Bied je haar een kopje thee aan?quote:
quote:Op donderdag 15 april 2010 12:44 schreef alors het volgende:
[..]
Hahahah nee nu niet, vorige keer moest ik met twee handen mijn telefoon op mijn bovenbeen houden, anders stoorde ie gigantisch
Nu kan ik em zelfs op tafel leggen![]()
quote:Op donderdag 15 april 2010 12:46 schreef Againzender het volgende:
[..]
Bied je haar een kopje thee aan?
Oja, dacht al wat is dit.. Nieuwe AGT dus.quote:Op donderdag 15 april 2010 12:47 schreef Againzender het volgende:
Marc (jongste zoon) vindt dit nummer van Astroid Galaxy Tour ontzettend grappig
Als de bekerfinale geen 010-020 is dan hadden we dit gezeur niet gehadquote:Op donderdag 15 april 2010 12:36 schreef Roel_Jewel het volgende:
Schaf die hele flauwekul toch af!
Tsja, dat waren geen Ajax en Feyenoord... Enorm trieste figuren die het verknallen. En je krijgt het ook niet meer uitgelegd dat er zoveel geld aan een potje voetbal moet worden uitgegeven.quote:Op donderdag 15 april 2010 12:53 schreef borisz het volgende:
[..]
Als de bekerfinale geen 010-020 is dan hadden we dit gezeur niet gehad. Ik hoop zo dat de bekerfinale over 1 duel gespeeld blijft.
In Duitsland had je de Liga pokal. Werden twee duels in 1 stadion gespeeld en dus vier supportersgroepen in één stadion en er gebeurde helemaal niets.
Oh kom op, alsof andere hooligans bij andere clubs nooit iets flikkenquote:Op donderdag 15 april 2010 12:59 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Tsja, dat waren geen Ajax en Feyenoord... Enorm trieste figuren die het verknallen. En je krijgt het ook niet meer uitgelegd dat er zoveel geld aan een potje voetbal moet worden uitgegeven.
Nee, dat bedoel ik ook niet. Maar een finale in Duitsland is niet te vergelijken met een bekerfinale Ajax-Feyenoordquote:Op donderdag 15 april 2010 13:05 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh kom op, alsof andere hooligans bij andere clubs nooit iets flikkenHet is belachelijk hoor, echt waar, maar het is niet alleen een Amsterdam/Rotterdam probleem
Stijd op het veld echt primaquote:Op donderdag 15 april 2010 12:56 schreef NoelGallagher het volgende:
Ach, niks mis met een ouderwetse knokpartij bij het voetbal, maar tegenwoordig is dat er niet meer bij
Geen verstand van verderquote:Op donderdag 15 april 2010 13:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Nee, dat bedoel ik ook niet. Maar een finale in Duitsland is niet te vergelijken met een bekerfinale Ajax-Feyenoord.
quote:Op donderdag 15 april 2010 13:11 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Geen verstand van verderIk geloof je op je woord
Sersj, kom er maar in!quote:Op donderdag 15 april 2010 13:25 schreef -Hans- het volgende:
OEHJ !!!!!!!!!
* stilte *
Dit is misschien wel het mooiste wat ooit is gemaakt op muziekgebied
Ach, laat 'em. Hij kan er verder naast zitten. Véél verder.quote:
Dank jequote:Op donderdag 15 april 2010 13:28 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Ach, laat 'em. Hij kan er verder naast zitten. Véél verder.
quote:Op donderdag 15 april 2010 13:30 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Nu begrijp ik eindelijk die bril opmerkingen
Zou er direct voor tekenenquote:
Ik was blij da'k niet wat aan het drinken was toen ie die kleedkamer inging, want dat was gegarandeerd weer naar buiten gekomen.quote:Op donderdag 15 april 2010 13:29 schreef Sirolf het volgende:
[..]
De kleedkamer van Miss Montreal, hoezo vooroordeel-bevestigend voor een aantal FOK!kers?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |