dan is je hersen inhoud laagquote:Op maandag 19 april 2010 14:36 schreef CartWOman het volgende:
Dus om 1 keer 'dollen' is Jeugdzorg ingeschakeld? Right.
En wat het dollen inhoudt is me ook niet duidelijk, ik begrijp niets van je tekst.
Weer een aanname van je. En dan beweren dat ik aannames doe. tja. een verhaal heeft altijd minimaal 2 kanten. Dat TS scheld en met enge ziektes gooit waar hij nog nooit mee te maken heeft gehad getuigd niet echt van klasse. Geeft een negatief beeld, maar er lijkt mij wel meer aan de hand te zijn. dus aannames maken aan de hand van het verhaal van TS gaat mij wat te ver.quote:Op maandag 19 april 2010 12:49 schreef rhubarbje het volgende:
En jij doet geen aannames wil je zeggen?
Je word sowieso niet zomaar van school gestuurt
en typisch voor deze lastige kutjong is een totaal gebrek aan zelfreflectie
iets zegt mij dat ik meer op het spoor ben dan jij
Klopt dat dat niet zo tof is, alleen denk ik dat ik de taal van tegenwoordig niet meer begrijp. Waar las jij dat hij dat wou doen?quote:Op maandag 19 april 2010 14:57 schreef Re het volgende:
tsja als je een kraan door iemands oogkas douwt kan ik me vorstellen dat dat niet echt tof is...
Ach gossiepossie, zit die gemene meneer drijfhout allemaal lelijke dingen over je te denken, knul?quote:Op maandag 19 april 2010 14:15 schreef CWC het volgende:
[..]
eerlijk gezegd mag jij de tyfus krijgenik verdien dit dus helemaal niet en geloof me ik pest nooit in de klas waren we gewoon aan het dollen
oh ja mischien wel belangrijk om het GELOOFWAARDIG te maken
de leraar vertelde niks aan die jongen
Dat ligt aan ons, onze herseninhoud is te laag.quote:Op maandag 19 april 2010 15:13 schreef Darkangle het volgende:
CWC, kan je misschien verwoorden wat je hebt gedaan op zo'n manier dat iemand anders dan jij het ook bergijpt?
"kraan" is zo'n beetje het enige wat ik uit je stukje haalde, echter heb ik totaal geen idee wat je bedoelt.
quote:Op maandag 19 april 2010 14:57 schreef Re het volgende:
tsja als je een kraan door iemands oogkas douwt kan ik me vorstellen dat dat niet echt tof is...
nee, duidelijkquote:Op maandag 19 april 2010 18:09 schreef CWC het volgende:
[..]
doe die kraan op een (had ik niet door) dreigende manier
Hell yeah!quote:
dat is het hem juist niksquote:Op maandag 19 april 2010 16:38 schreef Maanvis het volgende:
Waarom ben je precies van school gestuurd?
Wat heb je met die kraan gedaan?
Leg het nou eens uit zodat we het allemaal begrijpen, misschien moet je wat meer woorden gebruiken ervoor want wat voor kraan was het, en wat was het resultaat van je acties? En mijn excuses als het vreemd overkomt, maar het lijkt wel alsof je een andere taal praat dan wij? Ik snap er iig geen flikker van.quote:Op maandag 19 april 2010 18:40 schreef CWC het volgende:
[..]
dat is het hem juist niksik vroeg aan dat kind of hij de kraan open wou doen voor de leraar ( i know kinderachtig
) maar school had al de pest aan me en mn moeder overwoog het internaat niet alleen jeugdzorg wou dat.
quote:Op maandag 19 april 2010 16:07 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Ach gossiepossie, zit die gemene meneer drijfhout allemaal lelijke dingen over je te denken, knul?
* drijfhout aait CWC over de bol
Ik geloof wel dat je gewoon aan het dollen was met de kraan open hoor.
Maar niet dat er niks aan de hand is als je al je twee maanden niet welkom bent op school en je ouders dan maar een internaat overwegen.
Dat puberale gevoel van niet-begrepen-worden en al die duivelse volwassenen die je dwars zitten de tering wensen is wel heel herkenbaar.Dus vooruit, nog een kusje erbij voor je.
Ik hoop dat alles goed met je komt.
ik ben docent en je word echt niet van school gestuurd om een grapjequote:Op maandag 19 april 2010 18:40 schreef CWC het volgende:
[..]
dat is het hem juist niksik vroeg aan dat kind of hij de kraan open wou doen voor de leraar ( i know kinderachtig
) maar school had al de pest aan me en mn moeder overwoog het internaat niet alleen jeugdzorg wou dat.
Wel als dat grapje een trauma vur 't leeve oplevert!quote:Op maandag 19 april 2010 18:54 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik ben docent en je word echt niet van school gestuurd om een grapje
dus misschien moet je even aan je reflectieve vaardigheden gaan werken
dan was het waarschijnlijk ook niet bepaald een grapjequote:Op maandag 19 april 2010 19:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wel als dat grapje een trauma vur 't leeve oplevert!
de helft van jullie zijn echt fucking traag wist je datquote:Op maandag 19 april 2010 18:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Leg het nou eens uit zodat we het allemaal begrijpen, misschien moet je wat meer woorden gebruiken ervoor want wat voor kraan was het, en wat was het resultaat van je acties? En mijn excuses als het vreemd overkomt, maar het lijkt wel alsof je een andere taal praat dan wij? Ik snap er iig geen flikker van.
quote:Op dinsdag 20 april 2010 10:11 schreef CWC het volgende:
[..]
de helft van jullie zijn echt fucking traag wist je dat![]()
laat maar in iedergeval bedankt voor mensen die der wle iets van snapten en hun verhaal deelden
quote:Op dinsdag 20 april 2010 10:21 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Opvallend is natuurlijk dat veel mensen die niet 'negatieve' ideen bij jouw posts hadden veelal in dit topic gepost dat ze zélf ook op een internaat gezeten hebben, om wat voor reden dan ook ....
dus ik neem aan dat je het daar op dat internaat best naar je zin zal kunnen hebben, vol met mensen in een soortgelijke situatie ... veel plezier iig
en als je kennelijk nu al twee maanden zonder school zit en kennelijk _niks_ doet met je leven, is het ook absoluut geen achteruitgang imho.... je kunt er veel leren en aan jezelf werken..
Wat wil je eigenlijk doen als je _niet_ naar een internaat gaat ? gewoon een beetje leker thuis zitten en je moeders iedere dag je bammetjes laten smeren?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |