Schijnt dat mannen ook klaar kunnen komen door dat ding tegen hun eikel aan te houdenquote:Op donderdag 29 april 2010 17:08 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Fiets ze zelf in gebruik genomen.
Dan moet ik hem maar eens van je lenen zodra je hem binnen hebtquote:Op donderdag 29 april 2010 17:25 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Schijnt dat mannen ook klaar kunnen komen door dat ding tegen hun eikel aan te houden
Ik ga 'm niet winnen, daarvoor wil ik 'm te graagquote:Op donderdag 29 april 2010 17:27 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Dan moet ik hem maar eens van je lenen zodra je hem binnen hebt
Als hij überhaupt nog gewonnen gaat wordenquote:Op donderdag 29 april 2010 17:29 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik ga 'm niet winnen, daarvoor wil ik 'm te graaghij wordt vast gewonnen door iemand die 'm gaat verwaarlozen.
Hmm, als dat een criterium is om te winnen,dan win ik ook nietquote:Op donderdag 29 april 2010 17:29 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik ga 'm niet winnen, daarvoor wil ik 'm te graaghij wordt vast gewonnen door iemand die 'm gaat verwaarlozen.
True, maar normaal worden prijswinnaars een stuk sneller bekend gemaakt en zo moeilijk lijkt het mij ook niet om twee winnaars te trekken.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:04 schreef Tammymara het volgende:
Er staat nergens wanneer de uitslag zou zijn,Alleen een uiterste inzenddatum.En ik denk dat je als Mod hier genoeg te doen hebt,en hij loopt niet weg , toch?? (mag ik hopen?) We wachten af
Tis weekend
Leuke filmpjes zullen dat worden!quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:39 schreef Nieuwschierig het volgende:
SF is nog bezig op er zo'n mini-cameraatje in te bouwen voordat hij BT tot winnares uitroept.
Dan gaan we een inzamelingactie houden onder het motto "help Breathtaking de plateaufase door" zodat jij je klaarkomdinges alsnog kan krijgen.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:17 schreef Breathtaking het volgende:
En dit mag je niet zeggenstraks win ik 'm echt en dan gaat hij snel een andere winnaar trekken omdat iedereen anders denkt dat het niet eerlijk is.
Bedanktquote:Op zondag 2 mei 2010 16:48 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Dan gaan we een inzamelingactie houden onder het motto "help Breathtaking de plateaufase door" zodat jij je klaarkomdinges alsnog kan krijgen.
Hij is naar de nagellakmeet.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:59 schreef Mister1977 het volgende:
Ja zeg hallo FIETS! Geef die meisjes eens hun klaarkomding!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met een beweegbare/uitschuifbare camera mag ik hopen. Zodat we kunnen zien hoe de vibo haar puni binnengaat alsmede wat voor effect de vibo op Bt heeft.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:39 schreef Nieuwschierig het volgende:
SF is nog bezig op er zo'n mini-cameraatje in te bouwen voordat hij BT tot winnares uitroept.
quote:Op zondag 2 mei 2010 18:47 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Hij is naar de nagellakmeet.WtfSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
Op woensdag 23 juni 2010 22:44 schreef Chuck_Norris het volgende:
Haha Jap jonge trollgod
Op woensdag 23 juni 2010 22:48 schreef Skylark. het volgende:
Chuck is mastertrolled _O_.
quote:Op zondag 2 mei 2010 18:47 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Hij is naar de nagellakmeet.die is pas volgende weekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
en ik wil ook een klaarkomding![]()
quote:Op woensdag 21 april 2010 20:36 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Ow echt![]()
Ik dacht wand als in muur![]()
Ach ja, zo leer je elke dag weer wat he!
Ditquote:Op zondag 2 mei 2010 18:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Met een beweegbare/uitschuifbare camera mag ik hopen. Zodat we kunnen zien hoe de vibo haar puni binnengaat alsmede wat voor effect de vibo op Bt heeft.
Zelfde hierquote:Op zondag 2 mei 2010 19:57 schreef Tammymara het volgende:
Ik denk elke keer als dit topic omhoog schiet , dat er eindelijk staat wie gewonnen heeft
quote:
De dames staan op ontploffen. Is het ei inmiddels gelegd?quote:
heb je niet, van mij danquote:
quote:
wat een gedoe joh!quote:
Dat was gewoon rechtermuisklik -> inspect element en dan de tekst veranderen die er eerst stondquote:Op maandag 3 mei 2010 23:08 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
wat een gedoe joh!
het onderwerp was:
Vibo prijsvraag!
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |