We schelen 14 cmquote:Op zaterdag 24 april 2010 00:43 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Daarom lijkt mij het beste als de man maximaal 15cm groter is. Het valt mij ook altijd direct op als een vrouw in de buurt komt van mijn lengte (191cm).
Het gaat om de balans. Zeer zeker ook qua een maaltijd.quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:24 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Lieve schat...![]()
Je lengte klinkt mij ook als muziek in de oren, dus dat lijkt me ook geen issue waard neeDeftige inhoud en gemiddelde borden. Een man die maat kan houden... Geldt dat ook voor dansen? Heb altijd het idee dat kleinere mannen wel wat soepeler op de dansvloer zijn.
Ik geloof dat je voor techno ook niet heel soepel hoeft te zijn. Daarbij zou die nodige alcohol die je drinkt, je vast wel helpen iets beweeglijker te wordenquote:Op zaterdag 24 april 2010 00:48 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Het gaat om de balans. Zeer zeker ook qua een maaltijd.
Ik heb iig qua muziek een goed ritmegevoel, maar qua soepelheid op de zogenaamde dansvloer valt het denk ik wel mee. Ik ben een techno-junk en een vrij stevige drinker en ben tevreden wanneer ik relax kan swingen op diepe, meeslepende platen. De tango dans ik niet en ik heb ook nooit die behoefte gevoeld.
Je vriend danst de tango?quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:53 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ik geloof dat je voor techno ook niet heel soepel hoeft te zijn. Daarbij zou die nodige alcohol die je drinkt, je vast wel helpen iets beweeglijker te worden![]()
En toch denk ik dat tango dansen best een goed voorspel zou kunnen zijn
Precies en daarom is het voor mij ook geen echt issue. Ik luister mijn muziek en drink erbij en het eventuele bewegen erop komt zoals het komt.quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:53 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ik geloof dat je voor techno ook niet heel soepel hoeft te zijn. Daarbij zou die nodige alcohol die je drinkt, je vast wel helpen iets beweeglijker te worden![]()
En toch denk ik dat tango dansen best een goed voorspel zou kunnen zijn
och armequote:Op donderdag 22 april 2010 02:56 schreef Stali het volgende:
[..]
Mijn kleine buurman is in zekere zin wel zo. Hij kan minstens vier keer verdwijnen in de buurvrouw en bijt het liefst ieders strot af maar juist tegen haar is hij weer zo mak als een lammetje.
Ik ben wel benieuwd of er kleine mannetjes zijn die hun grote vrouw compleet domineren. Maar jij kent zo'n dude?
ja dat valt wel op jah...quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:43 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Daarom lijkt mij het beste als de man maximaal 15cm groter is. Het valt mij ook altijd direct op als een vrouw in de buurt komt van mijn lengte (191cm).
Zondagquote:Op zaterdag 24 april 2010 01:04 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Precies en daarom is het voor mij ook geen echt issue. Ik luister mijn muziek en drink erbij en het eventuele bewegen erop komt zoals het komt.
Ik weet niet of de tango een goed voorspel kan zijn en ik zal het waarsch. ook nooit weten. Ik bef jou zondag wel weer gewoon en laat de hippe moves maar even voor wat ze zijn.
In de buurt hè, en dan heb je vaak ook nog hakken. 190cm is inderdaad wel erg groot, 180cm daarin tegen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:12 schreef FANN het volgende:
[..]
ja dat valt wel op jah...
dat is een reuzin
Nee, want ik begreep aan je eerdere post dat dat niet zo is, dus oprecht geïnteresseerd in de kwaliteiten van je vriend.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:13 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Verkapte manier om te vragen of ik single ben?
Welke eerdere post deed jou dat doen geloven dan?quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:15 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Nee, want ik begreep aan je eerdere post dat dat niet zo is, dus oprecht geïnteresseerd in de kwaliteiten van je vriend.![]()
Ontging mij ook even, maar wellicht lees ik selectief.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:17 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Welke eerdere post deed jou dat doen geloven dan?
Verkeerd gelezen. Mijn excuses.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:17 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Welke eerdere post deed jou dat doen geloven dan?
We zetten de traditie gewoon voort. Ik bel je morgenavond - nadat ik bij de snackbar bent geweest - nog wel even om de exacte tijd etc. af te spreken.quote:
Je voelt je enigszins buiten gesloten?quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:22 schreef Fortitude het volgende:
Wat een omslachtig gebazel in dit topic zeg. Gissen naar lengtes, voorkeuren, relaties en bef avonturen komende zondag.
Tradatie was toch rond half 7 zodat je op tijd bent voor Studio Sportquote:Op zaterdag 24 april 2010 01:20 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
We zetten de traditie gewoon voort. Ik bel je morgenavond - nadat ik bij de snackbar bent geweest - nog wel even om de exacte tijd etc. af te spreken.
Uiteraard.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:23 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Je voelt je enigszins buiten gesloten?
Hoi, 1.77 lang, val op mannen, ben single, bef niet en zondag is de laatste dag van het weekend.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:22 schreef Fortitude het volgende:
Wat een omslachtig gebazel in dit topic zeg. Gissen naar lengtes, voorkeuren, relaties en bef avonturen komende zondag.
Opgelost. Eigenlijk ook best een zinloze vraag aangezien hij aangeeft dat hij egocentrisch isquote:Op zaterdag 24 april 2010 01:23 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Je voelt je enigszins buiten gesloten?
Zodat ik je vorige week al vertelde is er dit weekend geen competitievoetbal, dus is Studio Sport irrelevant.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:23 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Tradatie was toch rond half 7 zodat je op tijd bent voor Studio SportIk snap dat je me graag wilt bellen morgen, maar verzin dan maar een andere reden om te bellen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |