Dat lijkt me niet, het zijn gewoon landen die portefeuilles opeisen, en daar een poppetje naar keuze neerzetten.quote:Op woensdag 21 april 2010 18:52 schreef du_ke het volgende:
Een bestuurster die al jaren meeloopt in de Brusselse top moet toch enige invloed hebben op haar directe baas die zeker invloed heeft op de verdeling.
Uit het verkiezingsprogramma.quote:Op woensdag 21 april 2010 19:01 schreef Morendo het volgende:
[..]
De GL apologeet spreekt. Het is dan toch jammer dat je je eigen pappenheimers niet kent. Van de GL site:
[..]
[..]
Enig bewijs voor jouw stelling dat GL voor het verlagen van de belasting op arbeid is heb ik niet gevonden (het plannetje mbt verlaging van de eerste twee schijven niet meegerekend). Anderzijds genoeg bewijs voor mijn opmerking dat een huwelijk tussen VVD en GL moeilijk kan slagen omdat GL louter geinteresseerd is in nivelleren, nivelleren en nivelleren.
Dat is een instelling waarmee de verschillen met de VVD prima overbrugd kunnen worden. Je moet proberen kansen te zien in plaats van enkel maar verzuurd naar beperkingen te kijken. Zo sta je een stuk zonniger in het levenquote:De belastingen op arbeid worden aldus fors verlaagd. Werken wordt zo aantrekkelijker
en dat is goed voor de arbeidsmarkt.
Dan onderschat je het Old Boys/Girls netwerk op dat gebied toch een beetje denk ikquote:Op woensdag 21 april 2010 19:04 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet, het zijn gewoon landen die portefeuilles opeisen, en daar een poppetje naar keuze neerzetten.
Dus Neelie had gewoon tegen Barroso moeten zeggen: "alles goed en wel, maar ik wil buitenlandse zaken of energie dus bel Brown en Merkel maar op, en vertel ze dat hun kandidaten kunnen ophoepelen". Fat chance.quote:Op woensdag 21 april 2010 19:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dan onderschat je het Old Boys/Girls netwerk op dat gebied toch een beetje denk ik.
Als je het doet voorstellen dat GL en de VVD dicht bij elkaar staan als het gaat om belastingen of economische vrijheid, dan mag dat van mij, maar dan pleeg je toch zelfbedrog.quote:Op woensdag 21 april 2010 19:21 schreef du_ke het volgende:
Dat is een instelling waarmee de verschillen met de VVD prima overbrugd kunnen worden. Je moet proberen kansen te zien in plaats van enkel maar verzuurd naar beperkingen te kijken. Zo sta je een stuk zonniger in het leven
Niet direct Merkel of Brown maar er zijn nogal wat verschillende posten en daarvan heeft Nederland een van de meest onbetekenende gekregen. En boven pakweg Griekenland, Portugal, Slowakije en Finland zou ze zich toch wel moeten kunnen praten?quote:Op woensdag 21 april 2010 20:10 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dus Neelie had gewoon tegen Barroso moeten zeggen: "alles goed en wel, maar ik wil buitenlandse zaken of energie dus bel Brown en Merkel maar op, en vertel ze dat hun kandidaten kunnen ophoepelen". Fat chance.
Dat beweer ik dan ook niet. Ik beweer enkel dat die tegenstellingen prima te overbruggen zijn zodra er maar een flintertje goede wil is van beide kanten.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:16 schreef Morendo het volgende:
[..]
Als je het doet voorstellen dat GL en de VVD dicht bij elkaar staan als het gaat om belastingen of economische vrijheid, dan mag dat van mij, maar dan pleeg je toch zelfbedrog.
Graag gedaanquote:En bedankt voor je levensles.
En D66 lijkt gestabiliseerd.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:43 schreef freako het volgende:
Gedoe rond de kandidatenlijst lijken PVV en PvdD zetels te kosten:
[ afbeelding ]
Ze stonden zelfs een poosje op drie zetels. Maar inderdaad is het dumpen van Ouwehand geen handige zet van Thieme c.s.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:49 schreef freako het volgende:
Opvallend is de halvering van de PvdD. Ouwehand van de lijst gooien is behoorlijk wat impact, want de partij stond rotsvast op 2 zetels de afgelopen jaren.
Na de publiciteit rond de PVV van vorige week zal dat niet veel mensen verbazen.quote:En Wilders blijft verliezen.
Wilders schommelt veel meer. Als je de gemiddeldes pakt, liggen de peilingen volgens mij een stuk dichter bij elkaar. En de Barometer komt overmorgen(?) weer, die zullen ook wel weer een verdere daling voor Wilders voorspellen.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:01 schreef Dichtpiet. het volgende:
Bijzonder dat de Politieke Barometer tegenwoordig de PVV hoger peilt dan peil.nl .... vorig jaar was dat wel anders.
Klopt. Maar het kan geen kwaad om zo vaak mogelijk de woorden "Wilders" en "verliezen" in één zin te gebruiken.quote:Op woensdag 21 april 2010 20:51 schreef Ferdo het volgende:
Na de publiciteit rond de PVV van vorige week zal dat niet veel mensen verbazen.
de politieke barometer loopt een week achter toch?quote:Op woensdag 21 april 2010 21:01 schreef Dichtpiet. het volgende:
Bijzonder dat de Politieke Barometer tegenwoordig de PVV hoger peilt dan peil.nl .... vorig jaar was dat wel anders.
Ja en nee. Synovate combineert een internetpeiling met een vaste groep mensen (net zoals De Hond), met een telefonische peiling met willekeurig gekozen nummers. De telefonische peiling loopt continu door, de internetpeiling is in dezelfde week als de publicatie van de peiling.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:21 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
de politieke barometer loopt een week achter toch?
Ja, of Wiegel wordt weer eens opgegraven (wel drie dagen ouder dan Kroesquote:Op woensdag 21 april 2010 21:35 schreef DaverzNL het volgende:
Ik ben benieuwd wie de VVD naar voren gaat schuiven als mogelijke kandidaat-premier. Bij de juiste keuze kan ze dat nog wel eens de grootste partij maken. De +15 zetels voor de PvdA (in vergelijking met de laatste peiling tijdens Wouter Bos) zijn namelijk puur door het poppetje Cohen gekomen, en zoals Maurice de Hond al meldde, valt er voor de PvdA niet zo heel veel meer te winnen, maar wel te verliezen. Dus de VVD als grootste partij is denk ik dichterbij dan ooit.
Jammer dat Bolkestein al zo oud is, Neelie Kroes misschien? (trouwens ook maar 8 jaar jonger)
Gewoon Marky Mark zelf toch? Loop niet te kutte, stem op Mark Rutte.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:35 schreef DaverzNL het volgende:
Ik ben benieuwd wie de VVD naar voren gaat schuiven als mogelijke kandidaat-premier.
Zou voor de VVD een gouden greep zijn: ze is vrouw, heeft een standvastige uitstraling met internationale ervaring.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:35 schreef DaverzNL het volgende:
Neelie Kroes misschien?
Dat betwijfel ik. Sinds Frits Bolkestein zijn VVD-partijleiders niet in het kabinet gaan zitten, maar fractievoorzitter in de Kamer geworden.quote:
Nou, helemaal terug, ik zie het CDA anders toch beetje bij beetje wegzakken. Niks terug.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:53 schreef Schadenfreude het volgende:
De grote drie zijn helemaal terug. Dat zag er een paar maanden geleden toch heel anders uit. Stemt men wanneer de verkiezingen dichterbij komen toch weer gewoon op de oude partijen en stelde alle steun voor Wilders en Pechtold niets voor? Ben benieuwd hoe dit zich gaat ontwikkelen...
Ja. En dat verrast mij helemaal niets.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:53 schreef Schadenfreude het volgende:
Stemt men wanneer de verkiezingen dichterbij komen toch weer gewoon op de oude partijen
Men stemt er toch weer op onder het mom je weet wat je eraan hebt?quote:Op woensdag 21 april 2010 21:55 schreef freako het volgende:
[..]
Ja. En dat verrast mij helemaal niets.
Ze was laatst op mijn werk. Aardige vrouw, dat zeker, maar wel al oud. Ze kwam zelfs een beetje fragiel op mij over.quote:Op woensdag 21 april 2010 21:45 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zou voor de VVD een gouden greep zijn: ze is vrouw, heeft een standvastige uitstraling met internationale ervaring.
Gerrit Zalm, Paars II?quote:Op woensdag 21 april 2010 21:54 schreef freako het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Sinds Frits Bolkestein zijn VVD-partijleiders niet in het kabinet gaan zitten, maar fractievoorzitter in de Kamer geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |