Nou ben ik toch benieuwd, kan je het uploaden?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:00 schreef Braddie het volgende:
Nja, klein beetje soms redelijk offbeat.
Ok, maar je vraag was:quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:10 schreef Zodie het volgende:
[..]
Ja ik heb het ook over gitaar leren spelen, daar gaat deze hele topicreeks over.
en daar heb ik antwoord op gegeven.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 18:20 schreef Zodie het volgende:
Wat is het nut om hele solo's te oefenen als je eigenlijk geen idee hebt wat je dan aan het spelen bent?
Ik kan niet zonder plectrum spelen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:13 schreef Braddie het volgende:
Geprobeert met plectrum, denk dat het met vingers beter gaat.
Uploaden zal niet gaan.
De bas die ik heb geleend mist nu een snaar.
En de bas waar ik het op speelde was op m`n werk, en als ik daar wat op internet zet wordt ik ontslagen.
Ik speel het met Wijs en Middelvinger afwisselend als ik echt loopjes speel(i wish of Hard Days Night) dan speel ik ook met ringvinger en soms pink.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:58 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Ik kan niet zonder plectrum spelen.Hoe speel je het dan, met wijs- en middelvanger afwisselend?
Je kan hem trouwens ook op gewone gitaar spelen. Dat doe ik ook, omdat er tussen sommige chorus, verse en solo ook stukjes van de basriff zitten. Live wordt dat stukje vaak ook door gitaar gespeeld.![]()
Ik kan het moeilijk geloven dat iemand die maar iets langer dan ik speelt, zoiets zo snel kan leren. Niet wantrouwig bedoelt overigens, maar ik ben er al flink wat uurtjes mee bezig en ik kom niet verder dan 70% van het tempo.
tot nu toe ben ik er ook wel tevreden mee... Nu nog ermee om leren gaanquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:24 schreef Dawnbreaker het volgende:
mooi! mijn kennis gaat niet heel ver maar de cube is een top ding en die ibanez ziet er prachtig uit
Dat was ik ook niet van plan eerlijk gezegd... Maar aan de andere kant is het in het begin misschien wel prettig als ik een aantal van mijn fouten niet hoorquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:44 schreef BoerBert het volgende:
Cube is inderdaad prima. Ik zou alleen niet gelijk altijd op een van de distortion kanalen spelen, want dan hoor je minder snel of je een foutje maakt
Hehe, ja het is leuk als het op het begin al lekker klinkt, maar ik waarschuw je alleen maar evenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:46 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dat was ik ook niet van plan eerlijk gezegd... Maar aan de andere kant is het in het begin misschien wel prettig als ik een aantal van mijn fouten niet hoor
http://www.youtube.com/v/nByCt9oLX28&hl=en&fs=1&rel=0&autoplay=1quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:47 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Hehe, ja het is leuk als het op het begin al lekker klinkt, maar ik waarschuw je alleen maar evenJe Ibanez ziet er namelijk nogal uit als een flinke scheur/metalgitaar
leuk dingetjequote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:49 schreef bioloogje het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/v/nByCt9oLX28&hl=en&fs=1&rel=0&autoplay=1
Filmpje van iemand die er wat meer verstand van heeft en meer mee kan dan ik...
Je kan ze beter wel horen, anders leer je je zelf verkeerde dingen aan.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:46 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dat was ik ook niet van plan eerlijk gezegd... Maar aan de andere kant is het in het begin misschien wel prettig als ik een aantal van mijn fouten niet hoor
Ik heb nu toch nog niets aan de effecten, want het gaat toch zo houterig als de pest op het moment. Daarbij zit ik met wat grepen toch nog te kloten omdat ik niet goed met meerdere vingers in verschillende houdingen die snaren goed erop gedrukt krijg. Het overpakken tussen grepen is ook nog een hel. Maar ja, volgens mij niet heel vreemd met iets van 2 uur ervaring...quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:54 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
Je kan ze beter wel horen, anders leer je je zelf verkeerde dingen aan.![]()
Aan de andere kant speel in nu ook een nummer met wat distortion, maar sommige fouten worden juist versterkt. Ik krijg er de hele tijd pinch harmonics uit, terwijl dat niet moet en met die gain op de versterker wil dat wel. Het komt omdat ik de synchronisatie tussen beide handen op hoge snelheid nog niet echt goed krijg en daardoor een snaar aansla als ik hem met links nog net niet helemaal heb ingedrukt of juist weer aan het loslaten ben.
Bijna dezelfde als waar ik mee begonnen ben, succes.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:23 schreef bioloogje het volgende:
Nou mensen, het is er toch van gekomen... Ik heb een gitaar gekocht.
Het gaat om de ibanez grg170
[ afbeelding ]
9 dagen 4 uur 23 minuten en 3 seconden.quote:Ik ben tot nu toe wat aan het uitproberen geweest en het gaat eigenlijk wel redelijk vind ik zelf... (alleen wanneer begint die eelt te groeien, want auw mijn vingers)
Tnx, dan ga ik de klok alvast zetten...quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 18:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Bijna dezelfde als waar ik mee begonnen ben, succes.![]()
[..]
9 dagen 4 uur 23 minuten en 3 seconden.
Wat ben je aan het oefenen?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 18:02 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ik heb nu toch nog niets aan de effecten, want het gaat toch zo houterig als de pest op het moment. Daarbij zit ik met wat grepen toch nog te kloten omdat ik niet goed met meerdere vingers in verschillende houdingen die snaren goed erop gedrukt krijg. Het overpakken tussen grepen is ook nog een hel. Maar ja, volgens mij niet heel vreemd met iets van 2 uur ervaring...
En wat was je kwijt als ik mag vragen? EN ik neem an bij je lokale muziekboer?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:23 schreef bioloogje het volgende:
Nou mensen, het is er toch van gekomen... Ik heb een gitaar gekocht.
Het gaat om de ibanez grg170
[ afbeelding ]
met de roland cube-20X deze heeft wel een stemmer in zich itt de 15x of de microcube.
[ afbeelding ]
Ik ben tot nu toe wat aan het uitproberen geweest en het gaat eigenlijk wel redelijk vind ik zelf... (alleen wanneer begint die eelt te groeien, want auw mijn vingers)
Ik heb eerst wat akkoorden zitten klooien, later maar begonnen aan de intro van nothing else matters... Dat gaat redelijk, tot het punt waar je moet gaan en het wat sneller gaat...quote:
Gitaar was 200 de versterker 150...quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 19:24 schreef Godtje het volgende:
[..]
En wat was je kwijt als ik mag vragen? EN ik neem an bij je lokale muziekboer?
Jeej op 90% van het tempo gaat het nu goed. Met het originele tempo kan ik nog net niet helemaal lekker mee komen, maar ik denk dat dat uiteindelijk ook wel gaat lukken.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:29 schreef Schuifpui het volgende:
Braddie, aangezien je vaak kleine riffs speelt, zou jij misschien eens kunnen kijken of je het bas riffje van Hysteria van Muse kunt? Ik speel nu ongeveer even lang als jij en ben daarmee bezig, maar ik krijg de snelheid er niet in. Het nummer is 93 bmp en je hebt alternate picking nodig op de 16e beats, best snel dus. Ben benieuwd of jij het kan, misschien is het nog wel veel te hoog gegrepen voor ons, maar als anderen het spelen ziet het er helemaal niet belachelijk snel uit.
Edit: Hmm 93bmp, dan de 16e beats, is 372 noten per minuut, 6.2 per seconde, misschien is het toch wel te moeilijk voor iemand die 3 maanden gitaar speelt.![]()
![]()
http://www.gitaarnet.nl/forum/showthread.php?t=129446quote:Dat zijn een soort van ghost notes. Die worden net iets zachter aangeslagen dan de noten zonder haakjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |