Ik vroeg me gewoon af waarom ze dacht dat ik eruit zo zien als een blonde sjonnie.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:51 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als je niet direct een compliment krijgt over je foto's, bedoelen ze ook dat je geen compliment moet krijgen. Als je er dan om vraagt, menen ze het niet
Ik heb echt een zwak voor blonde Sjonnies met veel goud en patserbakken.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:58 schreef Tjaapo het volgende:
[..]
Ik vroeg me gewoon af waarom ze dacht dat ik eruit zo zien als een blonde sjonnie.
je denkt als negerin meer kans op een uitkering te maken?quote:Op donderdag 29 april 2010 08:54 schreef Kluts het volgende:
En als ik dan terugkom van mijn solli, ga ik maar eens lekker de werkloze uithangen en belachelijk bruin worden op het balkon.
quote:Op donderdag 29 april 2010 08:58 schreef Tjaapo het volgende:
Ik vroeg me gewoon af waarom ze dacht dat ik eruit zo zien als een blonde sjonnie.
Ok.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:50 schreef Tjaapo het volgende:
Dus dan moet ik het maar positief opvangen denk ik?
Ik ook. Maar alleen als het een matje isquote:Op donderdag 29 april 2010 08:59 schreef Kluts het volgende:
Ik heb echt een zwak voor blonde Sjonnies met veel goud en patserbakken.
Dat zou iig wat meer stereotype te zijn.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:59 schreef HeatWave het volgende:
[..]
je denkt als negerin meer kans op een uitkering te maken?.
Uiteraard. En zodra het boven de 18 graden zonder t-shirt op een bankstel in de voortuin zitten natuurlijk, met Finkenbrau-bier.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:01 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik ook. Maar alleen als het een matje is
Incl die dikke surireet?quote:Op donderdag 29 april 2010 09:01 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dat zou iig wat meer stereotype te zijn.
Ik woonde in zo'n buurt. Liep ik door de straat naast ons, lag daar dus echt zo'n New Kid op de motorkap van z'n auto, zonder shirt met een halve liter bierblik. Toen ik even keek (dat is gevaarlijk), kreeg ik het blik bier naar m'n hoofd. Ik was 10. Trauma.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:02 schreef Kluts het volgende:
Uiteraard. En zodra het boven de 18 graden zonder t-shirt op een bankstel in de voortuin zitten natuurlijk, met Finkenbrau-bier.
Wat een eye-opener. En een desillusie, dat ook.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:51 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als je niet direct een compliment krijgt over je foto's, bedoelen ze ook dat je geen compliment moet krijgen. Als je er dan om vraagt, menen ze het niet
Maar ik vindt 't viesquote:Op donderdag 29 april 2010 09:11 schreef HeatWave het volgende:
niets mis met een goeie stevige rode wijn op zijn tijd.
ik vindtquote:Op donderdag 29 april 2010 09:12 schreef Mr_Dyslector het volgende:
[..]
Maar ik vindt 't viesMaar dat is het mooie aan ons mensen! Smaken verschillen!
Ooh dat kutexcuus wordt ook weer eens uit de kast getrokken.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:13 schreef Mr_Dyslector het volgende:
Lees mijn naam, Dyslectxiche FTW!
Idd alle woorden wel goed tikken maar een werkwoord verkeerd vervoegen, das echt geen lisdeksiequote:Op donderdag 29 april 2010 09:15 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ooh dat kutexcuus wordt ook weer eens uit de kast getrokken.
Och sorry hoor. Mensen die altijd denken het beter te weten terwijl ze 't zelf niet hebbenquote:Op donderdag 29 april 2010 09:15 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ooh dat kutexcuus wordt ook weer eens uit de kast getrokken.
quote:Op donderdag 29 april 2010 09:17 schreef Mr_Dyslector het volgende:
Och sorry hoor. Mensen die altijd denken het beter te weten terwijl ze 't zelf niet hebben
Dat dus.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:16 schreef HeatWave het volgende:
Idd alle woorden wel goed tikken maar een werkwoord verkeerd vervoegen, das echt geen lisdeksie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |