Wat fijn om al jullie reacties te lezen op mijn vraag. Ik twijfel nog wel een beetje, ik zou aan de ene kant wel graag willen gaan tempen maar ik ben echt heel erg bang dat k er dan heel veel mee bezig ga zijn, dat ben ik nu al zo erg. Maar het is fijn om te lezen dat het jullie toch rust geeft, ik ga me er toch even goed op inlezen.
@-Niena-: ik zal voor je duimen, hopelijk is het raak
@ vt: lijkt me heel vervelend zo'n lange cyclus, ik hoop voor je dat je snel kunt beginnen aan de volgende ronde (of dat er een wonder gebeurd en je toch zwanger blijkt, zou toch tof zijn)
Deze maand is een beetje moeilijk, ben nu erg verkouden en voel me daardoor niet zo lekker. Ook is er van alles aan de hand in ons privéleven waardoor het er eigenlijk gewoon niet van komt. Ik vind het zo vervelend als het dan een verplichting wordt wat je er ook nog bij hebt. Het zou eigenlijk iets heel leuks moeten zijn.
Maargoed, wie weet...