VVD 40 zetels? Dat is heul veel hoorquote:Op donderdag 29 april 2010 22:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, wellicht piekt-ie te vroeg, maar wellicht stijgt-ie ook door naar 40.
Wat zal het effect van de crisis in Griekenland nog gaan doen.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, wellicht piekt-ie te vroeg, maar wellicht stijgt-ie ook door naar 40.
Zie het nog wel gebeuren als Wilders zijn zetels niet weet vast te houden. In dat geval zal er ook van Sp/GL en in wat mindere mate D66 niks overblijven omdat die mensen naar de PvdA zullen gaan.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:41 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, wellicht piekt-ie te vroeg, maar wellicht stijgt-ie ook door naar 40.
Halsema en Pechtold zijn eloquent genoeg om zich staande te houden in debatten met Cohen, sowieso is Cohen geen sterke spreker. Halsema en Pechtold en Wilders ook snappen donders goed dat ze fl ink gas moeten geven willen ze hun mooie aantal virtuele zetels behouden.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:45 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Zie het nog wel gebeuren als Wilders zijn zetels niet weet vast te houden. In dat geval zal er ook van Sp/GL en in wat mindere mate D66 niks overblijven omdat die mensen naar de PvdA zullen gaan.
Als de strijd om de grootste zich gaat toespitsen tussen PVDA en VVD zullen strategische stemmers die twijfelen tussen D66, GL en PVDA sneller naar de PVDA gaan.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Halsema en Pechtold zijn eloquent genoeg om zich staande te houden in debatten met Cohen, sowieso is Cohen geen sterke spreker. Halsema en Pechtold en Wilders ook snappen donders goed dat ze fl ink gas moeten geven willen ze hun mooie aantal virtuele zetels behouden.
De vraag is alleen in hoeverre die debatten echt invloed hebben op mensen. Het lijkt zich nu al toe te gaan spitsen op een VVD/PvdA strijd, en als de media dat oppikt dan zal dat waarschijnlijk een groter effect hebben dan tv-debatten.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Halsema en Pechtold zijn eloquent genoeg om zich staande te houden in debatten met Cohen, sowieso is Cohen geen sterke spreker. Halsema en Pechtold en Wilders ook snappen donders goed dat ze fl ink gas moeten geven willen ze hun mooie aantal virtuele zetels behouden.
Daarom is het belangrijk dat pechtold halsema en wilders goed met elkaar afspreken van hoe en wat, bijv de kiezer waarschuwen dat een tweestrijd alleen maar leidt tot een partij grootte die niet gewenst is (denk aan JPB VS BOS strijd). En vooral Wilder en pechtold moeten elkaar flink gaan uitschelden weer, Wilders haalt de Zetels van de vvd weer binnen, en pechtold haalt de allochtone kiezer van pvda en GL. Allebei blij.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:50 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
De vraag is alleen in hoeverre die debatten echt invloed hebben op mensen. Het lijkt zich nu al toe te gaan spitsen op een VVD/PvdA strijd, en als de media dat oppikt dan zal dat waarschijnlijk een groter effect hebben dan tv-debatten.
En die van het CDA naar de VVD.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:50 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als de strijd om de grootste zich gaat toespitsen tussen PVDA en VVD zullen strategische stemmers die twijfelen tussen D66, GL en PVDA sneller naar de PVDA gaan.
Met het aantal wat CDA nu in de peilingen scoort, zit daar niet veel rek naar beneden meer in imo.quote:Op donderdag 29 april 2010 22:55 schreef eriksd het volgende:
[..]
En die van het CDA naar de VVD.
Maar even ter relativering: je weet niet wat er nog komen gaat. Er zullen nog tal van schandaaltjes komen, Rutte moet op zijn tellen passen en Cohen nog behoorlijk blokken voor de debatten.
Ik heb Wilders de laatste tijd nog nooit kunnen betrappen op het maken van afspraken waarbij hij ook een ander een voordeeltje bied. Of volg ik de politiek niet goed genoeg?quote:Op donderdag 29 april 2010 22:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Daarom is het belangrijk dat pechtold halsema en wilders goed met elkaar afspreken van hoe en wat, bijv de kiezer waarschuwen dat een tweestrijd alleen maar leidt tot een partij grootte die niet gewenst is (denk aan JPB VS BOS strijd). En vooral Wilder en pechtold moeten elkaar flink gaan uitschelden weer, Wilders haalt de Zetels van de vvd weer binnen, en pechtold haalt de allochtone kiezer van pvda en GL. Allebei blij.
Wilders kan nog wel lager ...quote:Op donderdag 29 april 2010 22:56 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Met het aantal wat CDA nu in de peilingen scoort, zit daar niet veel rek naar beneden meer in imo.
Is opkomen voor een betere wereld of überhaupt opkomen dat er nog een wereld is voor de generaties na ons een grap dan? Vind je dat een grap?quote:Op vrijdag 30 april 2010 00:10 schreef Morendo het volgende:
De grap heeft nu wel lang genoeg geduurd toch?
In de peilingen was er even een daling. Maar krabbelt weer omhoog. Dus had wel iets effect.quote:Op vrijdag 30 april 2010 00:26 schreef Dichtpiet. het volgende:
Dat de partij geen schade heeft geleden vanwege het gedoe met Ouwehand.
Goed punt. Ik neem mijn woorden terug.quote:Op vrijdag 30 april 2010 00:13 schreef TechXP het volgende:
[..]
Is opkomen voor een betere wereld of überhaupt opkomen dat er nog een wereld is voor de generaties na ons een grap dan? Vind je dat een grap?
Nee, de fractie bepaalt onderling wie de voorzitter wordt. Standaard is de lijsttrekker automatisch voorzitter, tenzij die minister of zo wordt. Dan wordt er binnen de fractie gestemd.quote:Op vrijdag 30 april 2010 00:37 schreef Dichtpiet. het volgende:
Wat gebeurt er als Esther Ouwehand meer voorkeursstemmen krijgt dan Marianne Thieme, wordt Ouwehand dan fractievoorzitster?
Waar haalde Verdonk dat dan vandaan dat zij op de plek van Rutte mocht zitten?quote:Op vrijdag 30 april 2010 09:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee, de fractie bepaalt onderling wie de voorzitter wordt. Standaard is de lijsttrekker automatisch voorzitter, tenzij die minister of zo wordt. Dan wordt er binnen de fractie gestemd.
Tja, Rita he?quote:Op vrijdag 30 april 2010 10:14 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Waar haalde Verdonk dat dan vandaan dat zij op de plek van Rutte mocht zitten?
Haar leden gaven haar de de voorkeur en de kiezer ook.quote:Op vrijdag 30 april 2010 10:14 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Waar haalde Verdonk dat dan vandaan dat zij op de plek van Rutte mocht zitten?
Wat een fantast was ze ook.
Maar dat geeft niet plots recht op de functie van fractievoorzitter ofzo.quote:Op vrijdag 30 april 2010 12:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haar leden gaven haar de de voorkeur en de kiezer ook.
Als lid van de VVD had ze geen leden. De VVD heeft leden, Verdonk was niet meer dan een volksvertegenwoordiger, gekozen door de leden.quote:Op vrijdag 30 april 2010 12:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haar leden gaven haar de de voorkeur en de kiezer ook.
Ontleende ze waarschijnlijk aan het feit dat ze meer voorkeursstemmen kreeg dan Mark Rutte, ondanks haar tweede plek op de kandidatenlijst.quote:Op vrijdag 30 april 2010 10:14 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Waar haalde Verdonk dat dan vandaan dat zij op de plek van Rutte mocht zitten?
Wat een fantast was ze ook.
De leden kozen voor Rutte en daarnaast kreeg Verdonk ook minder dan de helft van de VVD-stemmers achter zich.quote:Op vrijdag 30 april 2010 12:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Haar leden gaven haar de de voorkeur en de kiezer ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |