Maar die nomadische volken zullen zijn geschriften wel niet gelezen hebben. Kennelijk hebben die teksten eeuwenlang een sluimerend bestaan geleden om pas de vijfde eeuw voor Christus tot het Zoroastrisme uit te groeien. Als je zegt dat het Zoroastrisme (dus niet de geschriften) eerder is ontstaan dan het Jodendom dan zit je er aantoonbaar naast.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:06 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Niet. De leer van Zarathustra sluit voor een groot deel aan bij de leefwijze van de Iraanse volkeren destijds; nomadische wijze van leven, voor 600 v.Chr.
Ja, het staat er, maar als ik zijn biografieën er op na sla dan krijg ik een heel ander beeldquote:[b]Op zaterdag 1 mei 2010 18:11 schreef AryaMehr het volgende
http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/3593532.stm
terwijl zover ik weet geen enkele biografie stelt dat Mercury later nog "religieus actief" was of dat hij specifiek het Parsi geloof aanhing. Hij kreeg het vrijwel alleen van zijn ouders mee. Ik krijg een beetje het idee dat het "Parsi propaganda" is om het geloof wat meer op de kaart te zetten.quote:Religion played a great part in his life, as both his parents are devout Parsees, followers of the Zoroastrian religion
Bovendien heb ik hele teksten van tempelzuilen geplaatst die een eerdere invloed aantonen.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:14 schreef Berjan1986 het volgende:
Ik lees een beetje dit topic en Deparo ontpopt zich als een echte Mart Smeets (ik heb gelijk, en daarom val ik mensen met een andere mening maar aan, zonder echt met bewijzen te komen).
Als je nog mensen achter je wil hebben staan Deparo, moet je met bewijzen komen. En niet blijven vertellen dat mensen niet van internet uit moet gaan maar boeken moeten lezen.
Laat zelf dan zien dat je boeken leest
Ik heb altijd geleerd dat de Joden delen van de Egyptenaren hebben overgenomen, en ook van het oudste volk op aarde. Zoals Genesis en dan vooral het scheppingsverhaal en Gen 6: Met de gevallen engelen, en de helden uit de befaamde tijd. (Wat duidelijk overgenomen is van de sumerische volken, hoe je dat ook maar spelt).
Vanwaar het idee dat het Zoroastrisme pas de vijfde eeuw voor Christus is ontstaan? Het Zoroastrisme (Mazdeisme) is wel degelijk ouder dan het Jodendom.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:22 schreef Ribbenburg het volgende:
[..]
Maar die nomadische volken zullen zijn geschriften wel niet gelezen hebben. Kennelijk hebben die teksten eeuwenlang een sluimerend bestaan geleden om pas de vijfde eeuw voor Christus tot het Zoroastrisme uit te groeien. Als je zegt dat het Zoroastrisme (dus niet de geschriften) eerder is ontstaan dan het Jodendom dan zit je er aantoonbaar naast.
Geef maar een pagina uit een boek die niet op google staat van de boeken die ik gegeven heb.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:23 schreef AryaMehr het volgende:
Michael Axworthy - Iran: een cultuurgeschiedenis. Achter in zijn boek verwijst hij naar de bronnen.
Mary Boyce (nummer één geleerde op het Zoroastrisme) - Zoroastrianism: A Shadowy but Powerful Presence in the Judaeo-Christian World.
Overigens merk ik vaak dat DeParo een aantal 'sleutelwoorden' in Google intypt en dan per ongeluk een aantal boeken op e-books vindt. Dat heb ik al een aantal keer eerder opgemerkt; zo niet, dan zie ik graag foto's van de boeken tegemoet.
Een foto van de kaft is wel genoeg. En niet aankomen zetten met: 'ik heb geen fototoestel'.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:25 schreef DeParo het volgende:
[..]
Geef maar een pagina uit een boek die niet op google staat van de boeken die ik gegeven heb.
Ik citeer het boek, een scanner heb ik niet, dat is jammer voor je.
Bovendien is het niet eens aantoonbaar dat deze volkeren in een enkele almachtige god geloofden.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:22 schreef Ribbenburg het volgende:
[..]
Maar die nomadische volken zullen zijn geschriften wel niet gelezen hebben. Kennelijk hebben die teksten eeuwenlang een sluimerend bestaan geleden om pas de vijfde eeuw voor Christus tot het Zoroastrisme uit te groeien. Als je zegt dat het Zoroastrisme (dus niet de geschriften) eerder is ontstaan dan het Jodendom dan zit je er aantoonbaar naast.
Je hebt de boeken blijkbaar bij de hand AR.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:26 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Een foto van de kaft is wel genoeg. En niet aankomen zetten met: 'ik heb geen fototoestel'.
Beide boeken online in te zien. Wel heel erg opvallend he. Geef maar gewoon toe dat je de boeken niet bezit, maar simpelweg online afstruint naar bonnen die toevallig in jouw voordeel uitpakken. En de meeste bronnen die het tegendeel laten zien volkomen negeert.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:20 schreef DeParo het volgende:
- Ira M. Lapidus - A History Of Islamic Societies
- Sarah Maza & Lloyd Kramer - A Companion To Western Historical Thought
Zoek maar na, lees het eerste hoofdstuk bij de een, lees mijn citaat bij de andere.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:31 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Beide boeken online in te zien. Wel heel erg opvallend he.
Hier
Hier
Ik heb ze alle vier, alle boeken die ik genoemd heb, hier naast me liggen AR.quote:
"Zoroastrianism is the oldest of the revealed world-religions, and it has probably had more influence on mankind, directly and indirectly, than any other single faith." - Mary Boyce, Zoroastrians: Their Religious Beliefs and Practices (London: Routledge and Kegan Paul, 1979, p. 1)quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:33 schreef DeParo het volgende:
Jouw sites bewijzen alles behalve jouw gelijk, jouw boeken bewijzen mijn gelijk, zelfs enkele sites.
Waar is het hindoeisme?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:36 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
"Zoroastrianism is the oldest of the revealed world-religions, and it has probably had more influence on mankind, directly and indirectly, than any other single faith." - Mary Boyce, Zoroastrians: Their Religious Beliefs and Practices (London: Routledge and Kegan Paul, 1979, p. 1)
Post eens de foto's van de boeken dan. Of stuur me je adres via PM dan kom ik wel even langs.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:35 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik heb ze alle vier, alle boeken die ik genoemd heb, hier naast me liggen AR.
http://www.avesta.org/quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:36 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
"Zoroastrianism is the oldest of the revealed world-religions, and it has probably had more influence on mankind, directly and indirectly, than any other single faith." - Mary Boyce, Zoroastrians: Their Religious Beliefs and Practices (London: Routledge and Kegan Paul, 1979, p. 1)
Waar is het hindoeisme?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:37 schreef AryaMehr het volgende:
Laten we gewoon met deze woorden afsluiten:
"Zoroastrianism is the oldest of the revealed world-religions, and it has probably had more influence on mankind, directly and indirectly, than any other single faith."
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:37 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Post eens de foto's van de boeken dan. Of stuur me je adres via PM dan kom ik wel even langs.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |