Nee, dat zeker niet. Hoofdschuld ligt bij die mensen zelf.quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:22 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Dus of jij je als een volwassen persoon gedraagt ligt volledig aan hoe je team presteert? Logisch man.
De schuld ligt altijd bij de persoon zelf als hij of zij overgaat tot dit soort acties. En ja, Ajax is simpelweg beter maar de bal is rond en elke wedstrijd staat op zichzelf. Serieus, als Been het goed neerzet en het meezit kan je zomaar met een gelijkspel of 0-1 daar wegkomen. Had jij het verwacht dat we AZ, Twente en PSV zouden uitschakelen?quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:43 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, dat zeker niet. Hoofdschuld ligt bij die mensen zelf.
Maar hoe zuurder/gefrustreerder supporters worden, hoe eerder ze tot acties als die van vorige week over gaan.
Op dit moment zijn ze wat beter ja, vooral voorin. Maar de afgelopen 5 jaar waren ze nou niet zo extreem veel beter dat je zelf met 200 % inzet met 5-1 vernedert wordt. Zoals ik al eerder opmerkte, dat zijn uitslagen die te verdedigen zijn tegen Barcelona, niet tegen fucking Ajax. Verliezen kan een keer, maar NOOIT met zulke cijfers.quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:45 schreef Happel het volgende:
Ajax is gewoon beter, is niet zo moeilijk om toe te geven toch? Vanuit Feijenoordkant was dat zeker de afgelopen jaren, gewoon onmacht. Slechte tot middelmatige spelers, spelers op hun retour en een slechte mentaliteit tegenover een team dat barst van het talent, de wil heeft om te winnen en daar naar handelt.
In de Kuip zie ik ons nog wel winnen hoor, maar ook Twente en PSV hadden we niet 2 keer verslagen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:54 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
De schuld ligt altijd bij de persoon zelf als hij of zij overgaat tot dit soort acties. En ja, Ajax is simpelweg beter maar de bal is rond en elke wedstrijd staat op zichzelf. Serieus, als Been het goed neerzet en het meezit kan je zomaar met een gelijkspel of 0-1 daar wegkomen. Had jij het verwacht dat we AZ, Twente en PSV zouden uitschakelen?
En dan zelf bloedgefrustreerd Twente die titel zien pakken.quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:03 schreef Gert het volgende:
De druk ligt in ieder geval bij ajax.
Over twee wedstijden gezien horen ze die beker gewoon te pakken. Lukt dat niet, dan is het een blamage voor de a'dammers en een geweldige prestatie van Feyenoord.
Ze zijn op dit moment gewoon beter (ik wil het niet verkleinen tot wat). Ik ben het wel met je eens dat de laatste jaren de wedstrijden beide kanten op hadden kunnen gaan. Met name omdat er aan beide zijden een kaartenhuis stond. De eerste die viel kreeg het hard te pakken.quote:Op zaterdag 24 april 2010 12:55 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Op dit moment zijn ze wat beter ja, vooral voorin. Maar de afgelopen 5 jaar waren ze nou niet zo extreem veel beter dat je zelf met 200 % inzet met 5-1 vernedert wordt. Zoals ik al eerder opmerkte, dat zijn uitslagen die te verdedigen zijn tegen Barcelona, niet tegen fucking Ajax. Verliezen kan een keer, maar NOOIT met zulke cijfers.
Kijk de samenvattingen nog eens terug en zie hoe de goals voorkomen uit een Gio die staat te slapen, Bahia die zich makkelijk laat wegzetten en El Ahmadi die weer eens balverlies lijdt op het middenveld. Als je echt alles geeft gebeuren dat soort dingen niet.
Het gaat me ook om de eerdere jaren.quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:43 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ze zijn op dit moment gewoon beter (ik wil het niet verkleinen tot wat). Ik ben het wel met je eens dat de laatste jaren de wedstrijden beide kanten op hadden kunnen gaan. Met name omdat er aan beide zijden een kaartenhuis stond. De eerste die viel kreeg het hard te pakken.
Zelfs dan wordt het lastig, maar dan kan het in elk geval nog spannend worden ja.quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:48 schreef Irritatie100 het volgende:
Als we een uitgoal scoren en met maximaal 2 goals verschil verliezen pakken we die beker gewoon. En dat zie ik best wel gebeuren.
Het verschil is niet groot,het thuisvoordeel is de factor waardoor Feyenoord als kansloos wordt beschouwd.quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:56 schreef heiden6 het volgende:
Ik vind het ook belachelijk om Feyenoord bij voorbaat als kansloos te beschouwen, inderdaad, we spelen niet tegen Barcelona. Natuurlijk is Ajax beter en zijn ze favoriet, maar zo groot is het verschil niet hoor.
Het wordt over twee wedstrijden gespeeld.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:00 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Het verschil is niet groot,het thuisvoordeel is de factor waardoor Feyenoord als kansloos wordt beschouwd.
Daarom heb ik het ook over de wedstrijd van morgen,niet het gehele bekerfinale.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:01 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het wordt over twee wedstrijden gespeeld.
quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:03 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Daarom heb ik het ook over de wedstrijd van morgen,niet de gehele bekerfinale.
Feyenoord neemt deze wedstrijd zeker aan als serieus,alleen de supporters niet.Heeft er allemaal mee te maken dat het over 2 wedstrijden wordt gespeeld.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:03 schreef GradusJansen het volgende:
man ik snap nie da we deze wedstijrd nie wta meer seireus neemen is een van de belangriekste wedstrijdne van het jaar
Jij reageerde op mij, hè?quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:03 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Daarom heb ik het ook over de wedstrijd van morgen,niet het gehele bekerfinale.
Laten we hopen dat het gewoon twee goede wedstrijden worden zonder gezeik van supportersquote:Op zaterdag 24 april 2010 14:00 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Het verschil is niet groot,het thuisvoordeel is de factor waardoor Feyenoord als kansloos wordt beschouwd.
Alsof er buiten het stadion en in de stad niks kan gebeuren. Wat dacht je bij de festiviteiten achteraf?quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:15 schreef FP128 het volgende:
Hoe kun je nu gezeik krijgen als er geen uit-supporters bij zijn?![]()
![]()
Rare opmerking.
inderdaad, alsof ze niet massaal het veld/de kuip gaan bestormen als die joden daar (God verhoedde het) uitbundig en provocerend met die beker in de rondte gaan lopen....quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:29 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Alsof er buiten het stadion en in de stad niks kan gebeuren. Wat dacht je bij de festiviteiten achteraf?
Mwah... 22 punten en 62 goals doelsaldo. Vind ik toch best wel een groot verschil. Feyenoord is duidelijk de underdog, maar moet dat gebrúiken. Niet Feyenoord maar ajax moet het laten zien.quote:Op zaterdag 24 april 2010 13:56 schreef heiden6 het volgende:
Natuurlijk is Ajax beter en zijn ze favoriet, maar zo groot is het verschil niet hoor.
Dat Ajax doet alsof het tegen een amateurclub speelt kan alleen maar in je voordeel werken.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:39 schreef Gert het volgende:
[..]
Mwah... 22 punten en 62 goals doelsaldo. Vind ik toch best wel een groot verschil. Feyenoord is duidelijk de underdog, maar moet dat gebrúiken. Niet Feyenoord maar ajax moet het laten zien.
Dat doen ze dus elke week, en met succes. Geestelijk gaat de tegenstander zich ook een amateurclub voelen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:44 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat Ajax doet alsof het tegen een amateurclub speelt kan alleen maar in je voordeel werken.
Dat Ajax straks tot op het bot gemotiveerd aan de aftrap verschijnt en uit is op een totale vernedering heeft dit Feijenoord voornamelijk aan zichzelf te danken.quote:Op zaterdag 24 april 2010 14:44 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat Ajax doet alsof het tegen een amateurclub speelt kan alleen maar in je voordeel werken.
Dat soort zelfoverschatting is natuurlijk perfect voor ons, Mario gooit in de Arena alles op slot en gaat op de counter spelen, bij Ajax stijgt alles naar de bolletjes en gaat men massaal aanvallen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:16 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat Ajax straks tot op het bot gemotiveerd aan de aftrap verschijnt en uit is op een totale vernedering heeft dit Feijenoord voornamelijk aan zichzelf te danken.
Omdat we verloren hebben bij Twente (zonder ons complete centrale verdedigingsduo), waar PSV 1-1 speelde en verder iedereen (inclusief ajax zelf) ten onder ging? Goede rede zeg.quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:16 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat Ajax straks tot op het bot gemotiveerd aan de aftrap verschijnt en uit is op een totale vernedering heeft dit Feijenoord voornamelijk aan zichzelf te danken.
En ook nog eens met de wetenschap dat je jezelf moet sparen voor de week erop.quote:Op zaterdag 24 april 2010 16:19 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Omdat we verloren hebben bij Twente (zonder ons complete centrale verdedigingsduo), waar PSV 1-1 speelde en verder iedereen (inclusief ajax zelf) ten onder ging? Goede rede zeg.
quote:De A1 van Feyenoord is zaterdagmiddag kampioen geworden. Een treffer van Luc Castaignos in de eerste helft was genoeg voor de ploeg van Jean-Paul van Gastel. Vrijdag verspeelde concurrent PSV A1 punten tegen FC Utrecht, waardoor het kampioenschap bij winst een feit zou.
Jaa,Feyenoord heeft gewoon op dit moment de beste jeugd in Nederland.quote:Op zaterdag 24 april 2010 19:17 schreef Ritmo het volgende:
Toch knap, aangezien zowat alle talenten al bij het eerste of Excelsior zitten. Blijkbaar blijft het doorstromen.
Dat valt nog te bezien. Hoeveel 'grote' 16 jarige talenten hoor je niks meer van als ze eenmaal een jaar of 21 zijn? De doorstroming is op dit moment goed, maar dat is weleens anders geweestquote:Op zaterdag 24 april 2010 22:56 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Jaa,Feyenoord heeft gewoon op dit moment de beste jeugd in Nederland.
Maar ze worden wel geremd in hun ontwikkeling na 1 of 2 jaar bij het eerste, door gebrek aan wedstrijden op hoger niveau (CL/EL).quote:Op zaterdag 24 april 2010 22:56 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Jaa,Feyenoord heeft gewoon op dit moment de beste jeugd in Nederland.
Dan zou het hele trainingsveld bij Ajax al vol staatn,met Alderweireld z'n uitspraken.quote:Op zondag 25 april 2010 01:04 schreef Ritmo het volgende:
Been heeft z'n spelers overigens de opdracht gegeven om op hun woorden te letten als het over Ajax/de bekerfinale gaat, meldt de Volkskrant. Hij is bang dat het bijdraagt aan situaties als die van vorige week op het trainingsveld.
Verschil is dat Ajax wel presteert de laatste tijd. Dan mag je als speler roepen wat je wilt. Als Ajax 5e stond en met 4-0 van Feyenoord verloor stond het daar net zo vol.quote:Op zondag 25 april 2010 01:05 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Dan zou het hele trainingsveld bij Ajax al vol staatn,met Alderweireld z'n uitspraken.
mee eens en Aboutaleb had ook geen zin in een tweede HvH die het einde van zijn carriere hadden betekendquote:Op zondag 25 april 2010 11:42 schreef Gert het volgende:
Het is simpelweg een succesvolle lobby geweest van mensen die graag zien dat ajax die beker wint, zowel binnen ajax zelf als binnen de knvb. Dat ajax een immens voordeel heeft omdat ze een thuiswedstrijd kado krijgen, dat zal niemand betwisten. Hebben ze goed gedaan, nu al 1-0 voor ajax dus. En -100 voor het Feyenoordbestuur dat dit heeft geaccepteerd. Ze hadden gewoon nee moeten zeggen, klaar. Desnoods met de consequentie dat de knjb de beker dan aan ajax had toegekend. Veel plezier ermee.
Het sportieve voordeel voor ajax, en het worteltje (extra recette) dat voor de bek van de ezel (Feyenoordbestuur) wordt gehangen, is de werkelijke motivatie achter het plotseling wijzigen van het reglement, niet de beveiligingskosten. Kom op zeg, door dat gelul prik je toch zo heen.
volgens mij vorig jaar toch nog ? met San Marcoquote:Op zondag 25 april 2010 01:07 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Verschil is dat Ajax wel presteert de laatste tijd. Dan mag je als speler roepen wat je wilt. Als Ajax 5e stond en met 4-0 van Feyenoord verloor stond het daar net zo vol.
volgens mij ging het gewoon door totdat die teksten op die website verschenen en er een maatschappelijke discussie losbarstte...daarvoor was het relatief rustig en was verandering niet aan de orde.quote:Op zondag 25 april 2010 11:54 schreef macca728 het volgende:
[..]
mee eens en Aboutaleb had ook geen zin in een tweede HvH die het einde van zijn carriere hadden betekend
Sparta uitquote:Op zondag 25 april 2010 11:55 schreef macca728 het volgende:
[..]
volgens mij vorig jaar toch nog ? met San Marco
Aboutaleb had zich aan de afspraken moeten houden, Hij riep gelijk 10.000 Ajax supporters moeten welkom zijn, nog voor het overleg over veiligheid met Feyenoord en de politiequote:Op zondag 25 april 2010 11:56 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
volgens mij ging het gewoon door totdat die teksten op die website verschenen en er een maatschappelijke discussie losbarstte...daarvoor was het relatief rustig en was verandering niet aan de orde.
jammer, ik vind er op deze manier echt geen reet aan. mits het mooi weer blijft, blijf ik lekker buiten van het zonnetje genieten....heb een beetje een JC schaal gevoel: zomermiddag potje dat nergens over gaat.
Dit vind ik iets te ver gezocht. Tuurlijk is het nu een feit dat Ajax de beker cadeau krijgt en zullen ze er blij mee zijn in Amsterdam, maar er spelen ook nog andere belangen mee. Of denk je dat Hirsch Ballin ook Ajacied is?quote:Op zondag 25 april 2010 11:42 schreef Gert het volgende:
Het is simpelweg een succesvolle lobby geweest van mensen die graag zien dat ajax die beker wint, zowel binnen ajax zelf als binnen de knvb. Dat ajax een immens voordeel heeft omdat ze een thuiswedstrijd kado krijgen, dat zal niemand betwisten. Hebben ze goed gedaan, nu al 1-0 voor ajax dus. En -100 voor het Feyenoordbestuur dat dit heeft geaccepteerd. Ze hadden gewoon nee moeten zeggen, klaar. Desnoods met de consequentie dat de knjb de beker dan aan ajax had toegekend. Veel plezier ermee.
Het sportieve voordeel voor ajax, en het worteltje (extra recette) dat voor de bek van de ezel (Feyenoordbestuur) wordt gehangen, is de werkelijke motivatie achter het plotseling wijzigen van het reglement, niet de beveiligingskosten. Kom op zeg, door dat gelul prik je toch zo heen.
met zo'n naam?? 100% ja!quote:Op zondag 25 april 2010 12:01 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dit vind ik iets te ver gezocht. Tuurlijk is het nu een feit dat Ajax de beker cadeau krijgt en zullen ze er blij mee zijn in Amsterdam, maar er spelen ook nog andere belangen mee. Of denk je dat Hirsch Ballin ook Ajacied is?
Wat minder kernachtig uitgedrukt dan: er waren wat zorgen over de beveiliging (die man met het centenbakkie), en mensen die graag zien dat ajax die beker wint (binnen ajax en knvb) hebben daar handig gebruik van gemaakt. En met wat gelul over maatschappelijke verantwoordelijkheid in combinatie met extra recette/TV-inkomsten werd het Feyenoordbestuur omgeluld.quote:Op zondag 25 april 2010 12:01 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dit vind ik iets te ver gezocht. Tuurlijk is het nu een feit dat Ajax de beker cadeau krijgt en zullen ze er blij mee zijn in Amsterdam, maar er spelen ook nog andere belangen mee. Of denk je dat Hirsch Ballin ook Ajacied is?
Waarom dan wel?quote:Op zondag 25 april 2010 12:42 schreef Hamilcar het volgende:
Kom op hey, die wedstrijd is echt niet over 2en uitgespreid omdat Ajax dan een grotere kans heeft om te winnen -_-
blijkt maar weer wat een hypoctiet joods gedoe het is geweest, want ik denk nu dat de politiekosten vele malen hoger zullen uitvallen nu ze het in 2 wedstrijden zullen doen.......quote:Forse politie-inzet rond Ajax-Feyenoord
AMSTERDAM - Amsterdam is klaar voor het eerste deel van de bekerfinale tussen Ajax en Feyenoord . De politie zet, net als bij andere recente ontmoetingen tussen de twee clubs, een flink aantal agenten in, onder wie leden van de mobiele eenheid. Hoeveel politiemensen er precies op de been zijn, wilde een woordvoerder niet zeggen.
Normaal gesproken bestaat de bekerfinale uit slechts één wedstrijd. De KNVB heeft dit keer echter besloten om hem uit te spreiden over twee ontmoetingen. Anders zou de maatschappelijke onvrede over de politiekosten erg hoog zijn. De wedstrijd in Amsterdam begint zondagavond om 18.00 uur; de return is op 6 mei in de Rotterdamse Kuip op hetzelfde tijdstip. In beide steden is geen uitpubliek aanwezig.
„Wij zijn zeer nadrukkelijk aanwezig en zeer alert”, aldus de woordvoerder. Dat er geen uitpubliek bij de wedstrijd is, doet daar volgens hem niets aan af. „Het blijft Ajax-Feyenoord, een risicowedstrijd. We hebben het nodige personeel opgeroepen, want je weet het immers maar nooit.”
Buiten de grote politie-inzet neemt de gemeente Amsterdam niet nog meer extra maatregelen, zoals het aanwijzen van gebieden waar de politie supporters preventief mag fouilleren. Dat gebeurde in het recente verleden wel vaker bij risicowedstrijden, maar de hoofdstad heeft geen aanwijzingen dat het dit keer ook nodig is
Maatschappelijke onrust over de kosten, extra inkomsten voor de KNVB en de clubs, en het minimaliseren van kans op ongeregeldheden.quote:
nee Ajax krijgt geen kaarten in de Arena of ze worden toch "vergeten"quote:Op zondag 25 april 2010 12:50 schreef Toilutpaper het volgende:
Het lijkt me zo mooi als Ajax allemaal kansen mist, en dan zo gefrusteerd word..dat ze kaarten pakken etc.
Zie ik aan de ene kant nog wel gebeuren, als die bal er niet in wil...
die 2de reden is natuurlijk onzin, daarvoor mag je gen extra wedstrijd genererenquote:Op zondag 25 april 2010 12:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Maatschappelijke onrust over de kosten, extra inkomsten voor de KNVB en de clubs, en het minimaliseren van kans op ongeregeldheden.
We zullen het vanmiddag wel zien. Zelf geloof ik erin dat scheidsrechters in Nederland zo goed als onpartijdig zijn, maar dat thuisvoordeel voor de grote clubs wel altijd van toepassing is. In de Kuip zal je minder snel een kaart krijgen dan elders. Dat weet je, dus gebruik het. Wat Babovic deed was ongelukkig en dom. Dat Suarez dan niet gepakt wordt is jammer .. maar dat gebeurt bijna elke week wel dat er iemand wegkomt met iets.quote:Op zondag 25 april 2010 13:11 schreef macca728 het volgende:
[..]
nee Ajax krijgt geen kaarten in de Arena of ze worden toch "vergeten"
Kijk maar naar de eerste editie met Suarez en Babovic. Tot dat moment was de wedstrijd in evenwicht en had Suarez rood moeten krijgen
ja vaak iemand in een Ajax shirtquote:Op zondag 25 april 2010 13:17 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
We zullen het vanmiddag wel zien. Zelf geloof ik erin dat scheidsrechters in Nederland zo goed als onpartijdig zijn, maar dat thuisvoordeel voor de grote clubs wel altijd van toepassing is. In de Kuip zal je minder snel een kaart krijgen dan elders. Dat weet je, dus gebruik het. Wat Babovic deed was ongelukkig en dom. Dat Suarez dan niet gepakt wordt is jammer .. maar dat gebeurt bijna elke week wel dat er iemand wegkomt met iets.
Ik vind het ook wel opvallend hoe Twente in twee kampioenswedstijden penalties zijn onthouden. Die tegen Feyenoord was nog enigszins over te disussiëren, maar tegen AZ hadden ze er minstens één moeten hebben. Zuiver. Iedereen zag het behalve de scheids, goh wat toevallig. En ja, een gele kaart "vergeten" te melden.quote:Op zondag 25 april 2010 13:20 schreef macca728 het volgende:
[..]
ja vaak iemand in een Ajax shirt
Suarez meerdere keren, recent nog Enoh bij Ajax-PSV, De Zeeuw 2x
Ik hoop eigenlijk dat Feyenoord wint in de Arena maar met stumperige reacties als dit hoop ik dat Ajax Feyenoor de oren wast in Amsterdam. (..en feyenoord het afmaakt in Rotterdamquote:Op zondag 25 april 2010 13:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Ajax heeft nou eenmaal wat extra hulp, dat is gewoon zo.
ja terwijl Ajax wel een dubieuze rode kaart mee krijgt als ze het moeilijk hebben tegen ADOquote:Op zondag 25 april 2010 13:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik vind het ook wel opvallend hoe Twente in twee kampioenswedstijden penalties zijn onthouden. Die tegen Feyenoord was nog enigszins over te disussiëren, maar tegen AZ hadden ze er minstens één moeten hebben. Zuiver. Iedereen zag het behalve de scheids, goh wat toevallig. En ja, een gele kaart "vergeten" te melden.![]()
Ajax heeft nou eenmaal wat extra hulp, dat is gewoon zo. Dat ze desondanks al jarenlang geen enkele prijs weten te pakken is knap.
Dus nu maar grof geschut: een thuiswedstrijd kado.
welke stumperige reacties ?quote:Op zondag 25 april 2010 13:30 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat Feyenoord wint in de Arena maar met stumperige reacties als dit hoop ik dat Ajax Feyenoor de oren wast in Amsterdam. (..en feyenoord het afmaakt in Rotterdam)
Vanwege een post op een forum ineens voor een andere club zijn, nee da's niet stumperig hoor.quote:Op zondag 25 april 2010 13:30 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat Feyenoord wint in de Arena maar met stumperige reacties als dit hoop ik dat Ajax Feyenoor de oren wast in Amsterdam. (..en feyenoord het afmaakt in Rotterdam)
Dat is statistisch niet onmogelijk. Juist niet onmogelijk. En de reactie die ik bedoelde van Gert was vanwege de het feit dat er de gedachte heerst dat wat Ajax ook doet, ze altijd geholpen worden door de scheids. Dat is gewoon niet waar. Ik begrijp het wel, daar niet van. Het 'voelt' namelijk aan als wel waar. Maar dat is wat anders dan dat de statistieken het ook bevestigen.. En het feit dat Ajax veel penalties heeft gehad is niet verwonderlijk. Ze hebben immers de beste aanvals linie van Nederland zijn dus statistisch vaker te vinden in het doelgebied en dus een hogere kans dat er een penaltie valt!quote:Op zondag 25 april 2010 13:33 schreef macca728 het volgende:
[..]
welke stumperige reacties ?
Je kijkt toch ook TV ?
Hoeveel penalty's heeft Ajax gehad, hoeveel rode kaarten voor de tegenstander ?
Dat is toch statistisch onmogelijk
En dus kun je gerust zeggen dat Ajax continu wordt geholpen door de scheids? Kom op zeg..quote:Op zondag 25 april 2010 13:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Vanwege een post op een forum ineens voor een andere club zijn, nee da's niet stumperig hoor.
18:00quote:Op zondag 25 april 2010 13:39 schreef pberends het volgende:
Hoe laat begint die wedstrijd nu? Toch niet om 17.00 u?
Ja, de kosten zijn natuurlijk nu wel aanzienlijk kleiner.quote:Op zondag 25 april 2010 12:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Maatschappelijke onrust over de kosten, extra inkomsten voor de KNVB en de clubs, en het minimaliseren van kans op ongeregeldheden.
Ja, het Europa Cup model geldtquote:Op zondag 25 april 2010 13:38 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat is statistisch niet onmogelijk. Juist niet onmogelijk. En de reactie die ik bedoelde van Gert was vanwege de het feit dat er de gedachte heerst dat wat Ajax ook doet, ze altijd geholpen worden door de scheids. Dat is gewoon niet waar. Ik begrijp het wel, daar niet van. Het 'voelt' namelijk aan als wel waar. Maar dat is wat anders dan dat de statistieken het ook bevestigen.. En het feit dat Ajax veel penalties heeft gehad is niet verwonderlijk. Ze hebben immers de beste aanvals linie van Nederland zijn dus statistisch vaker te vinden in het doelgebied en dus een hogere kans dat er een penaltie valt!
Hoe zit het eigenlijk met uitdoelpunten in deze wedstrijd? Is een 2-1 verlies in Amsterdam en een 1-0 winst thuis voldoende?
De politie is vanmiddag al op volle sterkte paraat, dus die kosten zullen wel hoger uitvallenquote:Op zondag 25 april 2010 13:46 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Ja, de kosten zijn natuurlijk nu wel aanzienlijk kleiner.
Enige aspect zal zijn de inkomsten van de KNVB, de politie kosten ga jij mij niet vertellen dat dat minder is. Die demonstratie van Feyenoord-supporters, de uit en thuis-wedstrijd gaat echt niet onder de oorspronkelijke kosten zitten.
Ook zijn de kansen op rellen in mijn ogen vergroot. Er zijn geen uit-supporters maar daar konden we toch al niet bij komen. Zie het nog wel misgaan met de politie
Ik gebruik graag m'n eigen woorden, "continu" heb ik niet beweerd. De voorbeelden die ik gaf, vind ik opvallend. Maar je mag het afdoen als onzin hoor. Ik vind het wel verklaarbaar eigenlijk, dat de verreweg populairste club af en toe een steuntje in de rug krijgt.quote:Op zondag 25 april 2010 13:41 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
En dus kun je gerust zeggen dat Ajax continu wordt geholpen door de scheids? Kom op zeg..
Ja, dan moeten we nog een thuis-wedstrijd spelen bij Feyenoord. Het is toch onmogelijk dat de kosten over 2 risico-wedstrijden kleiner zijn dan 1x een risico-wedstrijd. Dat gaat er bij mij echt niet in, en als Ajax straks de beker omhoog houdt in de Kuip lijkt me de kans ook groot dat het licht bij sommige supporters uitgaatquote:Op zondag 25 april 2010 13:48 schreef macca728 het volgende:
[..]
De politie is vanmiddag al op volle sterkte paraat, dus die kosten zullen wel hoger uitvallen
ok thanks.quote:
Waarom is het dak dicht in het nadeel van Feyenoord?quote:Op zondag 25 april 2010 17:06 schreef ANTI-ALLES het volgende:
Echt ongelofelijk dak dicht in de arena
Bang voor een bui.....nergens in de weerberichten komt dit voor...
altijd als Feyenoord daar speelt gooien ze het dak dicht_O-
ze proberen op alle manieren Feyenoord te naaien
Ajax is gewend om zulke omstandigheden te trainen en te spelen.../quote:Op zondag 25 april 2010 17:43 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Waarom is het dak dicht in het nadeel van Feyenoord?
Overdreven,de afgang van Feyenoord zal niet liggen of het dak open is of dicht.quote:Op zondag 25 april 2010 17:55 schreef ANTI-ALLES het volgende:
[..]
Ajax is gewend om zulke omstandigheden te trainen en te spelen.../
zuurstof is de belangrijkste reden dat ze het dak dicht doen...
En retorische vraag....waarom altijd tegen Feyenord het dak dicht???????????
Hier kan je terecht voor de wedstrijd: [KNVB-Beker] Ajax - Feyenoord; 25 april 2010 - 18:00 uurquote:
quote:Op zondag 25 april 2010 18:07 schreef Ritmo het volgende:
Terecht, je vertrouwen in deze tiefuskneuzen Happel.
Begin je hier ook alquote:Op zondag 25 april 2010 18:13 schreef super-gabber het volgende:
als 020 dan ook nog gaat provoceren in de kuip met die beker, dan barste de rellen pas echt los!!!!
Wat is jouw opleidingsniveau?quote:Op zondag 25 april 2010 18:21 schreef super-gabber het volgende:
[..]
moet jij niet naar je kanker vriendjes in 020 toe
Toch ben ik er benieuwd naar. Kijken of mijn vooroordeel wordt bevestigd.quote:Op zondag 25 april 2010 18:26 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
over open deuren intrappen gesproken pfffffffffffffffffff
Goed nieuws voor jou. Die tyfuskneuzen blijven nog een tijdje.quote:Op zondag 25 april 2010 18:07 schreef Ritmo het volgende:
Terecht, je vertrouwen in deze tiefuskneuzen Happel.
Deze wedstrijd had sowieso nooit plaats mogen vinden.quote:Op zondag 25 april 2010 18:44 schreef Merkie het volgende:
En alweer voor het 300000e jaar op rij kansloos in de Arena. Genieten.
El Ahmadi is ook niet zo snel, maar die raakt in elk geval niet telkens de bal kwijt.quote:Op zondag 25 april 2010 18:48 schreef Ruud het volgende:
Na 5 minuten al kansloos
Totaal gebrek aan inzet en omschakeling, dat is dodelijk tegen dit team. Onbegrijpelijk.
Bruins en El Ahmadi
Schrok er ook van. Heb ze al gezegd het weg te halen. Oranje.quote:Op zondag 25 april 2010 18:46 schreef TC03 het volgende:
Happel is oranjefan?Dat valt me nog het meest op namelijk. De 2-0 achterstand is volstrekt logisch.
Zo gaat het bij Feyenoord tegenwoordig helaas ja. Je hoeft niet te presteren voor een miljoenencontract.quote:Op zondag 25 april 2010 18:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Goed nieuws voor jou. Die tyfuskneuzen blijven nog een tijdje.
Waarom verwachte je het niet?quote:Op zondag 25 april 2010 18:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Schrok er ook van. Heb ze al gezegd het weg te halen. Oranje.
Eerste 10 minuten gezien toen de televisie maar uitgezet. Dit was nou niet echt wat ik er van verwacht had. Laffe zooi...
Mooi zo. Normaal tegen geweld, maar laat het nu maar zo uit de klauwen lopen dat de KNVB zoiets als dit nooit meer flikt.quote:Op zondag 25 april 2010 18:54 schreef ANTI-ALLES het volgende:
Er moeten gewoon 0 supporters in de kuip zitten over 2 weken...
dat zou pas een afgang voor de knvb en alles wat met die kut beker te maken heeft..
ik hoorde trouwens dat de ME op het stadhuisplein tussenbeide moest komen tijdens rellen....
Nee, vanwege antisemitische leuzenquote:Op zondag 25 april 2010 18:54 schreef ANTI-ALLES het volgende:
Er moeten gewoon 0 supporters in de kuip zitten over 2 weken...
dat zou pas een afgang voor de knvb en alles wat met die kut beker te maken heeft..
ik hoorde trouwens dat de ME op het stadhuisplein tussenbeide moest komen tijdens rellen....
Snap ik ook niet. Dit wisten we gewoon van te voren. Een fel Ajax dat in bloedvorm is tegen een mat Feyenoord dat al weken matig tot slecht speelt.quote:
quote:Op zondag 25 april 2010 18:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Schrok er ook van. Heb ze al gezegd het weg te halen. Oranje.
Eerste 10 minuten gezien toen de televisie maar uitgezet. Dit was nou niet echt wat ik er van verwacht had. Laffe zooi...
Dit gaat sowieso meer dan een miljoen kosten.quote:Op zondag 25 april 2010 18:55 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Mooi zo. Normaal tegen geweld, maar laat het nu maar zo uit de klauwen lopen dat de KNVB zoiets als dit nooit meer flikt.
Omdat je niet altijd direct van het negatieve hoeft uit te gaan. Tegen PSV, Twente en AZ lukt het, dus waarom niet tegen de joden. Jammer dat het dan binnen 10 minuten 2-0 staat door fouten van de jeugd.quote:
Dat is dus precies hetgeen iedereen hier verwachtte maar jij debiel vond. Hate to say I told you so.quote:Op zondag 25 april 2010 18:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Eerste 10 minuten gezien toen de televisie maar uitgezet. Dit was nou niet echt wat ik er van verwacht had. Laffe zooi...
Tegen PSV, Twente of AZ had ik er nog vertrouwen in gehad. Maar tegen Ajax kan dit elftal zich op de een of andere manier niet motiveren. Sterker nog: ze spelen in de Arena altijd de slechtste wedstrijd van het seizoen.quote:Op zondag 25 april 2010 18:56 schreef Happel het volgende:
[..]
Omdat je niet altijd direct van het negatieve hoeft uit te gaan. Tegen PSV, Twente en AZ lukt het, dus waarom niet tegen de joden. Jammer dat het dan binnen 10 minuten 2-0 staat door fouten van de jeugd.
Dat is toch altijd zo? Als we tegen Ajax spelen dan is het allemaal ineens zenuwachting en slapquote:Op zondag 25 april 2010 18:56 schreef Happel het volgende:
[..]
Omdat je niet altijd direct van het negatieve hoeft uit te gaan. Tegen PSV, Twente en AZ lukt het, dus waarom niet tegen de joden. Jammer dat het dan binnen 10 minuten 2-0 staat door fouten van de jeugd.
En er was politie op Gouda CS om joden te beveiligen en veel politie op Utrecht centraal. Nee, dit gaat inderdaad niet meer kosten, dan een wedstrijd in de Kuip.quote:
Ik had Happel zo graag gelijk gegeven.quote:Op zondag 25 april 2010 18:57 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat is dus precies hetgeen iedereen hier verwachtte maar jij debiel vond. Hate to say I told you so.
Het valt me al mee dat het tot de rust bij 2-0 is gebleven.quote:Op zondag 25 april 2010 18:58 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik had Happel zo graag gelijk gegeven.Vond het aan de ene kant wel mooi hoe hij vertrouwen hield, wou dat ik dat kon.
Ajax vind het ook wel best volgens mij.quote:Op zondag 25 april 2010 18:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Het valt me al mee dat het tot de rust bij 2-0 is gebleven.
Ze zijn echt op zoek, ja. Mensen arresteren vanwege 'leuzen', 'drugsgebruik', en zomaar mensen vasthouden omdat elders in de stad mensen worden gearresteerd. Gaat echt nergens over allemaal.quote:Op zondag 25 april 2010 19:02 schreef Happel het volgende:
In Rotterdam wordt iedereen uit de café's gehaald en op de foto gezet. Op Zuid staat de ME voor een kroeg, omdat hetgeen binnenzat naar het centrum wilde.
Die willen echt graag dat het de 6de fout gaat.
quote:
Pleur jij eens op met je geneuzel.quote:Op zondag 25 april 2010 19:40 schreef Joel-Smeets het volgende:
[..]
Is hier geen wedstrijdtopic voor?
Ik zat me dood te ergeren aan die commentator die de hele tijd maar zitten doen alsof Feyenoord blij is of moet zijn met 2-0.quote:Op zondag 25 april 2010 19:55 schreef rakez het volgende:
Jullie maken nog een kans...aldus de verslaggever.
Dat zal wat zijn. De beker in ontvangst nemen zonder de eigen supporters.
Daarbuiten heeft Feyenoord geen echte kansen gehad...kansloos dus.quote:Op zondag 25 april 2010 19:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik zat me dood te ergeren aan die commentator die de hele tijd maar zitten doen alsof Feyenoord blij is of moet zijn met 2-0.
En Been die 10 minuten voor tijd gaat wisselen, 2-0 achter, dan denk je: wie zal er komen? Makaay? Biseswar? Castaignos?
En dan komt Kelvin Leerdam erin, en ja, met zo'n laffe instelling ga je nooit iets uithalen tegen Ajax. Je had nu alles of niets moeten spelen en voor de 2-1 moeten gaan. Met 2-0 ben je kansloos, het enige wat Ajax hoeft te doen op 6 mei is een doelpunt maken en dan is het einde oefening.
Het is lastig hè. Ga je voor de 2-1 dan moet je de deur ook verder openzetten.quote:Op zondag 25 april 2010 19:58 schreef heiden6 het volgende:
En dan komt Kelvin Leerdam erin, en ja, met zo'n laffe instelling ga je nooit iets uithalen tegen Ajax. Je had nu alles of niets moeten spelen en voor de 2-1 moeten gaan. Met 2-0 ben je kansloos, het enige wat Ajax hoeft te doen op 6 mei is een doelpunt maken en dan is het einde oefening.
Helemaal mee eens. Niets ten nadele van Leerdam, maar totaal ongeschikt voor deze wedstrijd. Ik dacht dat Bruins er eindelijk af ging bij die wissel, maar het was Tomasson.quote:Op zondag 25 april 2010 19:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik zat me dood te ergeren aan die commentator die de hele tijd maar zitten doen alsof Feyenoord blij is of moet zijn met 2-0.
En Been die 10 minuten voor tijd gaat wisselen, 2-0 achter, dan denk je: wie zal er komen? Makaay? Biseswar? Castaignos?
En dan komt Kelvin Leerdam erin, en ja, met zo'n laffe instelling ga je nooit iets uithalen tegen Ajax. Je had nu alles of niets moeten spelen en voor de 2-1 moeten gaan. Met 2-0 ben je kansloos, het enige wat Ajax hoeft te doen op 6 mei is een doelpunt maken en dan is het einde oefening.
Reken maar dat zij scoren, wij gaan er zeker geen 4 makenquote:Op zondag 25 april 2010 20:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is lastig hè. Ga je voor de 2-1 dan moet je de deur ook verder openzetten.
Dit gaat heel moeilijk worden maar het is niet onmogelijk.
Been, de koning van de wissels.quote:Op zondag 25 april 2010 20:06 schreef Ruud het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Niets ten nadele van Leerdam, maar totaal ongeschikt voor deze wedstrijd. Ik dacht dat Bruins er eindelijk af ging bij die wissel, maar het was Tomasson.
Idd, wat baal ik dat wij met zo'n mislukt wijf opgescheept zitten. Wat een contrast met Enoh, zo'n speler zou Feyenoord ontzettend hard kunnen gebruiken op het middenveld.quote:Op zondag 25 april 2010 20:09 schreef Ruud het volgende:
[..]
Op zich wel goed dat hij El Ahmadi eruit haalde, alleen 80 minuten te laat
Speelde inderdaad prima, weleens gekeken naar de jongens om hém heen, gek dat ie geen bal af kan geven als niemand zich aanbied of vrij wenst te lopen.quote:Op zondag 25 april 2010 20:19 schreef Merkie het volgende:
Ik snap jullie niet hoor, El Ahmadi was één van de weinigen die een redelijk tot goede wedstrijd speelde. Maar goed, het is populair om hem te bashen.
Hij neemt gewoon telkens teveel risico in z'n spel, daardoor ontstaan vaak gevaarlijke situaties. Dat ie dan ook af en toe een duel wint doet daar niets aan af.quote:Op zondag 25 april 2010 20:19 schreef Merkie het volgende:
Ik snap jullie niet hoor, El Ahmadi was één van de weinigen die een redelijk tot goede wedstrijd speelde. Maar goed, het is populair om hem te bashen.
Daar scheelt het ook aan inderdaad. Maar blijf dan niet met die bal lopen vlak voor je eigen zestien, maar ram 'm naar voren.quote:Op zondag 25 april 2010 20:21 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Speelde inderdaad prima, weleens gekeken naar de jongens om hém heen, gek dat ie geen bal af kan geven als niemand zich aanbied of vrij wenst te lopen.
Ik ben het met je eens dat ie iets téveel risico in z'n spel legt op de verkeerde posities, maar weet zeker dat hij zou uitblinken in dit team als de rest rondom hem het spelletje ook begreep.quote:Op zondag 25 april 2010 20:24 schreef Ruud het volgende:
[..]
Daar scheelt het ook aan inderdaad. Maar blijf dan niet met die bal lopen vlak voor je eigen zestien, maar ram 'm naar voren.
Ja, lastig is het sowieso, maar je moet het toch in elk geval proberen.quote:Op zondag 25 april 2010 20:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is lastig hè. Ga je voor de 2-1 dan moet je de deur ook verder openzetten.
Dit gaat heel moeilijk worden maar het is niet onmogelijk.
Ook als dat bod uit Amsterdam komt? Vind zelf dat Wijnaldum het grootste talent is die Feyenorrd op dit moment heeft.quote:Op zondag 25 april 2010 20:40 schreef Ritmo het volgende:
Wijnaldum overigens lekker tegen elk aannemelijk bod wegdoen, krijgen ze die klote-Bruins er gratis bij. Elke speler die een beetje inzet toont heeft een hoger rendement.
Dat zegt misschien meer over de staat van Feyenoord op dit moment.quote:Op zondag 25 april 2010 20:43 schreef TTD het volgende:
[..]
Ook als dat bod uit Amsterdam komt? Vind zelf dat Wijnaldum het grootste talent is die Feyenorrd op dit moment heeft.
Inderdaad. Vond El Ahmadi vandaag de beste Feyenoorder. Die gozer kan geweldig voetballen, alleen kan hij die bal nergens afleveren. Ik denk dat El Ahmadi in Amsterdam zomaar uitblinker kan zijn. Bruins vond ik eigenlijk ook heel redelijk. Het lijkt allemaal wat slap, maar als je puur kijkt naar wat hij in balbezit heeft gedaan was het allemaal niet zo slecht. Dat schot was ook helemaal niet makkelijk, en de kans voor landzaat kwam ook door een goede bal van Bruins.quote:Op zondag 25 april 2010 20:19 schreef Merkie het volgende:
Ik snap jullie niet hoor, El Ahmadi was één van de weinigen die een redelijk tot goede wedstrijd speelde. Maar goed, het is populair om hem te bashen.
quote:Op zondag 25 april 2010 22:00 schreef ANTI-ALLES het volgende:
Ik begin steeds meer te twijfelen aan Been...
Echt onbegrijpelijk dat hij constant Bruins maar blijft opstellen en laat invallen...die goser heeft al 2 jaar geen fatsoenlijke wedstrijd meer gespeeld ...
Wil hij hem soms in de etalage zetten ofzo? Die goser voegt echt helemaal geen klote toe en doet werkelijk alles fout, als je dergelijke spelers blijft opstellen verdien je het gewoon ook niet om te winnen....
Clubs die hoger staan en dat ook geprobeerd hebben werden met grotere (0-3 & 1-4) naar huis gestuurd .quote:Op zondag 25 april 2010 21:33 schreef Haringkop het volgende:
ik zeg gewoon dat het gespeeld is, been had gewoon op die tegentreffer moet gokken. Zij scoren altijd wel 1 doelpunt, en wij maken er gewoon geen 4.
Het was gewoon schrijnend om te zien dat bij ons de precisie niet aanwezig is. Jongens als fer en wijnaldum die alleen maar verkeerde keuzes maken, zowel met als zonder de bal. Als we al aan combineren toekwamen, dan begonnen we op het middenveld en eindigden we bij mulder.
Wij hebben gewoon met teveel ontzag voor hun. Geen lef en bluf en daar wordt je dan op afgetroeft.
dat is een kwaliteit van Feyenoord, om de tegenstander slecht te laten spelen.quote:Op zondag 25 april 2010 22:12 schreef Ajax30 het volgende:
Ongelooflijk wat speelde Ajax slecht zeg, bijna elke speler speelde ver onder zijn niveau, de eerste minuten nagelaten. Zoals van der Gijp zei: "De slechtste thuiswedstrijd van Ajax dit seizoen", daar kan ik mij wel in vinden.
Gelukkig won Ajax nog met 2-0 van feyenoord, maar ja dat is ook niet zo heel moeilijk.
Waarom kijk je daarnaar?quote:Op zondag 25 april 2010 23:29 schreef Gert het volgende:
Napraten over de eerste bekerfinale bij Studio Voetbal. Het gesprek komt op de tweede helft van Feyenoord - Twente. En hoe goed Feyenoord toen speelde. En wat voor draai geeft Jack van Gelder eraan: Twente heeft Feyenoord toen laten winnen in ruil voor een overwinning in Enschede voor de competitie.Wat een ellende, die sportpresentatie. Eerst die domme eikel van een Humberto Tan bij de live-wedstrijd, en 's avonds Jack.
![]()
Ik vind het wel interessant en vermakelijk. Kijk liever die programma's dan Feyenoord TV, ik wil graag wel horen wat de meningen van 'buitenaf' over Feyenoord zijn en bovendien komen er wel eens interessante nieuwtjes voorbij.quote:Op zondag 25 april 2010 23:58 schreef Happel het volgende:
Waarom kijkt iedereen dat soort pauperprogramma's dan ook? Jaren geleden al mee gekapt. Het voegt niks toe en de meningen zijn altijd zo gekleurd.
Heb jij een ander programma gezien zekerquote:Op zondag 25 april 2010 23:29 schreef Gert het volgende:
Napraten over de eerste bekerfinale bij Studio Voetbal. Het gesprek komt op de tweede helft van Feyenoord - Twente. En hoe goed Feyenoord toen speelde. En wat voor draai geeft Jack van Gelder eraan: Twente heeft Feyenoord toen laten winnen in ruil voor een overwinning in Enschede voor de competitie.Wat een ellende, die sportpresentatie. Eerst die domme eikel van een Humberto Tan bij de live-wedstrijd, en 's avonds Jack.
![]()
Ja. Echt vies backstabben om te proberen een geweldige prestatie in een zinderende Kuip van zijn waarde te ontdoen.quote:
Ach, geniet gewoon van zijn frustratie over het feit dat Ajax alweer geen kampioen wordt.quote:Op maandag 26 april 2010 00:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja. Echt vies backstabben om te proberen een geweldige prestatie in een zinderende Kuip van zijn waarde te ontdoen.
Je zág gewoon ook aan 'm dat-ie wist dat het een valse opmerking was. De zelfingenomen kwal.
Ik vind Jack altijd wel in elk geval z'n best doen om een beetje neutraal over te komen, ik hoor hem eigenlijk niet vaak negatief over Feyenoord. Derksen is veel erger.quote:Op maandag 26 april 2010 00:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja. Echt vies backstabben om te proberen een geweldige prestatie in een zinderende Kuip van zijn waarde te ontdoen.
Je zág gewoon ook aan 'm dat-ie wist dat het een valse opmerking was. De zelfingenomen kwal.
Huh?quote:Op maandag 26 april 2010 00:05 schreef Righteous het volgende:
[..]
Heb jij een ander programma gezien zeker
Die is altijd overal negatief en cynisch over, dat zegt niets.quote:Op maandag 26 april 2010 00:08 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik vind Jack altijd wel in elk geval z'n best doen om een beetje neutraal over te komen, ik hoor hem eigenlijk niet vaak negatief over Feyenoord. Derksen is veel erger.
Da's het beste ja, ik kijk er niet meer naar.quote:Op maandag 26 april 2010 00:07 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ach, geniet gewoon van zijn frustratie over het feit dat Ajax alweer geen kampioen wordt.
Of nog beter, kijk niet naar die kneuzenkermis.
Zeg het maar, jongens!
K heb gekeken maar is me niet opgevallen . Zal morgen wel ff terugkijken .quote:Op maandag 26 april 2010 00:08 schreef Gert het volgende:
[..]
Huh?
Nou kijk het nog maar eens terug dan. Ik zal het zo letterlijk mogelijk uit m'n hoofd proberen te citeren. Jack: "Ik vond het opvallend hoe Twente er die tweede helft niet meer aan te pas kwam. Ik had de indruk... jongens, jullie de beker, wij de competitie."
Daarna werd er nog gevraagd of hij écht dacht dat het zo gegaan was, en dat bevestigde hij,
Over Feyenoord nog meer dan gemiddeld.quote:Op maandag 26 april 2010 00:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Die is altijd overal negatief en cynisch over, dat zegt niets.
Laatst zei die Derksen ook zoiets dat ze bij 020 dom bezig waren (financieel) en dat als ze niet uitkeken ze zelfs zouden afglijden naar het niveau Feyenoordquote:Op maandag 26 april 2010 00:13 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Over Feyenoord nog meer dan gemiddeld.
Ajax is er nog op tijd bij denk ik. Zeker met de CL in zicht nu. Misschien hebben wij ze zelfs wakker laten schrikken.quote:Op maandag 26 april 2010 00:15 schreef Righteous het volgende:
[..]
Laatst zei die Derksen ook zoiets dat ze bij 020 dom bezig waren (financieel) en dat als ze niet uitkeken ze zelfs zouden afglijden naar het niveau Feyenoord
Klopt natuurlijk ook, eigenlijk zijn wij verder want Ajax verkeert nog in de ontkennigsfase en moet nog het dal in vallen.quote:Op maandag 26 april 2010 00:15 schreef Righteous het volgende:
[..]
Laatst zei die Derksen ook zoiets dat ze bij 020 dom bezig waren (financieel) en dat als ze niet uitkeken ze zelfs zouden afglijden naar het niveau Feyenoord
Denk dat het wel meevalt en idd als ze deze keer in de voorrondes niet tegen Kopenhagen loten is er nog hoop voor onze amsterdamse vriendenquote:Op maandag 26 april 2010 00:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Klopt natuurlijk ook, eigenlijk zijn wij verder want Ajax verkeert nog in de ontkennigsfase en moet nog het dal in vallen.
Het is toch haast traditie dat die in de voorronde gezellig worden uitgeschakeld?quote:Op maandag 26 april 2010 00:17 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ajax is er nog op tijd bij denk ik. Zeker met de CL in zicht nu. Misschien hebben wij ze zelfs wakker laten schrikken.
Want? Als ze de komende jaren (V)CL spelen en de selectie opruimen plus nog flinke bedragen voor o.a. Suarez ontvangen is er niets aan de hand daar.quote:Op maandag 26 april 2010 00:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Klopt natuurlijk ook, eigenlijk zijn wij verder want Ajax verkeert nog in de ontkennigsfase en moet nog het dal in vallen.
Ook dan krijg je nog een idioot hoog bedrag geloof ik.quote:Op maandag 26 april 2010 00:22 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is toch haast traditie dat die in de voorronde gezellig worden uitgeschakeld?
Een mening is per definitie gekleurd. Iedereen heeft namelijk een eigen referentiekader, pauper.quote:
Wanneer Suárez en Pantelic deze zomer vertrekken is Ajax van hetzelfde niveau als wij.quote:Op maandag 26 april 2010 00:22 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Want? Als ze de komende jaren (V)CL spelen en de selectie opruimen plus nog flinke bedragen voor o.a. Suarez ontvangen is er niets aan de hand daar.
Die (V) hebben ze niet zoveel aan . Volgens mij gaat het cashen pas beginnen in de groepfase . Mja boeiend , hoop dat ze er lekker in die voorronde uitrottenquote:Op maandag 26 april 2010 00:22 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Want? Als ze de komende jaren (V)CL spelen en de selectie opruimen plus nog flinke bedragen voor o.a. Suarez ontvangen is er niets aan de hand daar.
Bij voorkeur door een flutploegje.quote:Op maandag 26 april 2010 00:24 schreef Righteous het volgende:
[..]
Die (V) hebben ze niet zoveel aan . Volgens mij gaat het cashen pas beginnen in de groepfase . Mja boeiend , hoop dat ze er lekker in die voorronde uitrotten
Suarez vertrekt alleen als ie een goed WK speelt. En Pantelic is vervangbaar.quote:Op maandag 26 april 2010 00:23 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Wanneer Suárez en Pantelic deze zomer vertrekken is Ajax van hetzelfde niveau als wij.
Nadeel is dan wel dat Twente al het geld krijgt (20 miljoen) en je straks pijnlijke situaties kan gaan krijgen dat ze op Wijnaldum of Fer gaan bieden.quote:
echt hequote:
Arrogante klootzakjes gun je toch bij voorbaat nietsquote:Op zondag 25 april 2010 21:05 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
FF serieus ik kon vandaag niet, maar bij een serieus te nemen tegenstander had ik wel geregeld dat ik beschikbaar was. Je doet trouwens net of het de Champions Leaguefinale is ofzo.
ja maarja ..... Geen geld en een doorlopend contract dus als Bruins niet weggaat zal het conform de nieuwe beleidsbepalingen moeilijk worden een nieuwe speler voor die positie aan te trekkenquote:Op maandag 26 april 2010 00:38 schreef Ritmo het volgende:
Bruins is Beens troetelkindje en geen club wil hem momenteeldus nee.
Ik vraag me nog steeds af waarom die Bruins niet voor 10 % meer inzet kan geven na alle kritiek.
Als je hem op een gegeven moment tijdens een counter die bal over de lijn zag spelen op de helft van Ajax, hoe kun je dat verdomme doen als je met 2-0 achterstaat en je met de 2-1 met een wereld van verschil de 2e wedstrijd ingaat? En dat halve schot van hem op doel van Stekelenburg, alsof ie nog 5 kansen zou krijgen...
Die jongen heeft zoveel techniek, maar die houding.
Tsja, z'n rendement is echt laag dus qua efficientie is elke (minder technische) speler die wél knokt een vooruitgang. Als je 5 goals per seizoen kan maken doe je het al beter.quote:Op maandag 26 april 2010 00:56 schreef Righteous het volgende:
[..]
ja maarja ..... Geen geld en een doorlopend contract dus als Bruins niet weggaat zal het conform de nieuwe beleidsbepalingen moeilijk worden een nieuwe speler voor die positie aan te trekken
Doen we nog zaken met Feyenoord Ghana? Kunnen we daar geen harde Afrikaanse bikkel vandaan halen ofzo?quote:Op maandag 26 april 2010 01:04 schreef Righteous het volgende:
BabovitcDie gast gaat toch ook weg aan het einde van het seizoen ? Wel lekker goedkoop
Kunnen we beter nog wat jeugdspelers laten doorstromen . Zullen vast wel falen her en der maar veel slechter dan de huidige situatie met Bruins kan bijna niet
Makaay is echt niet minder als die kneus van ajax . pantelic ofzoquote:Op maandag 26 april 2010 01:06 schreef Aloulou het volgende:
In dit elftal heeft een scorende spits echt prioriteit. Daarnaast zou een bikkelende verdedigende middenvelder niet misstaan. El Ahmadi, "altijd aanspeelbaar en wil altijd de bal hebben", is voetballend gewoon erg goed maar mist de verdedigende kwaliteiten voor de positie als verdedigende middenvelder. Als hij iemand naast hem heeft die dat wel heeft heb je dat opgelost. Stefan de Vrij speelde (weer) een goede wedstrijd overigens
Volgens mij is dat ook min of meer opgedoekt . Deel van de rechten is naar een of andere Amerikaanse investeerder dus misschien kun je er wel wat vandaan halen alleen dan levert het weer geen klote op mocht hij goed spelenquote:Op maandag 26 april 2010 01:09 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Doen we nog zaken met Feyenoord Ghana? Kunnen we daar geen harde Afrikaanse bikkel vandaan halen ofzo?
quote:Op maandag 26 april 2010 00:23 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Wanneer Suárez en Pantelic deze zomer vertrekken is Ajax van hetzelfde niveau als wij.
Dan mag je niet eens meedelen in de Champions League pot. De kampioen moet dus ook hopen dat de nummer 2 zich niet plaatst, want dan krijgt die ploeg het hele voor Nederland gereserveerde bedragquote:Op maandag 26 april 2010 00:22 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ook dan krijg je nog een idioot hoog bedrag geloof ik.
Bruinsquote:Op maandag 26 april 2010 01:14 schreef Ritmo het volgende:
Is uberhaupt nog wel iets van ons niet van investeerders?
We hebben Leerdam, een prima verdedigende middenvelder en Fer. We hebben El Ahmadi niet nodig. Gewoon lekker voor op de bank. Hoewel ik hem in staat zie zelfs dan nog de bal te willen komen brengenquote:Op maandag 26 april 2010 01:06 schreef Aloulou het volgende:
In dit elftal heeft een scorende spits echt prioriteit. Daarnaast zou een bikkelende verdedigende middenvelder niet misstaan. El Ahmadi, "altijd aanspeelbaar en wil altijd de bal hebben", is voetballend gewoon erg goed maar mist de verdedigende kwaliteiten voor de positie als verdedigende middenvelder. Als hij iemand naast hem heeft die dat wel heeft heb je dat opgelost. Stefan de Vrij speelde (weer) een goede wedstrijd overigens
Nou, nee. EA moet niet alleen uit de wind gehouden worden, hij veroorzaakt gewoon chaos waar ie ook loopt, op de verkeerde manier. Ik denk dat er een stuk meer rust op het middenveld zal ontstaan als hij er niet instaat en de rest van de spelers weer aan hun taken toekomtquote:Op maandag 26 april 2010 09:50 schreef Happel het volgende:
Juist El Ahmadi hebben we nodig. Kan je beter Fer of Leerdam op de bank houden. Een speler die El Ahmadi uit de wind houdt, waardoor hij zijn passes kan rondstrooien. Dat is wat we nodig hebben. Plus die scorende spits inderdaad.
Totaal niet mee eens. Hij is de enige speler waar nog creativiteit van komt. Als we iets niet moeten doen is zoiets beteugelen. Been zou het spel rondom hem moeten centreren en dat kan middels een sterke speler naast hem. Iemand die schoffelt, schopt, irriteert.quote:Op maandag 26 april 2010 09:59 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nou, nee. EA moet niet alleen uit de wind gehouden worden, hij veroorzaakt gewoon chaos waar ie ook loopt, op de verkeerde manier. Ik denk dat er een stuk meer rust op het middenveld zal ontstaan als hij er niet instaat en de rest van de spelers weer aan hun taken toekomt
Wat zou er staan te gebeuren?quote:Feyenoord trommelt pers bijeen
Datum: 26-apr-2010 10:34
Feyenoord trommelt pers bijeen Feyenoord belegt maandagmiddag vanaf 12.30 uur een persconferentie. Het is onbekend welk onderwerp aan de orde komt. De bijeenkomst heeft plaats in de Fred Blankemeijerzaal, het voormalige perscentrum, in de Kuip.
De selectie van Feyenoord werkt maandag vanaf 10.30 uur een hersteltraining af. De Rotterdammers verloren zondag de eerste bekerfinale van Ajax met 2-0. De return is over tien dagen in de Kuip.
Feyenoord sluit de eredivisie zondag af met een thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. (MA)
En daar moet je zo'n geheimzinnige persconferentie voor beleggen?quote:Op maandag 26 april 2010 11:03 schreef PLAE@ het volgende:
sv voor iedereen die gisteren opgepakt is.
Haha, dat zou helemaal van de zotte zijn. Staan er vanavond weer een paar honderd voor het Maasgebouw.quote:Op maandag 26 april 2010 11:03 schreef PLAE@ het volgende:
sv voor iedereen die gisteren opgepakt is.
Nog een paar maandjes zo door en de Kuip is leeg.quote:Op maandag 26 april 2010 11:07 schreef Happel het volgende:
[..]
Haha, dat zou helemaal van de zotte zijn. Staan er vanavond weer een paar honderd voor het Maasgebouw.
Als dat alles is inderdaad...quote:Op maandag 26 april 2010 11:13 schreef Klummie het volgende:
Rijnmond meldt dat Makaay stopt en jeugdtrainer wordt. Maar het lijkt me sterk dat je daar een ingelaste pc over belegt.
ja zou idioot zijn maar hier gaat men wel naar toe met deze media tendens.quote:Op maandag 26 april 2010 11:07 schreef Happel het volgende:
[..]
Haha, dat zou helemaal van de zotte zijn. Staan er vanavond weer een paar honderd voor het Maasgebouw.
Daar ben ik het nou weer niet mee eensquote:Op maandag 26 april 2010 10:54 schreef Happel het volgende:
[..]
Totaal niet mee eens. Hij is de enige speler waar nog creativiteit van komt. Als we iets niet moeten doen is zoiets beteugelen. Been zou het spel rondom hem moeten centreren en dat kan middels een sterke speler naast hem. Iemand die schoffelt, schopt, irriteert.
[..]
Bij ons?quote:Op maandag 26 april 2010 11:13 schreef Klummie het volgende:
Rijnmond meldt dat Makaay stopt en jeugdtrainer wordt. Maar het lijkt me sterk dat je daar een ingelaste pc over belegt.
Zichzelf failliet verklaren dus? Waar haal je die onzin vandaan?quote:Op maandag 26 april 2010 11:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Feyenoord gaat surseance van betaling aanvragen.
Dirk speculeert ook hoor, net als wij allen.quote:Op maandag 26 april 2010 11:30 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Zichzelf failliet verklaren dus? Waar haal je die onzin vandaan?
dit waarschijnlijk:quote:Op maandag 26 april 2010 11:35 schreef Klummie het volgende:
[..]
Dirk speculeert ook hoor, net als wij allen.
Daar gaan ze echt niet alle pers voor optrommelen.quote:Op maandag 26 april 2010 11:36 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
dit waarschijnlijk:
Makaay vindt het na zeventien jaar mooi geweest
26/04/2010 11:28
De KNVB-bekerfinale tegen Ajax van donderdag 6 mei wordt de allerlaatste wedstrijd van Feyenoorder Roy Makaay. De 35-jarige aanvaller houdt het na zeventien seizoenen en 315 doelpunten
voor gezien.
Ondanks de flirt met zijn eerste club Vitesse, zet Makaay na dit seizoen een punt achter zijn loopbaan die hem roem opleverde in Spanje en Duitsland. In Nederland reikte de oud-international niet tot de top van het vaderlandse voetbal.
Makaay arriveerde in 2007 met hoge verwachtingen in De Kuip.
De oud-international bewees tijdens zijn eerste twee seizoenen zijn waarde voor de Rotterdamse club, maar moet deze jaargang genoegen nemen met een plek op het tweede plan.
Trainer Mario Been ziet in Makaay geen vaste waarde meer, waardoor de imposante carrière als een nachtkaars dreigt uit te gaan. De aanvaller is bezig aan een van zijn minst productieve seizoenen in zijn loopbaan. Alleen in zijn debuutjaar met Vitesse kwam Makaay minder tot scoren.
Doelpunten waren het handelsmerk van Makaay. Voordat hij naar Feyenoord verkaste maakte hij bij Vitesse, Tenerife, Deportivo La Coruña en Bayern München zijn faam waar. In 2003 kreeg hij als Europees topscorer de Gouden Schoen. In Duitsland verdiende hij met zijn spel als sluipmoordenaar de bijnaam Das Phantom.
Met 315 goals in 663 officiële duels kan Makaay bogen op een fraai moyenne. Op 6 mei in De Kuip krijgt hij tegen Ajax zijn laatste kans de fraaie cijfers luister bij te zetten.
Yep maar was bereid de afspraak van de uitsupporters te schenden, 10.000 maar liefst. Gewoon dom.quote:Op maandag 26 april 2010 11:42 schreef Ritmo het volgende:
Domme jochies dan, Aboutaleb wou juist 1 wedstrijd.
Dat was idd niet slim, maar wel goed bedoeld.quote:Op maandag 26 april 2010 11:47 schreef Klummie het volgende:
[..]
Yep maar was bereid de afspraak van de uitsupporters te schenden, 10.000 maar liefst. Gewoon dom.
Dan belegt de knjb wel de pcquote:Op maandag 26 april 2010 11:50 schreef Paul-89 het volgende:
Stel je voor dat de KNVb naar aanleiding van gisteren heeft besloten het 2e duel niet meer te laten spelen.
Waar staat dat?quote:Op maandag 26 april 2010 11:52 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik denk niet dat het over Makaay gaat. Tijdens en na de persconferentie is er namelijk geen ruimte voor de pers om vragen te stellen.
Is waarschijnlijk een laatste poging om toch sfeer en mensen in het stadion te krijgen op 6 mei.quote:Op maandag 26 april 2010 11:59 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
De laatste keer dat Feyenoord zo'n persconferentie belegde was met het vertrek van Verbeek.
Via de stream van radio Rijnmond denk ikquote:Op maandag 26 april 2010 12:04 schreef Irritatie100 het volgende:
Kan je die pc nog ergens volgen eigenlijk?
Yep. Het AD:quote:Op maandag 26 april 2010 11:58 schreef DonRaja het volgende:
Op nu.nl staat het ook, denk dat het te maken heeft met Makaay inderdaad.
quote:'Roy Makaay stopt met voetbal'
UPDATE ROTTERDAM - Roy Makaay hangt zijn kicksen aan de wilgen. De 35-jarige spits van Feyenoord maakt zijn laatste weken als profvoetballer vol en zal daarna aan de slag gaan als jeugdtrainer bij de Rotterdammers. Dat meldt RTV Rijnmond vandaag.
Om 12:30 uur heeft Feyenoord een persconferentie belegd, waarin het nieuws wereldkundig gemaakt zou moeten worden.
De aanvaller was dit seizoen onder de nieuwe trainer Mario Been niet zeker van een basisplaats. Makaay, die in zijn loopbaan tot 43 interlands kwam waarin hij zes keer scoorde, speelde eerder voor Vitesse, Tenerife, Deportivo la Coruna en Bayern München.
Later meer.
Is Leo gestikt in zijn sigaar?quote:Op maandag 26 april 2010 12:34 schreef Paul-89 het volgende:
Geruchten gaan dat het over iemands gezondheid gaat binnen de club...
Het is ook geen persconferentie maar alleen een mededeling en de pers mag geen vragen stellen.quote:
"I did not have sex with that man"quote:
Cissé heeft z'n rechter kleine teen ook gebroken vorige maand?quote:Op maandag 26 april 2010 12:34 schreef Paul-89 het volgende:
Geruchten gaan dat het over iemands gezondheid gaat binnen de club...
Ook voor het aankondigen van het afscheid van andere spelers he? Maar had idd ook wel in een persberichtje gekund. :'')quote:Op maandag 26 april 2010 12:41 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Inderdaad, moet je daar de pers voor optrommelen ?
quote:Op maandag 26 april 2010 12:44 schreef RedGuy het volgende:
Ik zat net in de trein met een vriendin van het zusje van Ron (of zoals zij hem noemde: Ronnie) Vlaar, en die vertelde tegen corpslul Arend dat hij alreeds in gesprek is met Werder Bremen.
Misschien zouden er eens iemand heen sturen dan?quote:Op maandag 26 april 2010 12:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Rijnmond meldt dat ze nog niet weten wat er tijdens de persconferentie is besproken.
Mwah redelijk, maar het verhaal alleen al geloof het best hoor, maar altijd leuk een vriendinnetje van de zus van Vlaar etc. etc etc.quote:
Verslaggevers van Rijnmond gisteren ook ingeladen door de ME ?quote:Op maandag 26 april 2010 12:50 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Misschien zouden er eens iemand heen sturen dan?
Dit kan nog wel eens spannend worden!quote:Op maandag 26 april 2010 12:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Rijnmond meldt dat ze nog niet weten wat er tijdens de persconferentie is besproken.
het staat al op alle sites hoor, van nu.nl tot vi en de officiele feyenoord website...het ging gewoon over makaay.quote:Op maandag 26 april 2010 12:58 schreef thomasss het volgende:
[..]
Dit kan nog wel eens spannend worden!
Stadionverbod!quote:Op maandag 26 april 2010 12:55 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Verslaggevers van Rijnmond gisteren ook ingeladen door de ME ?
Ja, maar je kan het ook gewoon zeggen dat het daar omgaat. Ze deden erg geheimzinnig en er mochten geen pers vragen gesteld worden. Dan verwacht je op voorhand wel meer dan datquote:Op maandag 26 april 2010 15:00 schreef Gert het volgende:
Ik vind het wel mooi. Een beetje eerbetoon mag best. Het is toch een speler met een hele mooie carrièrre en ruim 40 interlands. Daar mag je best een persconferentie voor geven in plaats van dat even in een mailtje naar de pers te kwakken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.President Camacho
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |