Vet!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:30 schreef RacerDKB het volgende:
Idd, ik kom oet Twentequote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:03 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Dan is ie gewoon stom, want ik versta het wel.
Overigens is het niet echt een misdaad om dat inteelttaaltje niet te kunnen verstaan.
Vaak vind ik Fries nog verstaanbaarder dan Twents. In ieder geval dat haalde ik uit zo'n gare regionale soap die de publieke omroep uitzondquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:00 schreef haakon het volgende:
[..]
Idd, ik kom oet Twenteen hier verstaat iedereen het zelfs nog..
Alleen dat kut Fries kun je niets van verstaan omdat het gewoon een kuttaaltje is
Omdat dat een volwaardige taal is naast dat achterlijke dialectje genaamd twentsquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:00 schreef haakon het volgende:
Alleen dat kut Fries kun je niets van verstaan omdat het gewoon een kuttaaltje is
Volwaardigquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:52 schreef Deckard het volgende:
[..]
Omdat dat een volwaardige taal is naast dat achterlijke dialectje genaamd twents
Zeeuws dat is pas mooi!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:52 schreef Deckard het volgende:
[..]
Omdat dat een volwaardige taal is naast dat achterlijke dialectje genaamd twents
Ik zag ook die ene gast van de Vliegende Panters.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 02:18 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hans Teeuwen Theo Maasen nog meer bekende Brabanders die we kunnen verwachten ?
[ afbeelding ]
Frank Lammers ?
Ik MOET hem zienquote:Op maandag 8 november 2010 19:55 schreef MaLo het volgende:
Vanmorgen de hele soundtrack gehoord bij Giel. Een echte ninetees hit, zo lachen.
Mwoah.... hooooooo hooooo hohohohoooooooquote:
Heuhhh dat is Deejay Paul Elstak jonguh!! Whaha...Kiek 'm stoan! Bam!quote:Op woensdag 10 november 2010 21:58 schreef Adelante het volgende:
[..]
Mwoah.... hooooooo hooooo hohohohooooooo
Is 't nie egt tog, jonguh!
Ik kan er maar 1 vinden, en een teaser. Voor welke film zat ie geplakt?quote:Op zondag 21 november 2010 15:59 schreef W00fer het volgende:
Er is een nieuwe trailer, dat ie de voorruit intrapt. Gezien in de bios. Maar die staat nog nergens online of wel?
Het is de take care now trailer. Check joetjoeb.quote:Op zondag 21 november 2010 19:54 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Ik kan er maar 1 vinden, en een teaser. Voor welke film zat ie geplakt?
Mooi op tijd! Bedankt.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:47 schreef Ryan3 het volgende:
9 december in de bioskoop. Hier heb je de trailer, kut.
Ahja, zo'n spullen wil ik ook echt hebbenquote:Op donderdag 2 december 2010 13:20 schreef MyVisuals het volgende:
Als je na de première kans wil maken op een eigen Maaskantjebord dan moet je even lid worden van de MaaskantjeKoekwous hyves. http://www.maaskantjekoekwous.hyves.nl
Daar maak je op 10 december kans op 1 van de 5 gratis Maaskantje borden.
Als de hyves boven de 100 leden uitgroeit worden er nog meer gratis Maaskantje spullen weggegeven. GRATIS!
Leuk toch, kut.quote:Op donderdag 2 december 2010 13:56 schreef Micson het volgende:
[..]
Ahja, zo'n spullen wil ik ook echt hebben![]()
Leuk dat er een film is, maar ik heb geen zin in weer een New Kids hype. Plakt straks weer iedereen 'jonge' of 'kut' achter elke zin, of worden alle dialogen tot huilens toe nagespeeld![]()
Verschrikkelijk..
Argghhh ik wil.quote:Op vrijdag 3 december 2010 13:52 schreef Miriampje het volgende:
In Den Bosch is de film al vanaf dinsdag 7 december te zien.
Natuurlijk. Die geilen juist op foute typesquote:
Oh? Dat wist ik nog niet over mezelf...quote:Op zaterdag 4 december 2010 11:54 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Natuurlijk. Die geilen juist op foute types
Wordt leuk dus.quote:Op maandag 6 december 2010 18:14 schreef planethugo het volgende:
eerste recensie:
http://www.movie2movie.nl/r118951-Recensie-New-Kids-Turbo.html
Kom godverdomme naar je nest man, kut.quote:
Dat een kassière een biertje afrekent en dat je haar neerslaat onder het roepen van: blijf van mijn bier af, godverdommense kuthoer. Zoiets?quote:Op dinsdag 7 december 2010 00:11 schreef Stali het volgende:
[..]
Kom godverdomme naar je nest man, kut.
PS Het lijkt me zo leuk om een keer in een supermarkt zo uit te pakken. Of dat jij dat tegen mij doet. Voordat de hype begint uiteraard.
Dat mag jij doen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 00:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat een kassière een biertje afrekent en dat je haar neerslaat onder het roepen van: blijf van mijn bier af, godverdommense kuthoer. Zoiets?.
quote:4,0/5
Wat een geweldige film! Gisteren heb ik deze mogen bewonderen tijdens een van de voorpremieres onder het genot van een knoepert (klomp pittig gehakt op een stokje) en een halve liter Schultenbrau. Alvorens was ik benieuwd hoe de film zich 90 minuten lang interessant en/of leuk liet houden, want de originele sketches duren maar een paar minuten. Maar mensen, wat heb ik me een partij genoten.
Wat mij wel verbaasd is dat deze formule ook aanslaat boven de rivieren, ik denk dat niet iedereen de humor kan waarderen, want het is af en toe extreem flauw. Toch vermoed ik dat deze film het heel erg goed gaat doen in de bioscopen.
De film is een aaneenschakeling van idiote akties en lompe humor. Het verhaal heeft weinig tot niets om het lijf, maar dat is geen aderlating voor een film als dit. Daarnaast komen er ook nog een aantal bekende Nederlanders langs om het feest compleet te maken. Je kunt gewoon aan alles zien aan de film dat het met liefde en vooral heel vele plezier is gemaakt.
Tevens ziet het er ook erg goed uit voor een film als dit, dat niet met een gigantisch budget gemaakt zal zijn. De setting klopt, vooral de woonkamers binnen, erg kitscherig. De Opel, de Cita, de vriend van Manuela, te veel om op te noemen wat simpelweg genieten was
Liefhebbers van de serie zullen deze film helemaal het einde vinden, ik dus ook.
Het was een tijdje stil bij onze vrienden uit Maaskantje, maar ze zijn kei hard terug gekomen en beter had het niet gekund!
Houdoe!
quote:"Vacht Wagun Chauffeur, TOET TOET!!"
Het is een vreemd gegeven dat zowel New Kids Turbo als Schindlers List zich beide "film" moeten noemen. En misschien is de ene wel in dezelfde bioscoopzaalte zien als de ander destijds. Beide zeer goede films, check. Maar verder gaat iedere vergelijking mank. Iets om over na te denken
Als groot fan van films als Planet Terror en Machete doet het me deugd dat ze een dergelijk concept naar de polder halen. Weg fatsoen, weg regels, gewoon een knotsgekke film die lak heeft aan alles en als je denkt dat het niet gekker kan, dan gebeurt het nog tien keer zo hard, kut! En dat in een heel herkenbare omgeving. De rijtjeshuizen waar de personages wonen zijn van een 70's bouwstijl zoals er in elk dorp en stad in Nederland wijken vol mee staan.
Ook bevat de film opvallend weinig echt grote missers, het middenstuk met Arnie zou ik dan wel willen nomineren, en de shootout was niet heel erg boeiend. Maar alles daarvoor en eromheen was briljant, het moment dat Richard zijn lul uit zijn broek haalt en in de camera zeikt incluis. Ook de scène met de boer in de schuur, totaal onverwacht. Hoe verzin je het.
Vermaak van de bovenste plank.
4,5 sterren dik verdiend, smaakt naar meer.
quote:Op donderdag 9 december 2010 17:25 schreef Roi het volgende:
Geinige film, je kan duidelijk zien dat er geld in is gestoken. Af en toe super droge humor waarbij ik ongeveer de enige in de zaal was die moest lachen, maar gelukkig ook genoeg flauwigheid.
Eerder SAPquote:
quote:Op donderdag 9 december 2010 12:41 schreef W00fer het volgende:
Iemand een scan daarvan?
http://www.achievers.nl/new-kids-turboboek.php
Dat zijn ook mijn genresquote:Op donderdag 9 december 2010 19:30 schreef RacerDKB het volgende:
Vind je het gek dat een vrouw van >40 er niks aan vindt
Zeker als dit je genres zijn:
Genres:
Film noir
Screw-ball comedy
Swashbuckler
Rom com
Melodrama
Fantasy
Musical
Science fiction
Horror
Thriller
Reviews hecht ik echt géén waarde meer aan, het zegt echt geen klote.
Die Dana Linssen is zo'n typische verzuurde pittige tante die haar thee met de pink omhoog drinktquote:Op donderdag 9 december 2010 19:30 schreef RacerDKB het volgende:
Vind je het gek dat een vrouw van >40 er niks aan vindt
Zeker als dit je genres zijn:
Genres:
Film noir
Screw-ball comedy
Swashbuckler
Rom com
Melodrama
Fantasy
Musical
Science fiction
Horror
Thriller
Reviews hecht ik echt géén waarde meer aan, het zegt echt geen klote.
SPOILER !quote:
De film is uit dus je mag spoilerenquote:Op vrijdag 10 december 2010 00:53 schreef W00fer het volgende:
[..]
SPOILER !
Dana Linssen: get a life. Hoog en laagcultuur. Wat loop dat mens te zwammen, kijken die hap
Wat nou spoiler . Het gaat toch om een acteur ? Een paar reactie hierboven zegt iemand nog dat ie Theo Maasen goed vond in de film. Is het straks ook een spoiler als je vraagt naar Christian Bale in een Batman film ?quote:Op vrijdag 10 december 2010 00:53 schreef W00fer het volgende:
[..]
SPOILER !
Dana Linssen: get a life. Hoog en laagcultuur. Wat loop dat mens te zwammen, kijken die hap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |