Preciesquote:Op maandag 19 april 2010 23:55 schreef Roel_Jewel het volgende:
De eerste verstandige vraag. En dat tijdens de aftiteling.
Inderdaad, neem nog een borrelquote:Op maandag 19 april 2010 23:54 schreef Q.E.D. het volgende:
En jullie zuipen teveel aan de comments te zien.
Die maf leek wel de meest normale van de gasten.quote:Op maandag 19 april 2010 23:55 schreef DrDentz het volgende:
Grappige man die hoogleraar!
Amper aan 't woord geweestquote:Op maandag 19 april 2010 23:55 schreef DrDentz het volgende:
Grappige man die hoogleraar!
Paul heeft natuurlijk even in de ziektewet gelopen.quote:Op maandag 19 april 2010 23:59 schreef Jac0bus het volgende:
Wat zou het gemiddelde salaris zijn geweest voor de gehele tafel deze uitzending?
Huh?quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:00 schreef Toad het volgende:
Reclame net: vanaf volgende week zijn de mannen aan de beurt. Men with talent! Ik ken de kandidaten al!
Maar toch: twee veelverdienende presentatoren, drie CEO's, een hoogleraar en een Minister. Ik denk dat het wel wat een de hoge kant zitquote:Op dinsdag 20 april 2010 00:00 schreef TNA het volgende:
[..]
Paul heeft natuurlijk even in de ziektewet gelopen.
Uiteraard.quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:03 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Maar toch: twee veelverdienende presentatoren, drie CEO's, een hoogleraar en een Minister. Ik denk dat het wel wat een de hoge kant zit
Hoge heertjes. Beter zetten ze een Haagse Sjonnie er tussen, een man van het volk, zodat mijn stem ook vertegenwoordigd wordt.quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:03 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Maar toch: twee veelverdienende presentatoren, drie CEO's, een hoogleraar en een Minister. Ik denk dat het wel wat een de hoge kant zit
En dat is dan eindregisseur van P&Wquote:Het is net alsof de Vrienden van Fokker gezellig even bomen aan de tafel van #penw.
Ik denk dat hij het positief bedoeld ...quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:11 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://twitter.com/bertvanderveer/status/12476441478
[..]
En dat is dan eindregisseur van P&W. Dat weet je toch van tevoren als je dit soort mensen uitnodigt. Doe er dan wat aan.
Oja, Haagse Sjonnie tussen die heertjes lekker over zijn wietwolk pratenquote:Op dinsdag 20 april 2010 00:06 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Hoge heertjes. Beter zetten ze een Haagse Sjonnie er tussen, een man van het volk, zodat mijn stem ook vertegenwoordigd wordt.
Vuile PVDA'er, ga je schamenquote:Op dinsdag 20 april 2010 00:55 schreef tong80 het volgende:
Eurlings lult zich er weer lekker uit.
Typisch CDA
Eurlings inderdaad "kijk mij hoe goed ik het heb geregeld en de anderen niet"quote:Op dinsdag 20 april 2010 00:55 schreef tong80 het volgende:
Eurlings lult zich er weer lekker uit.
Typisch CDA
Je zou haast die indruk krijgen. Totaal overbodig dat dit soort mensen steeds weer mogen terugkomen. Zet daar iemand met verstand neer.quote:Op dinsdag 20 april 2010 20:37 schreef tong80 het volgende:
Is Bart Chabot plots parlementair verslaggever ?
Hij volgt de verkiezingen voor P&W. Logisch dus dat hij er elke week zit. Niet dat zijn rubriekje verder iets toevoegt aan de berichtgeving rondom de verkiezingen, maar goed.quote:Op dinsdag 20 april 2010 20:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Je zou haast die indruk krijgen. Totaal overbodig dat dit soort mensen steeds weer mogen terugkomen. Zet daar iemand met verstand neer.
Dat dus vooralquote:Op dinsdag 20 april 2010 20:56 schreef Horloge het volgende:
[..]
Hij volgt de verkiezingen voor P&W. Logisch dus dat hij er elke week zit. Niet dat zijn rubriekje verder iets toevoegt aan de berichtgeving rondom de verkiezingen, maar goed.
Linkse aapjes kijken.quote:Op dinsdag 20 april 2010 20:57 schreef golfer het volgende:
Altijd een goede reden om over te slaan als Chabot er zit.
Ik denk dat Jeroen Pauw al een kamer heeft gereserveerd.quote:
Hij zwicht voor de rauwe stem van Ploumen.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:09 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Ik denk dat Jeroen Pauw al een kamer heeft gereserveerd.
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:12 schreef TNA het volgende:
[..]
Hij zwicht voor de rauwe stem van Ploumen.
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:09 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Ik denk dat Jeroen Pauw al een kamer heeft gereserveerd.
Menig mannelijke kijker zit al ruimschoots met zijn hoofd in de aswolken.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:19 schreef TNA het volgende:
Ik weet niet wat Samira Maas van aswolken vindt, maar ik ben het met haar eens.
Leek wel of die flapdrol campagne zat te voeren voor het CDAquote:Op maandag 19 april 2010 23:30 schreef TNA het volgende:
Wat een geouwehoer van die Eurlings. Het is allemaal dankzij hem dat we weer mogen vliegen, maar dat het dagen niet mocht ligt aan het kaartje, hoewel hij Hartman wel toestemming kon geven op basis van het feit dat "KLM het wel zal weten".
Ze heeft al 3x in 3 minuten een vraag ontweken.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:28 schreef TNA het volgende:
Die Ploumen lijkt me wel ernstig soft als campagneleider. De ratten bij het CDA lachen erom.
En ze zegt steeds "Weet je". Heel vaak.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:31 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]
Ze heeft al 3x in 3 minuten een vraag ontweken.
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:33 schreef Oidale het volgende:
Zeg gewoon dat je een allochtoon op 2 wil, muts.
Niemand luistert als zij in beeld is.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:36 schreef Bellatrix het volgende:
Waarom ondertiteling.
Witteman lijkt wel onder de morphine te zitten als die blonde doos praat.quote:
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:39 schreef pberends het volgende:
[..]
Witteman lijkt wel onder de morphine te zitten als die blonde doos praat.
Die is beterquote:Op dinsdag 20 april 2010 23:38 schreef Q.E.D. het volgende:
Witteman glundert naar haar alsof hij z'n Viagra nooit meer nodig heeft.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hetgeen bewezen en beklonken moest worden.
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:41 schreef Q.E.D. het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
President Camacho
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:43 schreef lachejonge het volgende:
Iedere extra vraag aan Samira Maas is een godsgeschenk.
Mij helemaal niet, eigenlijk.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:43 schreef Bellatrix het volgende:
Lijkt me wel een slimme meid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |