Serieuze kandidaat voor WK gaat mij iets te ver. Brazilie, Spanje en Engeland schat ik hoger in. Italie en Portugal maken ook natuurlijk nog een goede kans. Maar kans blijft er idd wel.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:31 schreef Weka het volgende:
Al die negatieve supporters die net doen of ze realistisch zijn...
Nederland maakt gehakt van Denemarken, Japan en Kameroen. Ook zijn we een serieuze kandidaat voor de wereldbeker. En dat weten we allemaal. Sommigen vinden het alleen stoer om Nederland af te zeiken en anderen doen het omdat ze bang zijn teleurgesteld te worden wanneer Nederland eruit vliegt. En dan heb je nog een groep die zegt dat Nederland de poule niet overleefd omdat ze er gewoon de ballen verstand van hebben.
Zo, nou kappen en een beetje realistisch worden. In het geval van Nederland is dat namelijk optimistisch.
Dit iddquote:Op woensdag 9 juni 2010 22:31 schreef Weka het volgende:
Al die negatieve supporters die net doen of ze realistisch zijn...
Kans is er altijd, maar ja, dan moet alles goed in elkaar zitten.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:36 schreef Adames het volgende:
[..]
Serieuze kandidaat voor WK gaat mij iets te ver. Brazilie, Spanje en Engeland schat ik hoger in. Italie en Portugal maken ook natuurlijk nog een goede kans. Maar kans blijft er idd wel.
2002 is acht jaar geleden, ik denk niet dat je dat kunt vergelijken met het team van nu. In 2006 verloren we van Portugal maar dat was alles behalve een voetbalwedstrijd. Ik denk persoonlijk niet dat de poule moeilijk zal worden maar de finale bereiken en misschien zelfs winnen is uiteraard wel ontzettend moeilijk, tot onmogelijk.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:35 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Iedereen mag zijn of haar mening geven, maar wat je opmerkt gaat dan niet over mij op. Want ik denk écht dat het lastig is. Is het vreemd om dat te denken? Mwha, ik vind van niet. Vorig WK haalden we maar de 1/8e finale, in 2002 waren we er niet eens bij.
In 1998 was het dan wel weer een goed WK, maar ik vraag me af waarom Nederland niet gewoon ( net als Duitsland ) vaker dan die paar keer dat het zo gewoon ijzersterk kan presteren.
Nederland is een voetballand an sich.
Fijn dat je ze hoger inschat, maar 'serieuze kandidaat' betekent niet hetzelfde als 'alle andere landen zijn slechter', je kan ook een serieuze kandidaat zijn terwijl er teams zijn die je hoger inschat.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:36 schreef Adames het volgende:
[..]
Serieuze kandidaat voor WK gaat mij iets te ver. Brazilie, Spanje en Engeland schat ik hoger in. Italie en Portugal maken ook natuurlijk nog een goede kans. Maar kans blijft er idd wel.
Rooney, Gerrard, Terry, Lampard, Rio Ferdinand (alhoewel die laatste niet meegaat). In alle linies wereldklasse.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:45 schreef N-E-R-D het volgende:
Waarom schatten zoveel mensen Engeland eigenlijk zo hoog in?
Ik denk vooral wegens Capello en Rooney.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:45 schreef N-E-R-D het volgende:
Waarom schatten zoveel mensen Engeland eigenlijk zo hoog in?
dan. en nee, niet over alle linies. Nederland zijn aanvallende linie is veel completer dan die van Engeland, ondanks dat Rooney een wereldspits is.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:57 schreef Flammie het volgende:
Engeland is kwalitatief beter als Nederland... over alle linies
Geweldig land. Alleen onder Steve McLaren was het een faal geworden.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:45 schreef N-E-R-D het volgende:
Waarom schatten zoveel mensen Engeland eigenlijk zo hoog in?
Nee.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:57 schreef Flammie het volgende:
Engeland is kwalitatief beter als Nederland... over alle linies
Ik heb 30 op Denemarken. Denk dat NLD van een koude kermis terug gaat komenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 10:03 schreef Flammie het volgende:
Ik heb 2-1 voor Denemarken op de TOTO staan dus ik hoop dat het klopt want dan verdien ik 1 euro en 50 cent
Alsof de onrealistische mening van een paar internetters invloed heeft op de wedstrijdquote:Op vrijdag 11 juni 2010 09:01 schreef BramKVO het volgende:
Weer hilarisch dat sommigen NL alweer als wereldkampioen zien ... Laat het nu nét die arrogantie zijn die Oranje meestal zuur opbreekt ...
Doen alsof Denemarken en Kameroen makkies zijn, toont echt wel aan dat je het hedendaagse voetbal niet kent ofwel onderschat. Ik zie NL - Denemarken op een gelijkspel eindigen overigens. Vervolgens zie ik NL de twee resterende matchen wél winnen.
probleem is dat veel NL spelers net diezelfde arrogantie hebben. Twee jaar geleden was Rusland een formaliteit ...quote:Op vrijdag 11 juni 2010 10:22 schreef knnth het volgende:
[..]
Alsof de onrealistische mening van een paar internetters invloed heeft op de wedstrijd
Het hoort er gewoon bij.
KAMPIOENEN!
arrogantie? nederland speelde gewoon slecht en rusland heeft nog nooit zo gevoetbald, daarnaast hadden ze hiddink, en die weet natuurlijk wel hoe je nederland moet counteren.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:21 schreef BramKVO het volgende:
[..]
probleem is dat veel NL spelers net diezelfde arrogantie hebben. Twee jaar geleden was Rusland een formaliteit ...
quote:KNYSNA - Denemarken kan maandag in de WK-groepswedstrijd tegen Nederland vrijwel zeker niet beschikken over spits Nicklas Bendtner. De speler van Arsenal kampt nog steeds met een liesblessure.
De Deense bondscoach Morten Olsen zei vrijdag voor de training dat hij niet meer op de aanvaller rekent.
Het is nog onduidelijk of de spits in Zuid-Afrika kan meespelen tegen de andere landen in groep E, Kameroen en Japan.
Wat een bullshit. Oranje kan een kleurloos ploegje als Denemarken zelfs op halve kracht gemakkelijk verslaan. Als je denkt dat dat niet het geval is ken jij juist het hedendaagse voetbal niet. Tomasson en Rommedahl mogen buiten hun nationale team aardige spelers zijn, in het Deense elftal stellen ze geen fuck voorquote:Op vrijdag 11 juni 2010 09:01 schreef BramKVO het volgende:
Weer hilarisch dat sommigen NL alweer als wereldkampioen zien ... Laat het nu nét die arrogantie zijn die Oranje meestal zuur opbreekt ...
Doen alsof Denemarken en Kameroen makkies zijn, toont echt wel aan dat je het hedendaagse voetbal niet kent ofwel onderschat. Ik zie NL - Denemarken op een gelijkspel eindigen overigens. Vervolgens zie ik NL de twee resterende matchen wél winnen.
Formaliteit? Volgens mij heeft niemand dat toen gezegd of gedacht.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:21 schreef BramKVO het volgende:
[..]
probleem is dat veel NL spelers net diezelfde arrogantie hebben. Twee jaar geleden was Rusland een formaliteit ...
Ik vind ze in het nationale elftal beter dan bij hun respectievelijke clubs. Daar zijn ze namelijk echt om te huilen.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:53 schreef Jivis het volgende:
Tomasson en Rommedahl mogen buiten hun nationale team aardige spelers zijn, in het Deense elftal stellen ze geen fuck voor
Idd, Nederland heeft een redelijke kans tegen alle teams, dat is alles wat je nodig hebt om kandidaat te zijn wmb.quote:Op woensdag 9 juni 2010 22:44 schreef TC03 het volgende:
[..]
Fijn dat je ze hoger inschat, maar 'serieuze kandidaat' betekent niet hetzelfde als 'alle andere landen zijn slechter', je kan ook een serieuze kandidaat zijn terwijl er teams zijn die je hoger inschat.
Wat een onzin, dat heeft echt niemand beweerd destijds.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:21 schreef BramKVO het volgende:
[..]
probleem is dat veel NL spelers net diezelfde arrogantie hebben. Twee jaar geleden was Rusland een formaliteit ...
Tomasson heeft in het Deense elftal al 2 jaar niet gescoord terwijl hij bij Feyenoord "gewoon" 1 op 2 loopt.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:21 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik vind ze in het nationale elftal beter dan bij hun respectievelijke clubs. Daar zijn ze namelijk echt om te huilen.
eliaquote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:34 schreef F.M.D. het volgende:
Ik heb liever dat Elia speelt in plaats voor v.d Vaart. Zeker nu je een snelle creatieve buitenspeler als Robben mist!
quote:Op zaterdag 24 april 2010 21:42 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Aan nog niet, maar wel standby. Ik bedoel wat is een WK-wedstrijd zonder een paar frikandellen, kipcorns of een bittergarnituurtje.
Met het Deense elftal is de tegenstander, door de bank genomen, ook iets sterker dan bij Feyenoord. Bovendien speelt hij bij Denemarken op een andere positie.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:33 schreef Merkie het volgende:
[..]
Tomasson heeft in het Deense elftal al 2 jaar niet gescoord terwijl hij bij Feyenoord "gewoon" 1 op 2 loopt.
quote:
Neemt dus niet weg dat hij niet presteert in het Deense elftalquote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:59 schreef Morendo het volgende:
[..]
Met het Deense elftal is de tegenstander, door de bank genomen, ook iets sterker dan bij Feyenoord. Bovendien speelt hij bij Denemarken op een andere positie.
Voetbal is een teamsport, geen individuele sport. Als je kijkt hoe Denemarken gespresteerd heeft de afgelopen twee jaar dan is dat zeer indrukwekkend. Zo veel topvoetballers zijn immers niet Deens, ik kom eigenlijk alleen tot Mtiliga. Als je een zeer eenzijdige kijk hebt op het spelletje en iemand alleen beoordeeld op het aantal doelpunten dan kun je concluderen dat hij het niet goed gedaan heeft, daarmee vergeet je het aantal assists die hij gegeven heeft. En zoals ik eerder al aangaf is voetbal een teamsport en het team heeft goed gepresteerd en Tomasson maakt deel uit van dat team. Wat ik dus eigenlijk wil zeggen op jouw reactie is dit: gelul.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:19 schreef Jivis het volgende:
[..]
Neemt dus niet weg dat hij niet presteert in het Deense elftal.
Op zich wel logisch. Als Robben er weer bij zit, dan is het hopelijk dag Dirk.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:09 schreef bascross het volgende:
Vd Vaart en Kuyt staan in de basis maandag, was net op het sportjournaal.
Dat is natuurlijk bullshit, de kwalificatiereeks hebben ze gespeeld Portugal, Zweden, Hongarije, Albanië en Malta. Op Portugal ga na echt geen toplanden.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:59 schreef Morendo het volgende:
[..]
Met het Deense elftal is de tegenstander, door de bank genomen, ook iets sterker dan bij Feyenoord. Bovendien speelt hij bij Denemarken op een andere positie.
True.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
Op zich wel logisch. Als Robben er weer bij zit, dan is het hopelijk dag Dirk.
Stierenpoep dus. Welnu, Tomasson speelt bij Feyenoord gewoon op een andere positie. Bovendien speelt hij daar meer wedstrijden waardoor je al snel meer scoort.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:25 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk bullshit, de kwalificatiereeks hebben ze gespeeld Portugal, Zweden, Hongarije, Albanië en Malta. Op Portugal ga na echt geen toplanden.
Je praat dus gewoon bullshit, Tomasson doet het bij Feyenoord véél beter dan bij het Deense elftal.
Feit blijft dat hij het bij Feyenoord goed doet en bij Denemarken nietquote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:36 schreef Morendo het volgende:
[..]
Stierenpoep dus. Welnu, Tomasson speelt bij Feyenoord gewoon op een andere positie. Bovendien speelt hij daar meer wedstrijden waardoor je al snel meer scoort.
Even gecorrigeerd.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:38 schreef Merkie het volgende:
[..]
Feit Mijn mening blijft dat hij het bij Feyenoord goed doet en bij Denemarken niet.
dat kleurloos ploegje liet Portugal en Zweden achter zich in de groepsfase. Op halve kracht makkelijk verslaan yeah right. Alsof de Denen een kneuzenploegje zijn ...quote:Op vrijdag 11 juni 2010 11:53 schreef Jivis het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Oranje kan een kleurloos ploegje als Denemarken zelfs op halve kracht gemakkelijk verslaan. Als je denkt dat dat niet het geval is ken jij juist het hedendaagse voetbal niet. Tomasson en Rommedahl mogen buiten hun nationale team aardige spelers zijn, in het Deense elftal stellen ze geen fuck voor
Dat het een kneuzenploegje is zeg ik niet, dat Oranje de capaciteit heeft ze makkelijk te verslaan wel. Zweden en Portugal vind ik trouwens net zo kleurloos als de Denen. Met kleurloos bedoel ik overigens niet dat ze per definitie slecht zijn. Meer dat ik vind dat ze niks uitstralen, dat het niet echt een hecht team is. Het woord zegt het eigenlijk al.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:49 schreef BramKVO het volgende:
[..]
dat kleurloos ploegje liet Portugal en Zweden achter zich in de groepsfase. Op halve kracht makkelijk verslaan yeah right. Alsof de Denen een kneuzenploegje zijn ...
Alsof Nederland een hecht team is. Wacht maar tot er weer eens iets gebeurd, dan zijn de rapen gaar en wordt de sfeer weer verpest.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:58 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat het een kneuzenploegje is zeg ik niet, dat Oranje de capaciteit heeft ze makkelijk te verslaan wel. Zweden en Portugal vind ik trouwens net zo kleurloos als de Denen. Met kleurloos bedoel ik overigens niet dat ze per definitie slecht zijn. Meer dat ik vind dat ze niks uitstralen, dat het niet echt een hecht team is.
Ja, "wat als". Aan dat soort uitspraken heb je dus echt geen fuck.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:59 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Alsof Nederland een hecht team is. Wacht maar tot er weer eens iets gebeurd, dan zijn de rapen gaar en wordt de sfeer weer verpest.
en dan verzinnen de huilies hier die voorheen schreeuwden dat we met twee vingers in de neus kampioen zouden worden (quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:59 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Alsof Nederland een hecht team is. Wacht maar tot er weer eens iets gebeurd, dan zijn de rapen gaar en wordt de sfeer weer verpest.
Dat zegt dan idd veel over hun. Eriksen maakt vlak voor tijd Nederland af.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:02 schreef Michielos het volgende:
[..]
en dan verzinnen de huilies hier die voorheen schreeuwden dat we met twee vingers in de neus kampioen zouden worden (x 29292!!) weer wat andere smoesjes
Denemarken wint gewoon en de Nederlandse arrogantie viert weer hoogtij.
Zo raar dit soort reacties. Waarom mag men het niet positief zien?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:02 schreef Michielos het volgende:
[..]
en dan verzinnen de huilies hier die voorheen schreeuwden dat we met twee vingers in de neus kampioen zouden worden (x 29292!!) weer wat andere smoesjes
Denemarken wint gewoon en de Nederlandse arrogantie viert weer hoogtij.
spaar die ''nederland gaat verliezen'' poep voor wanneer ze tegen een betere team moeten spelen, zo kopen mensen die ''nederland gaat verliezen van XX'' nog beter in de toekomst.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:02 schreef Michielos het volgende:
[..]
en dan verzinnen de huilies hier die voorheen schreeuwden dat we met twee vingers in de neus kampioen zouden worden (x 29292!!) weer wat andere smoesjes
Denemarken wint gewoon en de Nederlandse arrogantie viert weer hoogtij.
Maar NL is dan ook bijzonder slecht, kijk maar naar 1932 toen we verloren van de Kaapverdische eilanden, toen hadden we ook geen winnaarsmentaliteit.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:10 schreef minutenman het volgende:
[..]
spaar die ''nederland gaat verliezen'' poep voor wanneer ze tegen een betere team moeten spelen, zo kopen mensen die ''nederland gaat verliezen van XX'' nog beter in de toekomst.![]()
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:16 schreef Jojoke het volgende:
[ afbeelding ]
Mooie ploeg, ik heb er zin in
ja tuurlijk, want zo zit voetbal nu eenmaal in elkaar, als je verliest van het ene land, verlies je automatisch ook van een ander landquote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:37 schreef Jaja.. het volgende:
Denemarken heeft met 1-0 verloren van Zuid-Afrika, echt niet dat ze dan opeens winnen van Nederland
Als je niet erkend dat NL meer kans heeft om te winnen dan DK heb je het mondiale voetbal duidelijk niet gevolgd, dat is mijn standpunt.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 17:01 schreef BramKVO het volgende:
[..]
ja tuurlijk, want zo zit voetbal nu eenmaal in elkaar, als je verliest van het ene land, verlies je automatisch ook van een ander land
NL heeft natuurlijk meer kans om te winnen, maar sommigen doen hier alsof die match een makkie is en dat is het in mijn ogen zeker niet.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 17:11 schreef Halve_Maen het volgende:
[..]
Als je niet erkend dat NL meer kans heeft om te winnen dan DK heb je het mondiale voetbal duidelijk niet gevolgd, dat is mijn standpunt.
als dat gebeurt mag ik je dan aanraken?quote:
Terwijl anderen doen alsof Nederland een C klasse land is dat per abuis op de 4e plek van de fifa ranglijst is geplaatst en niet doorkomt van de groepsfasequote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:32 schreef BramKVO het volgende:
[..]
NL heeft natuurlijk meer kans om te winnen, maar sommigen doen hier alsof die match een makkie is en dat is het in mijn ogen zeker niet.
Alleen m'n piemelquote:Op zaterdag 12 juni 2010 02:47 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
als dat gebeurt mag ik je dan aanraken?
quote:
okquote:Op zondag 13 juni 2010 13:31 schreef Morendo het volgende:
Neem een vergrootglas en pincet mee, Anonymousz.
Ik gok op 1-2. Heb er 30 euro op gezetquote:Op zondag 13 juni 2010 11:48 schreef aloa het volgende:
Lijkt me geen makkelijke wedstrijd
Ik gok op 2 - 1
3-0 denemarken, realistisch. bendter speelt niet eens mee.quote:Op zondag 13 juni 2010 17:33 schreef ThePianoMan het volgende:
Stomme Nederlanders, kijk ze optimistisch zijn. Je moet REALISTISCH zijn.
3-0 Denemarken, heb er ook geld op gezet. TOTO![]()
We zullen morgen zien wie realistisch wasquote:Op zondag 13 juni 2010 17:33 schreef ThePianoMan het volgende:
Stomme Nederlanders, kijk ze optimistisch zijn. Je moet REALISTISCH zijn.
3-0 Denemarken, heb er ook geld op gezet. TOTO![]()
Ja. Vraag is of ie morgen speelt. Mooi zo, al hoeven we niet echt bang te worden van hem.quote:Op zondag 13 juni 2010 17:29 schreef Zwansen het volgende:
Tomasson ook geblesseerd?
Tegen zwakke ploegen is dit gewoon keiharde porno, dat worden dubbele cijfers.quote:Op zondag 13 juni 2010 19:19 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
De ideale opstelling van Nederland door de vorige bondscoach Van Basten:
[ afbeelding ]
Misschien moeten we zo gewoon tegen Denemarken beginnenquote:Op zondag 13 juni 2010 20:20 schreef Morendo het volgende:
[..]
Tegen zwakke ploegen is dit gewoon keiharde porno, dat worden dubbele cijfers.
Ik zou nog even wachten met Robben.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:30 schreef Merkie het volgende:
[..]
Misschien moeten we zo gewoon tegen Denemarken beginnen.
Hij mag Van Bommel echt niet hequote:Op zondag 13 juni 2010 19:19 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
De ideale opstelling van Nederland door de vorige bondscoach Van Basten:
[ afbeelding ]
Triest om zo'n held die in topvorm is er uit te laten, omdat je ooit een aanvaring met hem hebt gehad. Zegt veel over Van Basten.quote:
Langs de lijn stream? Of mag je geen oordoppies in?quote:Op zondag 13 juni 2010 20:33 schreef Jamunited het volgende:
Hoe de hell ga ik dit kijken tijdens mijn college?!??!!??!
Ik heb rond die tijd niet bepaald sympathieke docenten.
Iemand een livestream-site, waar ik op mijn ipod op kan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |