Ik denk niet dat er nu nog goed nieuws komt, mocht het wel het geval zijn laat ik het natuurlijk weten.quote:Op woensdag 28 april 2010 18:29 schreef RastafarHigh het volgende:
[..]
Hey da's een goeie! Laat alsjeblieft weten als je nieuws hebt!
Bij mij stond er in de mail dat NA 29 maart alle aanvragen niet meer gehonoreerd worden dus ik denk dat je nog net geluk heb gehadquote:Op donderdag 29 april 2010 00:03 schreef sabineB het volgende:
*&^&%^%%%%$$. betekent dit dan dat we heeeeeeeeeeeeeel veel geluk hebben omdat onze aanvraag op de 29ste binnenkwam of niet. Het budget is op 29 maart overschreden, dus het kan nog steeds zo zijn dat onze aanvraag van de 29ste is afgeketst. Wat een zure bende. En zwaar ruk voor degenen die na de 29ste hebben ingediend.
hoe laat hebben jullie die mail dan gekregen?quote:Op woensdag 28 april 2010 22:54 schreef cserena het volgende:
Het is idd op... heb ook mail gekregen.
Geachte heer/mevrouw,
Het budget voor de eigenwoningbijdrage is op 29 maart 2010 overschreden. Aanvragen die zijn ingediend na 29 maart 2010 worden niet gehonoreerd. Aanvragers krijgen schriftelijk bericht.
Met vriendelijke groet,
Helpdesk
Ik wil het ook niet geloven, maar volgens mij zit iemand de boel hier aardig op te naaien!!!quote:Op donderdag 29 april 2010 08:36 schreef qeqa het volgende:
Nou ik weet niet van wie julie de mail krijgen maar ik heb net hetzelfde bericht als gister verstuurd en krijg weer deze reactie:
Goedendag,
Aanvragen worden conform de Wet bevordering eigenwoningbezit op volgorde van binnenkomst behandeld, voor zover er nog budget beschikbaar is. Vanwege de enorme toestroom van aanvragen is de behandeltijd langer dan normaal. Momenteel zijn wij bezig met de behandeling van aanvragen die zijn ontvangen op 29 maart 2010.
Of u nog aanspraak kunt maken op het budget is nog niet bekend. Wij kunnen niet voorspellen op welk moment de pot leeg zal zijn. U zult de beschikking moeten afwachten.
Met vriendelijke groet,
Helpdesk
Alleen jammer voor je dat Agentschap NL het alleen per post aan jou en de geldverstrekker laat weten en NOOIT per mail en al helemaal niet aan de tussenpersoon.quote:Op woensdag 28 april 2010 22:52 schreef Ancie het volgende:
ojee wat balen zeg voor de gene die later hebben dan 29 maart ik was ff rond aan het surfen enik kwam al meerdere kopjes tegen dat het op is met het nieuws van vandaag
ik wens jullie heel veel sterkte en echt balen joh
En er wordt inderdaad volgende hier mensen opgenaaid. Ik heb niet voor niets al eerder gemeld dat ik die "nieuwelingen" niet vertrouw.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:39 schreef Benijx het volgende:
[..]
Ik wil het ook niet geloven, maar volgens mij zit iemand de boel hier aardig op te naaien!!!
Amen!quote:Op donderdag 29 april 2010 09:16 schreef wildcardxxl het volgende:
Ancie = Serena??? berichten 2 minuten achter elkaar en allebij alleen gepost in dit topic?
Ik laat em hier niet door opnaaien, zolang er niks op de site staat, ik geen brief binnen heb en er vandaag nog niemand van de usuals hier heeft gebeld geloof ik het niet.
qeqa doe je ding![]()
Gefeliciteerd!! Welk BEW nummer had jij?quote:Op donderdag 29 april 2010 09:18 schreef sabineB het volgende:
HOERA!! heb gisteravond mail gestuurd naar agentschap om te vragen hoe het zat met de aanvragen van de 29ste en kreeg dit terug!!! Dus goed nieuws voor iedereen die op de 29ste heeft ingediend. Ik ben echt fokking blij.
Goedendag,
Uw aanvraag is reeds positief beoordeeld en op 28 april 2010 verzonden naar u en naar de geldverstrekker.
Met vriendelijke groet Helpdesk
klote zooi...quote:Op donderdag 29 april 2010 09:24 schreef qeqa het volgende:
ik heb ze nu aan de lijn..pot is leeg, komt over enkele minuten op de site zeggen ze..
scheelt verdorie maar 300 nummer met mij...quote:Op donderdag 29 april 2010 09:28 schreef sabineB het volgende:
ons nummer is 1006364. IS de pot nu leeg? Dat is echt zwaar kut. Blij dat wij met de hakken over de sloot binnen zijn maar ik realiseer me maar al te goed dat het ook anders had kunnen zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |