Da's best ver toch voor les 14? Ik zat met les 12 in ieder geval nog een stuk lagerquote:Op zaterdag 17 april 2010 16:54 schreef GotC het volgende:
Anyway. Vandaag heb ik Evy 14 gelopen, ging wel ok. Net geen 5 km, maar toch tevreden!
Ik denk dat er in dit topic zometeen precies dezelfde mensen zitten als in de ander, en dat we dan onze ervaringen steeds twee keer moeten gaan vertellen.quote:Op zaterdag 17 april 2010 19:23 schreef LieLie het volgende:
Gaan we nu hier naar toe?![]()
Straks snap ik het niet meer hoor! Ik zie het als sport èn wil afvallen, dus het maakt me verder niet uit, als ik maar met anderen ervaringen kan uitwisselen
Ja, volgens mij veranderd er aan het topic ook niet veel. Het gaat alleen om de plek waar ie moet staanquote:Op zaterdag 17 april 2010 20:01 schreef Vuurvliegje88 het volgende:
[..]
Ik denk dat er in dit topic zometeen precies dezelfde mensen zitten als in de ander, en dat we dan onze ervaringen steeds twee keer moeten gaan vertellen.
quote:Op zondag 18 april 2010 02:35 schreef Repeat het volgende:
Vorige week eens gaan hardlopen. Eerst 3km, toen 5, toen 6,5 en nu al 9. In 4 dagen / 2 weken is dat dus. Wel vermoeiend, maar dat is niet zo gek lijkt meValt me iig niks tegen voor iemand met de conditie van Han Pekel.
Ik mik op een km of 15, dat zal ook wel niet zo lang duren dan.
Eigenlijk zou het topic dus twee verschillende labels moeten hebben, waardoor het zowel in LIF als SPT staat maar wel naar dezelfde thread linkt.quote:Op zaterdag 17 april 2010 20:01 schreef Vuurvliegje88 het volgende:
[..]
Ik denk dat er in dit topic zometeen precies dezelfde mensen zitten als in de ander, en dat we dan onze ervaringen steeds twee keer moeten gaan vertellen.
Hoe doe je dat tijdens een cooling down dan?quote:Op zondag 18 april 2010 09:06 schreef LieLie het volgende:
[..]
train je je rugspieren ook naast het lopen? doe ik wel bij de cooling down.
nou, ik loop vlak bij m'n huis dus ik probeer dan thuis of wat oefeningen te doen voor oa m'n buik en rugspieren.quote:Op zondag 18 april 2010 09:13 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Hoe doe je dat tijdens een cooling down dan?
M'n rug is al jaren spelbreker, soms kan ik al niet eens normaal rechtop lopen
Ah zo ... nee, dat doe ik momenteel niet.quote:Op zondag 18 april 2010 09:22 schreef LieLie het volgende:
[..]
nou, ik loop vlak bij m'n huis dus ik probeer dan thuis of wat oefeningen te doen voor oa m'n buik en rugspieren.
bijvoorbeeld op je buik gaan liggen, een arm gebogen onder je hoofd en die andere recht voor je uit. en dan til je steeds bijv je linker arm en je rechterbeen van de vloer. en andersom.
Haha tsja.. lees de 'discussie' maar in LIF feedback, dan snap je gelijk waarom ik dit heb gedaanquote:Op zaterdag 17 april 2010 19:23 schreef LieLie het volgende:
Gaan we nu hier naar toe?![]()
Straks snap ik het niet meer hoor! Ik zie het als sport èn wil afvallen, dus het maakt me verder niet uit, als ik maar met anderen ervaringen kan uitwisselen
Sorry! Gewijzigdquote:Op zaterdag 17 april 2010 18:54 schreef Vuurvliegje88 het volgende:
Oh ja, ik kom er hier ook wel bij dan!Zitten we zo toch in 2 topics te schrijven.
![]()
Alleen achter mijn naam in de OP staat dat ik met Evy ren; dit klopt niet. Ik heb een schema van de hardloopwinkel, maar inderdaad wel van 0-5 km.![]()
Morgen weer!
Dank jequote:Op zaterdag 17 april 2010 21:10 schreef kieskleurig het volgende:
Hier ook een tvp, goede en overzichtelijke OP GotC
Dat vind ik ook wel een goed idee!quote:Op zondag 18 april 2010 07:32 schreef Coelho het volgende:
[..]
Eigenlijk zou het topic dus twee verschillende labels moeten hebben, waardoor het zowel in LIF als SPT staat maar wel naar dezelfde thread linkt.
Dat vind ik ook een super idee. Want dit lost nu uiteindelijk niets op.quote:Op zondag 18 april 2010 11:09 schreef SolnaStockholm het volgende:
[..]
Dat vind ik ook wel een goed idee!
Ooh en volgens mij is het zo'n lekker weer buiten
quote:Op vrijdag 16 april 2010 13:55 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Dat ligt dus helemaal aan de intentie die achter het hardlopen ligt... Voor mij is hardlopen namelijk geen sport, ik doe het puur vanwege het feit dat ik mijn conditie en gewicht ermee op peil kan houden. Dus dat zou prima passen in LIF, dat er daarnaast (let op, er kunnen namelijk heus wel topics over dezelfde onderwerpen in verschillende fora lopen) een topic over hardlopen in SPT loopt, lijkt me totaal geen probleem. Vertel eens, waarom zou dat wel een probleem zijn?
quote:Op vrijdag 16 april 2010 14:06 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Het is nogal verwarrend voor beginnende hardlopers als er twee verschillende topics zijn over beginnende hardlopers...niemand weet dan meer wat ze waar moeten posten, mensen gaan dingen dubbel posten etc etc
Evy is gewoon een programmaatje wat beginners helpt met het beginnen met hardlopen. Zo zijn er nog een aantal manieren om met wat hulp te starten.
En sporten om alleen de conditie en het gewicht mee op peil te houden....dat doen mensen ook met heel veel andere sporten
quote:Op vrijdag 16 april 2010 14:11 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Oh nee! Twee topics! Wat nu??![]()
Ik denk dat je users een beetje onderschat?
Etc..quote:Op vrijdag 16 april 2010 14:18 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Kinderachtig? Neuh...
Wat is er in hemelsnaam verwarrend aan het feit dat er twee topics zijn? Zo ingewikkeld is het toch niet? (en dat bedoel ik echt niet lullig, hoor).
Jij bent nu blijkbaar iemand die graag in SPT post. Nou, prima toch?
Goed bezig!quote:Op zondag 18 april 2010 11:31 schreef DeLuna het volgende:
Ah, een beginnerstopic.
Ik wil ook beginnen met hardlopen.Ik heb al een schema op myasics.nl
Nietquote:Op zondag 18 april 2010 11:31 schreef DeLuna het volgende:
Ah, een beginnerstopic.
Ik wil ook beginnen met hardlopen.Ik heb al een schema op myasics.nl
3x in de week. En morgen moet ik 5x5 minuten met een wandelpauze van 2 minuten steeds.quote:Op zondag 18 april 2010 11:32 schreef GotC het volgende:
[..]
Goed bezig!Wat voor schema heb je gekregen? (2x of 3x in de week, hoeveel min lopen etc)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |