FOK!forum / Flora & Fauna / [sc] 701 waar oh-oh haar wasmachine kapot is
F_rzondag 11 april 2010 @ 20:56


Welkom in de Flora & Fauna slowchat! Waar het soms ook wel eens speedchat wil zijn!

Je bent aangekomen in het kippenhok van het Flora & Fauna subforum op FOK!. Hier kom je alle vaste bezoekers tegen van F&F die hier naast onzinnige en grappige gesprekken ook serieuze discussies voeren over van alles en nog wat.

Onze opperbevelhebbers
  • Senesta
  • ElisaB

    Wil je meedoen in dit kippenhok? Van harte welkom! Roep even in het topic en we zetten je er bij. De deur van dit hoenderhuis staat altijd voor iedereen open.

    Onze stamgasten Harajuku. | Cat22 | ElisaB | Ynske | Morretje | Greys | Qwea | Missbliss | Ingetje79 | Pagan | BigBird | Loveless85 | JJH | Muis006 | Nokwanda | Re | draculettetje | Takaiki | Maes | Memento-Mori | Senesta | Strega | Bamba | Goodbye | Nieslief | Barbaaf | Ml-etje | MrSubtle | DeZwabber | Surveillance-Fiets | ferrari_rood | Dizzy-Miss-Lizzy | Enfermera | gothic-blackie | Tombolafan | P.F | trovey | ALTER-EGO | Ole | DanseMacabre| sararaats



    Een paar vaak gebruikte smileys hier:
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

    Deze OP is HIER te vinden!
    Een magische lijst van alle voorgaande delen is HIER te vinden dankzij JJH!
    *Beestachtig Verlangen* door Tombolafan en Nieslief staat HIER!
  • F_rzondag 11 april 2010 @ 20:57
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 20:55 schreef ferrari_rood het volgende:
    Als het klopt zit er een bak onder. Met het tussengleufje in de wasmiddelbakje moet je een schroef omdraaien. Dan kun je de la eruit trekken en daar ligt het filter in. Succes.
    laatste post
    Barbaafzondag 11 april 2010 @ 20:57
    Niet kapot, alleen verstopt.

    Zoek, zoek
    nokwandazondag 11 april 2010 @ 21:04
    Huh???? Filter in het wasmiddelbakje??? Da's raar. Die zit toch meestal rechts onder achter een klepje of soort schroef.
    F_rzondag 11 april 2010 @ 21:06
    Een bak onder de wasmachine. Alleen heb je daarvoor dat tussenstukje uit het wasmiddelbakje nodig om die te kunnen openen.
    Ik heb hier mijn wasmachine niet anders had ik even foto's gemaakt. Ik heb ook een whirlpool namelijk.
    nokwandazondag 11 april 2010 @ 21:13
    Hier doen de katten een beetje raar. Mouna was straks hier en die heeft op de grond zitten spelen, tegen de bank aan leunend. Maar nu likken de poezen de vloer daar af en gaan helemaal liggen rollen. En dan gaan ze ook aan elkaar ruiken omdat ze dan blijkbaar naar die plek gaan ruiken.
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 21:19
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 21:06 schreef ferrari_rood het volgende:
    Een bak onder de wasmachine. Alleen heb je daarvoor dat tussenstukje uit het wasmiddelbakje nodig om die te kunnen openen.
    Ik heb hier mijn wasmachine niet anders had ik even foto's gemaakt. Ik heb ook een whirlpool namelijk.
    Oh daar ga ik eens even naar kijken.
    Ik moet zeggen, tis een irritant apparaat ook, als je de filter opendraait loopt het water niet goed er uit, want dat ding is zo gevormd dat het gewoon er in blijft staan
    Ik ga eens op zoek naar dat tussenstuk en een bak aan de onderkant...
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 21:31
    Nou, dr zit geen bak aan de onderkant, en dat ding waar de filter achter zit kan gewoon zo open.
    Anyhow, een vriend die net toevallig belde komt dr morgen ff naar kijken
    Ynskezondag 11 april 2010 @ 21:45
    Moe is
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 21:47
    Ik zit ook echt van vermoeidheid te tollen zowat.
    Ik ben te moe om de afwas te gaan doen, maar ik ga dr nu toch echt maar aan, en dan een vroege laatste ronde lopen, dan heb ik dat ook maar weer gehad
    Buitenlucht
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 21:50
    Gutenabend
    DanseMacabrezondag 11 april 2010 @ 22:14
    Hoi.
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 22:27
    Berlijn was zoooo gaaf

    Onwijs veel gezien. Lijstje:
    - Pergamon museum
    - Alexanderplatz
    - Potsdammerplatz (het eerdere 'niemandsland', waar ook de muur stond)
    - Mauermuseum (over de Berlijnse muur)
    - Checkpoint Charlie
    -
    - Jüdisches museum (zwaarbewaakt door poortjes en alles.. Maar wat indrukwekkend. Wow. )
    - Technikmuseum (op het laatst nog even, omdat Martin dat wilde, en vooral het vlieg-gedeelte hebben we gezien )

    En ook gezien, maar niet in geweest:
    - Bodemuseum (mooi gebouw!)
    - Berliner Dom
    - Rode Rathaus
    - Holocaustmonument (2711 betonblokken)
    - Die Neue Synagoge (afgebrand tijdens de kristalnacht, en later nog gebombardeerd. Nu alleen als gerestaureerde gevel zeg maar, gebouw erachter worden tentoonstellingen gehouden) Toch indrukwekkend om langs zo'n mooi gebouw te lopen, met zo'n trieste geschiedenis.

    We zijn ook nog langs de Berliner Zoo gelopen, maar niet in geweest

    Het meest indrukwekkende vond ik nog het Jüdisches museum, damn. Die historie, sowieso, maar het is zo mooi en indrukwekkend vormgegeven. Je kon in een aantal gangen de verschillende Joodse 'tragedies' zien: de holocaust, maar ook de 'exile', oftewel de verplichte emigratie van Joden uit Duitsland. Aan het einde van de gang van de 'exile' stonden 16 stenen pilaren met daar bovenop olijfbomen, ze stonden heel dicht bij elkaar. Heel raar, maar wel mooi weergegeven. Meest indrukwekkende vond ik nog wat ze aan het einde van de gang van de holocaust hadden: een driehoekige ruimte van ruim 30 meter hoog, waar niks in stond. Bovenin een reepje licht, wat van buiten kwam. Verder de kou en beton wat op je af kwam. Bizar mooi weergegeven. Kreeg er echt koude rillingen van. Ja, ook omdat het de buitentemperatuur had, maar ook door de sfeer.

    En in de gang naar die dingen stonden ook nog dingen; brieven van overlevenden (of juist niet, mensen die omgekomen waren in concentratiekampen), dat soort zaken. Heel intrigerend.
    En om het af te maken had ik in dat weekend ook nog het dagboek van Anne Frank gelezen, deze keer was het toch indrukwekkender dan de voorgaande keren. Dit was ook een vernieuwde uitgave, maar het feit dat ik nu ouder ben en ook omdat ik meer van die geschiedenis zag maakte het wel nog meer indruk.

    En verder was het supergezellig met Martin, lekker gegeten enzo, leuk gewandeld, veel van die mooie stad gezien!
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 22:46
    Iedereen zit zeker weer in de SC van ESF Overlopers!
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 22:47
    Klinkt goed Enfermera
    Van dat Judische Museum, dat heb ik al van meerdere mensen gehoord dat dat er zo in hakt.
    Ik wil zulke plekken niet eens meer in het echt zien.
    Veel te heftig vind ik dat.


    Zooo, ik heb net de afwas af, de laatste ronde gelopen, en de Sjon gelushed, ik wacht tot ie een beetje droog is en drink ondertussen nog een glas jasmijnthee en dan duiken we es lekker vroeg het nest in.
    Kijken of ik mijn spannend boek nog uit krijg vanaaf
    Ynskezondag 11 april 2010 @ 22:49


    [GEZ] Koelvriescombi / gasfornhuis / wasmachine
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 22:51
    Ja damn Yns, mn buren vroegen laatst nog of ik een gasfornuis wilde, ze hebben m gisteren naar t stort gebracht
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 23:03
    Ik wilde de honden nog een snackje geven, iets lekkers van wat karel van t buurmeisje voor zn verjaardag had gekregen.
    Chico lag al in bed
    Maar die kwam wel toen ik vroeg wie er een snoepje wilde
    Was ik Kees echt he-le-maal kwijt
    En die staat normaal met Sjon vooraan als er eten in het spel is.
    Ik roepen, alle dekentjes voelen, ik stond al buiten in de gang omdat ik dacht dat ze per ongeluk daar was blijven staan net.
    Lag ze dus megacomateusch in een kussensloop op de bank, moegewandeld, mn meissie
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 23:04
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 22:47 schreef oh-oh het volgende:
    Klinkt goed Enfermera
    Van dat Judische Museum, dat heb ik al van meerdere mensen gehoord dat dat er zo in hakt.
    Ik wil zulke plekken niet eens meer in het echt zien.
    Veel te heftig vind ik dat.


    Zooo, ik heb net de afwas af, de laatste ronde gelopen, en de Sjon gelushed, ik wacht tot ie een beetje droog is en drink ondertussen nog een glas jasmijnthee en dan duiken we es lekker vroeg het nest in.
    Kijken of ik mijn spannend boek nog uit krijg vanaaf
    Uhhuh Ben weer helemaal opgeladen om aan die stomme scriptie te werken
    Ja, tis idd wel heel heftig. Had ik ook niet gedacht van te voren, moet ik zeggen. Mn moeder had het idd ook gezegd.
    De rest van het museum is trouwens wel supergaaf hoor, alle Joodse geschiedenis enzo, tikkie lichter, leuk tentoongesteld (ook wat mee rinteractie en dingen die je zelf moet doen enzo),
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 23:07
    Ik ken persoonlijk iemand heel erg goed die Auschwitz overleefd heeft, en hij heeft daar heel veel over verteld, hij heeft het nr nog op zijn arm staan, en ik zie van dichtbij wat die Holocaust voor een impact heeft op de familie, de generaties erna en zo.
    Dat vind ik zelf confronterend en dichtbij genoeg, ik ga die plekken niet ook nog eens opzoeken...
    Ik ben wel een keer in Theresienstad geweest, echt 15 jaar geleden of zo.
    Dat was ook echt vreselijk heftig.
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 23:13
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:07 schreef oh-oh het volgende:
    Ik ken persoonlijk iemand heel erg goed die Auschwitz overleefd heeft, en hij heeft daar heel veel over verteld, hij heeft het nr nog op zijn arm staan, en ik zie van dichtbij wat die Holocaust voor een impact heeft op de familie, de generaties erna en zo.
    Dat vind ik zelf confronterend en dichtbij genoeg, ik ga die plekken niet ook nog eens opzoeken...
    Ik ben wel een keer in Theresienstad geweest, echt 15 jaar geleden of zo.
    Dat was ook echt vreselijk heftig.
    Jeetje, echt joh Ja, dat kan ik me voorstellen dat je daar dan niet heen hoeft als je het al van zo dichtbij ziet... Heftig joh.
    Toch vind ik het goed dat dit er is en dat er nog steeds aandacht aan besteedt wordt, mijn opa en oma hebben de oorlog meegemaakt maar waren niet Joods, dus dat is toch iets anders. Mn opa heeft er wel veel over verteld maar toen was ik ook nog klein, en het interesseert me wel allemaal enorm. Zo bizar dat zoiets gebeurd is, alleen maar om een geloof.
    Cat-astrophezondag 11 april 2010 @ 23:16
    quote:
    Geantwoord!

    Fijn dat Berlijn zo leuk was Enfermera! Wil ik ook nog altijd een keer naartoe.
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 23:17
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:13 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Jeetje, echt joh Ja, dat kan ik me voorstellen dat je daar dan niet heen hoeft als je het al van zo dichtbij ziet... Heftig joh.
    Toch vind ik het goed dat dit er is en dat er nog steeds aandacht aan besteedt wordt, mijn opa en oma hebben de oorlog meegemaakt maar waren niet Joods, dus dat is toch iets anders. Mn opa heeft er wel veel over verteld maar toen was ik ook nog klein, en het interesseert me wel allemaal enorm. Zo bizar dat zoiets gebeurd is, alleen maar om een geloof.
    Nee, ik vind het ook echt heel belangrijk dat er gehamerd wordt op wat vreemdelingenhaat kan doen en waar het toe kan leiden, het blijft zo vreselijk actueel helaas. Brrrr.
    Maar voor mij is dat niet nodig, persoonlijk
    Enfermerazondag 11 april 2010 @ 23:18
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:17 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Nee, ik vind het ook echt heel belangrijk dat er gehamerd wordt op wat vreemdelingenhaat kan doen en waar het toe kan leiden, het blijft zo vreselijk actueel helaas. Brrrr.
    Maar voor mij is dat niet nodig, persoonlijk
    Ja precies en vrijheid van meningsuiting (van alleen Geert), bah
    Precies.....

    Haha nee

    Maarre, ik ga lekker pitten. Trusten
    oh-ohzondag 11 april 2010 @ 23:19
    Ja k ga ook, de pup is droog en de thee is op
    DeZwabberzondag 11 april 2010 @ 23:46
    oh, daar is het topic gebleven
    DeZwabberzondag 11 april 2010 @ 23:47
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:18 schreef Enfermera het volgende:
    Maarre, ik ga lekker pitten
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:19 schreef oh-oh het volgende:
    Ja k ga ook
    crap
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 00:22
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 21:13 schreef nokwanda het volgende:
    Hier doen de katten een beetje raar. Mouna was straks hier en die heeft op de grond zitten spelen, tegen de bank aan leunend. Maar nu likken de poezen de vloer daar af en gaan helemaal liggen rollen. En dan gaan ze ook aan elkaar ruiken omdat ze dan blijkbaar naar die plek gaan ruiken.
    Ze vinden Mouna duidelijkk lief en lekker ruiken
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 00:25
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:03 schreef oh-oh het volgende:
    Ik wilde de honden nog een snackje geven, iets lekkers van wat karel van t buurmeisje voor zn verjaardag had gekregen.
    Chico lag al in bed
    Maar die kwam wel toen ik vroeg wie er een snoepje wilde
    Was ik Kees echt he-le-maal kwijt
    En die staat normaal met Sjon vooraan als er eten in het spel is.
    Ik roepen, alle dekentjes voelen, ik stond al buiten in de gang omdat ik dacht dat ze per ongeluk daar was blijven staan net.
    Lag ze dus megacomateusch in een kussensloop op de bank, moegewandeld, mn meissie
    Ach die lieve kleine meid!
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 00:28
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:07 schreef oh-oh het volgende:
    Ik ken persoonlijk iemand heel erg goed die Auschwitz overleefd heeft, en hij heeft daar heel veel over verteld, hij heeft het nr nog op zijn arm staan, en ik zie van dichtbij wat die Holocaust voor een impact heeft op de familie, de generaties erna en zo.
    Dat vind ik zelf confronterend en dichtbij genoeg, ik ga die plekken niet ook nog eens opzoeken...
    Ik ben wel een keer in Theresienstad geweest, echt 15 jaar geleden of zo.
    Dat was ook echt vreselijk heftig.
    Ja, wat dat aan gaat denk ik dat er ook heel wat energie blijft plakken/hangen op die plaatsen.
    Dat is net als die plaatsen....waar je dan loopt, en je ineens heel triest voelt en weet...daar zijn gewoon heftige dingen gebeurd.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 00:30
    quote:
    Op zondag 11 april 2010 23:18 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Ja precies en vrijheid van meningsuiting (van alleen Geert), bah
    Precies.....

    Haha nee

    Maarre, ik ga lekker pitten. Trusten
    Wij hebben onze eigen Geer(t), woont bij JJH en is uiterst tolerant.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 08:41
    Mogge!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 08:45
    Spierpijn!
    senestamaandag 12 april 2010 @ 08:51
    FIPO
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 08:55
    Hola!

    Moe...
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:00
    Taiga!
    Hoest ie daar, ouwe?
    Was je nog naar de mopsenwandeling gisteren???
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:07
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:00 schreef oh-oh het volgende:
    Taiga!
    Hoest ie daar, ouwe?
    Was je nog naar de mopsenwandeling gisteren???
    Yep wandeling was gisteren! Erg leuk, veel mopsen. We hadden snel getelt een stuk of 30 of 40 mopsen geloof ik! Was erg leuk om te zien als die mopsen over het strand rennen!
    Maar ik?...Ik ben echt kapot...zo'n wandeling is eigenlijk gewoon veel te veel maar ja, het is zo leuk! En Bram was een echte casanova! Hij heeft alle teefjes even goed geroken en even gekeken of het wel zijn hoogte was en even hier en daar aan een oorlel gesabbeld.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:08
    Foto's???
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:20
    Bram met zijn eerste chickie


    Bram staat even te showen


    Lekker de zee in


    Bram aan het oefenen




    Ook al zijn ze moe en zitten ze op schoot, dan toch nog ff stoeien. (Bram is de linker)


    De groep (sommige mensen waren al weggelopen dus dit zijn ze eigenlijk niet allemaal.)
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:24
    Waarom heb ik nu meteen Womanizer in mn hoofd?
    Grappig zo een grote groep zeg!
    Meer mensen dan honden op de foto, bij ons is het altijd andersom, iedereen heeft meerdere honden, en de meeste mensen zelfs wel 3 of meer.
    Kun je ze goed uit elkaar houden als alles door elkaar rent of moet je echt op de tuigjes letten?
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:30
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:24 schreef oh-oh het volgende:
    Waarom heb ik nu meteen Womanizer in mn hoofd?
    Grappig zo een grote groep zeg!
    Meer mensen dan honden op de foto, bij ons is het altijd andersom, iedereen heeft meerdere honden, en de meeste mensen zelfs wel 3 of meer.
    Kun je ze goed uit elkaar houden als alles door elkaar rent of moet je echt op de tuigjes letten?
    Hahah ja Womanizer Dat was hij gisteren wel ja. Hij is zijn puberteit nog niet helemaal ontgroeit.

    Er zitten ook zwarte mopsen tussen, en die zie je niet goed op de foto. Maar vaak komen de mensen met hun hele gezin om er meteen een dagje uit van te maken. Sommigen komen van ver. Zelfs Leeuwarden en Limburg!

    Uitelkaar houden? Tja...das soms moeilijk, maar je eigen hond herken je altijd wel meteen. Maar sommigen hadden daarom een sjaal om, zodat ze sneller te herkennen waren.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:34
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:30 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Hahah ja Womanizer Dat was hij gisteren wel ja. Hij is zijn puberteit nog niet helemaal ontgroeit.

    Er zitten ook zwarte mopsen tussen, en die zie je niet goed op de foto. Maar vaak komen de mensen met hun hele gezin om er meteen een dagje uit van te maken. Sommigen komen van ver. Zelfs Leeuwarden en Limburg!

    Uitelkaar houden? Tja...das soms moeilijk, maar je eigen hond herken je altijd wel meteen. Maar sommigen hadden daarom een sjaal om, zodat ze sneller te herkennen waren.
    Wij hebben ook altijd mensen uit België en verder komen wij vaak van het verste natuurlijk, uit Mestreech.
    Met Pasen waren er ook mensen uit Brugge en Leeuwarden bij mij komen wandelen
    We gaan begin mei naar de Soesterduinen weer
    Wij hebben gelukkig niet zo veel mensen die met kids komen
    Maar wel veel mensen met veel hondjes, dus dat tikt echt aan.
    Als wij met zn tienen of zo wandelen dan hebben we vaak al snel 30 / 40 hondjes bij elkaar.
    We waren es een weekend naar de Ardennen met 11 mensen en 36 honden, en dan hadden er al mensen niet alle hondjes meegenomen
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:37
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:34 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Wij hebben ook altijd mensen uit België en verder komen wij vaak van het verste natuurlijk, uit Mestreech.
    Met Pasen waren er ook mensen uit Brugge en Leeuwarden bij mij komen wandelen
    We gaan begin mei naar de Soesterduinen weer
    Wij hebben gelukkig niet zo veel mensen die met kids komen
    Maar wel veel mensen met veel hondjes, dus dat tikt echt aan.
    Als wij met zn tienen of zo wandelen dan hebben we vaak al snel 30 / 40 hondjes bij elkaar.
    We waren es een weekend naar de Ardennen met 11 mensen en 36 honden, en dan hadden er al mensen niet alle hondjes meegenomen
    Baas boven baas

    Ach het gaat mij niet altijd om het aantal, maar of het gezellig is en de honden het naar hun zin hebben. En dat was zo Dus het was een geslaagde wandeling.
    Bram heeft sinds hij thuis gekomen was niets anders gedaan dan geslapen. Even rond 7 uur zijn vlees gegeten, maar daarna weer meteen slapen
    senestamaandag 12 april 2010 @ 09:38
    senestamaandag 12 april 2010 @ 09:38
    Het geblaas is over
    senestamaandag 12 april 2010 @ 09:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:20 schreef Taiga het volgende:
    Bram met zijn eerste chickie
    [ afbeelding ]

    Bram staat even te showen
    [ afbeelding ]

    Lekker de zee in
    [ afbeelding ]

    Bram aan het oefenen
    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Ook al zijn ze moe en zitten ze op schoot, dan toch nog ff stoeien. (Bram is de linker)
    [ afbeelding ]

    De groep (sommige mensen waren al weggelopen dus dit zijn ze eigenlijk niet allemaal.)
    [ afbeelding ]
    Ooooh wat enorm leuk!!
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:40
    Geweldig filmpje!!

    Je ziet de grote echt kijken van, "dat is wel mijn muis hoor..."
    senestamaandag 12 april 2010 @ 09:42
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:40 schreef Taiga het volgende:
    Geweldig filmpje!!

    Je ziet de grote echt kijken van, "dat is wel mijn muis hoor..."
    Hij speelde een aantal keren te hard en toen kreeg hij geblaas en een een tik dus hij was hier even over de nieuwe benadering aan het nadenken Hij doet nu wat zachter en dat gaat goed, hij heeft Dodge zelfs even liggen wassen
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:43
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:42 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Hij speelde een aantal keren te hard en toen kreeg hij geblaas en een een tik dus hij was hier even over de nieuwe benadering aan het nadenken Hij doet nu wat zachter en dat gaat goed, hij heeft Dodge zelfs even liggen wassen
    Oh nou dat gaat helemaal goed komen! Hier was het ook in het begin even geblaas en een beetje slaan en daarna was het klaar.
    Er leuk om te zien dat gedrag onderling. Dat vind ik bij de honden ook altijd zo leuk
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:44
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:39 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Ooooh wat enorm leuk!!
    Dank je! Het was ook echt heel leuk. De hondjes kunnen op het strand ook lekker veel rennen en dat deden ze ook!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:50
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:37 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Baas boven baas

    Ach het gaat mij niet altijd om het aantal, maar of het gezellig is en de honden het naar hun zin hebben. En dat was zo Dus het was een geslaagde wandeling.
    Bram heeft sinds hij thuis gekomen was niets anders gedaan dan geslapen. Even rond 7 uur zijn vlees gegeten, maar daarna weer meteen slapen
    Whehehe ja, wij hebben gisteren een heuvelwandeling gemaakt van 4.5 uur, meer dan eten hebben ze ook niet meer gedaan sindsdien, ze zijn nu nog moe dr van
    Strandwandelingen zijn sowieso altijd heerlijk
    Nog 2 weekjes en ik zit weer lekker 5 dagen op Texel, ik heb er echt zoooooooooooooo een zin in al
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:38 schreef senesta het volgende:
    Het geblaas is over
    Dat valt nog best mee dan toch?
    Heerlijk!
    En dat filmpje, je ziet Hummer echt denken WTF???
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 09:51
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:50 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Whehehe ja, wij hebben gisteren een heuvelwandeling gemaakt van 4.5 uur, meer dan eten hebben ze ook niet meer gedaan sindsdien, ze zijn nu nog moe dr van
    Strandwandelingen zijn sowieso altijd heerlijk
    Nog 2 weekjes en ik zit weer lekker 5 dagen op Texel, ik heb er echt zoooooooooooooo een zin in al
    Heerlijk hoor! Ja helaas kan ik niet 4.5 uur wandelen Daarom is het strand voor mij heerlijk omdat de honden meer rennen en lopen dan wij
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 09:53
    Goedemorgen!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 09:54
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:51 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Heerlijk hoor! Ja helaas kan ik niet 4.5 uur wandelen Daarom is het strand voor mij heerlijk omdat de honden meer rennen en lopen dan wij
    Ik vond zelf 4.5 uur ook wat veel hoor achteraf , maar meer omdat het echt berg op en berg af was de hele wandeling
    Hondjes hadden er beduidend minder moeite mee, zelfs de bejaarde en de puppert
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 09:54
    LOL, dat filmpje Senesta!

    @Zwabber: Ahw, was je net te laat gister? xD Nu lig je zeker nog te maffen?
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 00:30 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Wij hebben onze eigen Geer(t), woont bij JJH en is uiterst tolerant.


    Ik zat meer na te denken over wat er in de oorlog allemaal is gebeurd, ohja, was trouwens ook nog in het Duits historisch museum geweest, dus vanaf het vroegste begin der tijden tot nu. Was vooral geinteresseerd in de periode 1930-1945, waarin je de opkomst van Hitler ziet, de posters hingen er ook nog enzo, bizar om te zien. Maar dat dus ook de joden heel sneaky ingeperkt werden in hun vrijheden, heel langzaam. En omdat Hitler toen ook wat goede dingen heeft gedaan (werk gecreëerd, wegen aangelegd), viel dat niet zo op voor de mensen toen en kon hij gewoon zijn gang gaan. Maar die wisten ook niet dat zijn uiteindelijke doel was om een oorlog te beginnen.
    Als ik nu zo kijk naar Wilders en wat ie allemaal uitkraamt, dat 'de vrijheid van meningsuiting op het spel staat' enzo, dan denk ik, waar heeft ie het over?
    Ja, er zijn een paar gekken geweest die mensen hebben vermoord die zeiden wat ze dachten, maar het is niet structureel zo dat de regering mensen wegmoffelt die iets zeggen over het regeringsbeleid enzo. En het lijkt (voor mij) alsof hij dat alleen maar zegt om zelf te kunnen zeggen wat HIJ wil, de mening van Geert, niet de vrijheid van meningsuiting voor iedereen. Want als een moslim zegt dat hij discrimineert, dan mag dat weer niet ofzo Come on. En het is gewoon lang niet zo erg als toen, hij moet gewoon niet zeiken, hij moet ook eens een les trekken uit wat er in 40-45 gebeurd is, dat doet hij totaal niet, hij zet ook gewoon een hele groep aan de kant, ik kan me daar echt kwaad om maken.

    Zo.
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 10:00
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:53 schreef Greys het volgende:
    Goedemorgen!
    Mogguh!
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 10:02
    Hoi
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 10:03
    Mogguh
    Wat een heerlijk weer trouwens!
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 10:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:03 schreef Enfermera het volgende:
    Mogguh
    Wat een heerlijk weer trouwens!
    Beter dan gister ja, toen vond ik het maar koud!
    senestamaandag 12 april 2010 @ 10:08
    Het is hier heerlijk zonnig buiten, ik word er helemaal blij van
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 10:09
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:08 schreef senesta het volgende:
    Het is hier heerlijk zonnig buiten, ik word er helemaal blij van
    Hier ook! Maar vond ik het wel fris buiten.
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 10:11
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:04 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Beter dan gister ja, toen vond ik het maar koud!
    Ja was dat zo?
    Ik zat toen nog in Berlijn, daar was het echt bewolkt, maar dat was de enige dag dat het echt wat slechter was. Donderdag was het daar meer dan 15 graden
    Mja, zonnetje, heeerlijkkkk Die warmte komt wel, maar dat duurt nog ff denk ik
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 10:11
    goede morgen

    stortkoker nog verstopt als t goed is komen ze morgen
    geloof dat ik maar naar t stort rijd
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:12
    Tis hier ook maar koud vandaag, gisteren was t ook vies weer
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 10:13
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:04 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Beter dan gister ja, toen vond ik het maar koud!
    gister was t idd koud.
    zometeen ff aankleden, en dan wachten tot mn eggshapers geleverd worden
    en maar weer verder gaan in huis, ben echt blij dat t vorderd.

    @cat, ik houd het even in gedachten
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:13
    Zo, ik werd net al voor K*Thoer uitgescholden aan de telefoon en hij komt met de auto hierheen om me dood te rijden
    Lang leve de gekken die bellen
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 10:15
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:13 schreef oh-oh het volgende:
    Zo, ik werd net al voor K*Thoer uitgescholden aan de telefoon en hij komt met de auto hierheen om me dood te rijden
    Lang leve de gekken die bellen
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 10:15
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:13 schreef oh-oh het volgende:
    Zo, ik werd net al voor K*Thoer uitgescholden aan de telefoon en hij komt met de auto hierheen om me dood te rijden
    Lang leve de gekken die bellen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:16
    Ja en dat op maandagmorgen
    Damn, dr is gewoon weer iemand jarig vandaag, moeten we weer gebak eten, ik ga passen deze keer denk ik
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:15 schreef Taiga het volgende:

    [..]


    Ja dat dacht ik dus ook
    En drie keer terugbellen om door te schelden he
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 10:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:17 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ja dat dacht ik dus ook
    En drie keer terugbellen om door te schelden he
    En je kent ze ook? Of was het gewoon verkeerd verbonden? Of zeggen ze het om een reden
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:23
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:22 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    En je kent ze ook? Of was het gewoon verkeerd verbonden? Of zeggen ze het om een reden
    Was gewoon een gek, die bellen hier wel vaker
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:23
    Ik ga nog maar es voor een bakkie thee!
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 10:26
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:23 schreef oh-oh het volgende:
    Ik ga nog maar es voor een bakkie thee!
    Hier ook...

    Wat een gekken dan zeg die zo bellen...heb het ook weleens meegemaakt, maar toen werkte ik ook bij een psychiatrisch ziekenhuis
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 10:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:26 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Hier ook...

    Wat een gekken dan zeg die zo bellen...heb het ook weleens meegemaakt, maar toen werkte ik ook bij een psychiatrisch ziekenhuis
    Het scheelt vaak niet veel met wat er hier belt
    Ml-etjemaandag 12 april 2010 @ 10:58
    leuk filmpje Senesta!!
    En gave foto's Taiga al die mopsjes
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 11:00
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:16 schreef oh-oh het volgende:
    Ja en dat op maandagmorgen
    Damn, dr is gewoon weer iemand jarig vandaag, moeten we weer gebak eten, ik ga passen deze keer denk ik
    Welnee, gewoon een gebakje nemen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 11:02
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:00 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Welnee, gewoon een gebakje nemen
    We hadden donderdag Bosche Bollen uit den Bosch, vrijdag heb ik twee stukken vlaai op want toen werd een collega 70, van t weekend was er overheerlijke cocoscitroencake omdat Karel jarig was, ik ben wel ff klaar met al die zoetigheid
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 11:02
    Wij hadden ook alweer gebak, ik heb een klein puntje appel genomen onder het mom van das gezond
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 11:03
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:02 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    We hadden donderdag Bosche Bollen uit den Bosch, vrijdag heb ik twee stukken vlaai op want toen werd een collega 70, van t weekend was er overheerlijke cocoscitroencake omdat Karel jarig was, ik ben wel ff klaar met al die zoetigheid
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 11:05
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:03 schreef Ynske het volgende:

    [..]


    Ja psies, tis een beetje te
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 11:07


    Lekker saampjes slapen.
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 11:10
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:07 schreef Strega het volgende:
    [ afbeelding ]

    Lekker saampjes slapen.
    Ooh wat eindeloos lief Dat zal je hier echt nooit tegenkomen
    Ml-etjemaandag 12 april 2010 @ 11:10
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:00 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Welnee, gewoon een gebakje nemen
    Ja euhh waar moeten we dat erbij plakken
    Ml-etjemaandag 12 april 2010 @ 11:10
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:07 schreef Strega het volgende:
    [ afbeelding ]

    Lekker saampjes slapen.
    aaaah wat ubercute!
    Strega, ben zonder postzegels de deur uit gegaan dus moet die vanavond thuis even pakken.
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 11:11
    awwwww
    Paganmaandag 12 april 2010 @ 11:15
    Strega had mijn account gehacked
    Paganmaandag 12 april 2010 @ 11:20
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:30 schreef Taiga het volgende:


    Uitelkaar houden? Tja...das soms moeilijk, maar je eigen hond herken je altijd wel meteen. Maar sommigen hadden daarom een sjaal om, zodat ze sneller te herkennen waren.
    Vrienden van mijn ouders zaten in het restaurant van een bungalowpark te eten, komt ineens een stel mensen voorbij lopen met hun Shar-Pei bij zich, terwijl die toch echt in het huisje hoorde te zitten.

    Eten laten staan en er direct achteraan gerend, snel de hond redden.
    SPOILER
    Bleek het de nestbroer van hun hond te zijn, die daar ook verbleven.
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 11:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:15 schreef Pagan het volgende:
    Strega had mijn account gehacked
    Ja hee hoe moeten wij dat weten
    Paganmaandag 12 april 2010 @ 11:23
    Bloeiende alruin.



    Nu eerst
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 11:26
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:23 schreef Pagan het volgende:
    Bloeiende alruin.

    [ afbeelding ]

    Nu eerst
    heksenkruid
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 11:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:58 schreef Ml-etje het volgende:
    leuk filmpje Senesta!!
    En gave foto's Taiga al die mopsjes
    Dank je! Het was ook weer heel leuk. Volgende wandeling doen we in het najaar.
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:07 schreef Strega het volgende:
    [ afbeelding ]

    Lekker saampjes slapen.
    Aaah how cute!!
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:20 schreef Pagan het volgende:

    [..]

    Vrienden van mijn ouders zaten in het restaurant van een bungalowpark te eten, komt ineens een stel mensen voorbij lopen met hun Shar-Pei bij zich, terwijl die toch echt in het huisje hoorde te zitten.

    Eten laten staan en er direct achteraan gerend, snel de hond redden.
    SPOILER
    Bleek het de nestbroer van hun hond te zijn, die daar ook verbleven.
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 11:30
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:23 schreef Pagan het volgende:
    Bloeiende alruin.

    [ afbeelding ]

    Nu eerst
    wel oogsten met je oren dicht he, of gebruiken julllie de honden daarvoor?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 11:30
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:07 schreef Strega het volgende:
    [ afbeelding ]

    Lekker saampjes slapen.
    Aw lief
    Hier liggen ze ook zo graag op een hoopje te knorren
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 11:31
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:20 schreef Pagan het volgende:

    [..]

    Vrienden van mijn ouders zaten in het restaurant van een bungalowpark te eten, komt ineens een stel mensen voorbij lopen met hun Shar-Pei bij zich, terwijl die toch echt in het huisje hoorde te zitten.

    Eten laten staan en er direct achteraan gerend, snel de hond redden.
    SPOILER
    Bleek het de nestbroer van hun hond te zijn, die daar ook verbleven.
    Das dan ook wel heel toevallig zeg!
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 11:59
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:38 schreef senesta het volgende:
    Het geblaas is over
    Oh, geweldig. Zo als Dodge zich uitslooft!
    En dan Hummer...
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:01
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:44 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Dank je! Het was ook echt heel leuk. De hondjes kunnen op het strand ook lekker veel rennen en dat deden ze ook!
    Wat leuke mopsen!
    Leuke foto's, lekker zo'n dag.
    Bram is ook echt een lekker ding!
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 12:06
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:01 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Wat leuke mopsen!
    Leuke foto's, lekker zo'n dag.
    Bram is ook echt een lekker ding!
    Inderdaad heerlijk zo'n dag! Maar ben er wel kapot van.
    Enne...Bram was natuurlijk de leukste he
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:07
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 09:54 schreef Enfermera het volgende:
    LOL, dat filmpje Senesta!

    @Zwabber: Ahw, was je net te laat gister? xD Nu lig je zeker nog te maffen?
    [..]



    Ik zat meer na te denken over wat er in de oorlog allemaal is gebeurd, ohja, was trouwens ook nog in het Duits historisch museum geweest, dus vanaf het vroegste begin der tijden tot nu. Was vooral geinteresseerd in de periode 1930-1945, waarin je de opkomst van Hitler ziet, de posters hingen er ook nog enzo, bizar om te zien. Maar dat dus ook de joden heel sneaky ingeperkt werden in hun vrijheden, heel langzaam. En omdat Hitler toen ook wat goede dingen heeft gedaan (werk gecreëerd, wegen aangelegd), viel dat niet zo op voor de mensen toen en kon hij gewoon zijn gang gaan. Maar die wisten ook niet dat zijn uiteindelijke doel was om een oorlog te beginnen.
    Als ik nu zo kijk naar Wilders en wat ie allemaal uitkraamt, dat 'de vrijheid van meningsuiting op het spel staat' enzo, dan denk ik, waar heeft ie het over?
    Ja, er zijn een paar gekken geweest die mensen hebben vermoord die zeiden wat ze dachten, maar het is niet structureel zo dat de regering mensen wegmoffelt die iets zeggen over het regeringsbeleid enzo. En het lijkt (voor mij) alsof hij dat alleen maar zegt om zelf te kunnen zeggen wat HIJ wil, de mening van Geert, niet de vrijheid van meningsuiting voor iedereen. Want als een moslim zegt dat hij discrimineert, dan mag dat weer niet ofzo Come on. En het is gewoon lang niet zo erg als toen, hij moet gewoon niet zeiken, hij moet ook eens een les trekken uit wat er in 40-45 gebeurd is, dat doet hij totaal niet, hij zet ook gewoon een hele groep aan de kant, ik kan me daar echt kwaad om maken.

    Zo.
    Nee, helemaal met je eens hoor.
    Maar het erge vind ik bij Wilders, hij roept wat... maar is daarna niet bereid tot discussie met mensen.
    Je zag het ook bij die gemeente verkiezingen..... als het er op aan komt is hij er sowieso niet.
    Ik denk dat die man de laatste tijd de weg kwijt is, ook door het abnormale leven dat hij leid.
    Maar....ik denk ook, laten we deze man zo weinig mogelijk "voeden" met z'n allen.
    Dat is volgens mij koren op z'n molen.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:08
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:09 schreef Taiga het volgende:

    [..]

    Hier ook! Maar vond ik het wel fris buiten.
    De wind staat verkeerd. Daardoor voelt het wat koud en schraal. Zonnetje schijnt gelukkig wel!
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 12:08
    het feit dat die man niet buigt voor de mening van anderen is een zegen
    SPOILER
    want wat niet buigt, barst
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:10
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 10:13 schreef oh-oh het volgende:
    Zo, ik werd net al voor K*Thoer uitgescholden aan de telefoon en hij komt met de auto hierheen om me dood te rijden
    Lang leve de gekken die bellen
    Stuur de honden op ze af!
    Maar...idioten zijn er helaas.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:13
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:10 schreef Ml-etje het volgende:

    [..]

    aaaah wat ubercute!
    Strega, ben zonder postzegels de deur uit gegaan dus moet die vanavond thuis even pakken.
    Komt niet op een dag aan hoor!
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 12:14
    Ik vind die mopsjesmeet op het strand echt leuk. Ik hoop ook op chihuahuameets straks Met Bobbie hebben we alleen Bink - Bobbiemeets. Ook heeeeeel leuk
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 12:15
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:07 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Nee, helemaal met je eens hoor.
    Maar het erge vind ik bij Wilders, hij roept wat... maar is daarna niet bereid tot discussie met mensen.
    Je zag het ook bij die gemeente verkiezingen..... als het er op aan komt is hij er sowieso niet.
    Ik denk dat die man de laatste tijd de weg kwijt is, ook door het abnormale leven dat hij leid.
    Maar....ik denk ook, laten we deze man zo weinig mogelijk "voeden" met z'n allen.
    Dat is volgens mij koren op z'n molen.
    Ja, precies. Hij ruikt macht, en dat wil hij. Koste wat het kost. Discussies met mensen interesseren 'm niet ofzo.. Heel raar.
    Klopt, dat je continue beveiligd wordt en die mensen om je heen hebt zal ook zeer vermoeiend zijn.
    Inderdaad.
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 12:15
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:08 schreef DeZwabber het volgende:
    het feit dat die man niet buigt voor de mening van anderen is een zegen
    SPOILER
    want wat niet buigt, barst
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:15
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 11:30 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    wel oogsten met je oren dicht he, of gebruiken julllie de honden daarvoor?
    Wat dacht jij?
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 12:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:08 schreef DeZwabber het volgende:
    het feit dat die man niet buigt voor de mening van anderen is een zegen
    SPOILER
    want wat niet buigt, barst
    Ja, dat bedoel ik. Hij gaat het echt niet redden gelukkig.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 12:18
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:14 schreef Maes het volgende:
    Ik vind die mopsjesmeet op het strand echt leuk. Ik hoop ook op chihuahuameets straks Met Bobbie hebben we alleen Bink - Bobbiemeets. Ook heeeeeel leuk
    Hey, Bob komt toch hier ook es meeten?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 12:19
    Kijk, dat die Wilders een op macht belust aandachtsgeil dom ventje is, daar kan ie zelf echt vrij weinig aan doen hoor. Ik maak me meer zorgen om al die hersenloze medelanders die m maar klakkeloos geweldig vinden hoor
    senestamaandag 12 april 2010 @ 12:31
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:19 schreef oh-oh het volgende:
    Kijk, dat die Wilders een op macht belust aandachtsgeil dom ventje is, daar kan ie zelf echt vrij weinig aan doen hoor. Ik maak me meer zorgen om al die hersenloze medelanders die m maar klakkeloos geweldig vinden hoor
    Of die mensen die niet achter de punten van de andere partijen kunnen staan en hun stem op wilders zien als een proteststem.
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 12:41
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:31 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Of die mensen die niet achter de punten van de andere partijen kunnen staan en hun stem op wilders zien als een proteststem.
    Ja, das idd helemaal een mooie Ze vergeten even na te denken over wat de gevolgen van die proteststem zijn.
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 12:46
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:41 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Ja, das idd helemaal een mooie Ze vergeten even na te denken over wat de gevolgen van die proteststem zijn.
    dat is inderdaad het treurige, van die joelende figuren zonder eigen inzicht
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:15 schreef Enfermera het volgende:

    [..]

    Ja, precies. Hij ruikt macht, en dat wil hij. Koste wat het kost. Discussies met mensen interesseren 'm niet ofzo.. Heel raar.
    we are all equal, and some are more equal than others
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 12:56
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:14 schreef Maes het volgende:
    Ik vind die mopsjesmeet op het strand echt leuk. Ik hoop ook op chihuahuameets straks Met Bobbie hebben we alleen Bink - Bobbiemeets. Ook heeeeeel leuk
    Ja die mogen elkaar wel he, vanaf het begin al!
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 12:59


    Klinkt als een geslaagd weekend Enfermera

    En lieve slaapfoto's en speelfilmpjes

    Ik heb net de DA gebeld voor Droopy en ze wil dat ik eerst advies vraag bij een kattengedragstherapeute.
    En dan wil ze Clomicalm combineren met het advies van de therapeute.
    Ik ben nog een beetje sceptisch eerlijk gezegd, maar goed....ik zal straks wel es bellen
    Qweamaandag 12 april 2010 @ 13:00
    Verhuizen -> uitwonend

    Advies is welkom!
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 13:02
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:46 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    dat is inderdaad het treurige, van die joelende figuren zonder eigen inzicht
    [..]

    we are all equal, and some are more equal than others
    Ja idd. Tokkie ftw?

    Oeh, mooie uitspraak
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:59 schreef Ingetje79 het volgende:


    Klinkt als een geslaagd weekend Enfermera

    En lieve slaapfoto's en speelfilmpjes

    Ik heb net de DA gebeld voor Droopy en ze wil dat ik eerst advies vraag bij een kattengedragstherapeute.
    En dan wil ze Clomicalm combineren met het advies van de therapeute.
    Ik ben nog een beetje sceptisch eerlijk gezegd, maar goed....ik zal straks wel es bellen
    Dat was 't idd zeker!

    Haha! 'kattengedragstherapeute' klinkt idd wat apart.. maar misschien werkt het?
    MissBlissmaandag 12 april 2010 @ 13:09
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 @ 12:59 schreef Ingetje79 het volgende:


    Klinkt als een geslaagd weekend Enfermera

    En lieve slaapfoto's en speelfilmpjes

    Ik heb net de DA gebeld voor Droopy en ze wil dat ik eerst advies vraag bij een kattengedragstherapeute.
    En dan wil ze Clomicalm combineren met het advies van de therapeute.
    Ik ben nog een beetje sceptisch eerlijk gezegd, maar goed....ik zal straks wel es bellen
    Oh, wel jammer dat het niet gelijk kan zeg
    Nou ja, succes met bellen, ik hoop dat het een beetje snel geregeld kan worden!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 13:35
    Ow Ing gaat dat nog steeds zo slecht?
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 13:42
    Ik ben ff naar de fysio!
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 13:47
    Hoi.
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 13:51
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 13:35 schreef oh-oh het volgende:
    Ow Ing gaat dat nog steeds zo slecht?
    Nog steeds hetzelfde; 's nachts en overdag zit ze alleen in de kamer en dan is ze blij, maar 's avonds komt de rest erbij en dan is het maar even en zit ze onder de bank.
    En Tom en Luna vinden dat reuze-interessant natuurlijk en dan gaan ze lopen etteren.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 13:52
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 13:51 schreef Ingetje79 het volgende:

    [..]

    Nog steeds hetzelfde; 's nachts en overdag zit ze alleen in de kamer en dan is ze blij, maar 's avonds komt de rest erbij en dan is het maar even en zit ze onder de bank.
    En Tom en Luna vinden dat reuze-interessant natuurlijk en dan gaan ze lopen etteren.
    Ow, das wel al lang zo he?
    Niet leuk...
    Hey JJH
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 14:08
    Hoi.
    Als ik me wat beter voel vanavond gaan we bij m'n schoonmoeder eten. Even kijken hoe het met haar is vanwege Minetje en ze maakt lekker eten voor ons.
    senestamaandag 12 april 2010 @ 14:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 13:51 schreef Ingetje79 het volgende:

    [..]

    Nog steeds hetzelfde; 's nachts en overdag zit ze alleen in de kamer en dan is ze blij, maar 's avonds komt de rest erbij en dan is het maar even en zit ze onder de bank.
    En Tom en Luna vinden dat reuze-interessant natuurlijk en dan gaan ze lopen etteren.
    Ik schrok me net suf omdat Hummer Dodge een paar keer in zijn nek beet en ook best hardhandig speelt
    En toen las ik over dingen als herintroductie en zo, voor Hummer en Dodge wat voorbarig maar is dat voor jou geen optie of had je zoiets al geprobeerd?
    senestamaandag 12 april 2010 @ 14:40
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 13:00 schreef Qwea het volgende:
    Verhuizen -> uitwonend

    Advies is welkom!
    Lijkt me geen slechte stap Q
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 14:53
    Zwaaaaaaaaaabber, ben je er???
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 15:14
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 14:39 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Ik schrok me net suf omdat Hummer Dodge een paar keer in zijn nek beet en ook best hardhandig speelt
    En toen las ik over dingen als herintroductie en zo, voor Hummer en Dodge wat voorbarig maar is dat voor jou geen optie of had je zoiets al geprobeerd?
    Ik zou niet weten wat het precies inhoudt eerlijk gezegd
    Qweamaandag 12 april 2010 @ 15:19
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 14:40 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Lijkt me geen slechte stap Q
    Mij ook niet Woon hier toch al alleen tis een hoop geregel en uitgezoek
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 15:22
    stortkoker is ontstopt, al 15 zakken met spul dat weg kon erdoor heen gestouwd
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 15:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:22 schreef Ynske het volgende:
    stortkoker is ontstopt, al 15 zakken met spul dat weg kon erdoor heen gestouwd
    Das echt veel, neem je nog wel iets mee?
    Hoe groot is je kamer wel niet
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 15:25
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:22 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Das echt veel, neem je nog wel iets mee?
    2 kasten, 1 bed, 1 bureau, 1 stoel en tot nu toe 7 dozen
    quote:
    Hoe groot is je kamer wel niet
    14m2
    maar goed, dr stonden ook nog boelie dozen onder bed die ik al 3 jaar niet meer bekeken had en dus nu uitgezocht en weggedaan heb. en 2 vuilniszakken zijn er eigenlijk 1 want kunt maar een halve door t gat van de stortkoker stoppen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 15:28
    14 m2, dat is echt maar krap he.
    Ga je dr deze week echt uit al?
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 15:28
    Benk weer. Zat een half uur te vroeg bij de fysio Maar wel weer lekker gekraakt enzo
    Daarna boodschapjes gedaan, ben al de hele dag wasjes aan het draaien en buiten aan het ophangen, het waait zo lekker snel droog allemaal! Ik begin op mn moeder te lijken, die doet dat ook altijd en vindt de was dan ook zo lekker ruiken, ik vond het altijd stinken. Nu ruik ik ook aan de was die buiten gedroogd is

    Ga vanavond kippenpoten eten met rijst en satesaus, groenten nog even verzinnen Straks nog naar de lidl met manlief

    Als ik dat zo teruglees: damn, wat ben ik een huisvrouw Mja, t moet toch allemaal gebeuren, en ik ben vrij vandaag.. dan krijg je dat he.
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 15:32
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:28 schreef oh-oh het volgende:
    14 m2, dat is echt maar krap he.
    Ga je dr deze week echt uit al?
    donderdag eerste lading, volgende week nog sporten, en dan donderdags tweede lading
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 15:35
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:32 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    donderdag eerste lading, volgende week nog sporten, en dan donderdags tweede lading
    Oh heerlijk he!
    Ken je mensen in je nieuwe woonplaats?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 15:36
    Kom ik net de keuken in, staan Chico en Billy gewoon wéér taart te vreten
    Gisteren uitgebreid in bad geweest, nu alweer de slagroom in de oren
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 15:54
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:36 schreef oh-oh het volgende:
    Kom ik net de keuken in, staan Chico en Billy gewoon wéér taart te vreten
    Gisteren uitgebreid in bad geweest, nu alweer de slagroom in de oren
    Geeft een collega dat dan? Ik zou er echt niet blij mee zijn als mensen mijn dier taart/slagroom gingen voeren als ik het niet zag. Of weten ze dat dat mag?
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 15:55
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:18 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Hey, Bob komt toch hier ook es meeten?
    Jaaaaaaaaa
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 16:01
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:35 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Oh heerlijk he!
    Ken je mensen in je nieuwe woonplaats?
    nee, maar das een uitdaging, en gewoon jezelf oppakken en gaan zwemmen bv.
    hoewel, k ken wel de vader van een restauranthouder daar
    Taigamaandag 12 april 2010 @ 16:01
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 15:54 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Geeft een collega dat dan? Ik zou er echt niet blij mee zijn als mensen mijn dier taart/slagroom gingen voeren als ik het niet zag. Of weten ze dat dat mag?
    Ik zou er ook niet echt blij van worden nee.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 16:27
    Oh nou ze krijgen dat altijd, ze kunnen het wel hebben hoor, ze worden nooit ergens ziek van of zo, en ze zijn verre van te dik
    Tis alleen wat veel achter elkaar nu, maar ach, straks weer een hele poos niks
    Greysmaandag 12 april 2010 @ 16:30
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 16:27 schreef oh-oh het volgende:
    Oh nou ze krijgen dat altijd, ze kunnen het wel hebben hoor, ze worden nooit ergens ziek van of zo, en ze zijn verre van te dik
    Tis alleen wat veel achter elkaar nu, maar ach, straks weer een hele poos niks
    Daar heb je mazzel mee, als ze er niet ziek van worden. En ze kunnen idd wel wat hebben

    Gister hebben we Bink een stukje paling en makreel gegeven van de visboer.
    Dat viel niet helemaal goed
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 16:30
    Binnenkort dus naar de efteling met de dochters van zus. Dankzij de kortingskaartjes van Strega.
    Ze waren helemaal blij net toen ik ze aan de telefoon had net. En ze durven allebei overal in.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 16:36
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 16:30 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Daar heb je mazzel mee, als ze er niet ziek van worden. En ze kunnen idd wel wat hebben

    Gister hebben we Bink een stukje paling en makreel gegeven van de visboer.
    Dat viel niet helemaal goed
    Oh hier valt alles prima gelukkig!
    Chips, patat , slagroom , kaas t gaat dr allemaal in als zoete koek en het blijft er ook in
    Kees mag niet zo veel snacken, das een dikke pad, en Karel die houdt niet van zulke dingen, die is meer van de radijsjes en meloenen en komkommers
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 16:38
    Rinske houdt heel erg van mandarijntjes.
    En bij Jip moeten we uitkijken als we 'n keer frikandellen hebben. Hij steelt niks van tafel alleen dat.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 16:43
    Hahaha Jip de frikandellenkat!
    Efteling vind ik trouwens echt niks aan, Disney doe je mij ook geen plezier mee.
    Laatste keer Efteling was mn broertje een jaar of 13 denk ik, morgen wordt ie alweer 24
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 16:45
    De laatste keer dat wij gingen had ik last van een nogal ontstoken teen en WJ van iets anders. Toen waren we snel weer thuis.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 16:49
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 16:45 schreef DanseMacabre het volgende:
    De laatste keer dat wij gingen had ik last van een nogal ontstoken teen en WJ van iets anders. Toen waren we snel weer thuis.
    Das wel zonde van je geld zeg, wat kost die Efteling tegenwoordig wel niet?
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 17:00
    Dertig euro.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 17:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 17:00 schreef DanseMacabre het volgende:
    Dertig euro.
    Das geen kattenpis , voor een dagje in de rij staan
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 17:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 17:04 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Das geen kattenpis , voor een dagje in de rij staan
    Daarom gaan we ook altijd als het niet druk zou zijn.
    Al gingen we de vorige keer op een maandag, niet zo'n geweldig weer en nog was het druk. En dat was niet in een schoolvakantie.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 17:26
    Naar huis!
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 18:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 14:53 schreef oh-oh het volgende:
    Zwaaaaaaaaaabber, ben je er???
    boe!
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 18:08
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:04 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    boe!
    He, je werd geroepen.
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 18:16
    ja maar ze is net op weg naar huis
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 18:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:16 schreef DeZwabber het volgende:
    ja maar ze is net op weg naar huis
    Beetje jammer, iemand roepen en dan net voordat ie er is weggaan.
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 18:23
    Oeh, er staat een heerlijk scharrel-knoflook-kippie in de oven, met snijbonen, rijst, en satésaus zo
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 18:27
    Behoorlijk crisis qua eten. eten. Paar gebakken aardappeltjes, potje rode kool en Smac erbij.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:17 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Beetje jammer, iemand roepen en dan net voordat ie er is weggaan.
    Ja dag, t duurde 3 uur en 11 minuten eer ie kwam
    What's up with the paupermaaltijd daaro?
    Ik zit aan de spaghetti van gisteren , gruwelijk lekker issie
    Zwabber, ben je er nu wel?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:42
    Hot diggety damn, Peter en Bram samen achter de desk bij Boulevard
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 18:48
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 12:19 schreef oh-oh het volgende:
    Kijk, dat die Wilders een op macht belust aandachtsgeil dom ventje is, daar kan ie zelf echt vrij weinig aan doen hoor. Ik maak me meer zorgen om al die hersenloze medelanders die m maar klakkeloos geweldig vinden hoor
    Ja, dat bedoel ik dus...dat we die man gewoon niet moeten voeden met aandacht enz.
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 18:49
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:48 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Ja, dat bedoel ik dus...dat we die man gewoon niet moeten voeden met aandacht enz.
    Nou, in de TV-kantine heb ik er vrijdag wel vreselijk om gelachen
    Maar ja, dawas ook niet de echte
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 18:50
    Zijn er hier mensen die ervaring hebben met tv/internet en eventueel telefonie via Tele2?
    of moet ik toch gaan kijken via bv Ziggo? of wat zijn de ervaringen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:50
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:49 schreef Ingetje79 het volgende:

    [..]

    Nou, in de TV-kantine heb ik er vrijdag wel vreselijk om gelachen
    Maar ja, dawas ook niet de echte
    Nee, dat was een hele leuke
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 18:51
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:39 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ja dag, t duurde 3 uur en 11 minuten eer ie kwam
    What's up with the paupermaaltijd daaro?
    Ik zit aan de spaghetti van gisteren , gruwelijk lekker issie
    Zwabber, ben je er nu wel?
    tuut tuut
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:51
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:50 schreef Ynske het volgende:
    Zijn er hier mensen die ervaring hebben met tv/internet en eventueel telefonie via Tele2?
    of moet ik toch gaan kijken via bv Ziggo? of wat zijn de ervaringen
    Ik heb Ziggo en behalve dat regelen via Ziggo niet altijd even handig is heb ik verder niet echt klachten hoor.
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 18:51
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:50 schreef Ynske het volgende:
    Zijn er hier mensen die ervaring hebben met tv/internet en eventueel telefonie via Tele2?
    of moet ik toch gaan kijken via bv Ziggo? of wat zijn de ervaringen
    Mijn collega heeft via Tele2 en altijd gezeur.
    Wij hebben alles via Ziggo en dat gaat (bijnaaaa) altijd goed.
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 18:52
    kijk dat soort info heb ik nodig
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 18:53
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 13:00 schreef Qwea het volgende:
    Verhuizen -> uitwonend

    Advies is welkom!
    Je aanvullende beurs blijft afhankelijk van het inkomen van je ouders. Altijd, maakt niet uit in of uitwonend.
    MM werkt, zijn inkomen telt voor jou niet mee.
    Zet het maar ff hier, anders moet ik me door een heel topic heen kluunen.
    Wil je nog iets specifieks weten, pm dan even.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:53
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:51 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    tuut tuut
    Ik kreeg zo een leuke mail van iemand met een stukje over Murakami, dat moet je ff lezen
    SPOILER
    Haruki Murakami is de enige schrijver van wie ik, na de eerste kennismaking met zijn werk, achter mekaar alles heb gelezen - en toen ik dat had gedaan, heb ik alles herlezen. Die tweede keer vond ik alles nog beter.
    Murakami is ook de enige schrijver van wie ik tijden op de marathon ken. Toen hij midden dertig was, en ten behoeve van zijn schrijverschap van een nachtmens in een dagmens veranderde, is hij aan duursport gaan doen, en niet zo'n beetje: ondertussen heeft hij meer dan veertig officiële marathons gelopen, met een beste tijd van 3 uur en 25 minuten, wat erg snel is. Ik weet niet precies waarom, maar het ontroert me als ik op de uitslagenpagina's van de marathon van Boston zomaar tussen de andere namen in zie staan dat MURAKAMI, Haruki daar in 2006 15454ste is geworden van de 19682 deelnemers. Het gaat nu wat langzamer, hij is ook al 58.
    Murakami is ook een schrijver die alle literaire regels aan zijn laars lapt die er zouden kunnen zijn. In de eerste plaats de Japanse. Dat rennen alleen al kan je zien als rebellie, want een Japanse literator wordt geacht te roken en te drinken, zijn ongezondheid te tonen, en in jury's en televisiepanels als geestelijk leidsman op te treden. Murakami staat iedere ochtend om 4 uur op, schrijft zes uur, rent, zwemt of fietst een of twee uur, vertaalt een paar uur (hij heeft enkele tientallen Amerikaanse romans vertaald) en gaat om negen uur weer naar bed. Hij weigert op welke manier dan ook een Bekende Japanner of een Beroemde Schrijver te zijn, en de Murakamimania die eind jaren tachtig in Japan ontstond toen er van zijn roman Norwegian Wood ineens een paar miljoen exemplaren werden verkocht, heeft hem zelfs het land doen ontvluchten. De gruwel van het verlies van zijn privacy en van de transformatie van zijn mooie boek tot een media-hype kon hij niet aan. Zijn werk speelt meestal wel in Japan, maar daar is alles mee gezegd - er komen geen kimono's, kersenbloesems en theeceremonies in voor, en veel spaghetti en BigMacs, Griekse, Franse en Duitse filosofen, Amerikaanse thrillerschrijvers, Hawaiiaanse surfboardmerken en Italiaanse mode-ontwerpers.
    Hij is een groot schrijver die toevallig een Japanner is.
    Murakami trekt zich ook niets aan van algemene literaire regels. Zijn magnum opus, de zeldzaam rijke roman De Opwindvogelkronieken, was in eerste instantie een boek van 400 bladzijden. Er stak een storm van protest op onder zijn lezers, die het einde te duister vonden. Verzoeknummers voor lezers, is dat niet het zwaarste taboe voor een schrijver? Murakami schreef er 400 bladzijden bij, nog meeslepender dan die eerste 400, en met een niet minder duistere afloop.
    Zoals bijna al zijn werk eindigt ook Murakami's laatste grote roman, Kafka op het Strand, in een kluwen van losse einden, in de steek gelaten subplots en onopgehelderde mysteries. Op een website heeft hij toen meer dan duizend lezersvragen daarover beantwoord. Een schrijver die zijn werk uitlegt! Schande! Maar Murakami heeft die vragen en antwoorden, ongetwijfeld ook als lange neus naar de gevestigde Japanse literaire orde, gebundeld in een baldadige uitgave die er precies zo uitziet als een populair manga-tijdschrift, 'Boy Jump' geheten. Hij noemde het 'Boy Kafka', en gaf het een schreeuwerige buikband met blurbs als: 'Geeft tien maal het plezier van Kafka op het Strand!'
    Dat Murakami een groot schrijver is, zie je alleen al aan de titels van zijn korte verhalen en romans. Landschap met strijkijzer - Superkikker redt Tokio - De Opwindvogelkronieken - Over het zien van het 100% volmaakte meisje op een mooie april-ochtend - Schuurtjes in de fik steken - Lederhosen - Het spaghetti jaar - Hardboiled wonderland en het eind van de wereld - De tweede bakkerij overval - Het kangoeroe communiqué - Een stoomfluit midden in de nacht - Opkomst en ondergang van de puntkoekjes - dat laatste, je ziet het niet meteen aan die titel af, is een bijtende parabel over zijn plaats in de Japanse literatuur. Want die miskenning steekt hem wèl.
    Murakami is geen mooischrijver, een gebeeldhouwde volzin zal je bij hem niet tegenkomen. Hij is een goedschrijver, en wat dàt precies is, is nu eenmaal geheim. Toch: zijn beelden en beeldspraken zijn meesterlijk, soms volstrekt krankzinnig, en altijd van een jaloersmakende raakheid. Zes trekringetjes van bierblikjes liggen in een asbak bijeen als de schubben van een zeemeermin. Karaoke bars zien er uit alsof ze over zes maanden een andere naam zullen hebben. Een vrouw heeft iets kouds en hards - als je haar in de nachtelijke zee liet dobberen, dan zou iedere boot die tegen haar aanvoer waarschijnlijk meteen zinken. Een jongen houdt zoveel van een meisje dat het alle tijgers van de wereld tot boter zou doen smelten. In een dierentuin staat één kangoeroe erbij als een componist wiens inspiratie op is, en springt een andere rond alsof hij een proefritje maakt met zijn staart.
    Waar een ander misschien iets zou stamelen over 'niet op dezelfde golflengte zitten' verzucht de hoofdfiguur van De Opwindvogelkronieken over zijn zwager: Als de dalai lama op sterven had gelegen en Eric Dolphy had hem via de modulaties in het timbre van zijn basklarinet nog even willen uitleggen hoe belangrijk het is de juiste motorolie voor je auto te kiezen, dan hadden ze waarschijnlijk beter gecommuniceerd dan ik met Noboru Wataya.
    In dat boek komt ook een soort privédetective voor met een geringe dunk van zichzelf: 'Als ik een spook was,' zegt deze Ushikawa, 'dan zou ik moeten spoken op wc's en in oude schuurtjes.' Zó voddig gekleed is hij, dat de hoofdfiguur denkt: Als ik kon worden herboren als Ushikawa's kleren, met de garantie dat me in het dááropvolgende leven zeldzame roem en glorie ten deel zouden vallen, dan zou ik nog feestelijk voor de eer bedanken.
    Murakami is ook erg goed in landschappen (vooral zijn koude landschappen zijn bitter koud) en zijn dialogen zijn een genot voor het oor.
    Een vrouw zegt op een receptie tegen een man: 'U lijkt precies op iemand die ik heb gekend.'
    'O, die zou ik dan wel eens willen ontmoeten,' zegt de man.
    'Dat zal niet gaan,' zegt de vrouw, 'want ik heb hem vermoord.'
    Een dialoog is het misschien niet te noemen, maar omdat het kenmerkend is voor Murakami's gerichtheid op eten en de niet-Japanse cultuur, citeer ik toch een restaurant-scene uit Hardboiled wonderland en het eind van de wereld:
    Nadat we een aperitivo hadden besteld sloegen we het menu open. We zochten op ons gemak iets uit. Als antipasti namen we insalata di gamberetti alle fragole, ostriche al vivo, mortadella di fegato, sepie al nero, melanzane alla parmigiana en wakasagi marinata. Als tussengerecht liet zij de keus vallen op een spaghetti al pesto genovese en ik op een tagliatelle alla casa.
    'Wat dacht je ervan om samen nog een maccheroni al sugo di pesce te nemen?' stelde ze voor.
    Het mag dan niet onvermeld blijven dat het hier gaat om een bibliothecaresse met een maagverwijding en een tot levende versleutelingsmachine omgebouwde informatietechnicus die bezig is aan de laatste dag van zijn leven, althans, zijn leven met het bewustzijn dat hij nú heeft.
    Murakami's werk schreeuwt om verfilming, maar, alweer anders dan bijna alle andere schrijvers; op een enkel kort verhaal na weigert hij dat. Maar als Woody Allen of David Lynch het zouden willen, dàn zou hij het meteen doen.
    Bien etonnés, zou je zeggen, maar ook: dat is het begin van een antwoord op de vraag wàt voor soort verhalen en romans Murakami nou eigenlijk schrijft. David Lynch naverteld door Woody Allen, zou je kunnen zeggen, maar toch nog wel meer: Woody Allen naverteld door David Lynch. Soms denk je ook aan Kafka, soms aan Poe, soms aan Monty Python, soms aan Paul Auster, soms aan een sitcom, soms aan Gogol, soms aan Raymond Carver, soms aan Raymond Chandler.
    Vaak is er een droomachtige sfeer waarin de grens tussen werkelijkheid en verbeelding of zelfs dood en leven niet helemaal duidelijk is - zelfs in zijn realistische zwartromantische miljoenenseller Norwegian Wood. Maar hoe vreemd, surrealistisch, droomachtig, occult, absurd, serieus, filosofisch, knettergek, tragisch, wreed, alledaags, grotesk, of, een héél enkel keertje, pretentieus het ook wordt, Murakami's werk trekt je naar binnen, je leeft mee, je wilt weten hoe het afloopt, je wóónt erin. Oók als we te maken krijgen met een man die op de olifantenfabriek werkt, afdeling oren (hij maakt er vijf per dag), en wiens lichaam in bezit dreigt te worden genomen door een dwerg die op de muziek van de Rolling Stones en Ravel danst.
    Een andere regel overtreedt Murakami door, bij al zijn ongebreidelde verbeeldingskracht, vaak hetzelfde te doen. Boek na boek, verhaal na verhaal lopen er katten en vrouwen weg, zijn er onopgehelderde verdwijningen en verschijningen, raken mensen hun naam of hun spraakvermogen kwijt, wordt er wasgoed gestreken, zijn er bijzondere oren en oorlelletjes, leegstaande putten, bibliotheken, olifanten. Een nummer op het T-shirt van een meisje komt zes romans later terug als het nummer van een griezelige hotelkamer. Allerlei personages die niets met elkaar te maken hebben, hebben hetzelfde beroep of dezelfde naam. Er zijn nogal wat sprekende dieren; een kikker van 1 meter 80 die Nietzsche en Hemingway citeert, een aap, en in Kafka aan het Strand komt zelfs een sprekende mens voor - de consequentie van het feit dat de figuur Nakata in dat boek het vermogen heeft om met katten te praten. Eén van die katten complimenteert hem daarmee - een pratende mens, dat had hij nog nooit meegemaakt.
    Soms komen korte verhalen, lang nadat ze al gebundeld waren, terug als complete roman. Zo'n verhaal, heeft Murakami gezegd, stormt dan midden in de nacht zijn slaapkamer binnen, roepend: 'Hé, wat lig jij daar te pitten. Je kan mij niet zo achterlaten, er is méér aan mij te vertellen!'
    Murakami schrijft zoals hij leest, zonder plan, genietend van de droom die zich gaandeweg voor hem ontvouwt, en waarin hij, anders dan in gewone dromen, iedere dag kan terugkeren. Hij begint met een titel, een zin, of een beeld. Een man kookt 's ochtends om half elf spaghetti, en de telefoon gaat. Dat was alles, maar daar is eerst een kort verhaal, en jaren later de 800 pagina's tellende roman De Opwindvogelkronieken uit voortgekomen.
    Als Murakami niet weet hoe het verder moet, dan heeft hij in het algemeen twee oplossingen.
    De eerste is dat de hoofdfiguur dan óók niet weet hoe het verder moet, en bladzijden lang maar wat rondloopt door de stad, een espresso drinkt in een café, weer naar zijn hotelkamer gaat en daar een biertje uit de ijskast pakt. En dan zie je het gebeuren - in hemelsnaam gaat hij maar naar de bioscoop, en op het witte doek krijgt het verhaal ineens de wending waar Murakami en zijn lezers op zaten te wachten.
    Murakami's andere oplossing is een variant op het beroemde advies van Raymond Chandler: 'Als je niet weet hoe het verder moet, laat dan een man met een pistool de kamer binnenkomen.'
    Alleen komt er dan in Kafka aan het Strand geen man met een pistool binnen, maar een figuur met een hoge zwarte hoed, een rode pandjesjas, een witte kuitbroek en lange zwarte laarzen, die zich voorstelt als Johnny Walker, bekend van het whisky-merk. Onder het zingen van het lied "Hey ho, hey ho, it's off to work we go" van de Zeven Dwergen van Walt Disney, vertelt deze Johnny Walker dan aan de kattenprater Nakata dat hij katten rooft en hun koppen afsnijdt - Nakata krijgt er een ijskast vol van te zien. Vervolgens eet Johnny Walker hun nog kloppende harten op om, zo legt hij uit, van hun zielen een magische fluit te maken waarmee hij nog grotere dieren zal lokken om een nog grotere fluit te maken - hij is alléén bereid daarmee te stoppen als Nakata zo vriendelijk wil zijn hem met een mes dood te steken.
    'Ik had het gevoel dat dat het verhaal verder zou helpen,' heeft Murakami daarover gezegd.
    Je ziet het Tolstoj of Flaubert niet doen, maar het wonderbaarlijke, het geniale van deze hemeltergende grand guignol is dat dit toch een hartverscheurende en ijzingwekkende scene is, waarin je meeleeft met de ontzetting van de zwakbegaafde schat Nakata, en dat die scene volstrekt niet de echtheid aantast van Kafka Tamura, 'de stoerste vijftienjarige in de hele wereld', die in de andere verhaallijn op zoek is naar zijn moeder, zijn zus en zijn volwassenheid. En dan presteert Murakami het om 200 bladzijden verder doodleuk óók nog eens Kolonel Sanders, het ikoon van Kentucky Fried Chicken, tussen de karaoke-tenten vandaan te laten springen, als metafysische pooier. Niet van een gewoon hoertje, dat spreekt.
    'Het was heerlijk,' zegt haar klant, de vrachtwagenchauffeur Hoshino, wat later.
    'Hoe heerlijk?' vraagt ze.
    'Alsof er geen verleden of toekomst meer was.'
    'Het zuivere heden is de ongrijpbare voortgang van het verleden dat de toekomst verslindt,' zegt het meisje dan.
    'Wat zeg je nou?' zegt Hoshino.
    'Henri Bergson, Materie en Geheugen,' antwoordde ze, het zaad van de top van zijn lul likkend.
    Dan zou het háást bij je opkomen om te denken: 'Nou wordt het tijd om weer eens een rondje te gaan rennen, Murakami.' Maar toch, zelfs dan, het is zó goed geschreven, het is zó geestig, en het helpt het verhaal verder, want alleen door zich met dat hoertje te verenigen kon de ondertussen tot Beethoven- en Truffaut-liefhebber bekeerde Hoshino de steen vinden die, na op de juiste wijze door Nakata te zijn opgewreven, de weg wees naar de bibliotheek waar de verhaallijnen samenkomen.
    'Ik heb niets te vertellen,' heeft Murakami gezegd, waarmee hij, hoop ik, en vertrouw ik, bedoelt dat hij geen boodschap heeft. Hij heeft niets met symbolen, met kabbalistiek, met New Age. Als een man veertig bladzijden lang op de bodem van een put zit, dan zit hij op de bodem van een put en niet in de baarmoeder. Het gaat Murakami om de betekenis van zijn verhalen. Maar wat die nou precies is, dat maken de lezers maar uit.
    De spijker op de kop - iedere boodschap, iedere betekenis, iedere diepe bedoeling zou ook in een slecht verhaal kunnen zitten, en hoe duidelijker die boodschap of bedoeling, hoe slechter meestal het verhaal. Murakami voldoet met zijn werk aan een wens die ik niet alleen als lezer, maar ook als schrijver heb: als het boek uit of af is, dan wil ik het gevoel hebben: hier is iets heel belangrijks gezegd - maar ik hoef niet te weten wàt.
    Als je een schatkist vindt, dan heb je de neiging die voor jezelf te houden. Met Murakami zal dat niet gaan - ik hoop dan ook dat Dinner with Murakami voor veel Nederlandse lezers aanleiding zal zijn om deze schier onuitputtelijke, betoverende, diepe meester van de verbeelding te gaan lezen.
    Zelf denk ik dat ik maar eens aan een derde ronde begin.

    Tim Krabbé, 2007

    Toespraak bij de voorpremière van de documentaire Dinner with Murakami van Yan Ting Yuen, 21 februari 2007.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 18:56
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 14:39 schreef senesta het volgende:

    [..]

    Ik schrok me net suf omdat Hummer Dodge een paar keer in zijn nek beet en ook best hardhandig speelt
    En toen las ik over dingen als herintroductie en zo, voor Hummer en Dodge wat voorbarig maar is dat voor jou geen optie of had je zoiets al geprobeerd?
    Kittens voelen dat aan, zoals bij Hummer, ze houden zich dan gelijk slap.
    Moeder poezen doen het ook zo. Op zich dus heel sociaal van Hummer!
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 18:57
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:50 schreef Ynske het volgende:
    Zijn er hier mensen die ervaring hebben met tv/internet en eventueel telefonie via Tele2?
    of moet ik toch gaan kijken via bv Ziggo? of wat zijn de ervaringen
    TV sinds een maand of 2 van Ziggo. Geen probleem op die landelijke storing van laatst na.
    Internet via Tele2. Al bijna 2,5 jaar en geen enkele klacht.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 18:57
    Coole X-File op Syfy.
    Wel bizar dat ze daar gewoon maar zonder volgorde uitzenden zeg
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 18:58
    holy crap, die lult maar door

    daar ga ik zo even voor zitten
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:00
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:27 schreef JJH het volgende:
    Behoorlijk crisis qua eten. eten. Paar gebakken aardappeltjes, potje rode kool en Smac erbij.
    Smac???? Bestaat dat nog?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:00
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:58 schreef DeZwabber het volgende:
    holy crap, die lult maar door

    daar ga ik zo even voor zitten
    Een feest der herkenning vond ik het, echt geweldig leuk om te lezen, ik ga bijna die Krabbé weer leuk vinden
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 19:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:00 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Smac???? Bestaat dat nog?

    En ik heb altijd wel een blikkie voor dit soort gevallen staan.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:11
    Smac vind ik echt goooooooor, maar dat andere spul in blik, uhm hoe heet t nog es, dat zoute, daar kun je met wat knoflook, een uitje en wat pepertjes en ketjap nog best een lekker maal van maken als t echt niet anders kan
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 19:13
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:11 schreef oh-oh het volgende:
    Smac vind ik echt goooooooor, maar dat andere spul in blik, uhm hoe heet t nog es, dat zoute, daar kun je met wat knoflook, een uitje en wat pepertjes en ketjap nog best een lekker maal van maken als t echt niet anders kan
    iets zouts... in blik...

    pringles?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:13 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    iets zouts... in blik...

    pringles?
    Nee nee, ik weet t alweer, corned beef
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 19:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:00 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Smac???? Bestaat dat nog?
    Dat gaat hier altijd door de macaronisaus
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 19:20
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:13 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    iets zouts... in blik...

    pringles?
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:17 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Nee nee, ik weet t alweer, corned beef
    Da's met mais.
    Ik dacht dat je wat anders bedoelde, daarom riep ik het maar niet...
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:21
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:20 schreef JJH het volgende:

    [..]


    [..]

    Da's met mais.
    Ik dacht dat je wat anders bedoelde, daarom riep ik het maar niet...
    Nee dat is niet met mais hoor, dat is gewoon gepekeld rundvlees.
    Smac is denk ik varkensvlees a la ham?
    Ik lust echt bijna nooit varkensvlees , brrrr, t enige wat ik wel eens lekker vind is spek.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:22
    Smac en Spam, das toch tzelfde of nie?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:23

    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 19:24
    Smac is gewoon een dik stuk boterhamworst volgens mij
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 19:24
    Ik heb dus echt jaaaaaaaren gedacht dat dat 'corned' van corn/mais afkwam, totdat ik net op wikipedia keek.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:27
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:24 schreef JJH het volgende:
    Ik heb dus echt jaaaaaaaren gedacht dat dat 'corned' van corn/mais afkwam, totdat ik net op wikipedia keek.
    Nee dat corned slaat op t zout of zo toch?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:27
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:24 schreef Ingetje79 het volgende:
    Smac is gewoon een dik stuk boterhamworst volgens mij
    ja soort hammig iets of nie?
    brrrr.
    Volgens mij is Spam en Smac dan t zelfde echt.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:29
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:22 schreef oh-oh het volgende:
    Smac en Spam, das toch tzelfde of nie?
    Volgens mij wel, van dat spons achtige ja wat...
    Vroeger toen ik veel oppaste bij een gezin, als ze bv tennisweekends hadden zorgde ik voor 3 oppasjongens.
    De boodschappen waren dan al in huis, voor macaroni met idd smac.
    Ik ging dan altijd gauw naar de winkel om stiekem ander vlees te kopen en er door te doen.
    De vrouw heeft zich jaaaren afgevraagd waarom de jongens mijn pasta altijd lekkerder vonden!
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 19:30
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:27 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Nee dat corned slaat op t zout of zo toch?
    Daar kwam ik dus ook net achter.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:31
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:29 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Volgens mij wel, van dat spons achtige ja wat...
    Vroeger toen ik veel oppaste bij een gezin, als ze bv tennisweekends hadden zorgde ik voor 3 oppasjongens.
    De boodschappen waren dan al in huis, voor macaroni met idd smac.
    Ik ging dan altijd gauw naar de winkel om stiekem ander vlees te kopen en er door te doen.
    De vrouw heeft zich jaaaren afgevraagd waarom de jongens mijn pasta altijd lekkerder vonden!

    Ik snap t principe ook niet zo goed hoor, neem dan gewoon een dikke plak ham en snij die , daar zit tenminste nog smaak aan.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:32
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:30 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Daar kwam ik dus ook net achter.
    Anyhow, van corned beef kan ik nog wel een eetbaar prutje maken.
    Wat doet met met Smac om het op smaak te brengen?
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 19:32
    Ik vind Smac echt niets aan, maar meneer I. vindt het heerlijk door de macaroni.
    Dus hier gaat er altijd gehakt en Smac door
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:32
    Hier gaan we zo lekker aan de griekse balletjes, griekse tzaiziki, kikkererwten, en griekse kritharaki
    Krijg nu van Pagan net een ouzo.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:33
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:32 schreef Ingetje79 het volgende:
    Ik vind Smac echt niets aan, maar meneer I. vindt het heerlijk door de macaroni.
    Dus hier gaat er altijd gehakt en Smac door
    Tegelijk?
    met rode saus?
    dat klinkt echt apart
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:33
    Ik vind het allebei niks
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:34
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:32 schreef Strega het volgende:
    Hier gaan we zo lekker aan de griekse balletjes, griekse tzaiziki, kikkererwten, en griekse kritharaki
    Krijg nu van Pagan net een ouzo.
    Oh dat klinkt heel erg jammie!
    Ik heb hier ook een fles ouzo staan, echte , uit Griekenland, van mn Griekse vrind.
    1 glaasje en je kan me wegdragen, maar tis zo lekker
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:34
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:32 schreef Ingetje79 het volgende:
    Ik vind Smac echt niets aan, maar meneer I. vindt het heerlijk door de macaroni.
    Dus hier gaat er altijd gehakt en Smac door
    Jeugdsentiment waarschijnlijk voor heer I!!
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:35
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:32 schreef Ingetje79 het volgende:
    Ik vind Smac echt niets aan, maar meneer I. vindt het heerlijk door de macaroni.
    Dus hier gaat er altijd gehakt en Smac door
    Dat vond mijn ex-man ook zo lekker Ik heb het nooit willen klaarmaken
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:35
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:33 schreef Maes het volgende:
    Ik vind het allebei niks
    Corned beef op brood vind ik heel soms ineens heel lekker, geen idee waarom, net als varkenslever.
    Oh das dus nog wel varkensvlees dat ik soms wel es lekker vind, maar echt 2 keer per jaar of zo
    En krabbetjes, dat vind ik altijd wel lekker eigenlijk
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:35
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:33 schreef Maes het volgende:
    Ik vind het allebei niks
    Nee, cornedbeef en smac mogen van mij beide uit de schappen!
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 19:36
    Varkenslever *ril*
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:36
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:34 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Oh dat klinkt heel erg jammie!
    Ik heb hier ook een fles ouzo staan, echte , uit Griekenland, van mn Griekse vrind.
    1 glaasje en je kan me wegdragen, maar tis zo lekker
    Ja, lekker al een beetje zomers!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:37
    Corned beef is ook snel en makkelijk door koude schotel of zo.
    Mijn vader kan dat heel lekker maken op zn Indisch, heel pittig en zout.
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:38
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:37 schreef oh-oh het volgende:
    Corned beef is ook snel en makkelijk door koude schotel of zo.
    Mijn vader kan dat heel lekker maken op zn Indisch, heel pittig en zout.
    We gaan hier zo aan tafel
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:36 schreef Ingetje79 het volgende:
    Varkenslever *ril*
    Voor op brood, dat hele cheap ass beleg, dat at ik altijd bij de bijstandmoeder in Nijmegen voor wie ik oppaste in Nijmegen, eerder had ik dat nog nooit gegeten.
    Maar goed, das echt iets voor 2 keer per jaar of zo dat ik dat nu nog es koop, dan zie ik dat liggen en heb ik daar ineens heel erg trek in.
    Nou ben ik toch echt dol op orgaanvlees
    Kippenlevers, kippenhartjes, tong etc
    Schapenhersenen
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:39
    Hier is het maandag - bakjesdag
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:38 schreef Strega het volgende:

    [..]

    We gaan hier zo aan tafel
    Selamat makan!
    Over mn Griekse vrind gesproken, die knakker zou naar mn wasmasjien komen kijken vanaaf, nog geen Griek te zien hier
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:40
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:39 schreef Maes het volgende:
    Hier is het maandag - bakjesdag
    Wat is dat dan?
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:42
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:40 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Wat is dat dan?
    Luister ik kook wel eens teveel en dat gaat hier in bakjes in de vriezer. Op maandag gaat Raissa naar zangles en dan zijn we rond 18.45 uur thuis. Dan kook ik niet meer maar wordt de vriezer geplunderd en de magnetron gebruikt. Ik eet meestal een pizza
    Stregamaandag 12 april 2010 @ 19:42
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:39 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Selamat makan!
    Over mn Griekse vrind gesproken, die knakker zou naar mn wasmasjien komen kijken vanaaf, nog geen Griek te zien hier
    Mmmm, kick some ass straks!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:42
    Oh de GoGo's zijn ook alweer een week oud vandaag
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:44
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:42 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Luister ik kook wel eens teveel en dat gaat hier in bakjes in de vriezer. Op maandag gaat Raissa naar zangles en dan zijn we rond 18.45 uur thuis. Dan kook ik niet meer maar wordt de vriezer geplunderd en de magnetron gebruikt. Ik eet meestal een pizza
    Slim, ik kook ook vaak te veel, ik ga volgende week , voor ik op vakantie ga, es amper boodschappen doen en me een weg door al die bakjes heen werken denk ik, ik ga es inventariseren wat dr op voorraad is
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:44
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:42 schreef oh-oh het volgende:
    Oh de GoGo's zijn ook alweer een week oud vandaag
    [ afbeelding ]
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:44
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:42 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Mmmm, kick some ass straks!
    Hij legt altijd zn dochter in bed en valt dan uren in slaap, dus ik zal zo zn vrouw es bellen dat ze m wakker moet maken
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:45
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:44 schreef Maes het volgende:

    [..]


    Die rechter is bijna net mijn Billeke als pup.
    Maar zo mooi en lief wordt ie natuurlijk never ever
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 19:55
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:45 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Die rechter is bijna net mijn Billeke als pup.
    Maar zo mooi en lief wordt ie natuurlijk never ever
    Tuurlijk niet
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 19:57
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:55 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Tuurlijk niet
    Noooooo waaaaaaaay, not even close natuurlijk
    Ik ben een beetje inspiratieloos wat mn bento betreft, ik ga zo es kiekn wat ik allemaal heb voor dr in, mss moet ik maar weer es sushi brouwen.
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:09
    We hebben een nieuw bed gekocht. En nu ben ik aan het twijfelen over de kleur. Zo ben ik normaal nooit.
    Faithfulnessmaandag 12 april 2010 @ 20:11
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:42 schreef oh-oh het volgende:
    Oh de GoGo's zijn ook alweer een week oud vandaag
    [ afbeelding ]
    *insertgimmegimmegimmesmiley*
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:11
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 19:57 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Noooooo waaaaaaaay, not even close natuurlijk
    Ik ben een beetje inspiratieloos wat mn bento betreft, ik ga zo es kiekn wat ik allemaal heb voor dr in, mss moet ik maar weer es sushi brouwen.
    Daar kan ik je ook niet bij helpen.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:12
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:09 schreef Maes het volgende:
    We hebben een nieuw bed gekocht. En nu ben ik aan het twijfelen over de kleur. Zo ben ik normaal nooit.
    Nice, wat voor bed???
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:12
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:11 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Daar kan ik je ook niet bij helpen.
    Hejje geen bakje voor mijn dan?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:13
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:11 schreef Faithfulness het volgende:

    [..]

    *insertgimmegimmegimmesmiley*
    Fortunately they are not mine to give
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 20:14
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 18:57 schreef JJH het volgende:

    [..]

    TV sinds een maand of 2 van Ziggo. Geen probleem op die landelijke storing van laatst na.
    Internet via Tele2. Al bijna 2,5 jaar en geen enkele klacht.
    ok, en lossen ze problemen snel op? bv bij tele2
    die landelijke storing bij ziggo (lol hier in utrecht geen last van gehad) dat kan altijd gebeuren
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:15
    Sjon is bezig met een partijtje Kees irriteren, die gaat ze er dalijk echt mega van langs krijgen van Kees, en dan ook nog es van mij
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:16
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:12 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Hejje geen bakje voor mijn dan?
    Ik zal es even voor je kijken. Er is nog wel wat Chinees geloof ik
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:16 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Ik zal es even voor je kijken. Er is nog wel wat Chinees geloof ik
    Ik ben dol op chineeeeeeeeesjes
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:17
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:12 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Nice, wat voor bed???
    Boxspring
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:17
    Het gebied rondom mijn salontafel is strijdtoneel nu
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:18
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:14 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    ok, en lossen ze problemen snel op? bv bij tele2
    die landelijke storing bij ziggo (lol hier in utrecht geen last van gehad) dat kan altijd gebeuren
    Wij hebben Ziggo en KPN allebei geen last mee tot nu toe, gelukkig
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:18
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:17 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Boxspring
    Die zijn altijd zo hondonvriendelijk hoog
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:19
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:17 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ik ben dol op chineeeeeeeeesjes
    Ik doe het in een envelopje voor je
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:19
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:18 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Die zijn altijd zo hondonvriendelijk hoog
    Wij hebben er een Ikea-opstapje bij
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:21
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:17 schreef oh-oh het volgende:
    Het gebied rondom mijn salontafel is strijdtoneel nu
    Voor mijn visualisering. Rennen ze achter elkaar aan om de tafel?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:21
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:19 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Wij hebben er een Ikea-opstapje bij
    Ik heb een trappetje naast mn bed voor de honden
    Kreeg ik als kraamkado toen ik Billy kreeg van een vriendin
    Maar dat is dan weer niet hoog genoeg voor een boxspring, dus ik koop geen nieuw bed
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:21 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Voor mijn visualisering. Rennen ze achter elkaar aan om de tafel?
    Deels, en Sjon duikt dr dan af en toe heel sneaky onderdoor om aan te vallen.
    En dan stoot ie zn domme harses want eigenlijk past ie dr niet meer onderdoor.
    Hij kan overigens ook niet meer onder de bank staan of hurken of zn poot optillen
    Dus daar kan ik de bende gewoon weer heerlijk ouderwets laten verstoffen
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:26
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:22 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Deels, en Sjon duikt dr dan af en toe heel sneaky onderdoor om aan te vallen.
    En dan stoot ie zn domme harses want eigenlijk past ie dr niet meer onderdoor.
    Hij kan overigens ook niet meer onder de bank staan of hurken of zn poot optillen
    Dus daar kan ik de bende gewoon weer heerlijk ouderwets laten verstoffen
    Gelukkig maar, is die ellende ook voorbij
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:26 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Gelukkig maar, is die ellende ook voorbij
    Ter compensatie vreet ie nu als ie de kans krijgt aan mn meubels.
    Pure balddadigheid.
    En in de stad issie zo enthousiast dat ie de hele weg als een husky hijgend en grommend in zn lijn hangt en dan half stikt, je schaamt je echt dood dr mee
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:40
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:28 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ter compensatie vreet ie nu als ie de kans krijgt aan mn meubels.
    Pure balddadigheid.
    En in de stad issie zo enthousiast dat ie de hele weg als een husky hijgend en grommend in zn lijn hangt en dan half stikt, je schaamt je echt dood dr mee
    Stomme honden, Bobbie doet dat ook als ze buurhond Bobby ziet.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 20:42
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:40 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Stomme honden, Bobbie doet dat ook als ze buurhond Bobby ziet.
    En Billy en Chico die lopen er dan echt keuuuuuuurig naast , je ziet ze echt denken "die malloot hoort niet bij ons hoor ".
    Die gedroegen zich al altijd echt keurig , maar sinds Sjon dr is zijn ze net nog een stapje braver geworden.
    Of ze willen het goede voorbeeld geven...
    Of ze zijn onder de indruk van alle correcties die die kleine koekwaus de hele weg van me krijgt ...
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 20:55
    Met Sjonnie gaat het ook helemaal goed komen Ik ben ervan overtuigd
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 20:57
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:28 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ter compensatie vreet ie nu als ie de kans krijgt aan mn meubels.
    Pure balddadigheid.
    En in de stad issie zo enthousiast dat ie de hele weg als een husky hijgend en grommend in zn lijn hangt en dan half stikt, je schaamt je echt dood dr mee
    *Mental image
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 21:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:55 schreef Maes het volgende:
    Met Sjonnie gaat het ook helemaal goed komen Ik ben ervan overtuigd
    Ikke nog lang niet
    Oeh, mn wasmachineman is on his way, ik bid echt dat ie m kan fixen
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:08
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:04 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ikke nog lang niet
    Oeh, mn wasmachineman is on his way, ik bid echt dat ie m kan fixen
    fingers crossed voor de wasmasjien
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:09
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 20:57 schreef JJH het volgende:

    [..]

    *Mental image
    Leuk hè, honden
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 21:10
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:09 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Leuk hè, honden
    Ja joh, moet je dr vijf nemen
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 21:21
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:10 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ja joh, moet je dr vijf nemen
    Een hond die ik af en toe mag uit laten is genoeg hoor.
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:22
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:21 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Een hond die ik af en toe mag uit laten is genoeg hoor.
    Is wel gezellig in de taxi zo onderweg
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 21:29
    Zo, net Puk opgehaald van z'n oppasadres waar hij was toen we in Berlijn waren. Hij ligt nu alweer te slapen op z'n favo stoel, is net een half uurtje binnen
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:35
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:29 schreef Enfermera het volgende:
    Zo, net Puk opgehaald van z'n oppasadres waar hij was toen we in Berlijn waren. Hij ligt nu alweer te slapen op z'n favo stoel, is net een half uurtje binnen
    Dat is fijn dat hij zich zo snel weer terug thuis voelt.

    Onze Maes is buiten, op jacht, denk ik
    Ml-etjemaandag 12 april 2010 @ 21:36
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:35 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Dat is fijn dat hij zich zo snel weer terug thuis voelt.

    Onze Maes is buiten, op jacht, denk ik
    Is Maesje echt niet altijd even lief?
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:41
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:36 schreef Ml-etje het volgende:

    [..]

    Is Maesje echt niet altijd even lief?
    Nee Maes is soms niet lief maar dat komt dan omdat ze bang is. Ze heeft mij een keer in mijn kuit gebeten het bloed liep in mijn schoenen. Ze is een poes met gebruiksaanwijzing. En daarom mag ze ook bij ons blijven wonen
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 21:49
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:22 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Is wel gezellig in de taxi zo onderweg
    Dat is precies de reden waarom ik geen hond wil, ik ben te veel en te onregelmatig van huis weg.

    Ik bedoelde de hond van mams.
    Maesmaandag 12 april 2010 @ 21:53
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:49 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Dat is precies de reden waarom ik geen hond wil, ik ben te veel en te onregelmatig van huis weg.

    Ik bedoelde de hond van mams.
    Leuk dat je haar hond af en toe mag lenen om uit te laten
    troveymaandag 12 april 2010 @ 21:57
    Ik kon jullie niet vinden ....daarom klok ik even laat in
    nokwandamaandag 12 april 2010 @ 22:02
    Hallo meisjes en jongens,

    Vandaag hebben wij een zomerse blote dag gehad. Lekker saunaatje in, saunaatje uit, lekker buiten zitten in een handdoekje in het zonnetje
    ENNNN... een hamambehandeling gehad door zo'n reus van een vent met grote zachte handen
    Ml-etjemaandag 12 april 2010 @ 22:04
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:41 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Nee Maes is soms niet lief maar dat komt dan omdat ze bang is. Ze heeft mij een keer in mijn kuit gebeten het bloed liep in mijn schoenen. Ze is een poes met gebruiksaanwijzing. En daarom mag ze ook bij ons blijven wonen
    lief van je
    DanseMacabremaandag 12 april 2010 @ 22:08
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 22:02 schreef nokwanda het volgende:
    Hallo meisjes en jongens,

    Vandaag hebben wij een zomerse blote dag gehad. Lekker saunaatje in, saunaatje uit, lekker buiten zitten in een handdoekje in het zonnetje
    ENNNN... een hamambehandeling gehad door zo'n reus van een vent met grote zachte handen
    Oeh sauna.
    Ik heb vorig jaar voor m'n verjaardag een dagje sauna cadeau gehad van m'n zus. Wij gingen een weekendje weg en zij had een dagje zwaluwhoeve voor ons geregeld. Zo fijn.
    nokwandamaandag 12 april 2010 @ 22:13
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 22:08 schreef DanseMacabre het volgende:

    [..]

    Oeh sauna.
    Ik heb vorig jaar voor m'n verjaardag een dagje sauna cadeau gehad van m'n zus. Wij gingen een weekendje weg en zij had een dagje zwaluwhoeve voor ons geregeld. Zo fijn.
    Was hier ook een geslaagd verhaardagscadeautje
    Mijn meneer voelt weer zo zacht als een pas gepoederd babykontje
    troveymaandag 12 april 2010 @ 22:14
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 22:02 schreef nokwanda het volgende:
    Hallo meisjes en jongens,

    Vandaag hebben wij een zomerse blote dag gehad. Lekker saunaatje in, saunaatje uit, lekker buiten zitten in een handdoekje in het zonnetje
    ENNNN... een hamambehandeling gehad door zo'n reus van een vent met grote zachte handen
    Als ik iets niet ben is het een saunamens ....maar fijn dat je een leuke dag hebt gehad
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 22:20
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 21:35 schreef Maes het volgende:

    [..]

    Dat is fijn dat hij zich zo snel weer terug thuis voelt.

    Onze Maes is buiten, op jacht, denk ik
    Haha, ja leuk he. Hij vertrouwt ons ook zo veel meer sinds we 'm een keer uit logeren hebben gedaan en ook weer mee terug hebben genomen, hij weet gewoon dat wij 'm niet weggeven zoals zijn vorige eigenaars. Zo mooi om te zien.

    Haha Neemt ie dat dan ook mee naar binnen of niet?
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 22:52
    klaar

    nou ja voor vandaag dan, nog 2 kratjes morgen afwassen, losse zut op bed in tas stoppen en bureau opruimen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 22:54
    Oeh naar alle waarschijnlijkheid was de slang verstopt, want de pomp pompte wel maar het water liep niet,
    Mijn Griekse vrind is nogal van de brute kracht en dacht niet lang na en blies es keihard door die slang , ik dacht ff echt dat zn kop ging ontploffen, en naar alle wss is het probleem nu opgelost, letterlijk
    Hoop ik dus, proefmachine is op de helft nu, ik draai ff een kookwasje om te flushen
    Tis echt eeuwig zonde dat t de man van mn beste vriendin is, anders had ik echt al lang werk van deze kerel gemaakt zeg.
    Toen ie naar huis ging vroeg ie of ie mn gft bak vast voor me buiten kon zetten ook nog
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:01
    Ik ben trouwens ook echt helemaal niet van de sauna's. Ik vind t echt niks, alleen toen ik in Finland was en bij mensen thuis in prive saunas werd uitgenodigd vond ik dat wel heel erg leuk
    Yns, zit je nu dan nog twee weken in een lege kamer zonder spullen???
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:03
    fijn dat t alleen maar een verstopping was van je wasmachine!
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:01 schreef oh-oh het volgende:
    Ik ben trouwens ook echt helemaal niet van de sauna's. Ik vind t echt niks, alleen toen ik in Finland was en bij mensen thuis in prive saunas werd uitgenodigd vond ik dat wel heel erg leuk
    Yns, zit je nu dan nog twee weken in een lege kamer zonder spullen???
    nee ga morgen naar heerlen, kom donderdag terug, dan gaan er dozen en twee kasten en een stoel mee als t past. dan heb ik nog mn bed en bureau + stoel staan, en flaptop, dus dat valt te overleven tot de donderdag erna
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:06
    Ik weet t nog niet zeker hoor, hij moet nog een uur en tis natuurlijk de vraag of ie nu wel goed doorpompt, ik vind het superspannend
    Ik zou lekker volgende week alleen ff heen en weer komen voor t sporten en de laatste spullies en in de tussentijd fijn hier in Limboland blijven als ik jou was joh!
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 23:16
    Yns, jij vroeg toch nog ergens iets over de klachtenafhandelijng bij Tele2 ofzo? Kan het zo snel niet vinden.
    Daar heb ik dus nog geen ervaring mee. Misschien kun je ergens wel reviews ofzo vinden? Alhoewel, mensen zijn eerder geneigd om slechte dan goede verhalen op internet te gooien.
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 23:21
    Je laat er geen gras over groeien Yns

    oh-oh, mooi dat ie het weer doet, scheelt je weer een paar 100 euro

    Hier heeft de kattenspiegoloog nog niet teruggebeld.
    Op zich wel geinig; er zit in heel Friesland maar 1 gecertificeerde kattentherapeut en dan toevallig net hier int durp. Nooit geweten
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:26
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:06 schreef oh-oh het volgende:
    Ik weet t nog niet zeker hoor, hij moet nog een uur en tis natuurlijk de vraag of ie nu wel goed doorpompt, ik vind het superspannend
    Ik zou lekker volgende week alleen ff heen en weer komen voor t sporten en de laatste spullies en in de tussentijd fijn hier in Limboland blijven als ik jou was joh!
    dat kan ook nog ja
    nog een weekje gezellig bij paps en mams zijn


    huisgenoot geint net "ga je verhuizen?"

    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:27
    Ho ho, ik hoooooop dat ie het niet doet, hij heeft nog steeds niet gepompt volgens mij, maar hij loopt nog steeds, dus fingers crossed nog steeds....
    Tja, zo een kattenspiegoloog , ik weet het niet, ik heb altijd een beetje een hard hoofd in die dingen, jij ook begreep ik, maar ik snap ook wel weer dat je het wel met beide handen aan wil grijpen ondertussen.
    En dan is t idd wel heel handig dat ie zo kort bij zit
    Ik hoop echt dat het iets uithaalt
    Ik ga es voor de laatste wandeling hier , ik geloof dat t alweer iets minder regent dan net ...
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:27
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:16 schreef JJH het volgende:
    Yns, jij vroeg toch nog ergens iets over de klachtenafhandelijng bij Tele2 ofzo? Kan het zo snel niet vinden.
    Daar heb ik dus nog geen ervaring mee. Misschien kun je ergens wel reviews ofzo vinden? Alhoewel, mensen zijn eerder geneigd om slechte dan goede verhalen op internet te gooien.
    ik heb net idd om ervaringen gevraagd in een REV topic

    tis zo tegenstrijdig, de een is superhappy met Tele2 en de ander totaal niet, zo ook met Ziggo
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:27
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:26 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    dat kan ook nog ja
    nog een weekje gezellig bij paps en mams zijn


    huisgenoot geint net "ga je verhuizen?"


    Jullie hebben geloof ik niet echt veel contact daar he
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:21 schreef Ingetje79 het volgende:
    Je laat er geen gras over groeien Yns

    oh-oh, mooi dat ie het weer doet, scheelt je weer een paar 100 euro

    Hier heeft de kattenspiegoloog nog niet teruggebeld.
    Op zich wel geinig; er zit in heel Friesland maar 1 gecertificeerde kattentherapeut en dan toevallig net hier int durp. Nooit geweten
    moet ook wel
    t zit er nu in, als in als ik t nu niet doe komt t er niet van. dan maar doorgaan.
    hoop overigens dat ik vannacht wel doorslaap
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:27 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    ik heb net idd om ervaringen gevraagd in een REV topic

    tis zo tegenstrijdig, de een is superhappy met Tele2 en de ander totaal niet, zo ook met Ziggo
    Oh joh dat hou je toch echt altijd met zulke dingen.
    Gewoon de goedkoopste nemen
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:28
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:27 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Jullie hebben geloof ik niet echt veel contact daar he
    iedereen wist t behalve hij. omdat hij steeds zo stom deed.
    tja nu gaan er twee poetsers voor hem weg :'+
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:29
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:28 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Oh joh dat hou je toch echt altijd met zulke dingen.
    Gewoon de goedkoopste nemen
    t scheelt 2 euro
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 23:29
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:27 schreef oh-oh het volgende:
    Ho ho, ik hoooooop dat ie het niet doet, hij heeft nog steeds niet gepompt volgens mij, maar hij loopt nog steeds, dus fingers crossed nog steeds....
    Tja, zo een kattenspiegoloog , ik weet het niet, ik heb altijd een beetje een hard hoofd in die dingen, jij ook begreep ik, maar ik snap ook wel weer dat je het wel met beide handen aan wil grijpen ondertussen.
    En dan is t idd wel heel handig dat ie zo kort bij zit
    Ik hoop echt dat het iets uithaalt
    Ik ga es voor de laatste wandeling hier , ik geloof dat t alweer iets minder regent dan net ...
    Nou ja, de DA wil me alleen Clomicalm voorschrijven icm die therapie.
    En in de Clomicalm geloof ik dan weer wel, dus dan maar 100 euro extra voor therapie.
    Droop ligt toch al de godganze dag op de bank, mss kan ze een beetje gezellig met kletsen
    Jouw vriendin kon toch ook met dieren praten?
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 23:32
    Ik ga lekker pitten
    Dacht trouwens dat ik morgen moest werken, maar ik ben gewoon nog een heerlijk dagje vrij! xD Woensdag pas werken!

    Trusten!
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:32
    ik dacht dat ie dat beest al had laten inslapen
    Hond overleden!

    niet dus
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 23:33
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:32 schreef Ynske het volgende:
    ik dacht dat ie dat beest al had laten inslapen
    Hond overleden!

    niet dus
    Zonder te kijken.
    Braddie?
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:33
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:33 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Zonder te kijken.
    Braddie?
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 23:34
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:32 schreef Enfermera het volgende:
    Ik ga lekker pitten
    Dacht trouwens dat ik morgen moest werken, maar ik ben gewoon nog een heerlijk dagje vrij! xD Woensdag pas werken!

    Trusten!
    Welterusten en veel plezier morgen!
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:36
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:29 schreef Ingetje79 het volgende:

    [..]

    Nou ja, de DA wil me alleen Clomicalm voorschrijven icm die therapie.
    En in de Clomicalm geloof ik dan weer wel, dus dan maar 100 euro extra voor therapie.
    Droop ligt toch al de godganze dag op de bank, mss kan ze een beetje gezellig met kletsen
    Jouw vriendin kon toch ook met dieren praten?
    Yups, zij praatte altijd met Frits.
    Kan ze nu nog als ik zou willen maar ik wil het niet
    Maar ik heb er echt heel erg veel aan gehad de laatste paar jaren met Frits, gewoon omdat t zo een kleine zeurkous en jammerkont was
    Chico en Billy heeft ze ook wel es gedaan, maar die waren saai en tevree
    Oh ja, bij Billy was wel echt nog iets heel erg treffends.
    Die zei vorig jaar ergens heel erg resoluut tegen haar dat ie pas volwassen ging worden als ie drie werd, dan moest ie wel zei hij.
    Nou hadden we daar meteen een heel naar gevoel bij, want ik dacht dat de enige reden waarom Billeke ooit minder puppig zou worden het wegvallen van Chico zou kunnen zijn, want Billy hangt enorm aan Chico.Ikhad het aan een paar vriendinnen verteld en ik heb dat berichtje toen ook opgeslagen en zo.
    En verdomme, weer had ze gelijk alleen de reden hadden wij allemaal helemaal verkeerd geinterpreteerd:
    de week na Billy zn verjaardag kregen wij Sjon kado en vanaf dat moment was Billy meteen baby af
    Het blijft echt onwijs freaky, zulke dingen.
    En ik had er zelf niet eens meer aan gedacht, maar een vriendin riep het meteen, toen ze hoorde hoe Bil op Sjon reageerde
    Enfermeramaandag 12 april 2010 @ 23:37
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:34 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Welterusten en veel plezier morgen!
    Thanks!

    Ik ben het naar bed gaan aant uitstellen, P&W is leuk
    JJHmaandag 12 april 2010 @ 23:39
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:36 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Yups, zij praatte altijd met Frits.
    Kan ze nu nog als ik zou willen maar ik wil het niet
    Maar ik heb er echt heel erg veel aan gehad de laatste paar jaren met Frits, gewoon omdat t zo een kleine zeurkous en jammerkont was
    Chico en Billy heeft ze ook wel es gedaan, maar die waren saai en tevree
    Oh ja, bij Billy was wel echt nog iets heel erg treffends.
    Die zei vorig jaar ergens heel erg resoluut tegen haar dat ie pas volwassen ging worden als ie drie werd, dan moest ie wel zei hij.
    Nou hadden we daar meteen een heel naar gevoel bij, want ik dacht dat de enige reden waarom Billeke ooit minder puppig zou worden het wegvallen van Chico zou kunnen zijn, want Billy hangt enorm aan Chico.Ikhad het aan een paar vriendinnen verteld en ik heb dat berichtje toen ook opgeslagen en zo.
    En verdomme, weer had ze gelijk alleen de reden hadden wij allemaal helemaal verkeerd geinterpreteerd:
    de week na Billy zn verjaardag kregen wij Sjon kado en vanaf dat moment was Billy meteen baby af
    Het blijft echt onwijs freaky, zulke dingen.
    En ik had er zelf niet eens meer aan gedacht, maar een vriendin riep het meteen, toen ze hoorde hoe Bil op Sjon reageerde

    Ik vind het ook allemaal maar apart, maar ben dan op een of andere manier heel nieuwsgierig wat Sjon te melden heeft.
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 23:40
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:36 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Yups, zij praatte altijd met Frits.
    Kan ze nu nog als ik zou willen maar ik wil het niet
    Maar ik heb er echt heel erg veel aan gehad de laatste paar jaren met Frits, gewoon omdat t zo een kleine zeurkous en jammerkont was
    Chico en Billy heeft ze ook wel es gedaan, maar die waren saai en tevree
    Oh ja, bij Billy was wel echt nog iets heel erg treffends.
    Die zei vorig jaar ergens heel erg resoluut tegen haar dat ie pas volwassen ging worden als ie drie werd, dan moest ie wel zei hij.
    Nou hadden we daar meteen een heel naar gevoel bij, want ik dacht dat de enige reden waarom Billeke ooit minder puppig zou worden het wegvallen van Chico zou kunnen zijn, want Billy hangt enorm aan Chico.Ikhad het aan een paar vriendinnen verteld en ik heb dat berichtje toen ook opgeslagen en zo.
    En verdomme, weer had ze gelijk alleen de reden hadden wij allemaal helemaal verkeerd geinterpreteerd:
    de week na Billy zn verjaardag kregen wij Sjon kado en vanaf dat moment was Billy meteen baby af
    Het blijft echt onwijs freaky, zulke dingen.
    En ik had er zelf niet eens meer aan gedacht, maar een vriendin riep het meteen, toen ze hoorde hoe Bil op Sjon reageerde
    Dat vertelde ze idd
    Ik zou het eerst moeten zien, dan pas geloven denk ik.
    Ik blijf zoiets een beetje "spooky" vinden.
    Al leek het me wel es makkelijk als de beesten zodanig tegen me konden praten dat ik ze kon verstaan.
    Ik denk alleen dat Droebel alleen maar zou schelden als ik haar naar Tom zou vragen
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:40
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:32 schreef Ynske het volgende:
    ik dacht dat ie dat beest al had laten inslapen
    Hond overleden!

    niet dus
    Godverdomme zeg, wat een dierenmishandeling zeg...

    Pffff...
    Ingetje79maandag 12 april 2010 @ 23:41
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:40 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Godverdomme zeg, wat een dierenmishandeling zeg...

    Pffff...
    Idd...wat een eikeltje is het ook
    DeZwabbermaandag 12 april 2010 @ 23:43
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:32 schreef Ynske het volgende:
    ik dacht dat ie dat beest al had laten inslapen
    Hond overleden!

    niet dus
    jezus wat een kneus

    valt het mensen hier niet op btw dat zijn honden whoopy en frits heten...

    weird...
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:43
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:40 schreef Ingetje79 het volgende:

    [..]

    Dat vertelde ze idd
    Ik zou het eerst moeten zien, dan pas geloven denk ik.
    Ik blijf zoiets een beetje "spooky" vinden.
    Al leek het me wel es makkelijk als de beesten zodanig tegen me konden praten dat ik ze kon verstaan.
    Ik denk alleen dat Droebel alleen maar zou schelden als ik haar naar Tom zou vragen
    Ja dat denk ik ook
    Wss scheldt die alleen maar dat die teringkatten op moeten tiefen, heb je niks aan natuurlijk
    En echt trust me, ik geloofde totaaaaaaaaaal niet in die shit, maar met Frits heeft ze zoveel dingetjes verteld en geregeld, dat KAN niet verzonnen zijn of op toeval berusten, dat bestaat echt gewoon niet.
    Ze heeft hem me zelfs eens wakker laten maken toen ik op de bank sliep omdat ze me nodig had op msn
    En ja het is heel erg freaky en eng, maar met een gek beestje zoals Frits was het ongelooflijk nuttig.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:44
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:39 schreef JJH het volgende:

    [..]


    Ik vind het ook allemaal maar apart, maar ben dan op een of andere manier heel nieuwsgierig wat Sjon te melden heeft.
    Sjon?
    Das zo een open boek joh.
    Die zou alleen maar schreeuwen.
    SEARCH AND DESTROOOOOOOOOOOOOOOOOOY.
    x 1000
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:50
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:43 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    jezus wat een kneus

    valt het mensen hier niet op btw dat zijn honden whoopy en frits heten...

    weird...
    Naja, zowel Frits als Whoopy hoor je wel erg vaak hoor, dus dat is echt gewoon toeval gok ik.
    Hijs heus niet slim genoeg om zo doortrapt te trollen
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:51
    had jij ook een whoopy OhOh?
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:54
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:51 schreef Ynske het volgende:
    had jij ook een whoopy OhOh?
    Nee Ml heeft een Whoopy
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:55
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:54 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Nee Ml heeft een Whoopy
    aaah


    Saar heeft alle ruimte om rond te rennen nu en is bokkesprongen aan t maken
    Ynskemaandag 12 april 2010 @ 23:56
    ow en tis dat je er niet om mag vragen, maar ik weet wel iemand die voor mij een topicopenban mag krijgen in F&F
    Cat-astrophemaandag 12 april 2010 @ 23:56
    quote:
    Op maandag 12 april 2010 23:51 schreef Ynske het volgende:
    had jij ook een whoopy OhOh?
    Gooi je inbox eens leeg.
    oh-ohmaandag 12 april 2010 @ 23:58
    De wasmachine doet t nog