officieel uit gaat komen? Kwam laatst een 192Kbit ripje ofzo tegen in m'n muziek-dump-map, en hij is toch wel erg lekker
Hou normaal gesproken niet erg van die muziek maar Gaga Culture klinkt wel echt vet.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 22:28 schreef ElDani het volgende:
Oja, en iedereen die van een beetje Hardtrance-achtige sounds houd moet echt even luisteren naar die Ultraform set op The Delicate Sound Of Thunder, wat een geniale set!
Kamui – Gaga Culture (Thilo & Evanti Remix)! Dit soort zooi kan ik van genieten!
Hmm, doet me 1,2,3, niet zo heel veel. Maar kan ook heel goed komen door kreppie boxjes en zacht geluid.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 21:05 schreef ElDani het volgende:
[..]
Voor de mensen die eventueel Artic wouden zien op Defqon purple: Hij/Zij maakt/maken de nieuwe Hardcopy.
Ja, nu opeens wel jaquote:Op zondag 2 mei 2010 15:27 schreef Boy_Snakeye het volgende:
NEEEEEEEE![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou is Hardstyle officieel commercieel![]()
ik zie niks,quote:Op zondag 2 mei 2010 15:27 schreef Boy_Snakeye het volgende:
NEEEEEEEE![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou is Hardstyle officieel commercieel![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |