Daarbij hoeft degene die de mening uit alleen naar zichzelf te kijken.quote:Op donderdag 22 april 2010 20:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Na alle argumenten te hebben gewogen moet diegene tot een verstandig besluit komen:
A. Wat hij zegt
B. De vorm
Het is dus wel degelijk een interactie tussen 2 encludes.²
quote:
Een genot om naar te kijken, altijd.quote:Op donderdag 22 april 2010 20:54 schreef MouzurX het volgende:
Bij enige discussie over "beledigingen":
Jij rationaliseert alles wat je denkt, wikt en weegt wat je wel en niet kan zeggen, en post dan hier. Zo komt het over.quote:Op donderdag 22 april 2010 20:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Na alle argumenten te hebben gewogen moet diegene tot een verstandig besluit komen:
A. Wat hij zegt
B. De vorm
Het is dus wel degelijk een interactie tussen 2 encludes.²
Ook die spijkers op zn kop. Heerlijke tvquote:Op donderdag 22 april 2010 21:07 schreef twoarmedman het volgende:
[..]
Een genot om naar te kijken, altijd.
Ik vind dat daar toch wel enige nuance bij nodig is.quote:
ja?quote:Op donderdag 22 april 2010 21:15 schreef IHVK het volgende:
Wat BSB beweegt zijn die leuke reacties van jullie.
Je neemt hem serieus, dat moet je niet doen.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:17 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ja?
is het een moslim? en zo ja, ziet hij niet dat hij moslims meer schade doet met zijn rationaliserende emotieloze houding met zijn toch wel vrij onwesterse denkbeelden dan dat ie goed doet? why
Dat vertaal je verkeerd, vergeet niet dat de aflevering al klaar was. Ze hebben inhoudelijk niets veranderd aan de tekenfilm, alleen bieps en censuurblokjes. Dat weet ik wel te waarderen, want ze hebben hun fout hersteld. Wat dat aan gaat hadden ze het geluk dat het 2 episodes waren.quote:
Tsja ik denk dus van niet. Ik denk dat het allemaal doorgestoken kaart is (inculsief de beebjes en blokjes). De bedreigingen misschien niet maar die waren 100 % te verwachten. Het grappige is, extremisten zouden gedreigd hebben over het feit dat mohammed te zien was in een beren pak. Echter bleek dat dus niet zo te zijn dus waren de bedreigingen gewoon onterecht toch?quote:Op donderdag 22 april 2010 21:17 schreef MouzurX het volgende:
Maar hoe zit het nou?
Is die 2de aflevering gecensureerd of niet?
Zoja dan is het echt enorm triest.
Ja is gecensureerd door CC, maar dat was de vorige keer ook. Alleen de eerste keer dat Mohammed meedeed in 2001 was hij niet gecensureerd.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:17 schreef MouzurX het volgende:
Maar hoe zit het nou?
Is die 2de aflevering gecensureerd of niet?
Zoja dan is het echt enorm triest.
Ik denk serieus dat ze de moslims uit hun tent hebben willen lokken. Briljant zijn ze en ik zie ze er voor aan.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:20 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Tsja ik denk dus van niet. Ik denk dat het allemaal doorgestoken kaart is (inculsief de beebjes en blokjes). De bedreigingen misschien niet maar die waren 100 % te verwachten. Het grappige is, extremisten zouden gedreigd hebben over het feit dat mohammed te zien was in een beren pak. Echter bleek dat dus niet zo te zijn dus waren de bedreigingen gewoon onterecht toch?
Ik weet het niet, het lijkt me een beetje doorgestoken kaart.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:21 schreef 9x19 het volgende:
[..]
Ja is gecensureerd door CC, maar dat was de vorige keer ook. Alleen de eerste keer dat Mohammed meedeed in 2001 was hij niet gecensureerd.
De afleveringen van South Park worden binnen een week gemaakt. CC heeft nu alsnog extra gecensureerd vanwege de bedreigingen. De aflevering ging ook later online dan normaal.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:23 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik weet het niet, het lijkt me een beetje doorgestoken kaart.
Vooral omdat in de eerste aflevering wel mohammed wordt gezegd(dat je weet over wie het gaat) en in de 2de ineens niet meer.
Dat de afbeelding gecensureerd worden wisten ze inderdaad natuurlijk al. Dat gebeurde de vorige keer ook.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:23 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik weet het niet, het lijkt me een beetje doorgestoken kaart.
Vooral omdat in de eerste aflevering wel mohammed wordt gezegd(dat je weet over wie het gaat) en in de 2de ineens niet meer.
edit: ja zeker doorgestoken kaart, tom cruise krijgt die krachten en hij wordt ook ineens gecensored, het hele verhaal zou dan raar zijn als mohammed(en dus ook tom cruise) niet gecensored zou zijn.
Maar waarom die piepjes dan? Het is toch geen probeem om over mohammed te spreken. En iedereen wist al van deel 1 over wie het gaat, dus volgens mij is het ook doorgestoken kaart.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:27 schreef 9x19 het volgende:
[..]
Dat de afbeelding gecensureerd worden wisten ze inderdaad natuurlijk al. Dat gebeurde de vorige keer ook.
Ik heb het over de piepjes, exclusief de monoloog.
Ga even voetbal kijken ofzo.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:30 schreef BansheeBoy het volgende:
Je kunt er over in discours gaan of ze al dan niet zijn gezwicht voor terreur. Maar dat het een verstandige zet is, daar kunnen we niet omheen.²
Omdat het probleem met de vorige aflevering was dat het over Mohammed ging. Nu wist iedereen dat nog, maar officieel was er in de aflevering geen enkele referentie naar de oude pedo-profeet.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:31 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Maar waarom die piepjes dan? Het is toch geen probeem om over mohammed te spreken. En iedereen wist al van deel 1 over wie het gaat, dus volgens mij is het ook doorgestoken kaart.
Mijn vrouw komt zo wat nootjes en Marokkaanse thee brengen, ik ben ook zo'n lieve man. Ik zit echter al HSV-Fullham te kijken.quote:
1. Er is geen fout.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:20 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat vertaal je verkeerd, vergeet niet dat de aflevering al klaar was. Ze hebben inhoudelijk niets veranderd aan de tekenfilm, alleen bieps en censuurblokjes. Dat weet ik wel te waarderen, want ze hebben hun fout hersteld. Wat dat aan gaat hadden ze het geluk dat het 2 episodes waren.²
quote:Op donderdag 22 april 2010 14:19 schreef BansheeBoy het volgende:
Kijk, de makers van Southpark bewijzen nu exact wat ik hier al een aantal dagen verkondig: wees verstandig. Dat zijn ze dus. Ze hebben een verstandige afweging genomen. Lachen is leuk, grollen ook, maar niet ten koste van alles. Neen.
Nee, ik ben erg blij.²
Als jij een lieve man was had je haar nootjes gebracht.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:33 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Mijn vrouw komt zo wat nootjes en Marokkaanse thee brengen, ik ben ook zo'n lieve man. Ik zit echter al HSV-Fullham te kijken.²
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |