Lees het svp in de context (leuk woord in deze discussie) van het antwoord van Erik.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:46 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Iemand een valse nicht noemen vind ik niet gezellig hoor...
In het elkerliekquote:Op woensdag 28 april 2010 21:45 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Jij doet het niet voor minder!Too much Muis 4 one zeker.
![]()
Waar hebben die praktijk? En wat is er zo spannend aan morgen?
Zeker spannend! Had je er klachten van en zijn die nu verbeterd of was het meer risico op de lange termijn?quote:Op woensdag 28 april 2010 21:50 schreef Muis006 het volgende:
[..]
In het elkerlieken ik had door de dexamethason een gaatje in mijn hoornvlies, ze gaan morgen kijken of het dicht is.
quote:Op woensdag 28 april 2010 21:50 schreef Pisces29 het volgende:
Zeg dieals PI, is dat iets wat je kunt als je een abo hebt?
OK, no big deal...quote:Op woensdag 28 april 2010 21:48 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Dat zal heus ook wel bij sommigen zo zijn (opposites attract enzo), maar om dan maar te stellen dat het altijd zo is, is een slechte conclusie. Immers, ik ken stelletjes waar het niet het geval is.
Nee hoor, ik heb geen abbo. Staat gewoon in het lijstje PI's.quote:
quote:
Ik zag er onscherp door, en mijn oogbol liep langzaam leeg. Maar het is al een heel stuk verbeterd de laatste maandenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:51 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Zeker spannend! Had je er klachten van en zijn die nu verbeterd of was het meer risico op de lange termijn?
En vraag ik nu weer teveel?
Nou ja, ik vond het niet vriendelijk overkomen, gemeend of niet. En dat risico loop je dus (bewust kennelijk) zonder smiliesquote:Op woensdag 28 april 2010 21:49 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Lees het svp in de context (leuk woord in deze discussie) van het antwoord van Erik.
Ik plaats bewust niet altijd smilies, laat een ander maar interpreteren of ik het meen of niet.
En dat deed je, maar onjuist...
quote:
Hij staat bij mij tussen de tonguitsteker en het supermantekenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb al 10 keer gekeken, maar ik kan hem niet kiezen als PI.
Kan dat nog aan de layout liggen, nee hè?
Supermarktquote:Op woensdag 28 april 2010 21:53 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Hij staat bij mij tussen de tonguitsteker en het supermarktteken
Het is ook wel eens leuk om wat verwarring te zaaien.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:52 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Nou ja, ik vond het niet vriendelijk overkomen, gemeend of niet. En dat risico loop je dus (bewust kennelijk) zonder smilies
Meduardo is jouw eigen kloon zekerquote:
Da's niet handig, een leeglopende oogbol.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:52 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik zag er onscherp door, en mijn oogbol liep langzaam leeg. Maar het is al een heel stuk verbeterd de laatste maanden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Ja, als weblogbezoeker had je dat moeten weten.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:54 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Meduardo is jouw eigen kloon zeker
Jij houdt dus niet van veranderingen?quote:Op woensdag 28 april 2010 21:55 schreef Pisces29 het volgende:
Maar geen reden om de layout te changen, ik doe wel kusjekroel op een ander moment
Nee dat snap ik op zich wel hoor, en ik zit er ook totaal niet mee.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Het is ook wel eens leuk om wat verwarring te zaaien.
Maar mea culpa, heb niemand willen kwetsen...
Vind ik altijd gevaarlijk op internet. 10 tegen 1 dat het verkeerd wordt geïnterpreteerd en dan ben je weer een hele tijd kwijt met uitleggen hoe het wél bedoeld was.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:49 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Lees het svp in de context (leuk woord in deze discussie) van het antwoord van Erik.
Ik plaats bewust niet altijd smilies, laat een ander maar interpreteren of ik het meen of niet.
En dat deed je, maar onjuist...
*strooit zand*quote:Op woensdag 28 april 2010 21:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Het is ook wel eens leuk om wat verwarring te zaaien.
Maar mea culpa, heb niemand willen kwetsen...
Ik bezoek sporadisch de weblogquote:Op woensdag 28 april 2010 21:55 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ja, als weblogbezoeker had je dat moeten weten.
Oeh, dat lijkt me bloedeng.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:52 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik zag er onscherp door, en mijn oogbol liep langzaam leeg. Maar het is al een heel stuk verbeterd de laatste maanden
Oh, daar houd ik niet zo vanquote:Op woensdag 28 april 2010 21:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Het is ook wel eens leuk om wat verwarring te zaaien.
Stond al bijna aan het spoor!quote:Maar mea culpa, heb niemand willen kwetsen...
Omdat ik een kloon heb kan ik mezelf gewoon pijpenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:57 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ik bezoek sporadisch de weblog
Dus jij hebt een afspraak met je rechterhand straks?
quote:Op woensdag 28 april 2010 21:56 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Jij houdt dus niet van veranderingen?
quote:Op woensdag 28 april 2010 21:55 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Da's niet handig, een leeglopende oogbol.Fijn dat het de laatste maanden al verbeterd is. Biedt weer perspectieven voor de toekomst.
Het speelde bij één oog neem ik aan? En die andere doet het goed?
Op zich is het lollig dat ik bij een hoornvliesspecialist zit, maar geen hoornvlies getransplanteerd heb gekregen maar iets veel coolers.
Ja het was maar 1 oog, maar ze gaan binnenkort bij het andere oog de lens vervangen omdat ik met dat oog onscherp zie omdat ik een cataract heb. Dus hopelijk heb ik binnenkort 2 goede ogen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Have fun danquote:Op woensdag 28 april 2010 21:58 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Omdat ik een kloon heb kan ik mezelf gewoon pijpen
quote:Op woensdag 28 april 2010 21:56 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Vind ik altijd gevaarlijk op internet. 10 tegen 1 dat het verkeerd wordt geïnterpreteerd en dan ben je weer een hele tijd kwijt met uitleggen hoe het wél bedoeld was.
Nee hoor, oogvocht is helder. En werd waarschijnlijk meteen door het lichaam opgenomen (toch, muis?) Geen Spartacustaferelen dus.quote:
Oh je zegt eigenlijk duidelijker wat ik ongeveer bedoeldequote:Op woensdag 28 april 2010 21:56 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Vind ik altijd gevaarlijk op internet. 10 tegen 1 dat het verkeerd wordt geïnterpreteerd en dan ben je weer een hele tijd kwijt met uitleggen hoe het wél bedoeld was.
De bagger is niet de nieuwe nieuwe, maar de oude oude nieuwequote:Op woensdag 28 april 2010 21:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, afwisseling is het magische woord.
Maar nee ik Fok! zo lekker op deze![]()
Die "nieuwe" heeft zoveel knopjes, ik hoef echt niet bij elke post te zien wie er Hyves/Twitter heeft en welk geslacht en bladieblada
Kan je ook weer allemaal uitschakelen volgens mij. Ergens in de opties. Waar je weer 1000 opties in hebtquote:Op woensdag 28 april 2010 21:58 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, afwisseling is het magische woord.
Maar nee ik Fok! zo lekker op deze![]()
Die "nieuwe" heeft zoveel knopjes, ik hoef echt niet bij elke post te zien wie er Hyves/Twitter heeft en welk geslacht en bladieblada
Stimmtquote:Op woensdag 28 april 2010 21:59 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nee hoor, oogvocht is helder. En werd waarschijnlijk meteen door het lichaam opgenomen (toch, muis?) Geen Spartacustaferelen dus.
Ja dat snap ik, maar er staat druk op, en die druk wordt dus minder. Straks heb je een leeg oog.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:59 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Nee hoor, oogvocht is helder. En werd waarschijnlijk meteen door het lichaam opgenomen (toch, muis?) Geen Spartacustaferelen dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |