Only time will tell. Geen idee.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:14 schreef sigme het volgende:
[..]
Wordt het nóóit meer beter en moet je gewoon aan deze pijn erbij wennen of wordt het nu niet echt beter?
Ik krijg gedurende de les wel last van mijn beide schouders. Maarja, ik krijg sowieso bij beweging wel érgens last van. Dus we doen het er maar gewoon meequote:Je had geen last van die arm bij het spinnen toch?
Het is nog maar kwart over 8! Je kan nog best een beetje pasta of rijst met groente (en vlees) maken, de dag is echt nog niet voorbij.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
[]
O: yoghurt met rode vruchten
T: appel
T: 1/2 stroopwafel
L: broodje kroket
T: punt slagroomtaart
T: nootjes, kaasstengel, 2 rode wijn, 2 vruchtensap
D: -
[ /]
Morgen nieuwe ronde nieuwe kansen.
+ muffin dus!quote:Op woensdag 21 april 2010 18:50 schreef Goodbye het volgende:
Even een lijstje droppen![]()
O: 2 boterhammen humus/peppadew(~ 300 kcal)
T: banaan
L: lunchsalade gerookte kip (~ 300 kcal)
T: yoghurt met muesli ( ~ 200 kcal)
D: veel sperziebonen, viscuisine () en een paar gebakken aardappeltjes
T: Mr Gb heeft een chocolade muffin voor me gehaaldzou het kunnen met dit lijstje?
quote:Op woensdag 21 april 2010 20:15 schreef ColdFeet het volgende:
Sigme, ik houd er zelf totaal geen rekening mee. Voor het 'blue baby syndrome'
*pfew*quote:hoef je echt niet te vrezen
Oh, dat zou mooi van pas komen, ik ben dol op de vitamine-C-pillenpot.quote:, en volgens mij kun je de productie van nitrosamines tegengaan door veel vitamine C te eten (dat zoek ik nog even na).
Ok. Sterktequote:Op woensdag 21 april 2010 20:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Only time will tell. Geen idee.
[..]
Ik krijg gedurende de les wel last van mijn beide schouders. Maarja, ik krijg sowieso bij beweging wel érgens last van. Dus we doen het er maar gewoon mee. Al piepend en krakend
.
quote:Op woensdag 21 april 2010 20:07 schreef sigme het volgende:
[..]
Wat betekent ziet er niet goed uit in dit geval precies?
Mijn sport van de dag was het vangen van een kreupel varken en 'm een thermometer in z'n ster douwen (oh nee, ik hield het vark in bedwang, liefste bediende de thermometer).
Verder een normale kantoordag met normaal eten.
Ik zou me geen ster aantrekken van de nitraat en gewoon dooreten. Eigenlijk. Maar ik heb totaal geen weet van hoeveel nitraat je binnenkrijkgt met je eigen groente en wat slecht voor je is, ik wou alleen dat ik net zoveel groente at als jij. En XM ook.quote:Vraagje aan de voedseldeskundigen. Gister werd er wat gepreekt over niet teveel sla/nitraatrijke groenten. Ik eet in & uit principe alleen maar voer uit eigen tuin, en op dit moment heb ik van de verse groenten keuze uit: spinazie, snijbiet en gemengde sla. Ik denk dat ik 2 van de drie dagen een forse portie daarvan eet een half pond à drie ons ofzo.
Wat is beter: dat wel of dat niet eten? Niet eten betekent gewoon minder groente, D'r is niet veel houdbaars meer; nog wat bieten, een enkele wortel en nog één portie zuurkool, en dan heb ik wel gehad denk ik.
Want je ligt doodziek op de bank en Duvel kan niet eens meer een koken en stomen maaltijd van appie voor je regelen? Jouw lijf schreeuwt om echt voedsel, dan moet je het geen fatsoenlijke maaltijd onthouden omdat je overdag uit de kcalpot hebt gesnoept. Hoe moet het anders de zooi verwerken op een andere manier dan je reserves aan te spreken?quote:Op woensdag 21 april 2010 20:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
[]
O: yoghurt met rode vruchten
T: appel
T: 1/2 stroopwafel
L: broodje kroket
T: punt slagroomtaart
T: nootjes, kaasstengel, 2 rode wijn, 2 vruchtensap
D: -
[ /]
Morgen nieuwe ronde nieuwe kansen.
O, willen we dun worden. Shit, ik heb net een pond macadamia's gekocht en de Magnums en Guylian laten staan.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:23 schreef P.F het volgende:
Gaan we elkaar nu muffins aanpraten? Zo word je nooit dun natuurlijk..
Thnxquote:Op woensdag 21 april 2010 20:23 schreef sigme het volgende:
[..]
Ok. Sterkte. Ondanks alle -best steekhoudende- gemopper hier over je gespin, vind ik het toch ook erg leuk om te lezen dat je een sport gevonden hebt die je zo leuk vindt en aankan dat je het ook echt blijft doen. En ook wel knap van je, met die rammelkast van jou.
Ik praat niemand iets aan, ik heb er gewoon één genomen.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:23 schreef P.F het volgende:
Gaan we elkaar nu muffins aanpraten? Zo word je nooit dun natuurlijk..
Oh, je krijgt er geen baby's vanquote:Op woensdag 21 april 2010 20:20 schreef sigme het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
*pfew*
Nog noooit van gehoord (en ik ga niet googelen, ik neem het gewoon van je aan, ok).
[..]
Oh, dat zou mooi van pas komen, ik ben dol op de vitamine-C-pillenpot.
en dát zit dus echt tussen je oren. je wílt niet eten met zo'n daglijstje en grijpt vaak als je overdag gesnoept hebt elke mogelijkheid aan om extra te sporten of minder/niet te eten.....quote:Op woensdag 21 april 2010 20:30 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Thnx. Medio april 2009 ben ik begonnen en ik ben echt blij met het resultaat. Iets meer shape in m'n benen, rest van m'n lijf en blijf redelijk op gewicht. En het allerbelangrijkste, werk aan m'n basisconditie
.
@Puff: ik was zo vol van de borrel dat ik geen zin meer had in avondeten. Zou het echt niet meer wegkrijgen nu.
Het was echt érg lekker!quote:Op woensdag 21 april 2010 20:44 schreef ColdFeet het volgende:
Oef. Op je D na een geweldige lijst, misschien iets teveel fruit naar de zin van sommigen maar allezJe lunch klinkt heerlijk
quote:Op woensdag 21 april 2010 20:47 schreef DevilsAndDust het volgende:
Is het al iemand opgevallen dat ik de laatste tijd geen lijstjes post?.
Is toch omdat je al een amazing slankerd bent?quote:Op woensdag 21 april 2010 20:47 schreef DevilsAndDust het volgende:
Is het al iemand opgevallen dat ik de laatste tijd geen lijstjes post?.
Awattes?quote:
Quinoa is echt een superfood, megagezond. Je moet het wel lekker vindenquote:Op woensdag 21 april 2010 20:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Awattes?![]()
Over corn gesproken, ik vond laatst een recept voor maissoep met quinoa! Klonk best wel lekker, misschien binnenkort eens proberen
Wat grappigquote:Op woensdag 21 april 2010 20:57 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Quinoa is echt een superfood, megagezond. Je moet het wel lekker vinden
En:
[ afbeelding ]
Ik dacht even dat het paté was, maar dat is bij jou echt té onwaarschijnlijk.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:57 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Quinoa is echt een superfood, megagezond. Je moet het wel lekker vinden
En:
[ afbeelding ]
Probeer bij elke koolhydraatkick een eiwitkickje te stoppen voor je verzadiginsgevoel. En morgenavond bij je D iets vissigs, zalm ofzo. Geef je hersenen wat omega's.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:58 schreef DevilsAndDust het volgende:
CF, ik eet veel te veel. En alleen maar koolhydraten, zo'n beetje.
Bleekselderij met pindakaas is echt een briljante combiquote:Op woensdag 21 april 2010 21:03 schreef Viking84 het volgende:
Ants on a log: selderij, pindakaas en rozijnen. Je moet er maar op komen, huu.
Niet Leuven maar een dorpje eindigend op -ellegem (en dan bijna alleen in West vlaanderen zijnquote:Op woensdag 21 april 2010 21:02 schreef ColdFeet het volgende:
Sjaapje, wat een tegenvaller!! Is het er een in Leuven?
Kom je de ochtend wel door op een grapefruit en een mini-bakje yoghurt?
quote:Op woensdag 21 april 2010 21:05 schreef conleche het volgende:
Als ik op alle vakantiefoto's met een hoed sta, dan is het mislukt.
Zelfs tegen oude oma's over hun borsten en kont enzo! Gruwel!quote:
Huuuuu! Huisarts from hell. Daar zou ik snel weg zijn.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:08 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Zelfs tegen oude oma's over hun borsten en kont enzo! Gruwel!
Hij doet ook altijd de bh's open en zelf terug toe enzo, en maakt domme mopjes over blotigheid en seks en lacht dan als enige ermee... Brrr
Is er eigenlijk een reden dat je geen tussendoortje eet tussen ontbijt en lunch?quote:Op woensdag 21 april 2010 21:07 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Niet Leuven maar een dorpje eindigend op -ellegem (en dan bijna alleen in West vlaanderen zijn).
Echt niet zoveel honger smorgens, als ik meer eet heb ik meer/evenveel honger dusja bij mij werkt veel eten voor ontbijt echt niet tegen de honger. Dus ik eet dan liever wat minder en wat meer savonds voor en na het lopen...
Ik weet het. MoBlo en VMW zijn het met je eens, geloof ik.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:07 schreef conleche het volgende:
Oh en ik lust bijna alles maar bleekselderij vind ik dus echt, echt, echt, echt, echt heel vies. Echt.
Zonde van m'n tijd. Alleen het föhnen duurt al een uur.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:06 schreef ColdFeet het volgende:
Ga naar een hippe Amerikaanse kapper anders joh! Leuk, op vakantie naar de kapper
Hij is de stage... Ik zit samen met hem van 8u smorgens tot 19 u savonds. Tijdens het middageten, in de auto op huisbezoek, elke patient. Enkel als hij naar het toilet is met zijn krant of hij in zijn 'fantastische' tuin is gaan rondlopen heb ik even rust.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
Sjaap, wat balen!Stage een beetje verpest door zo'n seksistische knurftbal. Maar afgezien van hem is het wel okee?
Iehiehieuwwwwwwwwwww. Wat walgelijk!quote:Op woensdag 21 april 2010 21:08 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Zelfs tegen oude oma's over hun borsten en kont enzo! Gruwel!
Hij doet ook altijd de bh's open en zelf terug toe enzo, en maakt domme mopjes over blotigheid en seks en lacht dan als enige ermee... Brrr
Geen tijd? ZIjn constant bezig met consultaties en heb dan meestal ook niet echt veel honger (een sjaap heeft altijd honger maar geen grombuikhonger dan)quote:Op woensdag 21 april 2010 21:09 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Is er eigenlijk een reden dat je geen tussendoortje eet tussen ontbijt en lunch?
Nee er zijn er nog andere, maar die vindt hij verschrikkelijk slecht natuurlijk.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:10 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Iehiehieuwwwwwwwwwww. Wat walgelijk!Is hij de enige dokter in het dorp?
Jakkes, moet je je voorstellen dat je bij zo'n griezel een uitstrijkje moet laten maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |