De ironiequote:Op woensdag 19 mei 2010 18:04 schreef lievelotte het volgende:
kan een nieuwe aanwinst niet een nieuwe hond zijn ofzo?
quote:Honden John Travolta doodgereden op vliegveld
18-05-2010 - Je hond uitlaten op het vliegveld, ’t is misschien niet zo’n sterk plan. En dat weet John Travolta nu ook. Terwijl zijn twee geliefde viervoeters braaf hun ding deden op de landingsbaan werden ze overhoop gereden door een servicewagen van de luchthaven.
De familie Travolta landde vorige week op de luchthaven van Bangor in de staat Maine. Omdat de nood hoog was, liet iemand van Travolta's entourage iets verderop de honden uit. Helaas voor de beestjes had de chauffeur van een servicewagen dat niet gezien. Hij reed de twee viervoeters aan. De honden overleefden het bizarre ongeval niet.
Een woordvoerder van de Travolta’s liet intussen weten dat de persoon die de honden uitliet, niet tot de familie behoort. (AH)
Dat staat al op de vorige pagina ja.quote:Op woensdag 19 mei 2010 19:23 schreef Anneloortje het volgende:
Jacqueline Govaert (Krezip) is zwanger van de tweede
En dat moet op zo'n manier gezegd worden?quote:Op woensdag 19 mei 2010 19:25 schreef rena het volgende:
[..]
Dat staat al op de vorige pagina ja.Teruglezen is een vak apart.
quote:Rachel Stevens zwanger van eerste kind
De voormalige S Club 7-ster Rachel Stevens is in verwachting van haar eerste kindje. De zangers trouwde vorige zomer met Alex Bourne.
"We zijn verheugd om te kunnen aankondigen dat Rachel Stevens en haar man Alex hun eerste kindje verwachten", liet een persbericht weten. De 32-jarige zangeres was voorheen reeds erg duidelijk over haar nijpende kinderwens. "Ik wil absoluut kinderen. Volgens mij is er niets wonderbaarlijkers dan moeder te zijn. Ik heb er geen idee van welk soort moeder ik ga worden, maar het zal zeker en vast mijn hele leven overhoop gooien", aldus Stevens.
Denk ik niet, nee. Kan me wel voorstellen dat ze op deze manier willen proberen dat verlies te verzachten. Ze hebben er niet voor gekozen hun zoon te verliezen, zoals het vast ook niet in de planning lag om nu nog een kind te krijgen, maar ja... onder deze omstandigheden... ik kan me er vanalles bij voorstellen. Ik heb zelf ooit (halverwege de zwangerschap) een kind verloren, en het kind dat daarna toch nog geboren werd, heeft ervoor gezorgd dat ik nu, terugkijkend op het thema 'kinderen krijgen', een heel positief gevoel heb. Het verdriet is nu niet de afsluiting van alles, het is nu 'ingebed' in de mooie ervaringen ervóór en erná, dat maakt een groot verschil. (Overigens wil ik mijn ervaring absoluut niet vergelijken met die van John Travolta en zijn vrouw, want dat verlies lijkt me vele, vele malen verschrikkelijkerquote:Op woensdag 19 mei 2010 15:47 schreef Lovechild het volgende:
Vraag me ook echt af of ze er ook aan begonnen waren als ze hun zoon niet verloren waren.
Ja, dat moet.quote:Op woensdag 19 mei 2010 19:30 schreef tliciouz het volgende:
[..]
En dat moet op zo'n manier gezegd worden?
Ik kan me er opzich ook wel iets bij voorstellen. Maar eigenlijk meer als je nog midden in de periode van kleine kinderen zit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:35 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Denk ik niet, nee. Kan me wel voorstellen dat ze op deze manier willen proberen dat verlies te verzachten. Ze hebben er niet voor gekozen hun zoon te verliezen, zoals het vast ook niet in de planning lag om nu nog een kind te krijgen, maar ja... onder deze omstandigheden... ik kan me er vanalles bij voorstellen. Ik heb zelf ooit (halverwege de zwangerschap) een kind verloren, en het kind dat daarna toch nog geboren werd, heeft ervoor gezorgd dat ik nu, terugkijkend op het thema 'kinderen krijgen', een heel positief gevoel heb. Het verdriet is nu niet de afsluiting van alles, het is nu 'ingebed' in de mooie ervaringen ervóór en erná, dat maakt een groot verschil. (Overigens wil ik mijn ervaring absoluut niet vergelijken met die van John Travolta en zijn vrouw, want dat verlies lijkt me vele, vele malen verschrikkelijker)
Ja, het blijft natuurlijk een wanhoopsgreep, zeker gezien hun leeftijd.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 10:19 schreef Lovechild het volgende:
Ik kan me er opzich ook wel iets bij voorstellen. Maar eigenlijk meer als je nog midden in de periode van kleine kinderen zit.
Bij de familie Travolta is het ook niet afgesloten met drama, het is het oudste kind dat is weggevallen.
Precies.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 11:35 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Ja, het blijft natuurlijk een wanhoopsgreep, zeker gezien hun leeftijd.
Dan meten ze met twee maten, aangezien vruchtbaarheidsbehandelingen veelal gepaard gaan met medicijngebruik!quote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:51 schreef controlaltdelete het volgende:
John Travolta is ten dele zelf schuld dat zijn zoon is overleden. Ik ben niet de 1e die dit beweert. Als je bij the Scientology Church zit mag je geen medicijnen nemen en al helemaal niet als je een psychische afwijking hebt want de leer van SC geneest daar heb je geen medicijnen voor nodig.
Verder zal zijn vrouw echt niet op de normale manier zwanger zijn geworden, het zal me niks verbazen als ze straks bevalt van een tweeling zoals bijna alle hollywoodvrouwen op leeftijd.
quote:Op vrijdag 21 mei 2010 17:09 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Dan meten ze met twee maten, aangezien vruchtbaarheidsbehandelingen veelal gepaard gaan met medicijngebruik!
Leuke naam wel, wel een beetje gewoontjes.quote:AMSTERDAM - Actrice Monica Bellucci is bevallen van een dochter. Het meisje kwam vrijdagavond ter wereld in Rome en heeft de naam Léonie gekregen.
Dat meldt het Amerikaanse tijdschrift People.
Een vriend van de Italiaanse actrice laat weten dat moeder en dochter het goed maken. Léonie is het tweede kindje voor Bellucci en haar echtgenoot, de Franse acteur Vincent Cassel. De twee hebben al een 5-jarig dochtertje, genaamd Deva.
De 45-jarige Bellucci en de 43-jarige Cassel leerden elkaar in 1996 kennen tijdens de opnames van de thriller 'L'Appartement'. In 1999 gaven zij elkaar het jawoord.
quote:Jan Smit wordt vader, dat meldt hij dinsdag via zijn Twitter-account. Eind november verwachten Jan en Liza Plat hun eerste kindje.
Jan Smit wordt vader
Om 18:01 uur Twitterde Jan: “Feest in huize Smit! Als alles goed gaat word ik eind november papa!” Jan was natuurlijk al een tijdje papa van Liza's dochtertje Fem.
Yolanthe gaat trouwen, hij maakt een kind. Wow.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:16 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vang net op dat Jan Smit en Lisa huppeldepup een kind krijgen.
[..]
quote:AMSTERDAM - Jan Smit wordt vader. Dat heeft de 24-jarige zanger dinsdag bekendgemaakt via Twitter. "Feest in huize Smit! Als alles goed gaat, word ik eind november papa!", schrijft de Volendammer.
Smit heeft een relatie met de Volendamse Liza Plat. Zij heeft al een dochter uit een eerder huwelijk.
Smit is een jaar samen met Plat. Liza en dochtertje Fem wonen bij Jan in zijn Volendamse villa. "Natuurlijk is het omschakelen, maar je groeit daar ook in", zei de zanger eerder over de verantwoordelijkheid voor een kindje.
Jan werd twee weken geleden nog oom van zoontje Jur, het kind van zijn zus Jenny.
De zanger stak nooit onder stoelen of banken dat hij zelf dolgraag kinderen wilde, maar in maart gaf hij nog aan 'er niet mee bezig te zijn'. Achteraf bleek zijn vriendin toen al een maand zwanger.
Voordat Jan het grote nieuws de wereld in bracht, liet zijn zusje Monique zich in het TMF-programma 'Kijk Dit Nou' nog uit over Jan als vader van het dochtertje van Liza.
"Ik denk dat Jan heel erg is veranderd", vertelde zijn zusje. "Het is zo leuk, hij zingt steeds met haar en doet toneelstukjes met haar. Het is echt leuk. En nu met m'n neefje ook natuurlijk." Monique hield haar mond over de zwangerschap.
Leuke naamquote:AMSTERDAM - TROS-presentatrice Angela Esajas (31) is bevallen van een dochter.
Het kleine meisje heeft de naam Mia gekregen en is kerngezond. Ook Angela maakt het goed. Dit meldt RTL Boulevard. De presentatrice en haar vriend Lion Timmerman zijn in de wolken.
Angela ging in maart vervroegd met zwangerschapsverlof. Ze werd getroffen door de aangezichtsverlamming van Bell, een plotselinge verlamming van een motorische hersenzenuw.
www.nu.nlquote:Jorinde Moll is zwanger
Uitgegeven: 26 mei 2010 14:49
Laatst gewijzigd: 26 mei 2010 14:49
AMSTERDAM - Jorinde Moll is weer in verwachting. In Story onthult de voormalige Veronica-presentatrice dat zij en haar man Chalid Arrab in november hun tweede kindje verwachten.
© ANP"Enkele dagen geleden heb ik een echo gehad en alles gaat goed met de baby", zegt de 38-jarige Moll in het weekblad. Over een paar weken hoort het stel of ze een jongen of een meisje krijgen.
Werken wil de ex-presentatrice in iedergeval niet meer. Het gezin gaat nu boven alles. "Soms kijk ik naar ex-collega's op televisie en dan krijg ik gewoon medelijden met hen. Ik heb leuke jaren gehad en veel plezier aan mijn televisiewerk beleefd, maar nu ben ik er klaar mee."
Ach gut, ze wordt een echte fokmerriequote:Op woensdag 26 mei 2010 15:25 schreef Anosmie het volgende:
Jorinde Mol zwanger van tweede kindje.
[..]
www.nu.nl
Dit is zequote:Op woensdag 26 mei 2010 12:33 schreef Lovechild het volgende:
Ik ken de betreffende mama niet, maar als het bij Boulevard komt...:
[..]
Leuke naam
Psies.quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:32 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Tja als je zelf niet meer aan de bak komt is dat lekker makkelijk om te zeggen he
Ja die foto zag ik ookquote:
quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:32 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Tja als je zelf niet meer aan de bak komt is dat lekker makkelijk om te zeggen he
Hoeft niet, kan ook best dat ze het écht zat is, niet iedereen wilt 40 jaar op tv. Maar de sneer naar anderen komt een beetje sneu over, alsof het dan toch dwars zit, of dat ze misschien een rotperiode heeft gehad toen ze wel op tv was...quote:Op donderdag 27 mei 2010 17:41 schreef ivetje het volgende:
Straks nog een keer als ze bevallen is, want ja...dan is de media ineens wel weer leuk
Jij bent echt goed!quote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:51 schreef controlaltdelete het volgende:
...Verder zal zijn vrouw echt niet op de normale manier zwanger zijn geworden, het zal me niks verbazen als ze straks bevalt van een tweeling zoals bijna alle hollywoodvrouwen op leeftijd.
quote:wo 26 mei 2010, 20:52
'Vrouw John Travolta krijgt tweeling'
AMSTERDAM - John Travolta en zijn vrouw Kelly Preston zouden een tweeling verwachten.
Dit meldt Radar Online. Eerder werd bekend dat Kelly (47) drie maanden zwanger is. Na het overlijden van hun zoon Jett (16) op de Bahama's vorig jaar is dit een dubbele pleister op hun wonden.
John en Kelly hebben al een dochter van 10 jaar: Ella Bleu.
Hate to burst your bubblequote:
quote:John Travolta And Kelly Preston NOT Expecting Twins!
wenn2787610.jpg
Although reports surfaced that John Travolta and Kelly Preston were expecting twins, their reps claims that the rumors are "totally false."
"They are not expecting twins," said a rep for the happy couple.
Whether it's one baby or two, we wish them all the best!
Nu.nl schrijft het ookquote:Op vrijdag 28 mei 2010 09:37 schreef Turbomuis het volgende:
Alicia Keys schijnt zwanger. Bron: Tila Tequila, dus dan moet het wel waar zijn
quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:25 schreef Anosmie het volgende:
Jorinde Mol zwanger van tweede kindje.
[..]
Werken wil de ex-presentatrice in iedergeval niet meer. Het gezin gaat nu boven alles. "Soms kijk ik naar ex-collega's op televisie en dan krijg ik gewoon medelijden met hen. Ik heb leuke jaren gehad en veel plezier aan mijn televisiewerk beleefd, maar nu ben ik er klaar mee."
www.nu.nl
Da's raar. Geen medicijnen in mogen nemen vanwege je geloof. Maar om zwanger te worden mag dus wel de medische wetenschap worden ingezet.quote:
ja zoiets dacht ik ook,psychische problemen bestaan daar niet ofzo,maar autisme is toch ook geen psychisch probleem of zullen ze daar denken van wel?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 14:15 schreef Spees_Eend het volgende:
Is het overigens niet zo bij Scientology dat je alleen geen medicijnen mag nemen tegen psychische aandoeningen?
Ik denk dat bij hen dat soort aandoeningen daaronder vallen jaquote:Op vrijdag 28 mei 2010 16:19 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
ja zoiets dacht ik ook,psychische problemen bestaan daar niet ofzo,maar autisme is toch ook geen psychisch probleem of zullen ze daar denken van wel?
Ik vond haar ook heel leuk bij Oprah.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:55 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Leuk zeg, voor haar. Ik heb haar wel eens bij Oprah gezien toen ze heel openhartig over al die pogingen praatte. Vanaf toen vind ik haar cool (niet alleen om dat verhaal, maar gewoon een leuk mens)
Aah, das leuk. Tis dr gegund.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:54 schreef hexje het volgende:
Zangeres Celine Dion is zwanger van een tweeling. De 42-jarige zangeres heeft zes IVF-behandelingen moeten ondergaan voordat het haar lukte in verwachting te raken.
Dit bevestigd de woordvoerder van de zangeres tegenover het Amerikaanse tijdschrift People. De zangeres zocht haar heil daarnaast ook in de acupunctuur.
“We zijn extatisch”, zo reageert haar man René Angelil op het blije nieuws. “Celine hoopt op een gezonde zwangerschap. Ze hoopte op één baby en het is een dubbele zegen dat we er twee krijgen!”
http://www.nu.nl/
Best een leuke naam!quote:AMSTERDAM - Nikkie Plessen is zondagavond bevallen van een dochter. Het meisje draagt de naam Jolie Lisa Lotte. Moeder en dochter maken het goed, laat een woordvoerder weten.
De 25-jarige presentatrice beviel in het ziekenhuis en mocht na een paar uur weer naar huis. Daar gaat ze voorlopig eerst nog even lekker genieten, zegt de woordvoerder. Lisa is de naam van de moeder van de presentatrice.
Lotte is de naam van Nikkie's zusje. Het meisje woog bij de geboorte 2830 gram. De vader van het kind is miljonair Ruben Bontekoe.
Onlangs stond de hoogzwangere Nikkie nog naakt op de cover van het tijdschrift 'Grazia'. In het bijbehorende artikel vertelde ze onder meer dat ook de vader zich moest gaan opmaken om luiers te verschonen en andere vervelende klusjes op te lossen.
"Je moet je man zoveel mogelijk betrekken in de verzorging en hem maar gewoon fouten laten maken."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |