Het punt is meer dat jij zelfs een forum selectief letterlijk gaat nemen om een nietszeggend punt te maken.quote:Op dinsdag 27 april 2010 15:57 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Wat een aggresie, jij bevestigt met je barbaarlandgenoot de vooroordelen. Ga vooral zo door dan kom je er wel.
Jij vrijwilliger? Tuurlijk Nikita, er komt steeds meer onzin uit die duim van je. Je claimt een hooggeschoold persoon te zijn die vrijwilligerswerk doet. Maar het enige wat jij doet op dit forum is mensen met een andere mening voor rotte vis uitmaken. Dat rijmt niet met het profiel dat jij van jezelf schetst.quote:Op dinsdag 27 april 2010 15:35 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Heel veel, je zou eens een keer een poosje met me mij moeten lopen in de wereld van vrijwillgers. hoe erg linksen wel niet zijn met hun zogenaame tolerantie. Een schoolvoorbeeld van intolerantie ben jij al.
Tuurlijk Koos, je hebt volkomen gelijk. Linksen, gekken en dronken lieden geef ik altijd gelijk.quote:Op dinsdag 27 april 2010 17:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij vrijwilliger? Tuurlijk Nikita, er komt steeds meer onzin uit die duim van je. Je claimt een hooggeschoold persoon te zijn die vrijwilligerswerk doet. Maar het enige wat jij doet op dit forum is mensen met een andere mening voor rotte vis uitmaken. Dat rijmt niet met het profiel dat jij van jezelf schetst.
Komt goed uit. Slaan alledrie op mijn persoonquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:57 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Tuurlijk Koos, je hebt volkomen gelijk. Linksen, gekken en dronken lieden geef ik altijd gelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |